De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de l'Eurométropole - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de l'Eurométropole - 2014 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2014

Tour de l'Eurométropole 2014

BelgiëBelgië - 2 Oktober 2014 - 5 Oktober 2014


Algemeen klassement - 5 Oktober 2014


1FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux15:05:41
2BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Belisol0:16
3NEDTheo Bos (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
4BELJonas van Genechten (BEL)Lotto - Belisol0:21
5DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank0:23
6BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Greenedge0:25
7FRAMorgan Lamoisson (FRA)Europcarzt
8USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharp0:30
9RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katusha0:32
10FRAAngelo Tulik (FRA)Europcar0:33
11NEDDanny Van Poppel (NED)Trek Factory Racing0:34
12BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
13GERAndreas Stauff (GER)MTN - Qhubekazt
14RUSNikolay Trusov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
15BELJelle Mannaerts (BEL)Verandas Willemszt
16BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
17BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
18GERRüdiger Selig (GER)Team Katushazt
19FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
20NEDRaymond Kreder (NED)Garmin - Sharpzt
21BELTom Goovaerts (BEL)Veranclassic - Doltcinizt
22FRASébastien Hinault (FRA)Iamzt
23BELSebastien Carabin (BEL)zt
24BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
25FRATaruia Krainer (FRA)zt
26FRAJimmy Turgis (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
27FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
28BELJasper Stuyven (BEL)Trek Factory Racingzt
29NORVegard Breen (NOR)Lotto - Belisolzt
30NEDDylan Van Baarle (NED)Garmin - Sharpzt
31SVKMartin Velits (SVK)Omega Pharma - Quick Stepzt
32NEDRoy Curvers (NED)Giant - Shimanozt
33LATAleksejs Saramotins (LAT)Iam0:46
34BELTiesj Benoot (BEL)0:51
35CZEZdenek Stybar (CZE)Omega Pharma - Quick Step1:09
36BELGaëtan Bille (BEL)Verandas Willems1:12
37NORVegard Stake Laengen (NOR)Bretagne - Séché Environnement1:13
38BELOlivier Pardini (BEL)Verandas Willems1:19
39ESPMarc Reynès Mimo (ESP)zt
40PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Trek Factory Racingzt
41NEDBob Schoonbroodt (NED)zt
42BELStijn Vandenbergh (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
43BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
44RUSPavel Kochetkov (RUS)Team Katushazt
45RSADylan Girdlestone (RSA)zt
46BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
47GBRAndrew Fenn (GBR)Omega Pharma - Quick Step1:27
48SUIReto Hollenstein (SUI)Iam1:36
49NEDJetse Bol (NED)Belkin Pro Cycling Team1:41
50NEDRamon Sinkeldam (NED)Giant - Shimano1:51
51AUSGraeme Allen Brown (AUS)Belkin Pro Cycling Team2:00
52BELBert De Backer (BEL)Giant - Shimano2:24
53ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobert3:11
54BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:15
55BELBoris Dron (BEL)Wallonie - Bruxelles3:54
56SUIClaudio Imhof (SUI)4:00
57BELAlexander Cools (BEL)Vastgoedservice - Golden Palacezt
58FRAAdrien Petit (FRA)Cofidis, Solutions Crédits4:01
59BELEdward Theuns (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise4:02
60FRARomain Cardis (FRA)4:07
61BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
62FRAFranck Bonnamour (FRA)zt
63NEDDennis Van Winden (NED)Belkin Pro Cycling Team4:19
64FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, Solutions Crédits4:24
65BELKenny Dehaes (BEL)Lotto - Belisol4:35
66BELKristof Vandewalle (BEL)Trek Factory Racing4:42
67NEDKoen De Kort (NED)Giant - Shimano4:45
68BELLaurens De Vreese (BEL)Wanty - Groupe Gobert5:01
69NEDTom Stamsnijder (NED)Giant - Shimano5:43
70BELXandro Meurisse (BEL)6:13
71NEDKarsten Kroon (NED)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
72DENMagnus Cort Nielsen (DEN)Cult Energy - Vital Water6:18
73DENMichael Mørkøv (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank6:19
74AUSJay McCarthy (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank6:30
75SVKMichal Kolár (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
76NEDNiki Terpstra (NED)Omega Pharma - Quick Step6:37
77RSAJacobus Venter (RSA)MTN - Qhubeka6:39
78GERBjörn Thurau (GER)Europcar6:55
79FRAChristophe Laborie (FRA)Bretagne - Séché Environnement6:58
80BELJasper De Buyst (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise7:15
81RSAJohann Van Zyl (RSA)MTN - Qhubeka7:36
82NEDTom Veelers (NED)Giant - Shimano7:41
83FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis, Solutions Crédits7:56
84AUSMitchell Docker (AUS)Orica - Greenedge8:16
85BELThomas Sprengers (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise8:19
86FRAAnthony Turgis (FRA)CC Nogent-Sur-Oise8:23
87AUSMathew Hayman (AUS)Orica - Greenedgezt
88BELStijn Devolder (BEL)Trek Factory Racing8:26
89BELKevin Peeters (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace9:13
90SUIMarcel Aregger (SUI)Iam9:52
91DENLasse Norman Hansen (DEN)Garmin - Sharp10:41
92BELTom Dernies (BEL)Wallonie - Bruxelles11:36
93BELTim De Troyer (BEL)Wanty - Groupe Gobert12:23
94LTUIgnatas Konovalovas (LTU)MTN - Qhubeka13:39
95FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux13:56
96NEDRick Flens (NED)Belkin Pro Cycling Team15:04
97BELAndrew Ydens (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon16:00
98BELEmiel Wastyn (BEL)Verandas Willemszt
99BELJerome Kerf (BEL)Color Code - Biowanzezt
100NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Developmentzt
101BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
102BELJulien Stassen (BEL)Wallonie - Bruxelles16:18
103NZLJack Bauer (NZL)Garmin - Sharp16:26
104BELThomas De Gendt (BEL)Omega Pharma - Quick Step16:38
105FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux16:40
106BELFlorent Delfosse (BEL)Color Code - Biowanze16:45
107BELSander Cordeel (BEL)Vastgoedservice - Golden Palacezt
108BELThomas Wertz (BEL)Color Code - Biowanzezt
109BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
110BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
111BELArnaud Géromboux (BEL)Color Code - Biowanzezt
112NAMDan Craven (NAM)zt
113BELFrédéric Amorison (BEL)Wallonie - Bruxelles17:03
114BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise17:11
115BELLudwig De Winter (BEL)Color Code - Biowanze17:20
116FRAJonathan Hivert (FRA)Belkin Pro Cycling Team17:25
117BELJan Ghyselinck (BEL)Wanty - Groupe Gobert17:34
118FRAThierry Hupond (FRA)Giant - Shimano17:42
119BELJean-Albert Carnevali (BEL)Verandas Willems18:18
120BELSander Armée (BEL)Lotto - Belisol19:33
121FRAStéphane Poulhies (FRA)Cofidis, Solutions Crédits20:36
122RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Team Katusha20:42
123DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank21:16
124FRAJean-Lou Païni (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille21:28
125BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lille21:39
126BELQuentin Bertholet (BEL)Wallonie - Bruxelles21:46
127ESTGert Jõeäär (EST)Cofidis, Solutions Crédits21:57
128RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bank22:24
129BELFloris Smeyers (BEL)Verandas Willemszt
130BELSerge Dewortelaer (BEL)Veranclassic - Doltcini22:36
131NEDBoy Van Poppel (NED)Trek Factory Racing23:10
132BELAlphonse Vermote (BEL)Vastgoedservice - Golden Palace23:17
133BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert24:39
134RUSPetr Ignatenko (RUS)Team Katusha24:48
135BELKenneth Vanbilsen (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloise25:27
136BELMaxime Vekeman (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon27:01
137BELAlexandre Seny (BEL)T.palm - Pole Continental Wallonzt
138RSAMartin Wesemann (RSA)MTN - Qhubeka28:30
139AUSJack Bobridge (AUS)Belkin Pro Cycling Team29:18
140NEDRick Ottema (NED)Veranclassic - Doltcini29:40
141BELIan Vansumere (BEL)Josan - Towin29:49

Etappe 1 - La Louvière - Kortrijk - 191 km - 2 Oktober 2014Sprint


1FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux4:18:36
2FRAAdrien Petit (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
3BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Greenedgezt
4USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharpzt
5NEDDanny Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
6BELJonas van Genechten (BEL)Lotto - Belisolzt
7BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
8DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
9FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
10NORSondre Holst Enger (NOR)Sparebanken Sørzt
11BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
12RUSNikolay Trusov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
13BELKenneth Vanbilsen (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
14BELBjörn Leukemans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
15BELTim De Troyer (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
16NEDJetse Bol (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
17ESPMarc Reynès Mimo (ESP)zt
18BELJan Ghyselinck (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
19BELEmiel Wastyn (BEL)Verandas Willemszt
20FRAMorgan Lamoisson (FRA)Europcarzt
21BELLaurens De Vreese (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
22GERMarcel Kittel (GER)Giant - Shimanozt
23CZEZdenek Stybar (CZE)Omega Pharma - Quick Stepzt
24BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
25NEDDennis Van Winden (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
26BELOlivier Pardini (BEL)Verandas Willemszt
27BELGaëtan Pons (BEL)Color Code - Biowanzezt
28GERAndreas Stauff (GER)MTN - Qhubekazt
29NEDTheo Bos (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
30BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Belisolzt

Etappe 2 - Estaimbourg - Nieuwpoort - 171 km - 3 Oktober 2014Sprint


1FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux3:46:28
2BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Belisolzt
3NEDTheo Bos (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
4NEDRamon Sinkeldam (NED)Giant - Shimanozt
5USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharpzt
6BELJerome Kerf (BEL)Color Code - Biowanzezt
7BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
8FRAMickael Delage (FRA)La Française des Jeuxzt
9BELRoy Jans (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
10GERRüdiger Selig (GER)Team Katushazt
11BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
12BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
13RUSNikolay Trusov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
14GERAndreas Stauff (GER)MTN - Qhubekazt
15NEDDanny Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
16GBRAndrew Fenn (GBR)Omega Pharma - Quick Stepzt
17NEDBoy Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
18BELTimothy Dupont (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
19BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Greenedgezt
20BELAndrew Ydens (BEL)T.palm - Pole Continental Wallonzt
21LATAleksejs Saramotins (LAT)Iamzt
22BELJarl Salomein (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
23BELJelle Mannaerts (BEL)Verandas Willemszt
24FRAFlorian Sénéchal (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
25BELJonas van Genechten (BEL)Lotto - Belisolzt
26BELJulien Stassen (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
27NEDDennis Van Winden (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
28SVKMichal Kolár (SVK)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
29BELGaëtan Pons (BEL)Color Code - Biowanzezt
30BELEmiel Wastyn (BEL)Verandas Willemszt

Etappe 3 - Blankenberge - Middelkerke - 174 km - 4 Oktober 2014Sprint


1NEDTheo Bos (NED)Belkin Pro Cycling Team3:47:54
2BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Belisolzt
3FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeuxzt
4BELJens Keukeleire (BEL)Orica - Greenedgezt
5NEDRamon Sinkeldam (NED)Giant - Shimanozt
6BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
7DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
8NORSondre Holst Enger (NOR)Sparebanken Sørzt
9CZEZdenek Stybar (CZE)Omega Pharma - Quick Stepzt
10BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
11USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharpzt
12NEDDanny Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
13ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
14BELJelle Mannaerts (BEL)Verandas Willemszt
15BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
16BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
17FRARomain Cardis (FRA)zt
18BELJonas van Genechten (BEL)Lotto - Belisolzt
19FRAAdrien Petit (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
20GERRüdiger Selig (GER)Team Katushazt
21GERAndreas Stauff (GER)MTN - Qhubekazt
22RUSNikolay Trusov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
23FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
24FRATaruia Krainer (FRA)zt
25FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt

Etappe 4 - Mons - Tournai - 155 km - 5 Oktober 2014Sprint


1FRAArnaud Démare (FRA)La Française des Jeux3:13:17
2BELJens Debusschere (BEL)Lotto - Belisolzt
3USATyler Farrar (USA)Garmin - Sharpzt
4NEDDanny Van Poppel (NED)Trek Factory Racingzt
5ITADanilo Napolitano (ITA)Wanty - Groupe Gobertzt
6NEDRaymond Kreder (NED)Garmin - Sharpzt
7GERAndreas Stauff (GER)MTN - Qhubekazt
8LATAleksejs Saramotins (LAT)Iamzt
9BELBaptiste Planckaert (BEL)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
10BELJerome Kerf (BEL)Color Code - Biowanzezt
11BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
12BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie - Bruxelleszt
13BELEdward Theuns (BEL)Topsport Vlaanderen - Baloisezt
14RUSAlexander Porsev (RUS)Team Katushazt
15BELJulien Vermote (BEL)Omega Pharma - Quick Stepzt
16BELLaurens De Vreese (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
17PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Trek Factory Racingzt
18BELAndrew Ydens (BEL)T.palm - Pole Continental Wallonzt
19BELKevin Peeters (BEL)Vastgoedservice - Golden Palacezt
20DENMatti Breschel (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
21BELOlivier Pardini (BEL)Verandas Willemszt
22NEDMartijn Tusveld (NED)Rabobank Developmentzt
23NEDTheo Bos (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
24ESPMarc Reynès Mimo (ESP)zt
25BELJelle Mannaerts (BEL)Verandas Willemszt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden