De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix Südkärnten - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix Südkärnten - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Oostenrijk

Uitslagen 2014

Grand Prix Südkärnten 2014

OostenrijkOostenrijk - 1 Juni 2014


Grand Prix Südkärnten - 1 Juni 2014


1ITAAndrea Pasqualon (ITA)Area Zero4:28:21
2SLOMatej Mugerli (SLO)Adria Mobilzt
3AUTMarkus Eibegger (AUT)Synergy Baku Cycling Projectzt
4AUTPatrick Konrad (AUT)Gourmetfein - Simplon Welszt
5ITAAntonio Santoro (ITA)Meridiana - Kamenzt
6ITADaniele Aldegheri (ITA)Mg.kvis - Trevigiani0:04
7SLOJan Tratnik (SLO)Amplatz - BMCzt
8NEDJesper Asselman (NED)Metec - TKHzt
9SLOAndi Bajc (SLO)Amplatz - BMCzt
10ITADavide Mucelli (ITA)Meridiana - Kamen0:06
11ITAMatteo Collodel (ITA)Ideazt
12ITARicardo Pichetta (ITA)Ideazt
13CZEMichael Schlegel (CZE)zt
14GERFlorian Bissinger (GER)WSA - Greenlifezt
15SVKMarek Canecky (SVK)Amplatz - BMCzt
16ITARiccardo Bolzan (ITA)zt
17ITAGiovanni Petroni (ITA)zt
18SUINicolas Winter (SUI)Vorarlbergzt
19ITAAlberto Cecchin (ITA)Marchiol - Emisferozt
20AUTDaniel Biedermann (AUT)Gourmetfein - Simplon Welszt
21NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Metec - TKHzt
22AUTPatrick Jäger (AUT)Vorarlbergzt
23SUIAdrien Chenaux (SUI)Vorarlbergzt
24AUTHans-Jörg Leopold (AUT)WSA - Greenlifezt
25SLOJure Golcer (SLO)Gourmetfein - Simplon Welszt
26CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
27CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
28AUTMartin Schöffmann (AUT)WSA - Greenlife0:13
29SLOGasper Katrasnik (SLO)zt
30ITAEttore Carlini (ITA)zt
31SLODejan Bajt (SLO)Amplatz - BMCzt
32CZEJakub Kratochvíla (CZE)Gebrueder Weiss - Oberndorferzt
33NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Metec - TKHzt
34SLOKlemen Stimulak (SLO)Adria Mobil0:17
35CZEPetr Hampl (CZE)zt
36AUTDaniel Auer (AUT)WSA - Greenlifezt
37AUTMichael Sprenger (AUT)zt
38FRANicolas Baldo (FRA)Vorarlbergzt
39AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirolzt
40AUTDominik Hrinkow (AUT)Vorarlberg0:20
41CZEDominik Chlupác (CZE)zt
42AUTStefan Praxmarer (AUT)Tirolzt
43AUTFlorian Gaugl (AUT)WSA - Greenlife0:23
44ROUAndrei Nechita (ROU)Mg.kvis - Trevigianizt
45AUTGeorg Bohunovsky (AUT)zt
46SLOZiga Groselj (SLO)zt
47SLOTadej Logar (SLO)zt
48SLOJure Miskulin (SLO)Radenskazt
49AUTChristian Haas (AUT)zt
50AUTMichael Kucher (AUT)zt
51AUTLukas Pössl (AUT)834:31:38
52SLOGregor Gazvoda (SLO)Gebrueder Weiss - Oberndorferzt
53GERBenjamin Edmüller (GER)Gebrueder Weiss - Oberndorferzt
54ITAAlessandro Mazzi (ITA)Utensilnordzt
55SLOLuka Kovacic (SLO)zt
56ITAMarco Tecchio (ITA)Area Zerozt
57CROMatija Kvasina (CRO)Gourmetfein - Simplon Welszt
58CZEAdam Sekanina (CZE)zt
59HUNPéter Kusztor (HUN)Utensilnordzt
60CROMateo Frankovic (CRO)zt
61SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
62SUIEnea Cambianica (SUI)Marchiol - Emisferozt
63ITAFabio Chinello (ITA)Area Zerozt
64ITAAndrea Vaccher (ITA)Marchiol - Emisferozt
65AUTLukas Stoiber (AUT)Amplatz - BMCzt
66ITAGiovanni Carboni (ITA)Area Zero0:31
67AUTAlexander Lieb (AUT)zt
68ITAChristian Grazian (ITA)zt
69AUTJan Sokol (AUT)Synergy Baku Cycling Projectzt
70AUTMarkus Götz (AUT)WSA - Greenlifezt
71AUTSebastian Schönberger (AUT)Gourmetfein - Simplon Welszt
72SLOMiha Poljanec (SLO)zt
73SLOMarcel Ternovsek (SLO)zt
74SLOAndrej Rajsp (SLO)Radenskazt
75ITAAlessandro Pettiti (ITA)Ideazt
76ITAMatteo Spreafico (ITA)Ideazt
77ITAFabio Gadda (ITA)Ideazt
78CZEJan Wolf (CZE)zt
79SLOPrimoz Roglic (SLO)Adria Mobil0:40
80SLOBlaz Furdi (SLO)0:46
81ITAGiulio Beoni (ITA)zt
82SLORobert Jenko (SLO)Amplatz - BMCzt
83ITAMirko Tedeschi (ITA)Neri Sottolizt
84AUTLukas Schlemmer (AUT)WSA - Greenlifezt
85AUTAlexander Wachter (AUT)Tirolzt
86AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
87BELDries Hollanders (BEL)Metec - TKHzt
88CZEPetr Lechner (CZE)Gebrueder Weiss - Oberndorfer0:52
89SLOMatej Marin (SLO)Gourmetfein - Simplon Wels0:54
90ITAChristian Delle Stelle (ITA)Idea1:01
91ITAFrancesco Marzi (ITA)1:07
92SLOJernej Svab (SLO)1:13
93AUTDaniel Reiter (AUT)Gebrueder Weiss - Oberndorfer1:16
94AUTLukas Dünser (AUT)zt
95ITASimone Petilli (ITA)Area Zerozt
96ITASimone Antonini (ITA)Marchiol - Emisferozt
97NEDPeter Koning (NED)Metec - TKHzt
98AUTAndreas Müller (AUT)Gebrueder Weiss - Oberndorferzt
99AUTPaul Illenberger (AUT)Gourmetfein - Simplon Wels1:22
100ITAMatteo Busato (ITA)Mg.kvis - Trevigiani1:32
101SLOAljaz Hocevar (SLO)Adria Mobil1:34
102ITAGianluca Mengardo (ITA)Area Zerozt
103AUTStefan Pöll (AUT)Amplatz - BMCzt
104ITAPaolo Ciavatta (ITA)Area Zerozt
105ITAPaolo Lunardon (ITA)Marchiol - Emisfero1:38
106ARGJuan Ignacio Curuchet (ARG)Mg.kvis - Trevigiani1:53
107AUTLukas Grünwalder (AUT)zt
108ITAGianluca Leonardi (ITA)Area Zerozt
109SLODavid Per (SLO)Adria Mobil2:02
110AUTTobias Wauch (AUT)Vorarlberg2:07
111ITADavide Ballerini (ITA)Ideazt
112ITASimone Viero (ITA)zt
113ITAMatteo Marcolin (ITA)2:22
114NEDOscar Riesebeek (NED)Metec - TKHzt
115CZEDominik Neumann (CZE)4:34
116CZEMichael Kukrle (CZE)5:07
117ITAAlex Buttazzoni (ITA)zt
118HUNZoltan Lengyel (HUN)8:45
119AUTMarc Obkircher (AUT)zt
120ITADaniele Cazzola (ITA)8:49
121AUTPatrick Dolleschal (AUT)10:24
122SLODomen Novak (SLO)Adria Mobil13:09
123AUTMario Kienzl (AUT)zt
124SLOMatej Razingar (SLO)zt
125AUTMichael Gaubitzer (AUT)Amplatz - BMC13:11
126AUTAlexander Dürager (AUT)zt
127AUTRobert Mayr (AUT)zt
128CZELukás Horák (CZE)13:18
129AUTFlorian Arnold (AUT)13:37
130CZEPetr Malan (CZE)13:53
131CZEMichal Tomas (CZE)Experiment 23zt
132ITASante Forlini (ITA)zt
133AUTGregor Pavlic (AUT)zt
134HUNBotond Hollo (HUN)Utensilnordzt
135AUTStefan Mastaller (AUT)zt
136AUTRupert Höldlmoser (AUT)13:57
137AUTChristoph Brandstätter (AUT)19:53
138SLOZan Podgornik (SLO)19:59
139AUTWolfgang Tenor (AUT)zt
140AUTPeter Ochsenhofer (AUT)zt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden