De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tre Valli Varesine - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tre Valli Varesine - 2015 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2015

Tre Valli Varesine 2015

ItaliëItalië - 30 September 2015


Tre Valli Varesine - 30 September 2015


1ITAVincenzo Nibali (ITA)Astana4:44:09 
2RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelo0:08 
3ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
4ITASimone Ponzi (ITA)Southeastzt
5ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
6ITAKristian Sbaragli (ITA)MTN - Qhubekazt
7FRAKenny Elissonde (FRA)La Française des Jeuxzt
8ITADamiano Cunego (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
9ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)zt
10ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Southeastzt
11ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Sprandi - Polkowicezt
12FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
13SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
14ITASimone Petilli (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
15ITAMarco Canola (ITA)United Health Care Presented by Maxxis0:12 
16COLJulián David Arredondo Moreno (COL)Trek Factory Racing0:22 
17ITAMarco Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec0:34 
18FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:35 
19ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
20ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
21ITAMarco Tizza (ITA)Idea 2010 ASDzt
22COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombiazt
23RSALouis Meintjes (RSA)MTN - Qhubeka0:36 
24POLAdrian Honkisz (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
25SLOJanez Brajkovic (SLO)United Health Care Presented by Maxxiszt
26ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:39 
27ITAAndrea Fedi (ITA)Southeast1:08 
28ITALuca Cappelli (ITA)Idea 2010 ASDzt
29ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Argon 181:22 
30LUXFränk Schleck (LUX)Trek Factory Racing3:31 
31ITAPaolo Tiralongo (ITA)Astanazt
32ITAFabio Aru (ITA)Astanazt
33FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux3:38 
34FRAArnold Jeannesson (FRA)La Française des Jeuxzt
35ITAMichele Gazzarra (ITA)Mg.kvis - Vega3:44 
36POLLukasz Owsian (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
37COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombiazt
38ITAValerio Conti (ITA)Lampre - Merida5:14 
39ITAEdward Ravasi (ITA)zt
40ITAMatteo Bono (ITA)Lampre - Meridazt
41ITADario Cataldo (ITA)Astanazt
42ITADiego Rosa (ITA)Astanazt
43COLDaniel Felipe Martínez Poveda (COL)Team Colombiazt
44ITAMarco Tecchio (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
45ERINatnael Teweldemedhin Berhane (ERI)MTN - Qhubekazt
46FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
47ITAAntonio Santoro (ITA)zt
48ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Mg.kvis - Vegazt
49GERStefan Schumacher (GER)CCC - Sprandi - Polkowice5:19 
50RSAJohann Van Zyl (RSA)MTN - Qhubekazt
51ITAAlessandro Bisolti (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
52ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:24 
53ITASimone Stortoni (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
54ITALuca Chirico (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:57 
55RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelozt
56ITAAntonio Nibali (ITA)Nippo - Vini Fantinizt
57ITAAlessandro Bazzana (ITA)United Health Care Presented by Maxxis7:23 
58ITACristiano Salerno (ITA)Bora - Argon 18zt
59ITAGiovanni Carboni (ITA)Unieuro - Wilier - Trevigianizt
60POLLeszek Plucinski (POL)CCC - Sprandi - Polkowicezt
61ITAPaolo Ciavatta (ITA)d'Amico - Bottecchiazt
62ITAMichele Scartezzini (ITA)zt
63ITAAndrea Cacciotti (ITA)GMzt
64CHNGang Xu (CHN)Lampre - Meridazt
65RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
66BLRIlia Koshevoy (BLR)Lampre - Meridazt
67ITAGianfranco Zilioli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden