De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Driedaagse Van West-Vlaanderen - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Driedaagse Van West-Vlaanderen - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2014

Driedaagse Van West-Vlaanderen 2014

BelgiëBelgië - 7 Maart 2014 - 9 Maart 2014


Algemeen klassement - 9 Maart 2014


1ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis, Solutions Crédits8:43:24
2BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Omega Pharma - Quick Step+3
3FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux+5
4BELStijn Devolder (BEL)Trek Factory Racing+11
5BELJan Ghyselinck (BEL)Wanty - Groupe Gobert+13
6SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team+13
7NEDDanny Van Poppel (NED)Trek Factory Racing+15
8NZLJesse Sergent (NZL)Trek Factory Racing+15
9BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racing+16
10CZEJan Bárta (CZE)Netapp - Endura+17
11NEDDylan Van Baarle (NED)Garmin - Sharp+18
12BELKlaas Lodewyck (BEL)BMC Racing Team+24
13GERRick Zabel (GER)BMC Racing Team+25
14USAChad Haga (USA)Giant - Shimano+25
15FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnement+26
16BELThomas De Gendt (BEL)Omega Pharma - Quick Step+26
17FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+27
18SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimano+29
19BELYves Lampaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise+30
20SLOBlaz Jarc (SLO)Netapp - Endura+31
21LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale+31
22BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise+32
23BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise+35
24LTUIgnatas Konovalovas (LTU)MTN - Qhubeka+35
25BELKenneth Vanbilsen (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise+41
26BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert+41
27BELSander Cordeel (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace+41
28NEDYoeri Havik (NED)De Rijke - Shanks+42
29BELStig Broeckx (BEL)Lotto - Belisol+43
30BELStijn Steels (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise+44
31SWEJonas Ahlstrand (SWE)Giant - Shimano+45
32BELJonas van Genechten (BEL)Lotto - Belisol+46
33ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert+46
34RUSSergey Lagutin (RUS)Rusvelo+46
35NEDRob Ruijgh (NED)Vastgoedservice - Golden Palace+48
36BELJasper Stuyven (BEL)Trek Factory Racing+49
37RSAJay Robert Thomson (RSA)MTN - Qhubeka+52
38FRAMaxime Daniel (FRA)AG2R - La Mondiale+53
39FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Séché Environnement+53
40BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondiale+53
41BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie - Bruxelles+53
42ITAAlessandro Malaguti (ITA)Vini Fantini - Nippo+55
43BELTom Van Asbroeck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise+55
44BELJames Vanlandshoot (BEL)Wanty - Groupe Gobert+56
45ENGScott Thwaites (ENG)Netapp - Endura+56
46BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille+57
47BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie - Bruxelles+57
48BELBoris Dron (BEL)Wallonie - Bruxelles+58
49BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise+1:00
50BELRobin Steenuit (BEL)Wallonie - Bruxelles+1:03
51GERMartin Reimer (GER)MTN - Qhubeka+1:04
52LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)3M+1:05
53BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobert+1:05
54NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert+1:08
55FRASteve Chainel (FRA)AG2R - La Mondiale+1:11
56BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille+1:28
57BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Step+1:30
58BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Belisol+1:42
59BELLaurens De Vreese (BEL)Wanty - Groupe Gobert+1:42
60FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux+1:49
61BELKevin Hulsmans (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace+1:52
62BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie - Bruxelles+1:55
63AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharp+1:59
64BELIljo Keisse (BEL)Omega Pharma - Quick Step+2:03
65GERChristoph Pfingsten (GER)De Rijke - Shanks+2:06
66GBRAndrew Fenn (GBR)Omega Pharma - Quick Step+2:09
67NEDRonan Van Zandbeek (NED)De Rijke - Shanks+2:10
68RUSAndrey Solomennikov (RUS)Rusvelo+2:13
69FRAJulian Alaphilippe (FRA)Omega Pharma - Quick Step+2:17
70BELJulien Stassen (BEL)Wallonie - Bruxelles+2:18
71FRARudy Molard (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+2:20
72FRAJulien Duval (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+2:24
73BELChristophe Prémont (BEL)Wallonie - Bruxelles+2:24
74GERRalf Matzka (GER)Netapp - Endura+2:28
75NEDDylan Groenewegen (NED)De Rijke - Shanks+2:39
76BELGorik Gardeyn (BEL)Veranclassic - Doltcini+2:51
77FRAPierre Luc Périchon (FRA)Bretagne - Séché Environnement+2:51
78GBRMark McNally (GBR)AN Post - Chainreaction+2:57
79FRAClément Koretzky (FRA)Bretagne - Séché Environnement+3:08
80ITAPierpaolo De Negri (ITA)Vini Fantini - Nippo+3:17
81SVKMartin Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Step+3:25
82BELAlphonse Vermote (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace+3:41
83SWEKim Magnusson (SWE)Vini Fantini - Nippo+4:29
84GERAndreas Schillinger (GER)Netapp - Endura+6:37
85FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+6:43
86FRABenjamin Le Montagner (FRA)Bretagne - Séché Environnement+7:32
87NEDRaymond Kreder (NED)Garmin - Sharp+7:53
88NEDCoen Vermeltfoort (NED)De Rijke - Shanks+8:36
89RUSTimofey Kritskiy (RUS)Rusvelo+8:39
90FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale+8:44
91FRAPierre-Henri Lecuisinier (FRA)La Française des Jeux+8:45
92GERMichael Schwarzmann (GER)Netapp - Endura+8:55
93BELStef Van Zummeren (BEL)3M+8:56
94BELWillem Wauters (BEL)Verandas Willems+9:02
95BELJohan Van Summeren (BEL)Garmin - Sharp+9:05
96GERAlexander Krieger (GER)Stuttgart+9:35
97SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team+13:03
98GBRErick Rowsell (GBR)Netapp - Endura+13:22
99RUSKirill Pozdnyakov (RUS)Rusvelo+13:37
100BELTim Van Speybroeck (BEL)+13:39
101BELKenny Dehaes (BEL)Lotto - Belisol+13:39
102BELMaxime Vantomme (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille+13:45
103GERNikodemus Holler (GER)Stuttgart+13:51
104LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Wanty - Groupe Gobert+13:54
105CANHugo Houle (CAN)AG2R - La Mondiale+14:40
106FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux+14:41
107GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Team+14:54
108BELJoren Touquet (BEL)Verandas Willems+14:57
109CZEPetr Vakoc (CZE)Omega Pharma - Quick Step+15:01
110GERJulian Kern (GER)AG2R - La Mondiale+15:02
111BELJoeri Stallaert (BEL)Veranclassic - Doltcini+15:02
112FRAErwan Corbel (FRA)Bretagne - Séché Environnement+15:04
113BELChristophe Sleurs (BEL)3M+15:05
114BELKevin Peeters (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace+15:14
115BELSam Lennertz (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace+15:17
116BELEmiel Wastyn (BEL)Verandas Willems+15:33
117BELBoris Vallée (BEL)Lotto - Belisol+16:04
118USAGregory Lawson Craddock (USA)Giant - Shimano+16:10
119BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie - Bruxelles+16:14
120GERAndreas Stauff (GER)MTN - Qhubeka+16:23
121ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Vini Fantini - Nippo+18:53
122FRARomain Lemarchand (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+19:03
123USAPhillip Gaimon (USA)Garmin - Sharp+19:19
124NORVegard Breen (NOR)Lotto - Belisol+20:24
125NEDKobus Hereijgers (NED)De Rijke - Shanks+21:18
126BELEdwig Cammaerts (BEL)Cofidis, Solutions Crédits+21:36
127RUSRoman Maikin (RUS)Rusvelo+21:42
128BELGertjan De Vos (BEL)3M+21:42
129BELGregory Franckaert (BEL)3M+21:47
130NEDDex Groen (NED)De Rijke - Shanks+21:48
131USANathan Brown (USA)Garmin - Sharp+23:17
132RUSIgor Boev (RUS)Rusvelo+25:54
133BELMichael Goolaerts (BEL)Verandas Willems+26:02
134BELKevin Claeys (BEL)AN Post - Chainreaction+26:12
135BELKurt Geysen (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace+26:46
136RSAJacobus Venter (RSA)MTN - Qhubeka+28:37
137BELSean De Bie (BEL)Lotto - Belisol+28:45
138RSAJohann Van Zyl (RSA)MTN - Qhubeka+28:47
139DENSebastian Lander (DEN)BMC Racing Team+28:59
140BELJelle Mannaerts (BEL)Verandas Willems+29:05
141NORVegard Stake Laengen (NOR)Bretagne - Séché Environnement+29:06
142MASLoh Sea Keong (MAS)Giant - Shimano+29:16
143NEDDion Beukeboom (NED)De Rijke - Shanks+29:35

Proloog - Middelkerke - Middelkerke - 7 Maart 2014Individuele Tijdrit


1ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis, Solutions Crédits07:53
2FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux0:05
3BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racing0:08
4BELStijn Devolder (BEL)Trek Factory Racing0:11
5SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team0:14
6NZLJesse Sergent (NZL)Trek Factory Racing0:15
7BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Omega Pharma - Quick Step0:16
8BELJan Ghyselinck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
9CZEJan Bárta (CZE)Netapp - Endura0:17
10USAChad Haga (USA)Giant - Shimanozt
11BELThomas De Gendt (BEL)Omega Pharma - Quick Step0:18
12NEDDylan Van Baarle (NED)Garmin - Sharpzt
13FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis, Solutions Crédits0:19
14FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis, Solutions Crédits0:20
15SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Team0:22
16BELYves Lampaert (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
17FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0:24
18GERRick Zabel (GER)BMC Racing Team0:25
19FRARomain Lemarchand (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
20FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeuxzt
21LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:26
22BELKlaas Lodewyck (BEL)BMC Racing Teamzt
23FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
24SUIDanilo Wyss (SUI)BMC Racing Team0:27
25NEDCoen Vermeltfoort (NED)De Rijke - Shankszt
26SLOBlaz Jarc (SLO)Netapp - Endurazt
27BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
28BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:28
29BELSébastien Rosseler (BEL)0:29
30RUSTimofey Kritskiy (RUS)Rusvelo0:30
31RSAJacobus Venter (RSA)MTN - Qhubekazt
32LTUIgnatas Konovalovas (LTU)MTN - Qhubekazt
33GERTino Thömel (GER)Stuttgart0:31
34BELJens Vandenbogaerde (BEL)3Mzt
35BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise0:32
36NZLGregory Henderson (NZL)Lotto - Belisolzt
37BELFrederik Veuchelen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:33
38BELJasper Stuyven (BEL)Trek Factory Racingzt
39SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimanozt
40BELSander Cordeel (BEL)Vastgoedservice - Golden Palacezt

Etappe 1 - Brugge - Harelbeke - 8 Maart 2014Sprint


1NEDDanny Van Poppel (NED)Trek Factory Racing04:14:21
2ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
3ENGScott Thwaites (ENG)Netapp - Endurazt
4BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondialezt
5BELJonas van Genechten (BEL)Lotto - Belisolzt
6BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
7BELBoris Vallée (BEL)Lotto - Belisolzt
8ITAPierpaolo De Negri (ITA)Vini Fantini - Nippozt
9FRASteve Chainel (FRA)AG2R - La Mondialezt
10NEDDylan Groenewegen (NED)De Rijke - Shankszt
11BELRobin Steenuit (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
12SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimanozt
13BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
14BELTom Van Asbroeck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
15NEDYoeri Havik (NED)De Rijke - Shankszt
16GBRAndrew Fenn (GBR)Omega Pharma - Quick Stepzt
17SLOBlaz Jarc (SLO)Netapp - Endurazt
18BELKenneth Vanbilsen (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
19GERRalf Matzka (GER)Netapp - Endura00:04
20LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)3Mzt
21BELGorik Gardeyn (BEL)Veranclassic - Doltcinizt
22CZEJan Bárta (CZE)Netapp - Endurazt
23BELJasper Stuyven (BEL)Trek Factory Racingzt
24FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeuxzt
25AUSNathan Haas (AUS)Garmin - Sharpzt

Etappe 2 - Nieuwpoort - Ichtegem - 9 Maart 2014Ontsnapping


1BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Omega Pharma - Quick Step4:21:05
2ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert+1
3NEDDanny Van Poppel (NED)Trek Factory Racing+1
4SUISilvan Dillier (SUI)BMC Racing Team+1
5BLRYauheni Hutarovich (BLR)AG2R - La Mondiale+1
6BELKenny Dehaes (BEL)Lotto - Belisol+1
7NEDRaymond Kreder (NED)Garmin - Sharp+1
8ENGScott Thwaites (ENG)Netapp - Endura+1
9SLOLuka Mezgec (SLO)Giant - Shimano+1
10BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Step+1
11BELKenneth Vanbilsen (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise+1
12ITAAlessandro Malaguti (ITA)Vini Fantini - Nippo+1
13FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnement+1
14BELSébastien Delfosse (BEL)Wallonie - Bruxelles+1
15LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)3M+1
16BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille+1
17ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis, Solutions Crédits+1
18BELTim Van Speybroeck (BEL)+1
19CZEJan Bárta (CZE)Netapp - Endura+1
20NEDDylan Van Baarle (NED)Garmin - Sharp+1
21BELKevin Hulsmans (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace+1
22BELStijn Devolder (BEL)Trek Factory Racing+1
23RUSSergey Lagutin (RUS)Rusvelo+1
24NZLJesse Sergent (NZL)Trek Factory Racing+1
25BELGijs Van Hoecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise+1
26BELKlaas Lodewyck (BEL)BMC Racing Team+1
27BELJan Ghyselinck (BEL)Wanty - Groupe Gobert+1
28FRAJohan Le Bon (FRA)La Française des Jeux+1
29BELJames Vanlandshoot (BEL)Wanty - Groupe Gobert+1
30BELJonas van Genechten (BEL)Lotto - Belisol+1
31FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Séché Environnement+1
32SWEJonas Ahlstrand (SWE)Giant - Shimano+1
33LTUIgnatas Konovalovas (LTU)MTN - Qhubeka+6
34BELTom Van Asbroeck (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise+9
35BELSander Cordeel (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace+9

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden