De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Coppa della Pace-Trofeo Fratelli Anelli - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Coppa della Pace-Trofeo Fratelli Anelli - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2011

Coppa della Pace-Trofeo Fratelli Anelli 2011

ItaliëItalië - 5 Juni 2011


Coppa della Pace-Trofeo Fratelli Anelli - 5 Juni 2011


1RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katusha4:10:10
2RUSViatcheslav Kuznetsov (RUS)Itera - Katusha+0
3UKRMaksym Averin (UKR)Nationaal Team Van Oekraïne+0
4ITAAlfonso Fiorenza (ITA)+0
5SLOMatej Gnezda (SLO)Adria Mobil+0
6ITAEnrico Barbin (ITA)+0
7AUSNathan Earle (AUS)Genesys Wealth Advisers+0
8ITAGiacomo Michelessi (ITA)+0
9ITAGianmarco Di Francesco (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambo+0
10ITALuigi Miletta (ITA)+0
11ITACarmelo Consolato Pantò (ITA)+0
12ITAStefano Agostini (ITA)Liquigas - Cannondale+0
13ITAMarco Canola (ITA)+0
14ITADavide Formolo (ITA)+0
15SLOBlaz Furdi (SLO)Adria Mobil+0
16ITAMatteo Busato (ITA)+0
17RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katusha+0
18ITAAlessandro Stocco (ITA)+0
19BLRStanislau Bazhkou (BLR)+0
20ITAMattia Cattaneo (ITA)Nationaal Team Van Italië+0
21ITAMario Sgrinzato (ITA)+15
22SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobil+15
23CZEJan Stöhr (CZE)S.C. Sergio Dalfiume+15
24POLDariusz Gluszak (POL)+15
25POLLukasz Owsian (POL)+15
26ITADiego Zanco (ITA)+15
27ITAStefano Di Carlo (ITA)+15
28ITAPierre Paolo Penasa (ITA)+15
29ITAMichele Torri (ITA)+15
30ITAMichele Gazzarra (ITA)+15
31ITAMirko Boschi (ITA)+15
32SLOTomaz Nose (SLO)Adria Mobil+15
33RUSIlya Gorodnichev (RUS)+40
34POLPawel Piotrowicz (POL)+48
35POLMarek Kulas (POL)+48
36AUTMarco Haller (AUT)Adria Mobil+1:07
37RUSAnton Vorobev (RUS)Itera - Katusha+1:15
38RUSVictor Pechkarev (RUS)+1:15
39RUSGennadiy Tatarinov (RUS)+1:15
40ITAThomas Tiozzo (ITA)Lampre - ISD+1:15
41ITANicola Bonacci (ITA)+1:15
42ITAMarco Prodigioso (ITA)+1:15
43ITAFrancesco Lasca (ITA)+1:15
44ITADaniele Angelini (ITA)+1:15
45BRARafael De Mattos Andriato (BRA)+1:15
46ITAMassimo Graziato (ITA)Farnese Vini - Neri+1:15
47ITADaniele Troian (ITA)+1:15
48ITAAlexander Gufler (ITA)+1:15
49ITAPietro Tedesco (ITA)+1:15
50ITADavide Foresti (ITA)+2:05
51ITANunzio Biccini (ITA)+2:05
52COLJuan Pablo Valencia Gonzalez (COL)Nationaal Team Van Colombia+2:05
53ITACorrado Lampa (ITA)+2:33
54SLOMitja Mahoric (SLO)Adria Mobil+2:42
55ITALorenzo Alessi (ITA)+3:00
56ITAAndrea Vaccher (ITA)+3:30
57ITAAntonio Doneddu (ITA)+3:30
58ITAPatrick Facchini (ITA)+3:30
59ITAAlberto Cecchin (ITA)+3:30

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden