De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Flèche du Sud - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Flèche du Sud - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Luxemburg

Uitslagen 2013

Flèche du Sud 2013

LuxemburgLuxemburg - 8 Mei 2013 - 12 Mei 2013


Algemeen klassement - 12 Mei 2013


1DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Cult Energy16:17:18
2SUIMirco Saggiorato (SUI)00:02
3USAJoey Rosskopf (USA)Hincapie Sportswear00:04
4ITAEugenio Alafaci (ITA)Leopard - Trek01:08
5ITAFederico Pozzetto (ITA)Tirolzt
6LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard - Trekzt
7LTUMarius Bernatonis (LTU)3Mzt
8ITAAlberto Cecchin (ITA)Nippo - De Rosazt
9DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Concordia - Riwalzt
10GBRSimon Yates (GBR)zt
11AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirolzt
12AUTHarald Totschnig (AUT)Tirolzt
13USAOscar Clark (USA)Hincapie Sportswear01:10
14GERSascha Weber (GER)Differdange - Lösch01:15
15GERMatthias Plarre (GER)LKT Team Brandenburgzt
16ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Differdange - Löschzt
17SUISimon Zahner (SUI)01:18
18AUTStefan Praxmarer (AUT)Tirolzt
19BELJean-Albert Carnevali (BEL)Verandas Willemszt
20USANathaniel Wilson (USA)Bontragerzt
21DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Synergy Baku Cycling Projectzt
22BELFloris Smeyers (BEL)Verandas Willems01:21
23AUSJoseph Lewis (AUS)Hincapie Sportswear01:22
24RUSAlexander Grigoriev (RUS)Helicopters01:33
25USAStephen Leece (USA)01:38
26USARobin Carpenter (USA)Hincapie Sportswear01:57
27BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Löschzt
28DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cult Energy03:56
29DENMikkel Mortensen (DEN)Concordia - Riwal04:48
30DENMads Würtz Schmidt (DEN)Cult Energy07:08
31NEDBart Harmsen (NED)08:15
32RUSMikhail Akimov (RUS)Helicopters10:02
33SLOJan Tratnik (SLO)Tirol10:31
34SUIThéry Schir (SUI)10:52
35AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirol11:10
36JAPTomohiro Hayakawa (JAP)Nippo - De Rosa11:46
37NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburg12:22
38AZETural Isgandarov (AZE)Synergy Baku Cycling Project12:29
39BELOlivier Pardini (BEL)Verandas Willems12:30
40NEDDavid Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerplus12:31
41GBRJonathan Dibben (GBR)zt
42LUXBenn Würth (LUX)12:32
43RUSKirill Yatsevich (RUS)Helicopters12:56
44SUIDominik Fuchs (SUI)13:03
45USATyler Magner (USA)Hincapie Sportswear13:11
46GBROwain Doull (GBR)13:27
47LUXChristian Helmig (LUX)Differdange - Lösch13:45
48GERCarl Soballa (GER)LKT Team Brandenburg15:19
49SUIMoreno Angst (SUI)15:48
50LUXLex Reichling (LUX)17:01
51GERPatrick Lechner (GER)17:20
52RUSAlexander Foliforov (RUS)Helicopters17:33
53BELTimothy Vangheel (BEL)3M17:42
54LUXClaude Wolter (LUX)19:02
55GERFranz Schiewer (GER)LKT Team Brandenburg19:33
56DENRasmus Sterobo Brandstrup (DEN)Cult Energy19:47
57NEDJaap Kooijman (NED)Parkhotel Valkenburg21:14
58BELNicolas Mertz (BEL)Verandas Willemszt
59GBRJoseph Kelly (GBR)zt
60RUSMamyr Stash (RUS)Helicopters21:43
61SUIPatric Kottmann (SUI)21:47
62LUXPit Schlechter (LUX)Leopard - Trekzt
63POLJaroslaw Dabrowski (POL)Amore & Vitazt
64AZESamir Jabrayilov (AZE)Synergy Baku Cycling Project21:51
65NZLMyron Simpson (NZL)Differdange - Lösch22:05
66USAAlister Ratcliff (USA)3M22:15
67GERJan Deutschmann (GER)22:21
68DENMartin Lind (DEN)Concordia - Riwal23:12
69BELTom Goovaerts (BEL)3M23:37
70USAConnor O'Leary (USA)Bontragerzt
71USAAlex Darville (USA)Bontrager24:26
72USAEamon Lucas Franck (USA)zt
73RUSAlexander Evtushenko (RUS)Helicopters24:45
74NZLRico 'Dene' Rogers (NZL)Synergy Baku Cycling Project26:35
75NEDJan-Willem van Schip (NED)27:46
76LUXAlex Kirsch (LUX)Leopard - Trek28:02
77NEDNiek Boom (NED)Parkhotel Valkenburg28:09
78ESTMihkel Räim (EST)Amore & Vita30:27
79DENStig Hemmingsen (DEN)J.jensen - Ramirentzt
80NEDNick Stopler (NED)Kogazt
81SWEPatrik Ericsson (SWE)J.jensen - Ramirent30:35
82ARGAdrian Ezequiel Richeze Araquistaín (ARG)Nippo - De Rosa32:59
83LUXPascal Triebel (LUX)37:00
84GERRichard Stockhausen (GER)zt
85GERTobias Knaup (GER)LKT Team Brandenburg37:06
86LUXMassimo Morabito (LUX)37:09
87NEDNicky Gieskens (NED)Parkhotel Valkenburg37:49
88SWEHakan Nilsson (SWE)zt
89NEDTwan Brusselman (NED)37:54
90ITAAlessio Camilli (ITA)38:14
91LUXPhilippe Faber (LUX)41:15
92LUXJérôme Theis (LUX)41:38
93LUXRobert Schmitt (LUX)43:50
94LUXTom Weyer (LUX)44:01
95USAAlder Martz (USA)Hincapie Sportswear44:30
96GERMichael Wiegerling (GER)44:56
97BELMaxime Bourguignon (BEL)46:56
98BELGlenn Waerzeggers (BEL)57:44
99BELBartolo Pollizzoto (BEL)59:05

Etappe 1 - Roeser - Roeser - 81,6 km - 8 Mei 2013Sprint


1DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Leopard - Trek1:47:18
2USAAlexandre Darville (USA)+0
3ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Nippo - De Rosa+0
4ITAFederico Pozzetto (ITA)Tirol+0
5GBROwain Doull (GBR)+0
6NZLRico 'Dene' Rogers (NZL)Synergy Baku Cycling Project+0
7PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard - Trek+0
8MASAnuar Manan (MAS)Synergy Baku Cycling Project+0
9RUSAlexander Grigoriev (RUS)Helicopters+0
10ITAEugenio Alafaci (ITA)Leopard - Trek+0
11GERSascha Weber (GER)Differdange - Lösch+0
12SUIThéry Schir (SUI)+0
13BELLewis Rigaux (BEL)3M+0
14NEDTwan Brusselman (NED)+0
15USATyler Magner (USA)Hincapie Sportswear+0
16SUIThéry Schir (SUI)+0
17DENMartin Mortensen (DEN)Concordia - Riwal+0
18NEDBart Harmsen (NED)+0
19LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard - Trek+0
20DENJesper Hansen (DEN)Cult Energy+0
21RUSMamyr Stash (RUS)Helicopters+0
22RUSKirill Yatsevich (RUS)Helicopters+0
23SUISimon Zahner (SUI)+0
24CANDavid Boily (CAN)Amore & Vita+0
25DENNikola Aistrup (DEN)Concordia - Riwal+0

Etappe 2 - Schifflange - Rumelange - 145,5 km - 9 Mei 2013Sprint


1ARGMauro Abel Richeze Araquistaín (ARG)Nippo - De Rosa03:34:05
2DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Leopard - Trekzt
3ITAEugenio Alafaci (ITA)Leopard - Trekzt
4DENNikola Aistrup (DEN)Concordia - Riwalzt
5ITAAlberto Cecchin (ITA)Nippo - De Rosazt
6AUSJoseph Lewis (AUS)Hincapie Sportswearzt
7NEDDavid Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerpluszt
8GERSascha Weber (GER)Differdange - Löschzt
9ITAFederico Pozzetto (ITA)Tirolzt
10NEDJaap Kooijman (NED)Parkhotel Valkenburgzt
11GBROwain Doull (GBR)zt
12GERMatthias Plarre (GER)LKT Team Brandenburgzt
13LTUMarius Bernatonis (LTU)3Mzt
14GERPhilipp Becker (GER)zt
15PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard - Trekzt
16USAConnor O'Leary (USA)Bontragerzt
17SUISimon Zahner (SUI)zt
18SUIThéry Schir (SUI)zt
19NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburgzt
20DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cult Energyzt
21ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Differdange - Löschzt
22AZEOleksandr Surutkovych (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
23BELThomas Vanhaecke (BEL)3Mzt
24GERPatrick Lechner (GER)zt
25BELNicolas Mertz (BEL)Verandas Willemszt

Etappe 3 - Bourscheid - Clervaux - 146,3 km - 10 Mei 2013Ontsnapping


1DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Cult Energy03:41:18
2SUIMirco Saggiorato (SUI)00:02
3USAJoey Rosskopf (USA)Hincapie Sportswear00:04
4ITAAlberto Cecchin (ITA)Nippo - De Rosa01:08
5ITAEugenio Alafaci (ITA)Leopard - Trekzt
6BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Löschzt
7ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Differdange - Löschzt
8BELFloris Smeyers (BEL)Verandas Willemszt
9GBRSimon Yates (GBR)zt
10GERSascha Weber (GER)Differdange - Löschzt
11SUISimon Zahner (SUI)zt
12DENJesper Hansen (DEN)Cult Energyzt
13BELJean-Albert Carnevali (BEL)Verandas Willemszt
14LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard - Trekzt
15DENTroels Rønning Vinther (DEN)Cult Energyzt
16GERMatthias Plarre (GER)LKT Team Brandenburgzt
17SLOJan Tratnik (SLO)Tirolzt
18AUTHarald Totschnig (AUT)Tirolzt
19DENKristian Haugaard Jensen (DEN)Leopard - Trekzt
20USAOscar Clark (USA)Hincapie Sportswearzt
21AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirolzt
22AUTStefan Praxmarer (AUT)Tirolzt
23LTUMarius Bernatonis (LTU)3Mzt
24DENMads Würtz Schmidt (DEN)Cult Energyzt
25ITAFederico Pozzetto (ITA)Tirolzt
26DENMartin Mortensen (DEN)Concordia - Riwalzt
27DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)J.jensen - Ramirentzt
28DENRasmus Sterobo Brandstrup (DEN)Cult Energyzt
29DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Concordia - Riwalzt
30USAStephen Leece (USA)zt
31USANathaniel Wilson (USA)Bontragerzt
32DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Synergy Baku Cycling Projectzt
33RUSAlexander Grigoriev (RUS)Helicopters01:20
34AUSJoseph Lewis (AUS)Hincapie Sportswear01:22
35AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirol01:27
36SUIThéry Schir (SUI)01:29
37USARobin Carpenter (USA)Hincapie Sportswearzt
38DENMikkel Mortensen (DEN)Concordia - Riwal04:35
39DENPatrick Clausen (DEN)Cult Energy05:42
40SUIMoreno Angst (SUI)zt

Etappe 4 - Kayl - Soleuvre - 157,5 km - 11 Mei 2013Ontsnapping


1ITAAlberto Cecchin (ITA)Nippo - De Rosa03:50:50
2ITAEugenio Alafaci (ITA)Leopard - Trekzt
3BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Löschzt
4GBRSimon Yates (GBR)zt
5AUSJoseph Lewis (AUS)Hincapie Sportswearzt
6RUSMikhail Akimov (RUS)Helicopterszt
7DENMichael Valgren Hundahl (DEN)Cult Energyzt
8AUTClemens Fankhauser (AUT)Tirolzt
9DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Concordia - Riwalzt
10AUTHarald Totschnig (AUT)Tirolzt
11LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard - Trekzt
12LTUMarius Bernatonis (LTU)3Mzt
13ITAFederico Pozzetto (ITA)Tirolzt
14SUIMirco Saggiorato (SUI)zt
15USAJoey Rosskopf (USA)Hincapie Sportswearzt
16BELOlivier Pardini (BEL)Verandas Willems00:06
17NEDDavid Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerplus00:07
18NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburgzt
19GERMatthias Plarre (GER)LKT Team Brandenburgzt
20USAOscar Clark (USA)Hincapie Sportswearzt
21GERSascha Weber (GER)Differdange - Löschzt
22ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Differdange - Löschzt
23GBRJonathan Dibben (GBR)zt
24DENJohn Bohn Ebsen Kronborg (DEN)Synergy Baku Cycling Project00:10
25USANathaniel Wilson (USA)Bontragerzt
26USAStephen Leece (USA)zt
27SUISimon Zahner (SUI)zt
28AUTStefan Praxmarer (AUT)Tirolzt
29BELJean-Albert Carnevali (BEL)Verandas Willemszt
30RUSAlexander Grigoriev (RUS)Helicopters00:13
31AZETural Isgandarov (AZE)Synergy Baku Cycling Projectzt
32BELFloris Smeyers (BEL)Verandas Willemszt
33DENMikkel Mortensen (DEN)Concordia - Riwalzt
34DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)J.jensen - Ramirent00:16
35NEDBart Harmsen (NED)00:18
36LUXBenn Würth (LUX)00:24
37USARobin Carpenter (USA)Hincapie Sportswear00:28
38RUSKirill Yatsevich (RUS)Helicopters00:32
39LUXChristian Helmig (LUX)Differdange - Löschzt
40SUIDominik Fuchs (SUI)00:39

Etappe 5 - Esch/Alzette - Esch/Alzette - 136,6 km - 12 Mei 2013Ontsnapping


1USAOscar Clark (USA)Hincapie Sportswear03:23:42
2RUSAlexander Foliforov (RUS)Helicopterszt
3GBRSimon Yates (GBR)00:05
4NZLRico 'Dene' Rogers (NZL)Synergy Baku Cycling Projectzt
5ITAAlberto Cecchin (ITA)Nippo - De Rosazt
6ITAEugenio Alafaci (ITA)Leopard - Trekzt
7USATyler Magner (USA)Hincapie Sportswearzt
8GERMatthias Plarre (GER)LKT Team Brandenburgzt
9BELOlivier Pardini (BEL)Verandas Willemszt
10NZLMyron Simpson (NZL)Differdange - Löschzt
11SLOJan Tratnik (SLO)Tirolzt
12NEDDavid Van Der Poel (NED)Bkcp - Powerpluszt
13GERPatrick Lechner (GER)zt
14USAAlex Darville (USA)Bontragerzt
15ITAFederico Pozzetto (ITA)Tirolzt
16RUSKirill Yatsevich (RUS)Helicopterszt
17NEDJasper Ockeloen (NED)Parkhotel Valkenburgzt
18RUSAlexander Grigoriev (RUS)Helicopterszt
19BELNicolas Mertz (BEL)Verandas Willemszt
20USAEamon Lucas Franck (USA)zt
21NEDBart Harmsen (NED)zt
22LTUMarius Bernatonis (LTU)3M00:03
23RUSMamyr Stash (RUS)Helicopterszt
24AUSJoseph Lewis (AUS)Hincapie Sportswearzt
25ESTMihkel Räim (EST)Amore & Vitazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden