De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour des Pays de Savoie - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour des Pays de Savoie - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2013

Tour des Pays de Savoie 2013

FrankrijkFrankrijk - 13 Juni 2013 - 16 Juni 2013


Algemeen klassement - 16 Juni 2013


1FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terre15:48:03
2FRAClément Chevrier (FRA)Chambéry Cyclisme Formation00:38
3ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon01:23
4BELLouis Vervaeke (BEL)03:24
5ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon04:34
6FRAAlexis Dulin (FRA)CC Etupes Le Doubs04:46
7SUIMirco Saggiorato (SUI)08:01
8FRAPierre Latour (FRA)Chambéry Cyclisme Formation08:10
9ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)09:39
10BLRAndrei Krasilnikau (BLR)AVC Aix-en-Provence10:09
11FRAAlexis Gougeard (FRA)15:00
12FRAAnthony Soares (FRA)Cr4 Chemins/roanne16:02
13LTUZydrunas Savickas (LTU)16:20
14BELJeroen Snick (BEL)21:55
15FRACyril Boulenger (FRA)AVC Aix-en-Provence22:37
16NEDNiek Boom (NED)Parkhotel Valkenburg23:50
17FRAFrançois Bidard (FRA)Cr4 Chemins/roanne24:20
18FRARomain Guyot (FRA)Vendée U24:22
19SUIDominik Fuchs (SUI)25:44
20BELThomas Vanbesien (BEL)26:29
21NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg27:52
22GBRAdam Yates (GBR)CC Etupes Le Doubs28:07
23FRAIvan Callaou (FRA)Cr4 Chemins/roanne28:30
24FRAGuillaume Martin (FRA)Sojasun29:52
25FRABastien Duculty (FRA)Chambéry Cyclisme Formation30:07
26FRAPierre Gouault (FRA)UC Nantes Atlantique37:19
27FRAValentin Dufour (FRA)Vendée U39:04
28FRAEdouard Lauber (FRA)CC Etupes Le Doubs39:22
29FRADorian Lebrat (FRA)41:44
30GBRDaniel Pearson (GBR)42:39
31BELDimitri Peyskens (BEL)43:08
32FRAOlivier Lefrançois (FRA)Armée de Terre44:51
33FRAFlorian Dumourier (FRA)Cr4 Chemins/roanne45:09
34FRAYoann Michaud (FRA)50:44
35FRANicolas Carret (FRA)AVC Aix-en-Provence53:59
36AUSStuart Grimsey (AUS)55:00
37USAShane Ross Braley (USA)56:42
38BELJari Verstraeten (BEL)58:34
39FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation59:12
40SUIThéry Schir (SUI)1:00:11
41SUIGian Friesecke (SUI)1:01:05
42NEDJaap Kooijman (NED)Parkhotel Valkenburg1:03:01
43BLRNikita Zharoven (BLR)1:03:21
44FRAAlban Comparat (FRA)Team Vulco - VC Vaulx En Velin1:07:01
45FRAJérémy Fabio (FRA)1:11:23
46BELNiels Heyns (BEL)1:12:09
47SUIReto Stäuble (SUI)1:19:04
48KAZNikolay Ivanov (KAZ)1:21:13
49ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon1:22:25
50BELAtse Schoolmeesters (BEL)1:25:26
51ITAMatteo Draperi (ITA)Chambéry Cyclisme Formation1:25:38

Etappe 1 - Châtel - Plateau d'Assy - 131,86 km - 13 Juni 2013Medium berg


1SUIMirco Saggiorato (SUI)3:30:30
2FRAPierre Latour (FRA)Chambéry Cyclisme Formation+13
3ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon+21
4ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)+38
5FRAClément Chevrier (FRA)Chambéry Cyclisme Formation+54
6FRAEdouard Lauber (FRA)CC Etupes Le Doubs+1:34
7FRAFrançois Bidard (FRA)Cr4 Chemins/roanne+1:43
8ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon+1:50
9GBRAdam Yates (GBR)CC Etupes Le Doubs+1:50
10FRAAlexis Gougeard (FRA)+1:50
11FRAAlexis Dulin (FRA)CC Etupes Le Doubs+1:55
12FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terre+1:57
13BELThomas Vanbesien (BEL)+2:01
14ECUSegundo Mesias Navarrete Navarrete (ECU)+2:01
15LTUZydrunas Savickas (LTU)+2:15
16NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg+2:19
17FRAValentin Dufour (FRA)Vendée U+2:25
18FRAFlorent Icard (FRA)Cr4 Chemins/roanne+2:34
19SUIDominik Fuchs (SUI)+2:37
20BLRAndrei Krasilnikau (BLR)AVC Aix-en-Provence+2:42
21FRAAxel Gagliardi (FRA)Team Vulco - VC Vaulx En Velin+2:45
22FRADorian Lebrat (FRA)+2:47
23FRAAnthony Soares (FRA)Cr4 Chemins/roanne+2:49
24BELLouis Vervaeke (BEL)+2:58
25BELJeroen Snick (BEL)+3:02
26FRAMaxime Le Lavandier (FRA)Chambéry Cyclisme Formation+3:02
27NEDSjoerd Van Ginneken (NED)Parkhotel Valkenburg+3:09
28FRARomain Guyot (FRA)Vendée U+3:09
29FRAYoann Michaud (FRA)+3:13
30AUSTimothy Cameron (AUS)+3:43
31NEDJaap Kooijman (NED)Parkhotel Valkenburg+3:47
32FRAAdrien Crousaz (FRA)+3:47
33RSAJaydé Julius (RSA)+3:47
34FRAGuillaume Martin (FRA)Sojasun+3:47
35POLMickael Olejnik (POL)+4:01
36NEDNiek Boom (NED)Parkhotel Valkenburg+4:17
37USARoss Shane Bradley (USA)+4:29
38ARGJorge Martín Montenegro Adaro (ARG)Louletano - Dunas Douradas+4:37
39FRAOlivier Lefrançois (FRA)Armée de Terre+4:50
40FRACyril Boulenger (FRA)AVC Aix-en-Provence+5:12

Etappe 2 - Chambéry - Plateau de Solaison - 14 Juni 2013Medium berg


1ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Radioshack - Leopard04:10:24
2SLOMarko Kump (SLO)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
3GERPaul Martens (GER)Belkin Pro Cycling Teamzt
4ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil - DCMzt
5ITAManuel Belletti (ITA)AG2R - La Mondialezt
6FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
7FRAJonathan Hivert (FRA)Sojasunzt
8RUSAlexei Tsatevitch (RUS)Team Katushazt
9ITAManuele Boaro (ITA)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
10ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
11ITAPierpaolo De Negri (ITA)Vini Fantini - Selle Italiazt
12BELJan Bakelants (BEL)Radioshack - Leopardzt
13NEDWout Poels (NED)Vacansoleil - DCMzt
14ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)MTN - Qhubekazt
15FRAJulien El Farès (FRA)Sojasunzt
16SUIJonathan Fumeaux (SUI)Iamzt
17BELMaarten Wynants (BEL)Belkin Pro Cycling Teamzt
18FRASébastien Hinault (FRA)Iamzt
19AUTMatthias Brändle (AUT)Iamzt
20BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
21NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
22LUXBob Jungels (LUX)Radioshack - Leopardzt
23BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil - DCMzt
24FRADamien Gaudin (FRA)Europcarzt
25NEDRobert Gesink (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
26DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank00:15
27LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondialezt
28GERGerald Ciolek (GER)MTN - Qhubeka00:25
29NEDDanny Van Poppel (NED)Vacansoleil - DCMzt
30LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Accent Jobs - Wantyzt
31BRARafael De Mattos Andriato (BRA)Vini Fantini - Selle Italiazt
32BELJan Ghyselinck (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
33DENMads Christensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
34NEDKarsten Kroon (NED)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
35JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
36FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
37FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
38FRAJérémie Galland (FRA)Sojasunzt
39ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
40GERDanilo Hondo (GER)Radioshack - Leopardzt
41BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Löschzt
42COLLeonardo Fabio Duque (COL)Team Colombiazt
43COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Team Colombiazt
44COLCarlos Julián Quintero Norena (COL)Team Colombiazt
45FRARémi Cusin (FRA)Iamzt
46ITAStefano Borchi (ITA)Vini Fantini - Selle Italiazt
47FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
48SUIPirmin Lang (SUI)Iamzt
49BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, Solutions Créditszt
50FRAPerrig Quemeneur (FRA)Europcarzt

Etappe 3 - Thorens-Glières - Valmeinier - 175 km - 15 Juni 2013Berg


1SUIMirco Saggiorato (SUI)04:41:15
2ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)01:33
3ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon01:39
4BELLouis Vervaeke (BEL)01:48
5FRAClément Chevrier (FRA)Chambéry Cyclisme Formation01:51
6SUIDominik Fuchs (SUI)01:57
7FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terre02:07
8FRAPierre Latour (FRA)Chambéry Cyclisme Formation02:10
9BLRAndrei Krasilnikau (BLR)AVC Aix-en-Provence02:18
10FRAAnthony Soares (FRA)Cr4 Chemins/roanne03:01
11FRAAlexis Dulin (FRA)CC Etupes Le Doubs03:11
12FRAAxel Gagliardi (FRA)Team Vulco - VC Vaulx En Velin03:31
13FRAEdouard Lauber (FRA)CC Etupes Le Doubszt
14BELJeroen Snick (BEL)03:40
15ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon03:44
16FRAAlexis Gougeard (FRA)04:29
17FRABastien Duculty (FRA)Chambéry Cyclisme Formation05:12
18LTUZydrunas Savickas (LTU)05:25
19BELThomas Vanbesien (BEL)05:32
20NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburgzt
21FRAValentin Dufour (FRA)Vendée U05:43
22GBRAdam Yates (GBR)CC Etupes Le Doubs06:01
23NEDNiek Boom (NED)Parkhotel Valkenburg06:29
24FRACyril Boulenger (FRA)AVC Aix-en-Provence06:39
25FRAIvan Callaou (FRA)Cr4 Chemins/roanne07:13
26GBRDaniel Pearson (GBR)07:21
27FRAPierre Gouault (FRA)UC Nantes Atlantique07:28
28FRAFrançois Bidard (FRA)Cr4 Chemins/roanne07:30
29FRAGuillaume Martin (FRA)Sojasun07:49
30FRAFlorian Dumourier (FRA)Cr4 Chemins/roanne08:05
31AUSTimothy Cameron (AUS)08:40
32FRARomain Guyot (FRA)Vendée U10:05
33BELJari Verstraeten (BEL)12:23
34FRAMaxime Le Lavandier (FRA)Chambéry Cyclisme Formation12:31
35FRAFlorent Icard (FRA)Cr4 Chemins/roannezt
36BELDimitri Peyskens (BEL)zt
37FRAThomas Miquel (FRA)12:40
38USAShane Ross Braley (USA)13:03
39FRAColin Menc-Molina (FRA)AVC Aix-en-Provence13:07
40FRARomain Combaud (FRA)Armée de Terrezt

Etappe 4 - Saint-Michel-de-Maurienne - La Toussuire - 16 Juni 2013Berg


1FRAClément Chevrier (FRA)Chambéry Cyclisme Formation03:18:12
2FRAAlexis Dulin (FRA)CC Etupes Le Doubs00:31
3BELLouis Vervaeke (BEL)00:42
4FRAYoann Barbas (FRA)Armée de Terre00:50
5ESPMoises Dueñas Nevado (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon01:33
6ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon04:29
7BLRAndrei Krasilnikau (BLR)AVC Aix-en-Provence04:51
8FRABastien Duculty (FRA)Chambéry Cyclisme Formation06:23
9SUIMirco Saggiorato (SUI)06:42
10FRAPierre Latour (FRA)Chambéry Cyclisme Formation06:50
11FRAAnthony Soares (FRA)Cr4 Chemins/roanne06:57
12SUIDominik Fuchs (SUI)07:00
13FRARomain Guyot (FRA)Vendée U07:26
14LTUZydrunas Savickas (LTU)07:32
15FRACyril Boulenger (FRA)AVC Aix-en-Provence08:18
16ECURichard Antonio Carapaz Montenegro (ECU)09:06
17FRAGuillaume Martin (FRA)Sojasun09:10
18FRAAlexis Gougeard (FRA)10:10
19FRAIvan Callaou (FRA)Cr4 Chemins/roanne10:21
20NEDNiek Boom (NED)Parkhotel Valkenburg10:54
21FRAFrançois Bidard (FRA)Cr4 Chemins/roanne12:18
22BELJeroen Snick (BEL)13:46
23ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Burgos - BH - Castilla y Leon13:51
24FRADorian Lebrat (FRA)14:45
25GBRDaniel Pearson (GBR)15:15
26NEDPeter Schulting (NED)Parkhotel Valkenburg15:34
27BELThomas Vanbesien (BEL)zt
28FRAOlivier Lefrançois (FRA)Armée de Terre16:24
29FRAValentin Dufour (FRA)Vendée U16:50
30FRANans Peters (FRA)Chambéry Cyclisme Formation19:58
31FRAJérémy Fabio (FRA)zt
32GBRAdam Yates (GBR)CC Etupes Le Doubs20:45
33FRAAlban Comparat (FRA)Team Vulco - VC Vaulx En Velin20:51
34BELNiels Heyns (BEL)21:21
35SUIThéry Schir (SUI)21:38
36BELDimitri Peyskens (BEL)22:30
37FRAPierre Gouault (FRA)UC Nantes Atlantiquezt
38FRANicolas Carret (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
39AUSStuart Grimsey (AUS)24:40
40SUIGian Friesecke (SUI)25:03

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden