De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP du canton d'Argovie - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP du canton d'Argovie - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Zwitserland

Uitslagen 2015

GP du canton d'Argovie 2015

ZwitserlandZwitserland - 11 Juni 2015


GP du canton d'Argovie - 11 Juni 2015


1NORAlexander Kristoff (NOR)Team Katusha4:28:04 
2SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedgezt
3ITADavide Appollonio (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
4ITANiccolo Bonifazio (ITA)Lampre - Meridazt
5ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubekazt
6ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
7GERFabian Wegmann (GER)Cult Energyzt
8ITAEnrico Gasparotto (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
9AUSHeinrich Haussler (AUS)Iamzt
10SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Teamzt
11GERLinus Gerdemann (GER)Cult Energyzt
12SUIFabian Lienhard (SUI)zt
13BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
14FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
15GERRalf Matzka (GER)Bora - Argon 18zt
16ALGYoucef Reguigui (ALG)MTN - Qhubekazt
17BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Teamzt
18DENLasse Norman Hansen (DEN)Cannondale - Garminzt
19BELTim Declercq (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
20KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astanazt
21USABenjamin King (USA)Cannondale - Garminzt
22SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iamzt
23ITAMoreno Moser (ITA)Cannondale - Garminzt
24ERIMerhawi Kudus (ERI)MTN - Qhubekazt
25AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Argon 18zt
26SUIGian Friesecke (SUI)zt
27LUXJoel Zangerle (LUX)Cult Energyzt
28FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondialezt
29ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)MTN - Qhubekazt
30BELJan Bakelants (BEL)AG2R - La Mondialezt
31ITAFabio Taborre (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
32ITAMirko Selvaggi (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
33BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
34ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 18zt
35ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
36ITAValerio Agnoli (ITA)Astanazt
37FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
38FRAClément Chevrier (FRA)Iamzt
39ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Meridazt
40BELGreg Van Avermaet (BEL)BMC Racing Teamzt
41PORAndré Fernando Martins Cardoso (POR)Cannondale - Garminzt
42GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
43CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Meridazt
44RUSYury Trofimov (RUS)Team Katushazt
45SLOLuka Pibernik (SLO)Lampre - Meridazt
46GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Argon 18zt
47BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
48ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
49RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katushazt
50ITADavide Malacarne (ITA)Astanazt
51USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Cannondale - Garminzt
52LUXFränk Schleck (LUX)Trek Factory Racingzt
53POLPrzemyslaw Niemec (POL)Lampre - Meridazt
54AUSCameron Meyer (AUS)Orica - Greenedgezt
55COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racing0:11 
56ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:13 
57ITAMarco Marcato (ITA)Wanty - Groupe Gobert0:18 
58SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team0:20 
59RUSIlnur Zakarin (RUS)Team Katusha0:29 
60RUSSergey Lagutin (RUS)Team Katusha0:32 
61RUSSergey Chernetskiy (RUS)Team Katusha0:44 
62ITAAlberto Cecchin (ITA)Roth - Skoda1:23 
63SUISimon Zahner (SUI)2:33 
64RUSIlar Arslanov (RUS)Rusvelozt
65FRASébastien Turgot (FRA)AG2R - La Mondialezt
66KAZDaniil Fominykh (KAZ)Astana2:36 
67ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:43 
68ITAAndrea Pasqualon (ITA)4:53 
69DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Cult Energyzt
70ITAAlberto Nardin (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:54 
71SLOMatej Mohoric (SLO)Cannondale - Garmin5:28 
72BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:41 
73DENMartin Mortensen (DEN)Cult Energyzt
74AUTDaniel Schorn (AUT)Bora - Argon 18zt
75SUILukas Jaun (SUI)Roth - Skodazt
76SUISimon Pellaud (SUI)Iamzt
77NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
78PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Lampre - Meridazt
79RWAAdrien Niyonshuti (RWA)MTN - Qhubekazt
80ITAAlberto Bettiol (ITA)Cannondale - Garminzt
81RSANick Dougall (RSA)MTN - Qhubekazt
82RUSArtem Nych (RUS)Rusvelozt
83LUXAlex Kirsch (LUX)Cult Energyzt
84BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise6:45 
85SUIGrégory Rast (SUI)Trek Factory Racingzt
86LUXBob Jungels (LUX)Trek Factory Racingzt
87RUSAlexander Rybakov (RUS)Rusvelozt
88KAZBakhtiyar Kozhatayev (KAZ)Astanazt
89FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondialezt
90BELArthur Vanoverberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
91ITASimone Antonini (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
92SUISilvan Dietrich (SUI)Roth - Skoda10:03 
93FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondialezt
94SUILars Schnyder (SUI)zt
95RUSRoman Kustadinchev (RUS)Rusvelozt
96BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
97SUIMarcel Aregger (SUI)Iamzt
98RUSAleksandr Komin (RUS)Rusvelozt
99SUINico Brüngger (SUI)Roth - Skodazt
100LUXLaurent Didier (LUX)Trek Factory Racingzt
101BELFloris De Tier (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
102PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Trek Factory Racingzt
103SUIPirmin Lang (SUI)Iamzt
104RUSAlexander Foliforov (RUS)Rusvelozt
105BELSander Helven (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
106SRBMilos Borisavljevic (SRB)Roth - Skodazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden