De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de Wallonie - Picarde - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de Wallonie - Picarde - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2011

Tour de Wallonie - Picarde 2011

BelgiëBelgië - 29 September 2011 - 2 Oktober 2011


Algemeen klassement - 2 Oktober 2011


1AUSRobbie McEwen (AUS)Radio Shack14:43:44
2NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimano00:05
3AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
4NEDRonan Van Zandbeek (NED)Skil - Shimano00:10
5FRASébastien Chavanel (FRA)Europcar00:13
6AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineoszt
7GBRAdam Blythe (GBR)Omega Pharma - Lotto00:15
8GERRüdiger Selig (GER)Leopard - Trek00:17
9FRAAdrien Petit (FRA)Cofidiszt
10BELLaurens De Vreese (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
11DENAndré Steensen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
12BELKevyn Ista (BEL)Cofidis00:18
13FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
14ITAAlessandro Ballan (ITA)BMC Racing Teamzt
15FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondialezt
16AUSMichael Rogers (AUS)Team Ineoszt
17ITADiego Caccia (ITA)Farnese Vini - Nerizt
18NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimano00:19
19BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
20BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Quick Stepzt
21RUSMikhail Ignatiev (RUS)Team Katushazt
22BELSven Vandousselaere (BEL)Omega Pharma - Lotto00:20
23SUIGrégory Rast (SUI)Radio Shackzt
24FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeuxzt
25BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator00:21
26AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
27BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
28FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
29BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
30BELSep Vanmarcke (BEL)Garmin - Cervelozt
31BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkredietzt
32BELGijs Van Hoecke (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davozt
33USADaniel Summerhill (USA)Garmin - Cervelozt
34ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Nerizt
35USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Teamzt
36BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
37ITADavide Viganò (ITA)Leopard - Trekzt
38BELKurt Hovelynck (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
39FRAArnaud Coyot (FRA)Saur - Sojasunzt
40BELJoeri Stallaert (BEL)Landbouwkredietzt
41BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
42FRAChristophe Laborie (FRA)Saur - Sojasunzt
43GERAndreas Stauff (GER)Quick Stepzt
44BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil - DCMzt
45FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
46BELJens Keukeleire (BEL)Cofidiszt
47NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems - Accentzt
48BELStijn Devolder (BEL)Vacansoleil - DCMzt
49NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
50BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondialezt
51RUSVladimir Gusev (RUS)Team Katushazt
52NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCMzt
53BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
54ITAMarcello Pavarin (ITA)Vacansoleil - DCMzt
55BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
56BELZico Waeytens (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
57BELJulien Vermote (BEL)Quick Stepzt
58NEDJetse Bol (NED)Rabobankzt
59FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
60BELFrederique Robert (BEL)Quick Stepzt
61FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
62BELJonathan Dufrasne (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
63BELBen Hermans (BEL)Radio Shackzt
64ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt
65LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Landbouwkredietzt
66LUXLaurent Didier (LUX)Saxo Bank - Sungardzt
67BELStijn Neirynck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
68FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shackzt
69FRAMaxime Daniel (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
70FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
71FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidiszt
72BELEliot Lietaer (BEL)Nationaal Team Van Belgiëzt
73NORGabriel Rasch (NOR)Garmin - Cervelozt
74NEDBert-Jan Lindeman (NED)Vacansoleil - DCMzt
75SUIMartin Elmiger (SUI)AG2R - La Mondialezt
76SUIMichael Schär (SUI)BMC Racing Teamzt
77BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
78BELGilles Devillers (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
79GBRRoger Hammond (GBR)Garmin - Cervelozt
80BELGert Dockx (BEL)Omega Pharma - Lottozt
81BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willems - Accentzt
82BELChristophe Prémont (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
83GERMarcus Burghardt (GER)BMC Racing Teamzt
84GERDominik Klemme (GER)Leopard - Trekzt
85LTUAidis Kruopis (LTU)Landbouwkredietzt
86BELBoris Dron (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallonzt
87ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
88FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcarzt
89BELRomain Zingle (BEL)Cofidiszt
90DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Saxo Bank - Sungardzt
91FRARomain Lemarchand (FRA)AG2R - La Mondialezt
92POLMichal Kwiatkowski (POL)Radio Shackzt
93BELEdwig Cammaerts (BEL)Landbouwkredietzt
94BELFrederik Willems (BEL)Omega Pharma - Lottozt
95BELKévin Thome (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallonzt
96BELNico Sijmens (BEL)Cofidiszt
97NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
98BELMaarten Wynants (BEL)Rabobankzt
99BELFabio Polazzi (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
100BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accentzt
101BELAntoine Demoitie (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallonzt
102RUSArkimedes Arguelyes Rodriges (RUS)Team Katushazt
103BELJurgen Van Goolen (BEL)Verandas Willems - Accentzt
104NEDHuub Duyn (NED)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
105SWEGustav Erik Larsson (SWE)Saxo Bank - Sungardzt
106ESPJuan Antonio Flecha Giannoni (ESP)Team Ineoszt
107BELWillem Wauters (BEL)Vacansoleil - DCMzt
108SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
109BELSteven Van Vooren (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
110FRATony Hurel (FRA)Europcarzt
111BELJustin Van Hoecke (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
112GERAndreas Klier (GER)Garmin - Cervelo00:38
113GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos00:48
114BELMaxime Anciaux (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon00:53
115RUSMaxim Belkov (RUS)Vacansoleil - DCM00:59
116BELSébastien Delfosse (BEL)Landbouwkrediet01:00
117GERRoger Kluge (GER)Skil - Shimano01:09
118BELBaptiste Planckaert (BEL)Landbouwkrediet01:10
119CANDavid Veilleux (CAN)Europcar01:14
120GERGrischa Niermann (GER)Rabobank01:15
121BELSjef De Wilde (BEL)Verandas Willems - Accent01:24
122GBRDaniel Lloyd (GBR)Garmin - Cervelo01:33
123BELKevin De Jonghe (BEL)Ovyta - Eijssen Acrog01:36
124BELLaurent Evrard (BEL)Lotto - Bodysol - Pôle Continental Wallon01:40
125ITAPierpaolo De Negri (ITA)Farnese Vini - Neri01:49
126NZLJesse Sergent (NZL)Radio Shack01:57
127POLJaroslaw Marycz (POL)Saxo Bank - Sungardzt
128DENMads Christensen (DEN)Saxo Bank - Sungard02:14
129BELJeroen Lepla (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht02:26
130FRABrice Feillu (FRA)Leopard - Trek02:27
131FINJussi Veikkanen (FIN)Omega Pharma - Lotto02:34
132BELJelle Vanendert (BEL)Omega Pharma - Lotto02:54
133BELJonathan Breyne (BEL)Landbouwkrediet03:09
134ITALeonardo Giordani (ITA)Farnese Vini - Neri03:43
135BELKevin Hulsmans (BEL)Donckers Koffie - Jelly Belly03:58
136BELWim De Vocht (BEL)Verandas Willems - Accent04:16
137NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobank04:18
138GBRRussell Downing (GBR)Team Ineos05:42
139BELSteven Caethoven (BEL)Verandas Willems - Accentzt
140FRAFlorent Barle (FRA)Cofidiszt
141FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
142FRAJean-Lou Païni (FRA)Saur - Sojasunzt
143FRAThomas Damuseau (FRA)Skil - Shimanozt
144CANDominique Rollin (CAN)La Française des Jeuxzt
145BELSean De Bie (BEL)Nationaal Team Van Belgiëzt
146FRASaïd Haddou (FRA)Europcarzt
147NEDRick Flens (NED)Rabobankzt
148FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeuxzt
149BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
150SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
151FRASteve Houanard (FRA)AG2R - La Mondialezt
152ITARinaldo Nocentini (ITA)AG2R - La Mondialezt

Etappe 1 - Mouscron - Péruwelz 187.3km - 29 September 2011Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Radio Shack04:03:18
2GBRAdam Blythe (GBR)Omega Pharma - Lottozt
3GERRüdiger Selig (GER)Leopard - Trekzt
4FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
5BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
6BELSep Vanmarcke (BEL)Garmin - Cervelozt
7NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
8GBRRussell Downing (GBR)Team Ineoszt
9NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
10BELNikolas Maes (BEL)Quick Stepzt
11FRAAdrien Petit (FRA)Cofidiszt
12BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
13AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
14FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
15NEDPim Ligthart (NED)Vacansoleil - DCMzt
16BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
17BELJoeri Stallaert (BEL)Landbouwkredietzt
18BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
19BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkredietzt
20ITAPierpaolo De Negri (ITA)Farnese Vini - Nerizt
21FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
22NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobankzt
23NEDBram Tankink (NED)Rabobankzt
24BELKevyn Ista (BEL)Cofidiszt
25USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Teamzt

Etappe 2 - Menen - Poperinge 181km - 30 September 2011Sprint


1AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineos03:27:12
2NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
3FRAAdrien Petit (FRA)Cofidiszt
4BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
5GBRRussell Downing (GBR)Team Ineoszt
6AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
7FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
8BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
9ITADavide Viganò (ITA)Leopard - Trekzt
10BELSep Vanmarcke (BEL)Garmin - Cervelozt
11FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
12BELKevyn Ista (BEL)Cofidiszt
13BELJoeri Stallaert (BEL)Landbouwkredietzt
14GERRüdiger Selig (GER)Leopard - Trekzt
15BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
16AUSRobbie McEwen (AUS)Radio Shackzt
17BELSean De Bie (BEL)Nationaal Team Van Belgiëzt
18AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineoszt
19BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
20ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Nerizt
21BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
22BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkredietzt
23FRAFlorent Barle (FRA)Cofidiszt
24BELJulien Vermote (BEL)Quick Stepzt
25FRAChristophe Laborie (FRA)Saur - Sojasunzt

Etappe 3 - Antoing - Ichtegem 158km - 1 Oktober 2011Sprint


1NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimano03:21:17
2AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
3FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
4AUSRobbie McEwen (AUS)Radio Shackzt
5GERRüdiger Selig (GER)Leopard - Trekzt
6GBRAdam Blythe (GBR)Omega Pharma - Lottozt
7FRAChristophe Laborie (FRA)Saur - Sojasunzt
8FRAAdrien Petit (FRA)Cofidiszt
9USADaniel Summerhill (USA)Garmin - Cervelozt
10BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
11NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems - Accentzt
12FRANacer Bouhanni (FRA)La Française des Jeuxzt
13GERAndreas Stauff (GER)Quick Stepzt
14USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Teamzt
15BELKevyn Ista (BEL)Cofidiszt
16BELGijs Van Hoecke (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davozt
17BLRYauheni Hutarovich (BLR)La Française des Jeuxzt
18BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
19NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobankzt
20LTUAidis Kruopis (LTU)Landbouwkredietzt
21BELJens Keukeleire (BEL)Cofidiszt
22AUSMathew Hayman (AUS)Team Ineoszt
23BELSteven Caethoven (BEL)Verandas Willems - Accentzt
24BELKurt Hovelynck (BEL)Donckers Koffie - Jelly Bellyzt
25ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Nerizt

Etappe 4 - Mons - Tournai 164km - 2 Oktober 2011Sprint


1AUSRobbie McEwen (AUS)Radio Shack03:52:18
2ITAAndrea Guardini (ITA)Farnese Vini - Nerizt
3FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
4AUSChristopher Sutton (AUS)Team Ineoszt
5NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems - Accentzt
6NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
7FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
8USATaylor Phinney (USA)BMC Racing Teamzt
9NZLGregory Henderson (NZL)Team Ineoszt
10ITADavide Viganò (ITA)Leopard - Trekzt
11GBRAdam Blythe (GBR)Omega Pharma - Lottozt
12GERRüdiger Selig (GER)Leopard - Trekzt
13BELJoeri Stallaert (BEL)Landbouwkredietzt
14AUSBaden Cooke (AUS)Saxo Bank - Sungardzt
15BELGijs Van Hoecke (BEL)Omega Pharma-Lotto-Davozt
16ITAElia Favilli (ITA)Farnese Vini - Nerizt
17BELJonas van Genechten (BEL)Wallonie Bruxelles - Crédit Agricolezt
18BELSep Vanmarcke (BEL)Garmin - Cervelozt
19LTUAidis Kruopis (LTU)Landbouwkredietzt
20BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil - DCMzt
21BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondialezt
22FRAAdrien Petit (FRA)Cofidiszt
23BELKevyn Ista (BEL)Cofidiszt
24NEDJetse Bol (NED)Rabobankzt
25ITAMatteo Montaguti (ITA)AG2R - La Mondialezt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden