De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Paris-Corrèze - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Paris-Corrèze - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2011

Paris-Corrèze 2011

FrankrijkFrankrijk - 3 Augustus 2011 - 4 Augustus 2011


Algemeen klassement - 4 Augustus 2011


1BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet04:31:58
2BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accentzt
3FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Schullerzt
4FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
5FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
6FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
7BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkredietzt
8FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
9FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
10FRAAurélien Passeron (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
11FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
12JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
13GERBjörn Thurau (GER)Nsp00:05
14FRAFabien Schmidt (FRA)UC Nantes Atlantique00:06
15BELGeert Verheyen (BEL)Landbouwkredietzt
16BELJurgen Van Goolen (BEL)Verandas Willems - Accentzt
17NORChrister Rake (NOR)Joker - Meridazt
18FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcarzt
19NORStian Remme (NOR)Joker - Meridazt
20GBREvan Oliphant (GBR)Endura Racingzt
21GBRDavid Clarke (GBR)Endura Racingzt
22ITACesare Benedetti (ITA)Team Netappzt
23FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Schullerzt
24FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schullerzt
25FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schullerzt
26FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schullerzt
27GERTimon Seubert (GER)Team Netappzt
28FRAFlorian Le Corre (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
29BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkredietzt
30FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
31FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondialezt
32FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondialezt
33FRACyril Dessel (FRA)AG2R - La Mondialezt
34FRAPierrick Fedrigo (FRA)La Française des Jeuxzt
35NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Meridazt
36FRARomain Bacon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9300:15
37FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasun00:17
38FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
39GERJacob Fiedler (GER)Nsp00:20
40NORVegard Breen (NOR)Joker - Merida00:22
41FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
42FRAChristophe Laborie (FRA)Saur - Sojasunzt
43NORSondre Gjerdevik Sørtveit (NOR)Joker - Meridazt
44SUIGuillaume Bourgeois (SUI)Champion Systemzt
45FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schuller00:25
46FRAFranck Bouyer (FRA)Europcarzt
47FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
48FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
49FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller00:27
50BELNico Sijmens (BEL)Cofidis00:36
51FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondiale00:38
52GERAndreas Schillinger (GER)Team Netapp01:14
53FRALoïc Desriac (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia01:17
54BELGregory Habeaux (BEL)Verandas Willems - Accentzt
55FRAMaxime Renault (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon01:52
56FRASébastien Joly (FRA)Saur - Sojasun03:06
57FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasun04:06
58FRADimitri Champion (FRA)AG2R - La Mondialezt
59FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasun05:38
60NEDArnoud Van Groen (NED)Verandas Willems - Accentzt
61FRAAlexandre Blain (FRA)Endura Racing08:01
62FRAKévin Réza (FRA)Europcarzt
63FRAMickaël Buffaz (FRA)Cofidis08:34
64LTUEgidijus Juodvalkis (LTU)Landbouwkredietzt
65NEDMaarten De Jonge (NED)Endura Racing08:47
66USASteven Cozza (USA)Team Netappzt
67FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux10:24
68FRAOlivier Bonnaire (FRA)La Française des Jeuxzt
69FRAArnaud Molmy (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
70FRANicolas Rousseau (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
71FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
72NORAdrian Gjølberg (NOR)Joker - Meridazt
73GERStefan Schäfer (GER)LKT Team Brandenburgzt
74SUIJoris Boillat (SUI)Champion Systemzt
75BELBart Dockx (BEL)Landbouwkredietzt
76GEREric Baumann (GER)Team Netapp16:05
77BELDieter Cappelle (BEL)Verandas Willems - Accentzt
78SLOBlaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
79GBRJames Moss (GBR)Endura Racingzt
80GBRCallum Wilkinson (GBR)Endura Racingzt
81FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
82FRANicolas Vogondy (FRA)Cofidiszt
83FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
84FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
85NORFrederik Wilmann (NOR)Joker - Meridazt
86BELBenjamin Gourgue (BEL)Landbouwkredietzt
87FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
88FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9316:25
89FRASylvain Georges (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt

Etappe 1 - Contres - Bellac - 182,9 Km - 3 Augustus 2011Ontsnapping


1FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis04:53:25
2BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet00:04
3BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accentzt
4FRAAurélien Passeron (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
5FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcarzt
6BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkredietzt
7FRAArnaud Molmy (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
8JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
9GBREvan Oliphant (GBR)Endura Racingzt
10FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schullerzt
11GERBjörn Thurau (GER)Nspzt
12GBRDavid Clarke (GBR)Endura Racingzt
13FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
14FRAPierrick Fedrigo (FRA)La Française des Jeuxzt
15FRAKévin Réza (FRA)Europcarzt
16NORFrederik Wilmann (NOR)Joker - Meridazt
17FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
18BELJurgen Van Goolen (BEL)Verandas Willems - Accentzt
19FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondialezt
20FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
21FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasunzt
22NORChrister Rake (NOR)Joker - Meridazt
23FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondialezt
24FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schullerzt
25GERTimon Seubert (GER)Team Netappzt

Etappe 2 - Objat - Chaumeil - Bol d'or - 178,7 Km - 4 Augustus 2011Ontsnapping


1BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet04:31:58
2BELThomas Degand (BEL)Verandas Willems - Accentzt
3FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Schullerzt
4FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
5FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
6FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
7BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkredietzt
8FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
9FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
10FRAAurélien Passeron (FRA)Nationaal Team Van Frankrijkzt
11FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
12JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
13GERBjörn Thurau (GER)Nsp00:05
14FRAFabien Schmidt (FRA)UC Nantes Atlantique00:06
15BELGeert Verheyen (BEL)Landbouwkredietzt
16BELJurgen Van Goolen (BEL)Verandas Willems - Accentzt
17NORChrister Rake (NOR)Joker - Meridazt
18FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Europcarzt
19NORStian Remme (NOR)Joker - Meridazt
20GBREvan Oliphant (GBR)Endura Racingzt
21GBRDavid Clarke (GBR)Endura Racingzt
22ITACesare Benedetti (ITA)Team Netappzt
23FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Schullerzt
24FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schullerzt
25FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schullerzt

Statistieken

Archief

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden