De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Klasika Primavera de Amorebieta - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Klasika Primavera de Amorebieta - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Spanje

Uitslagen 2013

Klasika Primavera de Amorebieta 2013

SpanjeSpanje - Amorebieta-Etxano - 7 April 2013


Klasika Primavera de Amorebieta - 7 April 2013


1PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Movistar04:07:58
2ESPPablo Urtasun Perez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
3ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
4ESPBeñat Intxausti Elorriaga (ESP)Movistarzt
5ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Movistarzt
6AUSRory Sutherland (AUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
7ESPEduard Prades Reverte (ESP)Ofm - Quinta Da Lixazt
8FRAJulien El Farès (FRA)Sojasunzt
9COLEdson Arturo Calderon Erazo (COL)4-72 Colombiazt
10RUSEvgeny Shalunov (RUS)Lokosphinxzt
11FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Sojasunzt
12ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistarzt
13ESPAmets Txurruka Ansola (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
14ESPJorge Azanza Soto (ESP)Euskaltel - Euskadizt
15ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
16PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Radio Popular - Ondazt
17ESPMikel Astarloza Chaurreau (ESP)Euskaltel - Euskadizt
18ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Ofm - Quinta Da Lixazt
19COLEver Alexander Rivera Guerrero (COL)4-72 Colombiazt
20FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Sojasunzt
21ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23RUSSergey Shilov (RUS)Lokosphinxzt
24COLJuan Pablo Villegas Cardona (COL)4-72 Colombia01:09
25DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank01:13
26IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
27ESPMiguel Minguez Ayala (ESP)Euskaltel - Euskadizt
28ESPMikel Bizkarra Etxeguibel (ESP)Euskadizt
29COLJuan Ernesto Chamorro Chitan (COL)4-72 Colombia01:15
30ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadizt
31ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
32COLRobinson Eduardo Chalapud Gomez (COL)Team Colombiazt
33BELSteve Bekaert (BEL)Burgos - BH - Castilla y Leon01:23
34COLDalivier Ospina Navarro (COL)Team Colombiazt
35ESPIgor Merino Cortázar (ESP)Euskadizt
36COLMichael Rodriguez Galindo (COL)Team Colombia01:25
37RUSArkimedes Arguelyes Rodriges (RUS)Lokosphinx01:53
38RUSMikhail Antonov (RUS)Lokosphinxzt
39POLKarol Domagalski (POL)Caja Rural - Seguros Rgazt
40RUSSergey Firsanov (RUS)Rusvelozt
41ESPDavid Gutierrez Gutierrez (ESP)Radio Popular - Ondazt
42ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Euskadizt
43FRABrice Feillu (FRA)Sojasunzt
44COLCamilo Andres Suarez Albarracin (COL)4-72 Colombia02:11
45COLJeffry Johan Romero Corredor (COL)Team Colombiazt
46FRAPaul Poux (FRA)Sojasunzt
47ESPHaritz Orbe Urrutia (ESP)Euskadizt
48ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Ofm - Quinta Da Lixazt
49COLJuan Pablo Suarez Suarez (COL)Team Colombiazt
50ESPCarlos Barbero Cuesta (ESP)Euskadizt
51COLWilson Alexander Marentes Torres (COL)Team Colombiazt
52RUSDmitriy Sokolov (RUS)Lokosphinxzt
53ESPDavid Belda Garcia (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
54ESPIban Velasco Murillo (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
55COLHugo Sebastian Salazar Castaneda (COL)4-72 Colombiazt
56CANMarsh Cooper (CAN)Optum Health - Kelly Benefit Strategieszt
57FRAFabien Schmidt (FRA)Sojasunzt
58PORVirgilio Martins Dos Santos (POR)Radio Popular - Ondazt
59SLORobert Vrecer (SLO)Euskaltel - Euskadizt
60ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
61RUSPavel Ptashkin (RUS)Lokosphinx03:51
62USAJesse Anthony (USA)Optum Health - Kelly Benefit Strategies03:53
63ITAMarco Corti (ITA)Team Colombia05:44
64ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
65ESPAdrián López Garrido (ESP)Radio Popular - Onda05:47
66ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Movistarzt
67COLJesus David Castano Orozco (COL)4-72 Colombiazt
68ARGFacundo Gabriel Lezica (ARG)zt
69PORManuel Silva (POR)zt
70RUSAleksey Rybalkin (RUS)Lokosphinxzt
71ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
72RUSSerguei Klimov (RUS)Rusvelozt
73ESPMikel Iturria Segurola (ESP)zt
74ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Movistarzt
75PORCelio Cristiano Sousa Alves (POR)Radio Popular - Ondazt
76FRAJérémie Galland (FRA)Sojasunzt
77RUSPavel Kochetkov (RUS)Rusvelo06:32
78RUSSergey Pomoshnikov (RUS)Rusvelo07:39
79RUSIlnur Zakarin (RUS)Rusvelozt
80COLArgiro Alonso Ospina Hernandez (COL)Movistar08:23
81ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistarzt
82ESPPablo Torres Muiño (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leonzt
83RUSArtem Ovechkin (RUS)Rusvelozt
84ESPFrancisco Javier Aramendia Llorente (ESP)Caja Rural - Seguros Rga09:48
85PANYelko Gómez (PAN)Caja Rural - Seguros Rgazt
86ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
87ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
88ESPJuan Carlos 'Jon' Larrinaga Muguruza (ESP)Euskadi10:46
89RUSAlexander Mironov (RUS)Rusvelozt
90PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Ofm - Quinta Da Lixa15:00
91ESPUnai Iparragirre Azpiazu (ESP)zt
92PORHeldér Oliveira (POR)Ofm - Quinta Da Lixazt
93COLJulio Alexis Camacho Bernal (COL)Team Colombiazt
94PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Ofm - Quinta Da Lixazt
95PORCarlos Alberto Carneiro Silva (POR)zt
96PORNuno Miguel Alves Matos Bico (POR)Radio Popular - Ondazt
97ARGLucas Manuel Gaday Orozco (ARG)Buenos Aires Provinciazt
98RUSIgor Boev (RUS)Rusvelozt
99ARGEnzo Josue Moyano (ARG)Caja Rural - Seguros Rgazt
100ESPJavier Moreno Bazan (ESP)Movistarzt
101ESPPablo Lastras Garcia (ESP)Movistarzt
102ESPIllart Zuazubiskar Gallastegi (ESP)Euskadizt
103USAMichael Friedman (USA)Optum Health - Kelly Benefit Strategies15:03
104CANSebastian Salas (CAN)Optum Health - Kelly Benefit Strategieszt
105ESPEfrén Carazo Aguilera (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon19:36

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden