De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2014

Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire 2014

FrankrijkFrankrijk - 8 April 2014 - 11 April 2014


Algemeen klassement - 11 April 2014


1LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp16:28:03
2AUSRohan Dennis (AUS)Garmin - Sharp0:14
3FRAJulien Simon (FRA)Cofidis, Solutions Crédits0:17
4FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeux0:18
5FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:22
6FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
7SUIMathias Frank (SUI)Iam0:27
8GBRStephen Cummings (GBR)BMC Racing Team0:30
9ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
10ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing0:32
11FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar0:36
12BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Team0:40
13POLBartosz Huzarski (POL)Netapp - Endura0:43
14AUTStefan Denifl (AUT)Iam0:44
15FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale0:50
16COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombia1:12
17FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnement1:20
18USAPeter Stetina (USA)BMC Racing Teamzt
19AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharp1:24
20FRAGuillaume Levarlet (FRA)Cofidis, Solutions Crédits1:34
21USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team1:40
22FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux1:46
23BELGregory Habeaux (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:55
24FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Crédits2:19
25FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux4:10
26FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale4:23
27FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale4:29
28BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise4:31
29BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racing5:03
30FRABenoit Jarrier (FRA)Bretagne - Séché Environnement5:49
31PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Netapp - Endura5:50
32FRAThierry Hupond (FRA)Giant - Shimanozt
33RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katusha5:56
34COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombia6:01
35VENYonder Eduardo Godoy (VEN)Androni Giocattoli - Venezuela6:03
36BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobert6:04
37RUSAlexander Rybakov (RUS)Team Katusha6:08
38ITAEmanuele Sella (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela6:21
39COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombia6:40
40FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale6:42
41COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombia7:20
42FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcar8:38
43FRALaurent Pichon (FRA)La Française des Jeux9:12
44NORVegard Stake Laengen (NOR)Bretagne - Séché Environnement10:44
45SWEGustav Erik Larsson (SWE)Iam10:45
46SUIReto Hollenstein (SUI)Iam10:53
47FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
48FRABryan Coquard (FRA)Europcar11:02
49GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondiale11:03
50FRATony Hurel (FRA)Europcar11:05
51GBRErick Rowsell (GBR)Netapp - Endura11:08
52COLJuan Esteban Arango Carvajal (COL)Team Colombia11:13
53SWEThomas Lövkvist (SWE)Iam11:19
54FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Crédits11:22
55BELArthur Vanoverberghe (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise11:32
56NEDThomas Dekker (NED)Garmin - Sharp12:05
57JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racing13:59
58CZEFrantisek Padour (CZE)Netapp - Endura14:09
59FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnement15:24
60ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racing15:29
61FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux15:30
62ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuela15:38
63SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team15:41
64PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Trek Factory Racing15:51
65ITADaniel Oss (ITA)BMC Racing Team15:53
66USAChad Haga (USA)Giant - Shimano15:57
67BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise16:05
68FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux16:21
69ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Movistar16:46
70ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar16:55
71RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha17:50
72AUTMarco Haller (AUT)Team Katusha20:06
73NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobert21:24
74BELJerome Gilbert (BEL)Wanty - Groupe Gobert22:40

Etappe 1 - Saint-Jean-de-Monts - Saint Géréon - 197,2 km - 8 April 2014Sprint


1FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux4:50:00
2ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
3ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Movistarzt
4FRABryan Coquard (FRA)Europcarzt
5AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharpzt
6BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondialezt
7NEDMichel Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
8ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
9FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
10SWEJonas Ahlstrand (SWE)Giant - Shimanozt
11COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombiazt
12RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
13COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
14SUIReto Hollenstein (SUI)Iamzt
15FRARudy Molard (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
16FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
17BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Teamzt
18ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
19RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katushazt
20FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
21FRAJulien Simon (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
22FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondialezt
23GERMichael Schwarzmann (GER)Netapp - Endurazt
24BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
25SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimanozt
26COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombiazt
27BELGregory Habeaux (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
28SUIMathias Frank (SUI)Iamzt
29LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharpzt
30FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt

Etappe 2 - Ancenis - Angers - 88,3 km - 9 April 2014Sprint


1SWEJonas Ahlstrand (SWE)Giant - Shimano1:59:40
2ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Movistarzt
3FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
4ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
5FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
6BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondialezt
7ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
8AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharpzt
9BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
10ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
11GERMichael Schwarzmann (GER)Netapp - Endurazt
12FRABryan Coquard (FRA)Europcarzt
13RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
14BELVictor Campenaerts (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
15COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombiazt
16LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharpzt
17FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
18JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
19FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
20ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistarzt
21GERJasha Sütterlin (GER)Movistarzt
22BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Teamzt
23SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
24COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
25FRARomain Lemarchand (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
26SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimanozt
27BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
28COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombiazt
29PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Trek Factory Racingzt
30GBRErick Rowsell (GBR)Netapp - Endurazt
31FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
32RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katushazt
33NEDMarco Minnaard (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
34NEDMichel Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobertzt
35FRABenoit Jarrier (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt

Etappe 3 - Angers - Angers - 6,8 km - 9 April 2014Individuele Tijdrit


1GBRAlex Dowsett (GBR)Movistar08:05
2AUSRohan Dennis (AUS)Garmin - Sharp0:05
3LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp0:07
4FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:10
5FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
6BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racing0:12
7SUIMathias Frank (SUI)Iam0:15
8FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
9FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Crédits0:16
10SWEGustav Erik Larsson (SWE)Iamzt
11FRAJulien Simon (FRA)Cofidis, Solutions Crédits0:17
12SUIReto Hollenstein (SUI)Iam0:18
13GBRStephen Cummings (GBR)BMC Racing Teamzt
14ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
15SWETobias Ludvigsson (SWE)Giant - Shimanozt
16ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
17NEDThomas Dekker (NED)Garmin - Sharp0:21
18ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
19RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha0:22
20ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistarzt
21AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharp0:23
22ITADaniel Oss (ITA)BMC Racing Team0:24
23FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
24NEDBoy Van Poppel (NED)Trek Factory Racing0:25
25FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale0:26
26SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team0:27
27FRABryan Coquard (FRA)Europcarzt
28FRABenoit Jarrier (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
29FRABryan Nauleau (FRA)Europcarzt
30FRARudy Molard (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
31PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Netapp - Endura0:28
32FRAThierry Hupond (FRA)Giant - Shimanozt
33GERPatrick Gretsch (GER)AG2R - La Mondialezt
34BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Teamzt
35FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
36USAGregory Lawson Craddock (USA)Giant - Shimanozt
37FRARomain Lemarchand (FRA)Cofidis, Solutions Crédits0:29
38ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Movistar0:30
39ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistar0:31
40POLBartosz Huzarski (POL)Netapp - Endurazt

Etappe 4 - Angers - Pré en Pail - 196,2 km - 10 April 2014Medium berg


1LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharp4:58:12
2FRAJulien Simon (FRA)Cofidis, Solutions Crédits0:04
3FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
4ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racing0:08
5FRAThomas Voeckler (FRA)Europcar0:09
6SUIMathias Frank (SUI)Iamzt
7GBRStephen Cummings (GBR)BMC Racing Teamzt
8FRAAnthony Delaplace (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
9ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
10POLBartosz Huzarski (POL)Netapp - Endurazt
11BELBen Hermans (BEL)BMC Racing Teamzt
12FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
13FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
14AUSRohan Dennis (AUS)Garmin - Sharpzt
15AUTStefan Denifl (AUT)Iamzt
16COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Team Colombia0:23
17USAPeter Stetina (USA)BMC Racing Teamzt
18FRAGuillaume Levarlet (FRA)Cofidis, Solutions Crédits0:38
19FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeux0:42
20FRABrice Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnement0:49
21AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharp1:00
22BELGregory Habeaux (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
23USABrent Bookwalter (USA)BMC Racing Team1:02
24SUIJohan Tschopp (SUI)Iamzt
25FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
26BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise1:13
27FRAJérôme Coppel (FRA)Cofidis, Solutions Crédits2:00
28USANathan Brown (USA)Garmin - Sharp3:03
29FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale4:00
30FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondialezt
31BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racingzt
32USAGregory Lawson Craddock (USA)Giant - Shimano4:14
33BELFrancis De Greef (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:19
34FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcarzt
35COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombiazt

Etappe 5 - Abbaye de l'Epau - La Ferté-Bernard - 184,8 km - 11 April 2014Ontsnapping


1FRAAxel Domont (FRA)AG2R - La Mondiale4:32:01
2FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar0:03
3FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
4SWEGustav Erik Larsson (SWE)Iamzt
5NORVegard Stake Laengen (NOR)Bretagne - Séché Environnementzt
6FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeux0:08
7ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Trek Factory Racingzt
8ITAManuel Belletti (ITA)Androni Giocattoli - Venezuelazt
9FRABryan Coquard (FRA)Europcarzt
10COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombiazt
11FRARomain Feillu (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
12POLBartosz Huzarski (POL)Netapp - Endurazt
13RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katushazt
14ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Movistarzt
15AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharpzt
16COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
17FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
18COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombiazt
19AUTMarco Haller (AUT)Team Katushazt
20ITAFabio Felline (ITA)Trek Factory Racingzt
21BELGregory Habeaux (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
22FRAThierry Hupond (FRA)Giant - Shimanozt
23FRABenoit Jarrier (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
24BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
25RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
26PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Trek Factory Racingzt
27FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
28JAPFumiyuki Beppu (JAP)Trek Factory Racingzt
29LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Sharpzt
30FRAJulien Simon (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden