De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Flèche du Sud - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Flèche du Sud - 2011 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Luxemburg

Uitslagen 2011

Flèche du Sud 2011

LuxemburgLuxemburg - 9 Juni 2011 - 13 Juni 2011


Algemeen klassement - 13 Juni 2011


1DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning15:25:53
2AUTHarald Totschnig (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+18
3LUXBob Jungels (LUX)UC Dippach+19
4FRAClément Lhotellerie (FRA)Royale Pedale Saint Martin Tournai+19
5SUILaurent Beuret (SUI)Atlas Personal - BMC+48
6DENTroels Rønning Vinther (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+53
7USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Team+1:09
8USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Trek - Livestrong+1:13
9DENAndreas Frisch (DEN)Concordia - Himmerland+1:22
10AUSAdam Semple (AUS)Drapac Professional Cycling+1:37
11AUSLachlan Norris (AUS)Drapac Professional Cycling+1:39
12SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.de+1:52
13NEDMaurits Lammertink (NED)Cycling Team Jo Piels+3:29
14HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMC+3:36
15GERMarkus Eichler (GER)Nsp+3:38
16AUSDale Parker (AUS)Radio Shack+3:44
17USAJacob Rathe (USA)Chipotle Development Team+3:47
18DENRasmus Sterobo Brandstrup (DEN)Energi Fyn+3:48
19SUISébastien Reichenbach (SUI)Atlas Personal - BMC+3:48
20BELTom Goovaerts (BEL)+3:51
21AUTStefan Kirchmair (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+3:54
22NZLGeorge Bennett (NZL)Radio Shack+3:56
23USAAnders Kingsland Newbury (USA)Chipotle Development Team+4:27
24AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling+4:47
25NEDRemco Broers (NED)Differdange - Magic Sportfoot.de+4:52
26BELQuentin Bertholet (BEL)Royale Pedale Saint Martin Tournai+4:56
27DENNiki Ostergaard-Nielsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+5:19
28SUIRoger Beuchat (SUI)Champion System+6:32
29NEDStefan Cohnen (NED)Differdange - Magic Sportfoot.de+6:39
30RUSAlexander Serov (RUS)Nationaal Team Van Rusland+7:06
31NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Cycling Team Jo Piels+10:11
32FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - BMC+10:11
33DENRasmus Christian Quaade (DEN)Concordia - Himmerland+10:11
34SUIPirmin Lang (SUI)Atlas Personal - BMC+10:25
35LUXTom Thill (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.de+10:25
36AUTClemens Fankhauser (AUT)Champion System+10:46
37NEDFloris Goesinnen (NED)Drapac Professional Cycling+10:49
38LUXBenn Würth (LUX)LC Kayl+10:53
39SUIGuillaume Bourgeois (SUI)Champion System+11:04
40AUTPhilip Schinagl (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+11:24
41NEDBrian Megens (NED)Cycling Team Jo Piels+11:41
42LUXTom Kohn (LUX)LG Belvaux+12:08
43GERNico Schneider (GER)Differdange - Magic Sportfoot.de+12:10
44GERSébastian Baldauf (GER)Nsp+12:13
45LUXJoel Zangerle (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.de+14:14
46AUSJoseph Lewis (AUS)Trek - Livestrong+14:31
47AUTMaximilian Kuen (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+14:36
48GERAndre Benoit (GER)Differdange - Magic Sportfoot.de+14:46
49LUXClaude Wolter (LUX)+17:07
50LUXPhilippe Herman (LUX)LC Tétange+17:37
51USACarter Jones (USA)Trek - Livestrong+17:45
52RUSAlexei Markov (RUS)Nationaal Team Van Rusland+17:45
53AUSDeon Locke (AUS)Champion System+17:59
54BELSven Nooytens (BEL)Terra Footwear Bicycle Club+17:59
55USACarson Miller (USA)Jelly Belly Presented by Kenda+18:10
56USAJohn Bennett (USA)+18:13
57LUXIvo Lux (LUX)LG Bertrange+18:15
58GERFabian Bruno (GER)Nsp+18:17
59MASMohammad Adiq Husaini Othman (MAS)Drapac Professional Cycling+18:24
60BELJens Van Bylen (BEL)Terra Footwear Bicycle Club+18:26
61LUXGusty Bausch (LUX)LC Kayl+18:31
62AUTNorbert Durauer (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+18:35
63HKGWai Man Chau (HKG)Champion System+18:37
64AUTDaniel Reiter (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+18:52
65GERFlorian Salzinger (GER)Atlas Personal - BMC+19:42
66LUXOlivier Laterza (LUX)LG Bertrange+19:42
67GERMatthias Mortka (GER)Nsp+20:03
68RUSViktor Manakov (RUS)Nationaal Team Van Rusland+20:11
69LUXPit Schlechter (LUX)LC Tétange+20:44
70NZLMichael Vink (NZL)Trek - Livestrong+23:40
71NEDRens Te Stroet (NED)Cycling Team Jo Piels+24:12
72DENKasper Linde Jorgensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+24:15
73GBRLlewellyn Kinch (GBR)+24:28
74AUTMartin Weiss (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+24:32
75AUTMarc Obkircher (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+24:34
76LUXDaniel Bintz (LUX)LC Tétange+24:36
77DENNikola Aistrup (DEN)Concordia - Himmerland+24:37
78NEDStefan Van Winden (NED)Cycling Team Jo Piels+24:41
79LUXKim Michely (LUX)+24:45
80DENMorten Ollegaard (DEN)Energi Fyn+24:47
81AUSThomas Palmer (AUS)Drapac Professional Cycling+24:47
82AUTThomas Hasibeder (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+24:57
83BELHubert Jacques (BEL)+25:10
84GERAndreas Fliessgarten (GER)+25:15
85JAPYu Takenouchi (JAP)+25:33
86BELThomas Op 't Eynde (BEL)+26:04
87RUSEvgeny Kovalev (RUS)Itera - Katusha+26:18
88NEDRobert Berk (NED)+26:51
89BELJeroen Socquet (BEL)+27:05
90DENChristian Jersild Jensen (DEN)Energi Fyn+31:38
91LUXTom Schanen (LUX)LG Alzingen+33:45
92LUXJacques Dahm (LUX)LC Kayl+34:15
93GERBenjamin Höber (GER)RV Schwalbe Trier 1932 e.V.+35:12
94GERJonas Schmeiser (GER)Nsp+35:18
95LUXJérôme Theis (LUX)LG Alzingen+35:31
96GERStefan Fettes (GER)+35:31
97LUXTom Wecker (LUX)Terra Footwear Bicycle Club+35:43
98DENChristian Moberg Jørgensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+36:22
99GERKarsten Keuneche (GER)+37:46
100DENMathias Gade Jakobsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+38:50
101DENNikolaj Olesen (DEN)Energi Fyn+39:14
102AUTChristoph Täubel (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+41:30
103AUTStefan Probst (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+55:12

Etappe 1 - Kayl - Kayl - 6,6 km - 9 Juni 2011Individuele Tijdrit


1GERMarkus Eichler (GER)Nsp8:29
2DENTroels Rønning Vinther (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+5
3NEDJasper Hamelink (NED)Cycling Team Jo Piels+6
4AUSDale Parker (AUS)Radio Shack+6
5NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Cycling Team Jo Piels+9
6FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - BMC+9
7DENRasmus Christian Quaade (DEN)Concordia - Himmerland+9
8NEDMaurits Lammertink (NED)Cycling Team Jo Piels+9
9LUXBob Jungels (LUX)UC Dippach+10
10DENAndreas Frisch (DEN)Concordia - Himmerland+12
11FRAClément Lhotellerie (FRA)Royale Pedale Saint Martin Tournai+12
12RUSEvgeny Kovalev (RUS)Itera - Katusha+13
13NEDRens Te Stroet (NED)Cycling Team Jo Piels+15
14AUTHarald Totschnig (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+15
15USACarter Jones (USA)Trek - Livestrong+16
16DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+16
17RUSAlexei Markov (RUS)Nationaal Team Van Rusland+16
18USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Team+17
19USAJacob Rathe (USA)Chipotle Development Team+18
20AUSJoseph Lewis (AUS)Trek - Livestrong+19
21DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Energi Fyn+19
22HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMC+21
23DENRasmus Sterobo Brandstrup (DEN)Energi Fyn+22
24GERMarkus Fothen (GER)Nsp+22
25SUIPirmin Lang (SUI)Atlas Personal - BMC+23
26USAAnders Kingsland Newbury (USA)Chipotle Development Team+23
27LUXTom Thill (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.de+23
28SUILaurent Beuret (SUI)Atlas Personal - BMC+25
29USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Trek - Livestrong+25
30NZLGeorge Bennett (NZL)Radio Shack+27
31RUSAlexander Serov (RUS)Nationaal Team Van Rusland+28
32SUISébastien Reichenbach (SUI)Atlas Personal - BMC+28
33DENNiki Ostergaard-Nielsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+29
34SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.de+30
35AUSDeon Locke (AUS)Champion System+30
36BELSven Nooytens (BEL)Terra Footwear Bicycle Club+30
37GBRLlewellyn Kinch (GBR)+31
38BELTom Goovaerts (BEL)+31
39LUXSteve Fries (LUX)+33
40BELQuentin Bertholet (BEL)Royale Pedale Saint Martin Tournai+33

Etappe 2 - Schifflange - Rumelange - 161,9 km - 10 Juni 2011Ontsnapping


1SUILaurent Beuret (SUI)Atlas Personal - BMC3:46:45
2DENTroels Rønning Vinther (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+32
3AUSThomas Palmer (AUS)Drapac Professional Cycling+32
4GERMarkus Eichler (GER)Nsp+32
5SUIRoger Beuchat (SUI)Champion System+32
6NEDRens Te Stroet (NED)Cycling Team Jo Piels+32
7AUTClemens Fankhauser (AUT)Champion System+32
8NEDJorne Videler (NED)+32
9DENNikola Aistrup (DEN)Concordia - Himmerland+32
10NEDJasper Hamelink (NED)Cycling Team Jo Piels+32
11RUSAlexei Markov (RUS)Nationaal Team Van Rusland+32
12BELSven Nooytens (BEL)Terra Footwear Bicycle Club+32
13SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.de+32
14AUSJoseph Lewis (AUS)Trek - Livestrong+32
15LUXDaniel Bintz (LUX)LC Tétange+32
16RUSViktor Manakov (RUS)Nationaal Team Van Rusland+32
17GBRLlewellyn Kinch (GBR)+32
18AUTStefan Kirchmair (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+32
19FRAClément Lhotellerie (FRA)Royale Pedale Saint Martin Tournai+32
20GERMarkus Fothen (GER)Nsp+32
21DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Energi Fyn+32
22GERAndre Benoit (GER)Differdange - Magic Sportfoot.de+32
23RUSAlexander Serov (RUS)Nationaal Team Van Rusland+32
24DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+32
25FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - BMC+32

Etappe 3 - Mamer - Roeser - 174,5 km - 11 Juni 2011Sprint


1RUSAlexei Markov (RUS)Nationaal Team Van Rusland4:12:28
2SUILaurent Beuret (SUI)Atlas Personal - BMC+0
3SUIRoger Beuchat (SUI)Champion System+0
4GERMarkus Eichler (GER)Nsp+0
5AUSThomas Palmer (AUS)Drapac Professional Cycling+0
6USAJacob Rathe (USA)Chipotle Development Team+0
7DENTroels Rønning Vinther (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+0
8LUXIvo Lux (LUX)LG Bertrange+0
9HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMC+0
10GERMarkus Fothen (GER)Nsp+0
11DENMorten Ollegaard (DEN)Energi Fyn+0
12SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.de+0
13DENChristian Ranneries (DEN)Concordia - Himmerland+0
14NEDJasper Hamelink (NED)Cycling Team Jo Piels+0
15NEDMaurits Lammertink (NED)Cycling Team Jo Piels+0
16SUIPirmin Lang (SUI)Atlas Personal - BMC+0
17BELSven Nooytens (BEL)Terra Footwear Bicycle Club+0
18LUXDaniel Bintz (LUX)LC Tétange+0
19USAAnders Kingsland Newbury (USA)Chipotle Development Team+0
20LUXJacques Dahm (LUX)LC Kayl+0
21GERPhilipp Becker (GER)+0
22GBRLlewellyn Kinch (GBR)+0
23BELTom Goovaerts (BEL)+0
24AUTStefan Kirchmair (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+0
25AUTMartin Weiss (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+0

Etappe 4 - Troisvierges - Bourscheid - 149,5 km - 12 Juni 2011Medium berg


1DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning3:46:53
2AUTHarald Totschnig (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+19
3FRAClément Lhotellerie (FRA)Royale Pedale Saint Martin Tournai+23
4LUXBob Jungels (LUX)UC Dippach+25
5USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Trek - Livestrong+1:04
6DENTroels Rønning Vinther (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+1:04
7AUSAdam Semple (AUS)Drapac Professional Cycling+1:06
8USALawrence Warbasse (USA)BMC Racing Team+1:08
9SUILaurent Beuret (SUI)Atlas Personal - BMC+1:11
10AUSLachlan Norris (AUS)Drapac Professional Cycling+1:16
11DENAndreas Frisch (DEN)Concordia - Himmerland+1:26
12SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.de+1:38
13HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - BMC+3:31
14BELTom Goovaerts (BEL)+3:36
15NEDMaurits Lammertink (NED)Cycling Team Jo Piels+3:36
16SUISébastien Reichenbach (SUI)Atlas Personal - BMC+3:36
17AUTStefan Kirchmair (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+3:36
18DENRasmus Sterobo Brandstrup (DEN)Energi Fyn+3:42
19USAJacob Rathe (USA)Chipotle Development Team+3:45
20NEDJasper Hamelink (NED)Cycling Team Jo Piels+3:45
21NZLGeorge Bennett (NZL)Radio Shack+3:45
22NEDRemco Broers (NED)Differdange - Magic Sportfoot.de+3:54
23AUSDale Parker (AUS)Radio Shack+3:54
24AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling+3:54
25GERMarkus Eichler (GER)Nsp+3:54
26NEDStefan Cohnen (NED)Differdange - Magic Sportfoot.de+4:06
27USAAnders Kingsland Newbury (USA)Chipotle Development Team+4:20
28BELQuentin Bertholet (BEL)Royale Pedale Saint Martin Tournai+4:39
29DENNiki Ostergaard-Nielsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+5:06
30SUIRoger Beuchat (SUI)Champion System+5:22
31GERSébastian Baldauf (GER)Nsp+6:52
32RUSAlexander Serov (RUS)Nationaal Team Van Rusland+6:54
33AUTPhilip Schinagl (AUT)Arbö Gebrüder Weiss - Oberndorfer+10:18
34LUXBenn Würth (LUX)LC Kayl+10:18
35AUTClemens Fankhauser (AUT)Champion System+10:18
36LUXTom Thill (LUX)Differdange - Magic Sportfoot.de+10:18
37NEDBrian Megens (NED)Cycling Team Jo Piels+10:18
38NEDJarno Gmelich Meijling (NED)Cycling Team Jo Piels+10:18
39FRANicolas Baldo (FRA)Atlas Personal - BMC+10:18
40GERMarkus Fothen (GER)Nsp+10:18

Etappe 5 - Belvaux - Esch-sur-Alzette - 151,5 km - 13 Juni 2011Sprint


1RUSAlexander Serov (RUS)Nationaal Team Van Rusland3:30:30
2AUSThomas Palmer (AUS)Drapac Professional Cycling+0
3SUILaurent Beuret (SUI)Atlas Personal - BMC+0
4GERMarkus Eichler (GER)Nsp+0
5DENMorten Ollegaard (DEN)Energi Fyn+0
6NEDRens Te Stroet (NED)Cycling Team Jo Piels+0
7AUTMartin Weiss (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+0
8BELSven Nooytens (BEL)Terra Footwear Bicycle Club+0
9LUXIvo Lux (LUX)LG Bertrange+0
10LUXJacques Dahm (LUX)LC Kayl+0
11AUSJoseph Lewis (AUS)Trek - Livestrong+0
12GBRLlewellyn Kinch (GBR)+0
13GERAndre Benoit (GER)Differdange - Magic Sportfoot.de+0
14USAJacob Rathe (USA)Chipotle Development Team+0
15SUIPirmin Lang (SUI)Atlas Personal - BMC+0
16DENTroels Rønning Vinther (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning+0
17FRAClément Lhotellerie (FRA)Royale Pedale Saint Martin Tournai+0
18SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.de+0
19RUSAlexei Markov (RUS)Nationaal Team Van Rusland+0
20NEDMaurits Lammertink (NED)Cycling Team Jo Piels+0
21AUTHarald Totschnig (AUT)Tyrol - Team Radland Tirol+0
22DENNikola Aistrup (DEN)Concordia - Himmerland+0
23USAAnders Kingsland Newbury (USA)Chipotle Development Team+0
24NZLMichael Vink (NZL)Trek - Livestrong+0
25AUTClemens Fankhauser (AUT)Champion System+0

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden