De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trofeo Cala Millor - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trofeo Cala Millor - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2011

Trofeo Cala Millor 2011

SpanjeSpanje - 7 Februari 2011


Trofeo Cala Millor - 7 Februari 2011


1USATyler Farrar (USA)Garmin - Cervelo4:04:11
2GERJohn Degenkolb (GER)HTC - High Roadzt
3AUSLeigh Howard (AUS)HTC - High Roadzt
4BELKlaas Lodewyck (BEL)Omega Pharma - Lottozt
5ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)Movistarzt
6GERMarcel Kittel (GER)Skil - Shimanozt
7AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netappzt
8GERRobert Wagner (GER)Leopard - Trekzt
9ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Leopard - Trekzt
10ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Movistarzt
11ESPOscar Grau Jorda (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
12ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Orbeazt
13GERGerald Ciolek (GER)Quick Stepzt
14BELJens Keukeleire (BEL)Cofidiszt
15ESPFrancisco Manuel Anton Marin (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
16ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
17AUSRobbie McEwen (AUS)Radio Shackzt
18BELKevyn Ista (BEL)Cofidiszt
19GERNiklas Arndt (GER)LKT Team Brandenburgzt
20NEDRobin Chaigneau (NED)Skil - Shimanozt
21ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)Caja Ruralzt
22ESPOscar Freire Gomez (ESP)Rabobankzt
23ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
24BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Cervelo0:00:07
25GBRAdam Blythe (GBR)Omega Pharma - Lotto0:00:10
26BELPhilippe Gilbert (BEL)Omega Pharma - Lottozt
27NEDNiki Terpstra (NED)Quick Stepzt
28BELMaxime Vantomme (BEL)Team Katushazt
29NEDTom Leezer (NED)Rabobankzt
30ESPUnai Elorriaga Zubiaur (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
31ITADavide Malacarne (ITA)Quick Stepzt
32ESPRuben Perez Moreno (ESP)Euskaltel - Euskadizt
33ITADario Cataldo (ITA)Quick Stepzt
34BELRomain Zingle (BEL)Cofidiszt
35GERJohannes Fröhlinger (GER)Skil - Shimanozt
36ESPXabier Zabalo Imaz (ESP)Orbeazt
37ESPSergio Escobar Roure (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
38ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
39BELSven Vandousselaere (BEL)Omega Pharma - Lottozt
40NEDJos Van Emden (NED)Rabobankzt
41ESPInaki Isasi Flores (ESP)Euskaltel - Euskadizt
42ESPAsier Maeztu Billalabeitia (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
43NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobankzt
44ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Orbeazt
45ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46BELGert Dockx (BEL)Omega Pharma - Lottozt
47ESPPablo Lechuga Rodriguez (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
48ESPArturo Mora Ortiz (ESP)Caja Ruralzt
49ESPEloy Ruiz Pinto (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
50ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
51BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)Quick Stepzt
52ESPDiego Milán Jiménez (ESP)Caja Ruralzt
53ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
54GEREric Baumann (GER)Team Netappzt
55GERMichael Schwarzmann (GER)Team Netappzt
56ESPJesus Rosendo Prado (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
57SUILoic Aubert (SUI)Price Your Bikezt
58ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
59ESPPello Bilbao Lopez De Armentia (ESP)Euskaltel - Euskadizt
60SUIBernhard Oberholzer (SUI)Price Your Bikezt
61RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
62ESPRuben Jimenez Ventosa (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
63SUISamuel Horstmann (SUI)Price Your Bikezt
64GERSebastian Lang (GER)Omega Pharma - Lottozt
65BLRVasil Kiryienka (BLR)Movistarzt
66BELMaarten Neyens (BEL)Omega Pharma - Lottozt
67ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Rabobankzt
68ESPJose Ivan Gutierrez Palacios (ESP)Movistarzt
69ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Ruralzt
70ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Geox - TMCzt
71SUIMichael Baer (SUI)Team Netappzt
72LATAleksejs Saramotins (LAT)Cofidiszt
73ESPIban Velasco Murillo (ESP)Euskaltel - Euskadizt
74ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
75ESPRubén Plaza Molina (ESP)Movistarzt
76SUIElias Schmäh (SUI)Price Your Bikezt
77SUIAndreas Rutishauser (SUI)Price Your Bikezt
78BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
79DENMartin Mortensen (DEN)Leopard - Trekzt
80ESPDaniel Moreno Fernández (ESP)Team Katushazt
81RUSEgor Silin (RUS)Team Katushazt
82RUSPetr Ignatenko (RUS)Team Katushazt
83ESPEloy Teruel Rovira (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
84FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Radio Shackzt
85GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
86POLMichal Kwiatkowski (POL)Radio Shackzt
87UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Ruralzt
88FRABrice Feillu (FRA)Leopard - Trekzt
89GERLinus Gerdemann (GER)Leopard - Trekzt
90BELMaxime Monfort (BEL)Leopard - Trekzt
91RUSArtem Ovechkin (RUS)Team Katushazt
92FRATristan Valentin (FRA)Cofidiszt
93BELJens Debusschere (BEL)Omega Pharma - Lottozt
94LTURamunas Navardauskas (LTU)Garmin - Cervelozt
95PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Radio Shackzt
96GERJakob Steigmiller (GER)Thüringer Energie Teamzt
97URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Ruralzt
98SVKPeter Velits (SVK)HTC - High Roadzt
99ESPHiginio Fernandez Suarez (ESP)Caja Ruralzt
100ESPJose Luis Cano Losa (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
101ESPAntonio Cabello Baena (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
102ESPRuben Martinez Hernandez (ESP)Caja Ruralzt
103ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
104ESPDiego Gallego Arnaiz (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
105ITAMarco Pinotti (ITA)HTC - High Roadzt
106ESPPascual Orengo Lopez (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
107SUINicolas Schnyder (SUI)Price Your Bikezt
108ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Caja Ruralzt
109RSAJacques Janse Van Rensburg (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
110ESPJuan Javier Estrada Ruiz (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
111GERGrischa Niermann (GER)Rabobankzt
112ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Geox - TMCzt
113ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Geox - TMCzt
114CHNCheng Ji (CHN)Skil - Shimanozt
115COLFabio Andres Duarte Arevalo (COL)Geox - TMCzt
116ESPDaniel Sesma Sorbet (ESP)Euskaltel - Euskadizt
117CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Movistarzt
118ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
119GERTimon Seubert (GER)Team Netappzt
120BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shackzt
121RUSAlexandr Kolobnev (RUS)Team Katusha0:00:30
122SUILukas Kalt (SUI)Price Your Bikezt
123PORManuel Antonio Cardoso Leal (POR)Radio Shackzt
124ESPVíctor Cabedo Carda (ESP)Orbeazt
125ITAGiampaolo Caruso (ITA)Team Katushazt
126ITACesare Benedetti (ITA)Team Netappzt
127ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Euskaltel - Euskadizt
128ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Orbeazt
129AHOMarc De Maar (AHO)Quick Stepzt
130ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
131ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
132FRATony Gallopin (FRA)Cofidiszt
133GERBert Grabsch (GER)HTC - High Roadzt
134ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucia - Caja Granadazt
135ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
136SVKMartin Velits (SVK)HTC - High Roadzt
137SUIDaniel Henggeler (SUI)Price Your Bikezt
138ESPJuan Manuel Gárate Cepa (ESP)Rabobankzt
139ESPLuis Pasamontes Rodriguez (ESP)Movistarzt
140ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
141RSARobert Hunter (RSA)Radio Shackzt
142CZEFrantisek Rabon (CZE)HTC - High Roadzt
143USATejay Van Garderen (USA)HTC - High Roadzt
144RUSDenis Menchov (RUS)Geox - TMCzt
145AUTMatthias Brändle (AUT)Geox - TMCzt
146ESPArkaitz Duran Aroca (ESP)Geox - TMCzt
147SUILionel Wüst (SUI)Price Your Bikezt
148POLBartosz Huzarski (POL)Team Netappzt
149GERErik Mohs (GER)Nutrixxion - Sparkassezt
150GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburgzt
151RSAChristopher Jennings (RSA)Burgos 2016 - Castilla y Leonzt
152ESPAritz Etxebarria Etxebarria (ESP)Orbeazt
153DENJakob Fuglsang (DEN)Leopard - Trekzt
154NEDLaurens Ten Dam (NED)Rabobankzt
155LUXAndy Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
156PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shackzt
157ESPNoel Martín Infante (ESP)Orbeazt
158LUXFränk Schleck (LUX)Leopard - Trekzt
159SLOJan Tratnik (SLO)Quick Stepzt
160ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
161SUIOliver Zaugg (SUI)Leopard - Trekzt
162USACraig Lewis (USA)HTC - High Roadzt
163USABenjamin King (USA)Radio Shackzt
164RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katushazt
165ESPDavid Muntaner Juaneda (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
166ESPPablo Aitor Bernal (ESP)Nationaal Team Van Spanjezt
167SUIMarcel Wyss (SUI)Geox - TMCzt
168BELKenny Dehaes (BEL)Omega Pharma - Lottozt
169BELFrederik Willems (BEL)Omega Pharma - Lottozt
170ITAMarzio Bruseghin (ITA)Movistarzt
171ITAGiampaolo Cheula (ITA)Geox - TMCzt
172NEDTom Jelte Slagter (NED)Rabobankzt
173NEDPieter Weening (NED)Rabobankzt
174NEDAddy Engels (NED)Quick Stepzt
175USASteven Cozza (USA)Team Netapp0:00:44
176AUSMitchell Docker (AUS)Skil - Shimano0:00:46
177JAPYukihiro Doi (JAP)Skil - Shimanozt
178BELNico Sijmens (BEL)Cofidiszt
179USAChristian Vandevelde (USA)Garmin - Cervelo0:00:50
180GERStefan Schäfer (GER)LKT Team Brandenburg0:00:51
181GERAndreas Schillinger (GER)Team Netappzt
182SUIAndreas Dietziker (SUI)Team Netappzt
183NEDMartijn Maaskant (NED)Garmin - Cervelo0:01:21
184GERTony Martin (GER)HTC - High Road0:01:28
185ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Orbea0:01:30
186ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Orbeazt
187BELAndy Cappelle (BEL)Quick Stepzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden