De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tre Valli Varesine - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tre Valli Varesine - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2014

Tre Valli Varesine 2014

ItaliëItalië - 18 September 2014


Tre Valli Varesine - 18 September 2014


1SUIMichael Albasini (SUI)Orica - Greenedge5:14:39
2ITASonny Colbrelli (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
3ITAFilippo Pozzato (ITA)Lampre - Meridazt
4ITADavide Rebellin (ITA)CCC - Polsat - Polkowicezt
5ITADamiano Caruso (ITA)Cannondalezt
6ITAMauro Finetto (ITA)Neri Sottolizt
7CROKristijan Durasek (CRO)Lampre - Merida0:04
8ITAEdoardo Zardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:07
9ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astana0:22
10ITAAntonio Casimiro Parrinello (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela1:23
11AUTGregor Mühlberger (AUT)Tirol1:25
12POLMaciej Paterski (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
13NEDMichel Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
14ITAGianmarco Di Francesco (ITA)zt
15SLOJan Polanc (SLO)Lampre - Meridazt
16NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
17CZEKarel Hník (CZE)Etixxzt
18BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
19AUTPatrick Konrad (AUT)Gourmetfein - Simplon Welszt
20ITASimone Petilli (ITA)Area Zerozt
21COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombiazt
22ESPMiguel Ángel Benito Diez (ESP)zt
23ITASimone Ponzi (ITA)Neri Sottolizt
24ITAEnrico Battaglin (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
25ITAIvan Santaromita (ITA)Orica - Greenedgezt
26ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Bretagne - Séché Environnementzt
27PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Netapp - Endurazt
28RSADennis Van Niekerk (RSA)MTN - Qhubekazt
29POLBartosz Huzarski (POL)Netapp - Endurazt
30ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar1:30
31BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Greenedge1:34
32ITAFrancesco Failli (ITA)Neri Sottoli1:57
33ITADavide Viganò (ITA)Caja Rural - Seguros Rgazt
34RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Rusvelo2:21
35RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelozt
36BELKevin Seeldraeyers (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
37BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
38PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Netapp - Endurazt
39ITAPaolo Longo Borghini (ITA)Cannondalezt
40COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Team Colombia2:56
41BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
42RUSSergey Lagutin (RUS)Rusvelozt
43ITAAndrea Pasqualon (ITA)Area Zerozt
44COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Team Colombiazt
45FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnement3:23
46ITACesare Ciommi (ITA)Vega - Hotsand3:26
47ITAFranco Pellizotti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela3:52
48ITAAndrea Vaccher (ITA)Marchiol - Emisferozt
49NEDPieter Weening (NED)Orica - Greenedge4:00
50ESPAntonio Molina Canet (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:48
51ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
52ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
53NORVegard Stake Laengen (NOR)Bretagne - Séché Environnement5:58
54FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
55ITAAlessio Taliani (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
56ITAFabio Taborre (ITA)Neri Sottolizt
57ITAPaolo Ciavatta (ITA)Area Zerozt
58ITACesare Benedetti (ITA)Netapp - Endurazt
59ITARicardo Pichetta (ITA)Ideazt
60ROUAndrei Nechita (ROU)Mg.kvis - Trevigianizt
61ITAAlessandro Tonelli (ITA)zt
62ITAFederico Zurlo (ITA)zt
63ITAFrancesco Manuel Bongiorno (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox6:25
64CZELeopold König (CZE)Netapp - Endura6:26
65ITASimone Antonini (ITA)Marchiol - Emisfero6:28
66ITADiego Rosa (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela7:46
67ITALuca Dodi (ITA)Lampre - Meridazt
68ITAGianluca Mengardo (ITA)Area Zerozt
69RUSIgor Boev (RUS)Rusvelozt
70ITAMirko Tedeschi (ITA)Neri Sottolizt
71BELOtto Vergaerde (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
72URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural - Seguros Rga9:18
73ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Netapp - Endurazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden