De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - GP de Pont à Marcq - La Ronde Pévèloise - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - GP de Pont à Marcq - La Ronde Pévèloise - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2013

GP de Pont à Marcq - La Ronde Pévèloise 2013

FrankrijkFrankrijk - Pont-à-Marcq - 7 Juli 2013


GP de Pont à Marcq - La Ronde Pévèloise - 7 Juli 2013


1FRABenoit Daeninck (FRA)CC Nogent-Sur-Oise3:40:10
2BELSean De Bie (BEL)Leopard - Trek+0
3BELAntoine Demoitie (BEL)Wallonie - Bruxelles+20
4BELGerry Druyts (BEL)+20
5LUXPit Schlechter (LUX)Leopard - Trek+30
6FRAAlexis Caresmel (FRA)+0
7SVKJakub Novák (SVK)BMC Continental+30
8BELWouter Daniels (BEL)+30
9LUXTom Thill (LUX)Leopard - Trek+20
10JAPYasuharu Nakajima (JAP)Aisan Racing Team+30
11FRAAnthony Colin (FRA)+30
12FRARomain Pillon (FRA)Eseg Douai+30
13BELNiels Reynvoet (BEL)+30
14BELThomas Wertz (BEL)Color Code - Biowanze+20
15FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+1:15
16FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+1:25
17BELBoris Dron (BEL)Wallonie - Bruxelles+1:25
18FINPaavo Paajanen (FIN)Differdange - Lösch+1:25
19BELFrederik Frison (BEL)+1:25
20FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Lösch+1:25
21BELJonathan De Witte (BEL)Wallonie - Bruxelles+3:15
22BELTom Devriendt (BEL)+3:15
23BELTimothy Stevens (BEL)3M+3:15
24NEDDavid Van Eerd (NED)Start - Trigon+3:15
25BELPaco Ghistelinck (BEL)+3:15
26LATJanis Dakteris (LAT)Differdange - Lösch+3:15
27BELLewis Rigaux (BEL)3M+3:15
28FRAAnthony Turgis (FRA)CC Nogent-Sur-Oise+3:15
29ITAPiero Baffi (ITA)Leopard - Trek+3:15
30FRAValentin Gouel (FRA)Eseg Douai+3:15
31NZLKieran Hambrook (NZL)+3:15
32BELAndrew Ydens (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon+3:15
33SUIArnaud Grand (SUI)+3:15
34BELSven Jodts (BEL)Colba - Dourphonie+3:15
35BELMaarten Graeghs (BEL)+3:15
36BELKevin Verwaest (BEL)Doltcini - Flanders+3:15
37GBRDominic Schils (GBR)To Win - Josan+3:15
38FRAAxel Flet (FRA)Eseg Douai+3:15
39LTUVytautas Kaupas (LTU)Differdange - Lösch+3:15
40BELMathias Van Holderbeecke (BEL)Doltcini - Flanders+3:15
41BELAntoine Leleu (BEL)Color Code - Biowanze+3:15
42AUSChris Jory (AUS)+3:15
43NEDAron Kremer (NED)+3:15
44GBRJack Adams (GBR)+3:15
45BELJef Van Meirhaeghe (BEL)+3:15
46USAAlexey Vermeulen (USA)BMC Continental+3:15
47GBRJames Ratcliffe (GBR)+3:15
48BELOlivier Chevalier (BEL)Wallonie - Bruxelles+3:15
49BELIan Vansumere (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon+3:15
50FRAChristophe Masson (FRA)+3:15
51BELWalt De Winter (BEL)+3:15
52BELGiovanni De Merlier (BEL)To Win - Josan+3:15
53BELRemi Delmarquette (BEL)Eseg Douai+3:15
54ESPSalvador Guardiola Tora (ESP)Differdange - Lösch+3:15
55BELHenryk Cardoen (BEL)Doltcini - Flanders+3:15
56BELJens Geerinck (BEL)+3:15
57JAPKazuhiro Mori (JAP)Aisan Racing Team+3:15
58PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard - Trek+3:15
59BELTom Goovaerts (BEL)3M+3:15
60ITAEugenio Alafaci (ITA)Leopard - Trek+3:15
61FRABoris Zimine (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+3:15
62FRAAxel Tollet (FRA)Eseg Douai+3:15
63FRAJayson Rousseau (FRA)Armée de Terre+3:15
64BELLoic Pestiaux (BEL)Color Code - Biowanze+3:15
65BELTom Dernies (BEL)Wallonie - Bruxelles+3:15
66GBRDaniel Pearson (GBR)+3:15
67BELStig Broeckx (BEL)+3:15
68NZLDylan Kennett (NZL)+3:15
69SUISilvan Dillier (SUI)BMC Continental+3:15
70FRANicolas Baroux (FRA)+3:15
71BELJerome Kerf (BEL)Color Code - Biowanze+3:15
72GERDaniel Klemme (GER)Leopard - Trek+3:15
73FRASébastien Harbonnier (FRA)Armée de Terre+3:15
74BELArnaud Géromboux (BEL)Color Code - Biowanze+3:15
75BELNiels Godderis (BEL)+3:15
76USAPaul Lynch (USA)BMC Continental+3:15
77BELQuentin Bertholet (BEL)Wallonie - Bruxelles+3:15
78FRADenis Flahaut (FRA)Colba - Dourphonie+3:15
79BELLudwig De Winter (BEL)Color Code - Biowanze+3:15
80BELMaxime Vekeman (BEL)T.palm - Pole Continental Wallon+3:15
81BELBoris Vallée (BEL)Color Code - Biowanze+3:15
82JAPMasakazu Ito (JAP)Aisan Racing Team+3:15
83BELJulien Stassen (BEL)Wallonie - Bruxelles+3:15
84BELNiels Nachtergaele (BEL)Eseg Douai+3:15
85JAPShinpei Fukuda (JAP)Aisan Racing Team+3:15
86BELFrederik Backaert (BEL)+3:15
87LTUDarijus Dzervus (LTU)Doltcini - Flanders+3:15
88SUIOlivier Hofstetter (SUI)Leopard - Trek+3:15
89BELMaxime Anciaux (BEL)Wallonie - Bruxelles+3:15
90FRAFranck Vermeulen (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+3:15
91BELSibrecht Pieters (BEL)3M+3:15
92FRAJulien Duval (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+3:15
93FRAPierre Tielemans (FRA)+3:15
94FRAAlexis Bodiot (FRA)Armée de Terre+3:15
95BELBjorn De Decker (BEL)CC Villeneuve Saint Germain - Soissons - AISne+3:15

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden