De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van Slowakije - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van Slowakije - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slowakije

Uitslagen 2013

Ronde van Slowakije 2013

SlowakijeSlowakije - 4 Juni 2013 - 8 Juni 2013


Algemeen klassement - 8 Juni 2013


1CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Ihned15:39:17
2SLOTim Mikelj (SLO)Sava+29
3SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Trencin - Trek+36
4BELJorne Carolus (BEL)+40
5RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katusha+42
6ITANicola Dal Santo (ITA)Ceramica Flaminia - Fondriest+42
7CZETomás Buchácek (CZE)Bauknecht - Author+46
8SLOTadej Valjavec (SLO)Sava+47
9CZEJiri Hudecek (CZE)Bauknecht - Author+48
10VENYonder Eduardo Godoy (VEN)+50
11NEDLuc Hagenaars (NED)Metec - TKH+52
12DENMartin Herbaek Grøn (DEN)Concordia - Riwal+53
13SWEMats Andersson (SWE)Concordia - Riwal+56
14SVKMatej Jurco (SVK)Dukla Trencin - Trek+57
15RUSMaxim Pokidov (RUS)Itera - Katusha+1:34
16CZEJosef Hosek (CZE)Bauknecht - Author+1:40
17NEDDennis Smit (NED)Metec - TKH+1:42
18ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)SP Tableware+1:57
19DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Concordia - Riwal+2:05
20SVKRoman Bronis (SVK)Dukla Trencin - Trek+2:20
21SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Trencin - Trek+2:38
22GERHeinrich Berger (GER)+2:47
23ITAGabriele Bosisio (ITA)Utensilnord - Ora24.eu+2:48
24VENJose Franco (VEN)+2:48
25CZEFrantisek Padour (CZE)Bauknecht - Author+2:49
26DENMartin Mortensen (DEN)Concordia - Riwal+2:56
27NEDJarno Gmelich Meijling (NED)AVC Aix-en-Provence+3:07
28GERPatrik Sinkewitz (GER)Meridiana - Kamen+3:17
29DENDaniel Holm Foder (DEN)Blue Water Cycling+3:22
30MARAnasse Ait El Abdia (MAR)+3:26
31SVKMartin Haring (SVK)+3:27
32UKRVitaliy Buts (UKR)Kolss+3:59
33ITAFederico Rocchetti (ITA)Utensilnord - Ora24.eu+4:05
34ITAAlberto Di Lorenzo (ITA)Meridiana - Kamen+5:10
35CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen+6:17
36BELWalt De Winter (BEL)+6:24
37RUSMaxim Razumov (RUS)Itera - Katusha+7:18
38CZEJirí Polnický (CZE)Bauknecht - Author+7:52
39POLEmanuel Piaskowy (POL)+8:07
40HUNZsolt Dér (HUN)Utensilnord - Ora24.eu+8:54
41UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolss+9:53
42ITAAndrea Fedi (ITA)Ceramica Flaminia - Fondriest+10:24
43POLJacek Tadeusz Morajko (POL)CCC - Polsat - Polkowice+10:27
44NEDPetrus Van Dijk (NED)+12:38
45SVKJohann Schwabik (SVK)+12:53
46CZEDavid Dvorsky (CZE)Bauknecht - Author+13:26
47CZEKarel Hník (CZE)Etixx - Ihned+13:29
48RUSKirill Zakharov (RUS)+14:10
49SVKMarek Canecky (SVK)+14:23
50SVKErik Baska (SVK)Dukla Trencin - Trek+14:42
51GERHans Pirius (GER)+14:55
52NEDPeter Koning (NED)Metec - TKH+14:57
53LTUPaulius Siskevicius (LTU)AVC Aix-en-Provence+16:31
54ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)SP Tableware+16:51
55HUNPéter Simon (HUN)Utensilnord - Ora24.eu+18:40
56UKRAndriy Khripta (UKR)Kolss+19:31
57RUSIgor Frolov (RUS)Itera - Katusha+20:26
58SLONik Burjek (SLO)Sava+23:38
59RUSEvgeniy Zheltobryukhov (RUS)+23:41
60DENAske Vorre Louring (DEN)Blue Water Cycling+23:46
61RUSIvan Rovny (RUS)Ceramica Flaminia - Fondriest+24:38
62GERDaniel Harnisch (GER)+24:39
63DENMathias Møller Nielsen (DEN)Blue Water Cycling+27:32
64SVKJuraj Kovacik (SVK)+27:45
65VENRoniel Campos Lucena (VEN)+28:11
66GREMagkoyras Neofytos Sakellaridis (GRE)SP Tableware+30:47
67GEROle Quast (GER)+31:59
68POLPawel Franczak (POL)Wibatech - Brzeg+32:10
69GERMaximilian Beyer (GER)+32:19
70POLBartosz Warchol (POL)Nationaal Team Van Polen+32:21
71GBRDaniel McLay (GBR)+32:25
72POLDominik Oborski (POL)Nationaal Team Van Polen+33:26
73BELLouis Verhelst (BEL)Etixx - Ihned+33:30
74DENNikola Aistrup (DEN)Concordia - Riwal+34:24
75SVKJuraj Lajcha (SVK)+34:46
76SVKMichal Kolár (SVK)Dukla Trencin - Trek+34:51
77ITAEnrico Rossi (ITA)Meridiana - Kamen+35:47
78NEDJoey Van Rhee (NED)Metec - TKH+35:57
79SVKJán Chalupcík (SVK)+35:58
80GERDennis Sckarbath (GER)+36:19
81NEDJurriën Bosters (NED)Metec - TKH+36:56
82MARReda Aadel (MAR)+37:44
83PORAntónio Andre Pereira Barbio (POR)Ceramica Flaminia - Fondriest+40:52
84SLOJure Bitenc (SLO)Sava+41:44
85RUSEvgeny Zotov (RUS)+42:36
86CROMassimo Demarin (CRO)Meridiana - Kamen+42:43
87RUSEvgeny Zverkov (RUS)Itera - Katusha+44:21
88UKRVolodymyr Gomenyuk (UKR)Kolss+45:06
89UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolss+45:23
90FRAAnthony Maldonado (FRA)AVC Aix-en-Provence+45:50
91SVKLukas Batora (SVK)+49:54
92ITAFilippo Baggio (ITA)Ceramica Flaminia - Fondriest+49:54
93SVKMiroslav Debnár (SVK)+49:57
94SVKRóbert Málik (SVK)+50:12
95GREPanagiotis Chatzakis (GRE)SP Tableware+51:36
96SVKMatej Krajicek (SVK)+54:29
97SVKJozef Palcak (SVK)+54:30
98SLOZiga Groselj (SLO)Sava+57:23
99SLOZiga Marolt (SLO)Sava+1:02:44
100RUSViktor Shmalko (RUS)Itera - Katusha+1:05:04

Proloog - Kosice - Kosice - 1,8 km - 4 Juni 2013Individuele Tijdrit


1DENMathias Møller Nielsen (DEN)Blue Water Cycling00:01:55
2ITANicola Dal Santo (ITA)Ceramica Flaminia - Fondriestzt
3SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Trencin - Trek00:01
4ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)SP Tablewarezt
5GERMaximilian Beyer (GER)00:02
6RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katushazt
7UKRAndriy Vasylyuk (UKR)Kolsszt
8BELJorne Carolus (BEL)zt
9RUSMaxim Pokidov (RUS)Itera - Katushazt
10ITAMatteo Fedi (ITA)Ceramica Flaminia - Fondriest00:03
11SVKMichal Kolár (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
12BELLouis Verhelst (BEL)Etixx - Ihnedzt
13SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
14UKRVitaliy Buts (UKR)Kolsszt
15GERPatrik Sinkewitz (GER)Meridiana - Kamenzt
16ITAEnrico Rossi (ITA)Meridiana - Kamenzt
17RUSViktor Shmalko (RUS)Itera - Katushazt
18DENNikola Aistrup (DEN)Concordia - Riwalzt
19SVKErik Baska (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
20POLPawel Franczak (POL)Wibatech - Brzeg00:04
21CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Ihnedzt
22ITAAndrea Fedi (ITA)Ceramica Flaminia - Fondriestzt
23CZEKarel Hník (CZE)Etixx - Ihnedzt
24RUSMaxim Razumov (RUS)Itera - Katushazt
25NEDJoey Van Rhee (NED)Metec - TKHzt
26DENMartin Mortensen (DEN)Concordia - Riwalzt
27SLOTim Mikelj (SLO)Savazt
28ITAFederico Rocchetti (ITA)Utensilnord - Ora24.eu00:05
29UKRDenys Kostyuk (UKR)Kolsszt
30POLBartosz Warchol (POL)Nationaal Team Van Polenzt
31POLJacek Tadeusz Morajko (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
32SLOTadej Valjavec (SLO)Savazt
33RUSEvgeny Zverkov (RUS)Itera - Katushazt
34GBRDaniel McLay (GBR)zt
35ITAFilippo Baggio (ITA)Ceramica Flaminia - Fondriestzt

Etappe 1 - Kosice - Humenne - 162,9 km - 4 Juni 2013Ontsnapping


1SLOTim Mikelj (SLO)Sava03:42:45
2CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Ihnedzt
3ITAFederico Rocchetti (ITA)Utensilnord - Ora24.eu01:53
4ITAAndrea Fedi (ITA)Ceramica Flaminia - Fondriest01:54
5POLDominik Oborski (POL)Nationaal Team Van Polenzt
6UKRVitaliy Buts (UKR)Kolsszt
7ITANicola Dal Santo (ITA)Ceramica Flaminia - Fondriestzt
8POLPawel Franczak (POL)Wibatech - Brzegzt
9FRARenaud Pioline (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
10NEDLuc Hagenaars (NED)Metec - TKHzt
11SVKMichal Kolár (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
12BELJorne Carolus (BEL)zt
13CZETomás Buchácek (CZE)Bauknecht - Authorzt
14NORMarkus Hoelgård (NOR)Etixx - Ihnedzt
15UKRDenys Kostyuk (UKR)Kolsszt
16SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
17BELFrederik Frison (BEL)zt
18SLOTadej Valjavec (SLO)Savazt
19DENMartin Mortensen (DEN)Concordia - Riwalzt
20SVKMatej Jurco (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
21DENDaniel Holm Foder (DEN)Blue Water Cyclingzt
22GERPatrik Sinkewitz (GER)Meridiana - Kamenzt
23CZETomás Koudela (CZE)Etixx - Ihnedzt
24BELStig Broeckx (BEL)zt
25CZEJosef Hosek (CZE)Bauknecht - Authorzt
26VENYonder Eduardo Godoy (VEN)zt
27CZEJiri Hudecek (CZE)Bauknecht - Authorzt
28VENJose Franco (VEN)zt
29NEDJesper Asselman (NED)Metec - TKHzt
30ITAMatteo Fedi (ITA)Ceramica Flaminia - Fondriestzt
31POLBartosz Warchol (POL)Nationaal Team Van Polenzt
32CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamenzt
33DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Concordia - Riwalzt
34CZEDavid Dvorsky (CZE)Bauknecht - Authorzt
35SVKMartin Haring (SVK)zt

Etappe 2 - Stropkov - Liptovsky Hradok - 212,5 km - 5 Juni 2013Ontsnapping


1RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katusha05:10:25
2HUNKrisztian Lovassy (HUN)Utensilnord - Ora24.euzt
3GERMaximilian Beyer (GER)zt
4GBRDaniel McLay (GBR)zt
5DENNikola Aistrup (DEN)Concordia - Riwalzt
6BELWalt De Winter (BEL)zt
7CZEJosef Hosek (CZE)Bauknecht - Authorzt
8BELLouis Verhelst (BEL)Etixx - Ihnedzt
9SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
10CZETomás Buchácek (CZE)Bauknecht - Authorzt
11BELJorne Carolus (BEL)zt
12NEDLuc Hagenaars (NED)Metec - TKHzt
13NEDDennis Smit (NED)Metec - TKHzt
14RUSMaxim Pokidov (RUS)Itera - Katushazt
15VENYonder Eduardo Godoy (VEN)zt
16VENCarlos Eduardo Molina Mendez (VEN)zt
17SLOTadej Valjavec (SLO)Savazt
18CZEJiri Hudecek (CZE)Bauknecht - Authorzt
19ITANicola Dal Santo (ITA)Ceramica Flaminia - Fondriestzt
20GEROle Quast (GER)zt
21CZETomás Koudela (CZE)Etixx - Ihnedzt
22SWEMats Andersson (SWE)Concordia - Riwalzt
23MARReda Aadel (MAR)zt
24SVKRoman Bronis (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
25GERHans Pirius (GER)zt
26SVKMatej Jurco (SVK)Dukla Trencin - Trek00:09
27NEDPeter Koning (NED)Metec - TKHzt
28NEDJurriën Bosters (NED)Metec - TKH00:12
29POLPawel Franczak (POL)Wibatech - Brzeg01:05
30NORMarkus Hoelgård (NOR)Etixx - Ihned01:15
31CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Ihnedzt
32POLBartosz Warchol (POL)Nationaal Team Van Polenzt
33DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Concordia - Riwalzt
34CZEJirí Polnický (CZE)Bauknecht - Authorzt
35ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)SP Tablewarezt

Etappe 3 - Liptovsky Hradok - Trencin - 225,8 km - 6 Juni 2013Sprint


1ITAAndrea Fedi (ITA)Ceramica Flaminia - Fondriest05:17:44
2RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katushazt
3SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
4NEDLuc Hagenaars (NED)Metec - TKHzt
5BELJorne Carolus (BEL)zt
6GERHeinrich Berger (GER)zt
7RUSIvan Rovny (RUS)Ceramica Flaminia - Fondriestzt
8UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolsszt
9ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)SP Tablewarezt
10HUNZsolt Dér (HUN)Utensilnord - Ora24.euzt
11ITAFederico Rocchetti (ITA)Utensilnord - Ora24.euzt
12RUSMaxim Pokidov (RUS)Itera - Katushazt
13BELWalt De Winter (BEL)zt
14SVKRoman Bronis (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
15CZEJirí Polnický (CZE)Bauknecht - Authorzt
16POLEmanuel Piaskowy (POL)zt
17VENYonder Eduardo Godoy (VEN)zt
18CZEJosef Hosek (CZE)Bauknecht - Authorzt
19MARAnasse Ait El Abdia (MAR)zt
20SVKMarek Canecky (SVK)zt
21CZETomás Buchácek (CZE)Bauknecht - Authorzt
22DENMartin Herbaek Grön (DEN)zt
23ITANicola Dal Santo (ITA)Ceramica Flaminia - Fondriestzt
24CZEFrantisek Padour (CZE)Bauknecht - Authorzt
25SLOTim Mikelj (SLO)Savazt
26DENKasper Klostergård Larsen (DEN)Concordia - Riwalzt
27POLJacek Tadeusz Morajko (POL)CCC - Polsat - Polkowicezt
28DENDaniel Holm Foder (DEN)Blue Water Cyclingzt
29SVKMartin Haring (SVK)zt
30CZEPetr Vakoc (CZE)Etixx - Ihnedzt

Etappe 4 - Trencin - Bratislava - 201 km - 7 Juni 2013Sprint


1DENMartin Mortensen (DEN)Concordia - Riwal01:25:12
2ESPJoaquin Sobrino Martinez (ESP)SP Tablewarezt
3BELJorne Carolus (BEL)00:21
4RUSSergey Nikolaev (RUS)Itera - Katushazt
5GBRDaniel McLay (GBR)zt
6ITAFederico Rocchetti (ITA)Utensilnord - Ora24.euzt
7DENNikola Aistrup (DEN)Concordia - Riwalzt
8FRAAnthony Maldonado (FRA)AVC Aix-en-Provencezt
9POLDominik Oborski (POL)Nationaal Team Van Polenzt
10UKRMykhaylo Kononenko (UKR)Kolsszt
11NEDLuc Hagenaars (NED)Metec - TKHzt
12POLPawel Franczak (POL)Wibatech - Brzegzt
13SVKMaros Kovác (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
14GERMaximilian Beyer (GER)zt
15ITANicola Dal Santo (ITA)Ceramica Flaminia - Fondriestzt
16SVKMatej Jurco (SVK)Dukla Trencin - Trekzt
17MARReda Aadel (MAR)zt
18SLOTim Mikelj (SLO)Savazt
19POLBartosz Warchol (POL)Nationaal Team Van Polenzt
20MARAnasse Ait El Abdia (MAR)zt
21VENJose Franco (VEN)zt
22CZETomás Buchácek (CZE)Bauknecht - Authorzt
23NEDJoey Van Rhee (NED)Metec - TKHzt
24UKRVitaliy Buts (UKR)Kolsszt
25VENYonder Eduardo Godoy (VEN)zt

Etappe 5 - Bratislava - 103,9 km - 8 Juni 2013Sprint

Deze etappe werd geannuleerd.

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden