De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van de Haut Var - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van de Haut Var - 2013 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2013

Ronde van de Haut Var 2013

FrankrijkFrankrijk - 16 Februari 2013 - 17 Februari 2013


Algemeen klassement - 17 Februari 2013


1FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux09:00:28
2NEDLars Boom (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
3NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
4FRAPierrick Fedrigo (FRA)La Française des Jeux00:04
5NORThor Hushovd (NOR)BMC Racing Team00:14
6FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
7ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
8FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
9FRAJulien Simon (FRA)Sojasunzt
10FRAMathieu Drujon (FRA)Bigmat - Auber 93zt
11IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
12FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
13FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
14BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Leopardzt
15FRACyrille Patoux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
16AUSHeinrich Haussler (AUS)Iamzt
17FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Sojasunzt
18NEDTom Jelte Slagter (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
19AUTStefan Denifl (AUT)Iamzt
20NORLars Petter Nordhaug (NOR)Belkin Pro Cycling Teamzt
21FRARudy Molard (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
22FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
23FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
24FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Sojasunzt
25DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
26ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Movistarzt
27SWEGustav Erik Larsson (SWE)Iamzt
28AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Leopardzt
29ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, Solutions Créditszt
30FRARémi Pauriol (FRA)Sojasunzt
31FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
32FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeuxzt
33ITADaniel Oss (ITA)BMC Racing Team00:17
34FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale00:31
35SUIMarcel Wyss (SUI)Iam00:38
36FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Crédits00:42
37SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
38FRAThierry Hupond (FRA)Argos - Shimano00:43
39AUSLachlan Norris (AUS)Raleigh01:05
40ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Teamzt
41FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux01:22
42FRAThéo Vimpere (FRA)Bigmat - Auber 9301:39
43ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar02:21
44FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
45LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Accent Jobs - Wantyzt
46ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Movistar02:38
47FRASylvain Georges (FRA)AG2R - La Mondiale02:48
48GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team02:49
49FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
50FRASébastien Turgot (FRA)Europcarzt
51FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
52NEDMoreno Hofland (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
53FRASteven Tronet (FRA)Bigmat - Auber 9302:50
54GBRMark Christian (GBR)Raleigh02:54
55FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
56FRAYann Huguet (FRA)Argos - Shimano03:06
57CANDavid Veilleux (CAN)Europcar03:10
58BELRomain Zingle (BEL)Cofidis, Solutions Crédits03:12
59BELFloris Smeyers (BEL)Verandas Willems03:13
60AUTGeorg Preidler (AUT)Argos - Shimano03:18
61FRACédric Pineau (FRA)La Française des Jeux03:40
62FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille03:49
63NEDMichel Kreder (NED)Garmin - Sharp03:55
64FRAGregoire Tarride (FRA)VC La Pomme Marseillezt
65FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
66FRANicolas Vogondy (FRA)Accent Jobs - Wanty05:28
67BELNiels Van Dijck (BEL)Verandas Willemszt
68FRAFlavien Dassonville (FRA)Bigmat - Auber 9306:31
69FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale06:59
70FRAChristophe Riblon (FRA)AG2R - La Mondiale07:02
71FRARomain Lemarchand (FRA)Cofidis, Solutions Crédits08:08
72FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
73FRAAntoine Lavieu (FRA)VC La Pomme Marseillezt
74FRAAmaël Moinard (FRA)BMC Racing Teamzt
75FRARudy Kowalski (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille08:30
76FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Bretagne - Séché Environnement08:35
77BELBert De Backer (BEL)Argos - Shimano08:37
78PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)VC La Pomme Marseillezt
79SWETobias Ludvigsson (SWE)Argos - Shimanozt
80LUXLaurent Didier (LUX)Radioshack - Leopard09:08
81FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Séché Environnement09:42
82SUISébastien Reichenbach (SUI)Iamzt
83POLSylvester Szmyd (POL)Movistarzt
84RUSEvgeni Petrov (RUS)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
85CANRobert Britton (CAN)Raleigh09:45
86NEDMaarten Tjallingii (NED)Belkin Pro Cycling Team10:37
87FRAJulien Duval (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille11:05
88FRADimitri Le Boulch (FRA)Bigmat - Auber 9312:11
89USAAlex Howes (USA)Garmin - Sharp12:14
90USABenjamin King (USA)Radioshack - Leopard12:18
91FRAThomas Damuseau (FRA)Argos - Shimano14:17
92GERDominik Klemme (GER)Iam15:33
93USAJacob Rathe (USA)Garmin - Sharpzt
94FRAJean-Marc Marino (FRA)Sojasun17:18
95BELJames Vanlandshoot (BEL)Accent Jobs - Wanty17:58
96FRAMatthieu Sprick (FRA)Argos - Shimanozt
97GERJens Voigt (GER)Radioshack - Leopard19:39
98LTUEvaldas Siskevicius (LTU)Sojasun24:00
99FRAAlexandre Blain (FRA)Raleigh32:09

Etappe 1 - Le Cannet des Maures - La Croix Valmer - 152 km - 16 Februari 2013Sprint


1NORThor Hushovd (NOR)BMC Racing Team3:42:22
2NEDTom Jelte Slagter (NED)Belkin Pro Cycling Team+0
3FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeux+0
4FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondiale+0
5ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Cofidis, Solutions Crédits+0
6FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseille+0
7FRAJulien Simon (FRA)Sojasun+0
8IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bank+0
9FRAVincent Jerome (FRA)Europcar+0
10FRAMathieu Drujon (FRA)Bigmat - Auber 93+0
11FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Séché Environnement+0
12FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Sojasun+0
13GERDominique Nerz (GER)BMC Racing Team+0
14BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Leopard+0
15FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondiale+0
16FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondiale+0
17GERFabian Wegmann (GER)Garmin - Sharp+0
18FRARomain Lemarchand (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+0
19NEDLars Boom (NED)Belkin Pro Cycling Team+0
20ITAGiovanni Visconti (ITA)Movistar+0
21AUSHeinrich Haussler (AUS)Iam+0
22FRACyrille Patoux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille+0
23AUTStefan Denifl (AUT)Iam+0
24SWEThomas Lövkvist (SWE)Iam+0
25NORLars Petter Nordhaug (NOR)Belkin Pro Cycling Team+0
26FRARudy Molard (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+0
27FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Crédits+0
28DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bank+0
29FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Sojasun+0
30FRAArnaud Gérard (FRA)Bretagne - Séché Environnement+0

Etappe 2 - Draguignan - Draguignan - 207 km - 17 Februari 2013Ontsnapping


1NEDLars Boom (NED)Belkin Pro Cycling Team05:18:06
2FRAArthur Vichot (FRA)La Française des Jeuxzt
3ITADaniel Oss (ITA)BMC Racing Teamzt
4NEDLaurens Ten Dam (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
5FRAPierrick Fedrigo (FRA)La Française des Jeux00:04
6NORThor Hushovd (NOR)BMC Racing Team00:14
7FRASamuel Dumoulin (FRA)AG2R - La Mondialezt
8ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Cofidis, Solutions Créditszt
9FRAJustin Jules (FRA)VC La Pomme Marseillezt
10FRAJulien Simon (FRA)Sojasunzt
11FRAMathieu Drujon (FRA)Bigmat - Auber 93zt
12FRACyrille Patoux (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
13AUSHeinrich Haussler (AUS)Iamzt
14IRLNicolas Roche (IRL)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
15FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
16FRARomain Bardet (FRA)AG2R - La Mondialezt
17FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
18AUTStefan Denifl (AUT)Iamzt
19BELMaxime Monfort (BEL)Radioshack - Leopardzt
20NORLars Petter Nordhaug (NOR)Belkin Pro Cycling Teamzt
21FRARudy Molard (FRA)Cofidis, Solutions Créditszt
22FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Sojasunzt
23AUTThomas Rohregger (AUT)Radioshack - Leopardzt
24FRARémi Pauriol (FRA)Sojasunzt
25FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondialezt
26ESPJuan Jose Cobo Acebo (ESP)Movistarzt
27SUIMarcel Wyss (SUI)Iamzt
28FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondialezt
29SWEGustav Erik Larsson (SWE)Iamzt
30AUSLachlan Norris (AUS)Raleighzt
31FRAThibaut Pinot (FRA)La Française des Jeuxzt
32ESTRein Taaramäe (EST)Cofidis, Solutions Créditszt
33NEDTom Jelte Slagter (NED)Belkin Pro Cycling Teamzt
34FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Sojasunzt
35FRARudy Kowalski (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
36DENChris Anker Sørensen (DEN)Saxo Bank - Tinkoff Bankzt
37FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Séché Environnementzt
38FRAThierry Hupond (FRA)Argos - Shimanozt
39ITAManuel Quinziato (ITA)BMC Racing Teamzt
40FRAChristophe Le Mével (FRA)Cofidis, Solutions Crédits00:42
41SUIMathias Frank (SUI)BMC Racing Teamzt
42FRAThéo Vimpere (FRA)Bigmat - Auber 9301:06
43FRASylvain Georges (FRA)AG2R - La Mondiale01:38
44FRAAlexandre Geniez (FRA)La Française des Jeux00:14
45FRAFlavien Dassonville (FRA)Bigmat - Auber 9302:21

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden