De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - 53rdTour des Alpes Maritimes et du Var - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - 53rdTour des Alpes Maritimes et du Var - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2021

53rdTour des Alpes Maritimes et du Var 2021

FrankrijkFrankrijk - 19 Februari 2021 - 21 Februari 2021


Algemeen klassement - 21 Februari 2021


1ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo12:51:00
2CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nation0:05
3NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:06
4FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj0:10
5AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën0:11
6FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj0:12
7FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdj0:13
8DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Tech0:18
9COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
10GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers0:26
11FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën1:38
12ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech2:13
13AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm3:42
14BELArjen Livyns (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles3:53
15IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
16RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
17GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
18COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
19GBRSimon Carr (GBR)4:06
20FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergie4:09
21BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assos4:14
22ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delko4:29
23BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix4:42
24ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis5:21
25FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
26GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers5:27
27ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assos6:33
28ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo8:19
29ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergie9:03
30FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj10:05
31BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles10:46
32FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis10:49
33FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo11:35
34FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën11:36
35FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj12:23
36ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo12:27
37DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo12:33
38ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers12:35
39ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates12:47
40GERSimon Geschke (GER)Cofidis12:49
41CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Tech13:18
42RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirates13:48
43AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assos14:18
44BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroën14:26
45FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippo14:29
46CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenix14:45
47NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm15:39
48LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroën15:58
49BELKenny Molly (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles17:23
50BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroën18:10
51ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Tech18:34
52GBRThomas Pidcock (GBR)19:02
53FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj19:23
54PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirates20:04
55BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix20:42
56FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total Direct énergie20:52
57LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nation21:17
58FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTM22:35
59BELJelle Vanendert (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles22:57
60ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech23:40
61FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis23:49
62ITAMauro Finetto (ITA)Delko23:59
63USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates24:48
64AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadiers25:31
65NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers25:41
66FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTM26:42
67POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsic27:52
68SUIYannis Voisard (SUI)28:21
69BELHenri Vandenabeele (BEL)Development Team Dsm28:23
70RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nation28:26
71FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic28:37
72ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma28:44
73FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTM29:01
74DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Team Qhubeka Assoszt
75COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirates29:06
76ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTM29:20
77FRAClément Berthet (FRA)Delko29:32
78BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nation29:44
79FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën29:45
80MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BH29:58
81FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergie31:27
82FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTM32:22
83LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo32:30
84FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation32:51
85COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirates32:56
86BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix33:39
87ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
88GERMarco Brenner (GER)Team Dsm34:25
89LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelles35:25
90ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharma36:24
91FRAAloïs Charrin (FRA)37:07
92GBRStuart Balfour (GBR)38:21
93FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis38:51
94FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
95BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assos38:59
96BELAmaury Capiot (BEL)Arkéa - Samsic39:38
97ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidis39:50
98NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH41:23
99ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharma42:45
100NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation43:21
101ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH45:04
102ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delko46:50
103GERLeon Heinschke (GER)Development Team Dsm47:37
104LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelles48:07
105ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BH48:13
106BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles48:36
107FRADylan Kowalski (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole48:48
108BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo49:22
109ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BH51:45
110ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma54:05
111POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assos56:23
112ERIYakob Debesay (ERI)Delko57:04
113AUSMitchell Docker (AUS)EF Education - Nippo57:40
114NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippo59:25
115GERMartin Salomon (GER)1:01:22
116AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assos1:03:55
117FRAAndrea Mifsud (FRA)1:09:39

Etappe 1 - Biot - Gourdon - 186,8km - 19 Februari 2021Medium berg

Image Groupe Nice-Matin. Source : Site officiel du Tour des Alpes Maritimes et du Var.


1NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo4:50:20
2BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroën0:01
3FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
4CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
5ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
6FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
7FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
8ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
9FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
10FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
11BELArjen Livyns (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
12DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
13CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
14DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
15COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
16IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
17ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharmazt
18FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
19ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
20AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
21COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
22GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
23GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
24FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippozt
25RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
26ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delkozt
27ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
28BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
29AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
30ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech0:14
31ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
32ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
33FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
34GBRSimon Carr (GBR)zt
35FRAStéphane Rossetto (FRA)zt
36COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Arkéa - Samsiczt
37FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergiezt
38GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
39AUSMichael Storer (AUS)Team Dsmzt
40BELJelle Vanendert (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
41BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
42FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën0:20
43LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nationzt
44FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergiezt
45FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredozt
46BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
47ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers0:22
48ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredo0:24
49ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma0:33
50GERSimon Geschke (GER)Cofidis0:35
51RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirateszt
52FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj0:40
53NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm0:47
54MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BH1:31
55USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates1:34
56FRAClément Berthet (FRA)Delko1:37
57COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirateszt
58FRAClément Carisey (FRA)Delkozt
59LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroën1:41
60FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis1:43
61ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
62ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Tech2:07
63BELKenny Molly (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles2:26
64BELMathias De Witte (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
65ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Equipo Kern Pharma2:42
66BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroën3:44
67BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
68FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
69RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nationzt
70ITAMauro Finetto (ITA)Delko4:06
71FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis5:20
72FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
73ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
74PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
75FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
76DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Team Qhubeka Assoszt
77BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenix5:34
78BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
79ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delkozt
80ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergiezt
81COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirateszt
82BELHenri Vandenabeele (BEL)Development Team Dsmzt
83ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
84SUIYannis Voisard (SUI)zt
85FRAMathias Le Turnier (FRA)Delkozt
86GBRThomas Pidcock (GBR)5:47
87FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTM6:10
88FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
89FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total Direct énergiezt
90GBRStuart Balfour (GBR)zt
91FRAAloïs Charrin (FRA)zt
92FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
93POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
94FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
95BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
96BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
97FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation7:16
98FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
99GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
100LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
101FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
102FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
103LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidiszt
104CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
105LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredo10:04
106AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadiers10:34
107ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
108USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
109ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
110NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation12:39
111ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH12:43
112ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharma13:55
113GERMartin Salomon (GER)14:01
114GERLeon Heinschke (GER)Development Team Dsmzt
115NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
116ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
117ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
118LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
119POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
120ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Techzt
121CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
122ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
123BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
124FRAMaxime Urruty (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
125FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
126FRAAdrien Guillonnet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
127BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenixzt
128FRARomain Cardis (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
129BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
130AUSMitchell Docker (AUS)EF Education - Nippozt
131SUIDamian Lüscher (SUI)zt
132JAPHideto Nakana (JAP)EF Education - Nippozt
133FRABaptiste Bleier (FRA)Saint-Michel - Auber 9314:42
134RSAMorne Van Niekerk (RSA)Saint-Michel - Auber 93zt
135FRAJérémy Leveau (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
136ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
137BELAmaury Capiot (BEL)Arkéa - Samsiczt
138BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirateszt
139SUIReto Müller (SUI)zt
140SUIMatthias Reutimann (SUI)zt
141NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippozt
142AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assoszt
143BELMaximilien Picoux (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
144NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadierszt
145FRAJulien Antomarchi (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
146ERIYakob Debesay (ERI)Delkozt
147FRADylan Kowalski (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
148ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BH15:39
149FRAAndrea Mifsud (FRA)22:45
150FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsic

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Fayence - Fayence - 168,9km - 20 Februari 2021Medium berg

Image Groupe Nice-Matin. Source : Site officiel du Tour des Alpes Maritimes et du Var.


1CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nation4:16:54
2NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredo0:02
3ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadiers0:04
4FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdj0:07
5FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergie0:10
6FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
7AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën0:11
8ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:13
9BELArjen Livyns (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
10RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
11FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
12COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
13ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
14IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
15DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Techzt
16FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
17FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
18FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroënzt
19ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
20FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
21AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
22COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
23GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
24GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadierszt
25GBRSimon Carr (GBR)zt
26BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroën0:21
27DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippo0:23
28ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirates0:24
29FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippozt
30BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles0:27
31FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
32ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTM0:30
33ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assos0:32
34BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assos0:34
35AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm0:36
36FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total Direct énergie0:38
37ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharma0:40
38CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenixzt
39PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
40BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix0:43
41ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delko0:49
42BELJelle Vanendert (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
43BELKenny Molly (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles0:53
44BELHenri Vandenabeele (BEL)Development Team Dsm0:55
45FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTM0:57
46COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Arkéa - Samsic1:03
47RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirates1:04
48FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroënzt
49BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
50FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
51USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirates1:20
52FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
53ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech1:32
54ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
55ITAMauro Finetto (ITA)Delko1:37
56FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation1:40
57JAPHideto Nakana (JAP)EF Education - Nippozt
58FRARomain Cardis (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
59BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
60GERMarco Brenner (GER)Team Dsmzt
61GERSimon Geschke (GER)Cofidis1:43
62GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadiers1:47
63FRAAnthony Perez (FRA)Cofidiszt
64DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Team Qhubeka Assoszt
65ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
66FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdj1:54
67LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroën2:08
68BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTM2:17
69BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
70FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
71FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
72ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Tech2:23
73CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
74POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsic2:37
75LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelles2:40
76ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharma2:42
77AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadiers2:48
78RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nationzt
79BELAmaury Capiot (BEL)Arkéa - Samsic3:02
80FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo3:10
81GBRThomas Pidcock (GBR)zt
82BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippo3:16
83FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic3:22
84ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergie3:41
85NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers4:23
86BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenixzt
87NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH5:28
88FRAAdrien Guillonnet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
89COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirateszt
90FRAAloïs Charrin (FRA)zt
91BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenix5:35
92ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
93COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirateszt
94NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsmzt
95ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharmazt
96FRAJérémy Leveau (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole5:38
97FRAMathias Le Turnier (FRA)Delko5:42
98FRAClément Carisey (FRA)Delkozt
99FRAAndrea Mifsud (FRA)5:46
100ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BH5:51
101FRAClément Berthet (FRA)Delko6:01
102GBRStuart Balfour (GBR)8:16
103FRADylan Kowalski (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole8:37
104LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
105SUIYannis Voisard (SUI)8:43
106NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nation8:48
107LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nationzt
108SUIDamian Lüscher (SUI)8:53
109BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles9:06
110ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech9:07
111ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delko9:11
112FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredo9:41
113FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
114MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BH10:11
115ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharma10:17
116ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
117USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsmzt
118ERIYakob Debesay (ERI)Delkozt
119POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
120LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
121CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdjzt
122FRANans Peters (FRA)AG2R Citroën10:21
123FRAMaxime Urruty (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
124ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Equipo Kern Pharmazt
125ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
126ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
127LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidiszt
128FRAStéphane Rossetto (FRA)10:26
129ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BH10:27
130GERMartin Salomon (GER)11:18
131FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
132BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assos11:31
133BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates11:34
134SUIMatthias Reutimann (SUI)zt
135AUSMitchell Docker (AUS)EF Education - Nippozt
136SUIReto Müller (SUI)zt
137ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
138GERLeon Heinschke (GER)Development Team Dsm11:42
139RSAMorne Van Niekerk (RSA)Saint-Michel - Auber 9311:44
140BELMaximilien Picoux (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropole11:49
141AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assos11:52
142NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippo11:59
143FRAJulien Antomarchi (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole12:50
144FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergiezt
145ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharma13:44
146FRAPierre Latour (FRA)Total Direct énergie
147ESPCristián Rodríguez Martin (ESP)Total Direct énergie
148FRABaptiste Bleier (FRA)Saint-Michel - Auber 93
149BELMathias De Witte (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropole

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Blausasc - Blausasc - 136km - 21 Februari 2021Medium berg

Image Groupe Nice-Matin. Source : Site officiel du Tour des Alpes Maritimes et du Var.


1ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo3:43:32
2GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Ineos Grenadiers0:13
3AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
4FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
5FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
6DENJakob Fuglsang (DEN)Astana - Premier Tech0:18
7FRADavid Gaudu (FRA)Groupama - Fdjzt
8NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
9COLNairo Alexander Quintana Rojas (COL)Arkéa - Samsiczt
10CANMichael Woods (CAN)Israel Start-Up Nationzt
11ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech0:39
12FRAClément Champoussin (FRA)AG2R Citroën1:19
13AUSMichael Storer (AUS)Team Dsm3:06
14BELArjen Livyns (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles3:53
15GBRBen Tulett (GBR)Alpecin - Fenixzt
16BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
17FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergiezt
18ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delkozt
19CANHugo Houle (CAN)Astana - Premier Techzt
20IRLDaniel Martin (IRL)Israel Start-Up Nationzt
21RUSPavel Sivakov (RUS)Ineos Grenadierszt
22GBRSimon Carr (GBR)zt
23COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
24ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
25GBRGeraint Howell Thomas (GBR)Ineos Grenadierszt
26BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
27ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis5:21
28FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
29ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assos6:01
30NEDDylan Van Baarle (NED)Ineos Grenadiers6:50
31FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis7:33
32FRAKenny Elissonde (FRA)Trek - Segafredo8:19
33ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
34FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdjzt
35NEDMartijn Tusveld (NED)Team Dsm9:31
36BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles10:19
37GBRThomas Pidcock (GBR)zt
38FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën10:45
39GERSimon Geschke (GER)Cofidiszt
40ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
41RSARyan Gibbons (RSA)Uae Team Emirates12:23
42AUSRohan Dennis (AUS)Ineos Grenadierszt
43ESPPelayo Sanchez Mayo (ESP)Burgos - BHzt
44BELOliver Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
45ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Uae Team Emirateszt
46ECUJhonnatan Manuel Narváez Prado (ECU)Ineos Grenadierszt
47LATKrists Neilands (LAT)Israel Start-Up Nationzt
48LUXBen Gastauer (LUX)AG2R Citroënzt
49DENMagnus Cort Nielsen (DEN)EF Education - Nippozt
50FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdjzt
51LATToms Skujins (LAT)Trek - Segafredozt
52FRASimon Guglielmi (FRA)Groupama - Fdjzt
53CZEPetr Vakoc (CZE)Alpecin - Fenix14:18
54BELGreg Van Avermaet (BEL)AG2R Citroënzt
55BELXandro Meurisse (BEL)Alpecin - Fenixzt
56SUIYannis Voisard (SUI)zt
57AUSSimon Clarke (AUS)Team Qhubeka Assoszt
58PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Uae Team Emirateszt
59FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total Direct énergiezt
60BELKenny Molly (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
61FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
62ITAFabio Felline (ITA)Astana - Premier Techzt
63FRAJulien El Farès (FRA)EF Education - Nippozt
64ITAMauro Finetto (ITA)Delko18:30
65MONVictor Langellotti (MON)Burgos - BHzt
66ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
67FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
68FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic19:19
69POLLukasz Owsian (POL)Arkéa - Samsiczt
70FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTM22:08
71ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
72FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
73FRACyril Barthe (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
74FRAClément Berthet (FRA)Delkozt
75FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidiszt
76USAJoseph Lloyd Dombrowski (USA)Uae Team Emirateszt
77COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirateszt
78BELAmaury Capiot (BEL)Arkéa - Samsiczt
79COLCristian Camilo Muñoz Lancheros (COL)Uae Team Emirateszt
80NZLPatrick Bevin (NZL)Israel Start-Up Nationzt
81FRAFabien Doubey (FRA)Total Direct énergiezt
82BELFloris De Tier (BEL)Alpecin - Fenixzt
83ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
84NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
85ESPÓscar Cabedo Cardá (ESP)Burgos - BHzt
86FRAJulien Bernard (FRA)Trek - Segafredozt
87RSADaryl Impey (RSA)Israel Start-Up Nationzt
88BELSep Vanmarcke (BEL)Israel Start-Up Nationzt
89BELJelle Vanendert (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
90GERLeon Heinschke (GER)Development Team Dsmzt
91BELHenri Vandenabeele (BEL)Development Team Dsmzt
92DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Team Qhubeka Assoszt
93BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
94FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTM24:09
95GBRStuart Balfour (GBR)zt
96FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
97ESPAnder Okamika Bengoetxea (ESP)Burgos - BHzt
98ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
99GERMarco Brenner (GER)Team Dsm25:43
100FRAAloïs Charrin (FRA)zt
101BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
102LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
103ESPJosé Félix Parra Cuerda (ESP)Equipo Kern Pharmazt
104LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
105FRADylan Kowalski (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
106ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Burgos - BHzt
107ESPUrko Berrade Fernandez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
108POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assos32:19
109ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delkozt
110AUSMitchell Docker (AUS)EF Education - Nippozt
111BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
112ERIYakob Debesay (ERI)Delkozt
113NZLThomas Scully (NZL)EF Education - Nippo32:58
114ESPCarlos Eloy Garcia Pierna (ESP)Equipo Kern Pharma34:43
115GERMartin Salomon (GER)36:17
116AUSRobert Power (AUS)Team Qhubeka Assos37:35
117FRAAndrea Mifsud (FRA)41:22
118ESPJaime Castrillo Zapater (ESP)Equipo Kern Pharma
119FRAMathias Le Turnier (FRA)Delko
120JAPHideto Nakana (JAP)EF Education - Nippo
121SUIMatthias Reutimann (SUI)
122ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharma
123BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTM
124ITAManuele Boaro (ITA)Astana - Premier Tech
125SUIDamian Lüscher (SUI)
126COLMiguel Eduardo Florez Lopez (COL)Arkéa - Samsic
127FRAJulien Antomarchi (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole
128BELOtto Vergaerde (BEL)Alpecin - Fenix
129BLRAliaksandr Riabushenko (BLR)Uae Team Emirates
130SUIReto Müller (SUI)
131USAKevin Vermaerke (USA)Team Dsm
132FRAJérémy Leveau (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole
133ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BH
134FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct énergie
135CANAntoine Duchesne (CAN)Groupama - Fdj
136BELMaximilien Picoux (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropole
137ESPRoger Adriá Oliveras (ESP)Equipo Kern Pharma
138FRAClément Carisey (FRA)Delko
139LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Cofidis
140FRAMaxime Urruty (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole
141FRAAdrien Guillonnet (FRA)Saint-Michel - Auber 93
142FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 93
143RSAMorne Van Niekerk (RSA)Saint-Michel - Auber 93
144FRAStéphane Rossetto (FRA)
145FRARomain Cardis (FRA)Saint-Michel - Auber 93

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden