De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour d'Eure-et-Loir - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour d'Eure-et-Loir - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2021

Tour d'Eure-et-Loir 2021

FrankrijkFrankrijk - 14 Mei 2021 - 16 Mei 2021


Algemeen klassement - 16 Mei 2021


1FRAPaul Penhoët (FRA)Groupama - Fdj Continental11:30:18
2GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Haus0:07
3FRAMaxime Jarnet (FRA)0:11
4BELTimo Kielich (BEL)Alpecin - Fenix Development Teamzt
5SUIRobin Froidevaux (SUI)0:12
6GERChristian Koch (GER)Lotto - Kern Hauszt
7GBRBen Turner (GBR)Trinity Racing0:13
8FRAHugo Page (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
9FRAKévin Vauquelin (FRA)0:14
10FRASandy Dujardin (FRA)0:15
11NZLJames Oram (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy0:16
12NEDDavid Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenix0:17
13NZLLaurence Pithie (NZL)Groupama - Fdj Continentalzt
14FRAQuentin Grolleau (FRA)zt
15FRAJonathan Couanon (FRA)Nippo - Provence - Pts Contizt
16FRALucas Avadanian (FRA)zt
17IRLBen Healy (IRL)Trinity Racingzt
18NZLTom Sexton (NZL)zt
19POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)zt
20FRAJoris Delbove (FRA)zt
21FRAJulien Jamot (FRA)zt
22FRANicolas Debeaumarche (FRA)zt
23NEDMees Hendrikx (NED)Alpecin - Fenix Development Teamzt
24POLTobiasz Pawlak (POL)zt
25NZLJames Fouche (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
26SUIReto Müller (SUI)zt
27NORFredrik Dversnes (NOR)Team Coopzt
28FRARemi Huens (FRA)zt
29SUICyrille Thièry (SUI)zt
30ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabùzt
31SUIThéry Schir (SUI)zt
32FRAAdrien Maire (FRA)zt
33IRLMatthew Teggart (IRL)zt
34GBRThomas Gloag (GBR)Trinity Racingzt
35FRAHugo Toumire (FRA)zt
36FRAAlan Jousseaume (FRA)zt
37POLMarceli Boguslawski (POL)0:44
38FRAAxel Narbonne Zuccarelli (FRA)0:54
39BELAyco Bastiaens (BEL)Alpecin - Fenix Development Team1:13
40ESTRait Ärm (EST)Groupama - Fdj1:15
41FRAKévin Besson (FRA)1:30
42NOREirik Lunder (NOR)Team Coop1:40
43FRAEnzo Paleni (FRA)Groupama - Fdj Continental1:45
44FRARémi Lelandais (FRA)1:59
45FRAMathieu Pellegrin (FRA)2:05
46KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino - Astana Motors2:15
47NORTore Andre Vabø (NOR)Team Coop2:17
48BELSimon Daniels (BEL)Xspeed United Continental2:33
49ITADavide Orrico (ITA)Vini Zabù2:39
50POLAdam Stachowiak (POL)2:50
51SUITimon Rüegg (SUI)3:02
52FRAFlorian Richard Andrade (FRA)3:14
53POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Conti3:23
54GBRSam Culverwell (GBR)Trinity Racing3:27
55GERTim Torn Teutenberg (GER)3:28
56SUIAlex Vogel (SUI)3:58
57GBRJoseph Pidcock (GBR)Groupama - Fdj Continental4:29
58GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus4:32
59NZLLuke Mudgway (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy4:40
60ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Zabù5:07
61NOROlav Hjemsæter (NOR)Team Coopzt
62USALuke Lamperti (USA)Trinity Racing5:08
63SUIRuben Eggenberg (SUI)5:41
64BELNicolas Marthe (BEL)6:03
65GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Haus6:23
66FRAAntonin Corvaisier (FRA)6:41
67GERAlexander Tarlton (GER)Lotto - Kern Haus6:57
68FRAMaël Guégan (FRA)7:05
69NORIver Knotten (NOR)Nippo - Provence - Pts Contizt
70FRAPierre Baptiste Duverger (FRA)7:40
71SUILuca Jenni (SUI)Nippo - Provence - Pts Conti8:42
72FRAYan Gras (FRA)10:13
73FRAMatéo Carlot (FRA)10:15
74KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
75KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motors11:51
76BELLennert Belmans (BEL)Alpecin - Fenix Development Team12:09
77PORMiguel Do Rego (POR)12:34
78NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy13:15
79BELDoron Wiggins (BEL)Xspeed United Continental13:47
80LUXArthur Kluckers (LUX)14:39
81GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg15:04
82FRAAntoine Devanne (FRA)16:12
83FRACorentin Navarro (FRA)16:20
84NZLFelix James Meo (NZL)Vorarlbergzt
85AUTDominik Amann (AUT)Vorarlberg16:32
86POLMarcin Budzinski (POL)18:53
87SVKPavol Rovder (SVK)Dukla Banska Bystrica22:48
88NORTord Gudmestad (NOR)Team Coop25:12

Etappe 1 - Illiers-Combray - Brou - 120,4 km - 14 Mei 2021Sprint

Image © Loisir Evasion Vélo et Sport. Source : Site officiel du Tour de l'Eure-et-Loir.


1GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Haus2:49:44
2FRAPaul Penhoët (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
3ITAFilippo Fortin (ITA)Vorarlbergzt
4ESTRait Ärm (EST)Groupama - Fdjzt
5NEDDavid Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
6SUIAlex Vogel (SUI)zt
7GBRBen Turner (GBR)Trinity Racingzt
8FRAMaxime Jarnet (FRA)zt
9BELTimo Kielich (BEL)Alpecin - Fenix Development Teamzt
10ITAAlessandro Iacchi (ITA)Vini Zabùzt
11FRAMaël Guégan (FRA)zt
12SVKMatús Stocek (SVK)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
13NZLLaurence Pithie (NZL)Groupama - Fdj Continentalzt
14FRALucas Avadanian (FRA)zt
15FRAEmilien Jeanniere (FRA)zt
16FRAHugo Page (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
17FRADavid Menut (FRA)zt
18POLMarceli Boguslawski (POL)zt
19CZELubomir Petrus (CZE)Alpecin - Fenix Development Teamzt
20FRAQuentin Grolleau (FRA)zt
21IRLBen Healy (IRL)Trinity Racingzt
22FRARobin Meyer (FRA)Nippo - Provence - Pts Contizt
23NOREirik Lunder (NOR)Team Coopzt
24SUITimon Rüegg (SUI)zt
25GBRJoseph Pidcock (GBR)Groupama - Fdj Continentalzt
26ITAMattia Bevilacqua (ITA)Vini Zabùzt
27FRAJulien Jamot (FRA)zt
28FRAEnzo Paleni (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
29GBRSam Culverwell (GBR)Trinity Racingzt
30IRLMatthew Teggart (IRL)zt
31FRAKévin Vauquelin (FRA)zt
32NORTore Andre Vabø (NOR)Team Coopzt
33FRARémi Lelandais (FRA)zt
34NZLTom Sexton (NZL)zt
35FRAAntoine Devanne (FRA)zt
36POLTobiasz Pawlak (POL)zt
37POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)zt
38GERTim Torn Teutenberg (GER)zt
39SUIRobin Froidevaux (SUI)zt
40NZLLuke Mudgway (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
41FRAThéo Menant (FRA)zt
42POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
43FRAAxel Narbonne Zuccarelli (FRA)zt
44FRAGaëtan Lemoine (FRA)zt
45SUIThéry Schir (SUI)zt
46GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Hauszt
47NEDMees Hendrikx (NED)Alpecin - Fenix Development Teamzt
48FRANicolas Breuillard (FRA)zt
49GERLukas Meiler (GER)Vorarlbergzt
50SUICyrille Thièry (SUI)zt
51KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
52SUIReto Müller (SUI)zt
53NZLJames Oram (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
54FRAKévin Besson (FRA)zt
55FRAHugo Toumire (FRA)zt
56GERAlexander Tarlton (GER)Lotto - Kern Hauszt
57FRAFlorian Richard Andrade (FRA)zt
58FRANicolas Debeaumarche (FRA)zt
59GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Hauszt
60NZLJames Fouche (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
61FRAJoris Delbove (FRA)zt
62FRAAdrien Maire (FRA)zt
63GERChristian Koch (GER)Lotto - Kern Hauszt
64ITADavide Orrico (ITA)Vini Zabùzt
65ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabùzt
66GBRThomas Gloag (GBR)Trinity Racingzt
67FRACorentin Ermenault (FRA)zt
68FRAMickaël Crispin (FRA)zt
69KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
70FRAAntonin Corvaisier (FRA)zt
71NORFredrik Dversnes (NOR)Team Coopzt
72GBROliver Rees (GBR)Trinity Racingzt
73NORIver Knotten (NOR)Nippo - Provence - Pts Contizt
74SWEEdvin Lovidius (SWE)zt
75FRARemi Huens (FRA)zt
76KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
77BELAyco Bastiaens (BEL)Alpecin - Fenix Development Teamzt
78GERLeon Eduard Brescher (GER)Lotto - Kern Hauszt
79FRAMathieu Rigollot (FRA)zt
80FRAMathieu Pellegrin (FRA)zt
81POLAdam Stachowiak (POL)zt
82FRAAlan Jousseaume (FRA)zt
83CANEvan Burtnik (CAN)Xspeed United Continentalzt
84FRALouis Coqueret (FRA)zt
85POLKarol Domagalski (POL)zt
86FRAFlorentin Lecamus Lambert (FRA)zt
87BELLennert Belmans (BEL)Alpecin - Fenix Development Team0:20
88FRAGabriel Roger (FRA)0:47
89FRAYan Gras (FRA)1:21
90FRAJonathan Couanon (FRA)Nippo - Provence - Pts Conti1:25
91BELSimon Daniels (BEL)Xspeed United Continentalzt
92FRASandy Dujardin (FRA)2:10
93SUILuca Jenni (SUI)Nippo - Provence - Pts Conti4:50
94USALuke Lamperti (USA)Trinity Racingzt
95NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
96FRABaptiste Constantin (FRA)zt
97BELDoron Wiggins (BEL)Xspeed United Continentalzt
98SUIRuben Eggenberg (SUI)zt
99NOROlav Hjemsæter (NOR)Team Coopzt
100KAZLogan Shtein (KAZ)Vino - Astana Motorszt
101LUXMats Wenzel (LUX)zt
102AUTMarkus Wildauer (AUT)Vorarlbergzt
103FRAUgo Ananie (FRA)zt
104BELNicolas Marthe (BEL)zt
105FRAMaximilien Provost (FRA)zt
106FRANoé Castille (FRA)zt
107FRAPierre Baptiste Duverger (FRA)zt
108FRALudovic Bideau (FRA)zt
109FRAChristopher Piry (FRA)zt
110PORMiguel Do Rego (POR)zt
111ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Zabùzt
112ITAAndrea Bartolozzi (ITA)Vini Zabù4:55
113SVKStefan Michalicka (SVK)7:39
114NZLKiaan Watts (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
115NZLFelix James Meo (NZL)Vorarlbergzt
116FRASébastien Piry (FRA)zt
117FRAAlexis Hoffmann (FRA)zt
118FRALouka Pagnier (FRA)zt
119GERCalvin Dik (GER)zt
120FRAClément Rozès (FRA)zt
121LUXArthur Kluckers (LUX)zt
122FRAThomas Orgiazzi (FRA)zt
123FRAMatéo Carlot (FRA)zt
124POLMarcin Budzinski (POL)zt
125AUTDominik Amann (AUT)Vorarlbergzt
126FRAAlexandre Delétang (FRA)zt
127FRACorentin Navarro (FRA)zt
128SVKMatej Blasko (SVK)12:05
129SVKMartin Chren (SVK)Dukla Banska Bystricazt
130SVKFilip Lohinský (SVK)zt
131KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motorszt
132POLFilip Prokopyszyn (POL)zt
133FRAAurélien Costeplane (FRA)zt
134SVKPavol Rovder (SVK)Dukla Banska Bystrica16:03
135FRARomain Malbreil (FRA)17:20
136FRAVictor Charlot (FRA)17:23
137NORTord Gudmestad (NOR)Team Coop18:14
138NORKristian Aasvold (NOR)Team Coopzt
139SUIColin Stüssi (SUI)Vorarlbergzt
140KAZBauyrzhan Zhaparuly (KAZ)Vino - Astana Motors20:18
141CANChris Ernst (CAN)Xspeed United Continental

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Courville-Sur-Eure - Dreux - 187,2 km - 15 Mei 2021Sprint

Image © Loisir Evasion Vélo et Sport. Source : Site officiel du Tour de l'Eure-et-Loir.


1USALuke Lamperti (USA)Trinity Racing4:16:14
2BELTimo Kielich (BEL)Alpecin - Fenix Development Teamzt
3FRAHugo Page (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
4FRAPaul Penhoët (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
5FRAMaxime Jarnet (FRA)zt
6NEDDavid Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
7SUIRobin Froidevaux (SUI)zt
8GBRBen Turner (GBR)Trinity Racingzt
9NZLLaurence Pithie (NZL)Groupama - Fdj Continentalzt
10FRASandy Dujardin (FRA)zt
11NZLTom Sexton (NZL)zt
12GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Hauszt
13SUIReto Müller (SUI)zt
14ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabùzt
15NORKristian Aasvold (NOR)Team Coopzt
16FRAJoris Delbove (FRA)zt
17NZLJames Fouche (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
18FRALucas Avadanian (FRA)zt
19GBRThomas Gloag (GBR)Trinity Racingzt
20FRARemi Huens (FRA)zt
21FRAQuentin Grolleau (FRA)zt
22FRAJonathan Couanon (FRA)Nippo - Provence - Pts Contizt
23POLAdam Stachowiak (POL)zt
24NZLJames Oram (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
25FRANicolas Debeaumarche (FRA)zt
26ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Zabùzt
27NORFredrik Dversnes (NOR)Team Coopzt
28ESTRait Ärm (EST)Groupama - Fdjzt
29FRAAlan Jousseaume (FRA)zt
30POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)zt
31GBRSam Culverwell (GBR)Trinity Racing0:08
32FRAAdrien Maire (FRA)0:15
33SUICyrille Thièry (SUI)zt
34NOROlav Hjemsæter (NOR)Team Coopzt
35NEDMees Hendrikx (NED)Alpecin - Fenix Development Teamzt
36FRALouis Coqueret (FRA)zt
37FRAKévin Vauquelin (FRA)zt
38FRAJulien Jamot (FRA)zt
39GERChristian Koch (GER)Lotto - Kern Hauszt
40SUIThéry Schir (SUI)0:15
41IRLBen Healy (IRL)Trinity Racingzt
42POLTobiasz Pawlak (POL)zt
43FRAHugo Toumire (FRA)zt
44SUIRuben Eggenberg (SUI)0:24
45POLMarceli Boguslawski (POL)0:27
46SUIAlex Vogel (SUI)0:32
47FRAMickaël Crispin (FRA)0:37
48BELAyco Bastiaens (BEL)Alpecin - Fenix Development Teamzt
49BELNicolas Marthe (BEL)zt
50CZELubomir Petrus (CZE)Alpecin - Fenix Development Teamzt
51ITAMattia Bevilacqua (ITA)Vini Zabùzt
52FRAAxel Narbonne Zuccarelli (FRA)zt
53FRAGaëtan Lemoine (FRA)zt
54GBRJoseph Pidcock (GBR)Groupama - Fdj Continental1:02
55CANEvan Burtnik (CAN)Xspeed United Continentalzt
56FRANicolas Breuillard (FRA)zt
57SUILuca Jenni (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
58ITAAlessandro Iacchi (ITA)Vini Zabùzt
59GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus1:05
60FRAEnzo Paleni (FRA)Groupama - Fdj Continental1:13
61NOREirik Lunder (NOR)Team Coopzt
62NZLLuke Mudgway (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
63FRAAurélien Costeplane (FRA)zt
64FRAKévin Besson (FRA)zt
65POLKarol Domagalski (POL)zt
66FRAFlorentin Lecamus Lambert (FRA)zt
67FRAMathieu Pellegrin (FRA)zt
68FRARémi Lelandais (FRA)1:31
69KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino - Astana Motors1:39
70NORTore Andre Vabø (NOR)Team Coop2:00
71FRAMatéo Carlot (FRA)zt
72ITADavide Orrico (ITA)Vini Zabùzt
73FRACorentin Ermenault (FRA)zt
74FRAMaximilien Provost (FRA)zt
75FRAFlorian Richard Andrade (FRA)2:03
76SVKMatús Stocek (SVK)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
77BELSimon Daniels (BEL)Xspeed United Continental2:16
78LUXArthur Kluckers (LUX)2:45
79GERTim Torn Teutenberg (GER)zt
80SUITimon Rüegg (SUI)zt
81POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Conti3:06
82GERAlexander Tarlton (GER)Lotto - Kern Haus3:30
83ITAFilippo Fortin (ITA)Vorarlbergzt
84FRAThéo Menant (FRA)4:30
85FRAPierre Baptiste Duverger (FRA)zt
86IRLMatthew Teggart (IRL)zt
87GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Haus4:40
88NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy4:58
89SVKStefan Michalicka (SVK)6:02
90FRAChristopher Piry (FRA)zt
91SVKPavol Rovder (SVK)Dukla Banska Bystricazt
92FRAAntonin Corvaisier (FRA)6:24
93FRAEmilien Jeanniere (FRA)zt
94NORIver Knotten (NOR)Nippo - Provence - Pts Contizt
95NORTord Gudmestad (NOR)Team Coop6:41
96FRABaptiste Constantin (FRA)6:48
97KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
98BELDoron Wiggins (BEL)Xspeed United Continentalzt
99PORMiguel Do Rego (POR)zt
100FRAMaël Guégan (FRA)zt
101FRALudovic Bideau (FRA)zt
102AUTDominik Amann (AUT)Vorarlberg8:10
103FRAYan Gras (FRA)8:24
104POLFilip Prokopyszyn (POL)zt
105SVKMartin Chren (SVK)Dukla Banska Bystricazt
106FRAMathieu Rigollot (FRA)zt
107FRACorentin Navarro (FRA)zt
108FRAClément Rozès (FRA)zt
109FRAGabriel Roger (FRA)zt
110FRAAlexis Hoffmann (FRA)zt
111KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
112GERCalvin Dik (GER)zt
113FRALouka Pagnier (FRA)zt
114SWEEdvin Lovidius (SWE)zt
115POLMarcin Budzinski (POL)zt
116LUXMats Wenzel (LUX)zt
117NZLFelix James Meo (NZL)Vorarlbergzt
118FRARobin Meyer (FRA)Nippo - Provence - Pts Conti8:27
119GBROliver Rees (GBR)Trinity Racing8:52
120FRAAntoine Devanne (FRA)zt
121SUIColin Stüssi (SUI)Vorarlbergzt
122NZLKiaan Watts (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy8:55
123ITAAndrea Bartolozzi (ITA)Vini Zabùzt
124BELLennert Belmans (BEL)Alpecin - Fenix Development Team11:10
125GERLeon Eduard Brescher (GER)Lotto - Kern Haus13:00
126GERLukas Meiler (GER)Vorarlberg14:36
127KAZBauyrzhan Zhaparuly (KAZ)Vino - Astana Motors
128AUTMarkus Wildauer (AUT)Vorarlberg
129FRADavid Menut (FRA)
130FRAVictor Charlot (FRA)
131SVKMatej Blasko (SVK)
132FRANoé Castille (FRA)
133FRARomain Malbreil (FRA)
134SVKFilip Lohinský (SVK)
135FRAUgo Ananie (FRA)
136FRASébastien Piry (FRA)
137KAZDaniil Pronskiy (KAZ)Vino - Astana Motors
138FRAAlexandre Delétang (FRA)
139KAZLogan Shtein (KAZ)Vino - Astana Motors
140FRAThomas Orgiazzi (FRA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Bonneval - Chartres - 196,3 km - 16 Mei 2021Sprint

Image © Loisir Evasion Vélo et Sport. Source : Site officiel du Tour de l'Eure-et-Loir.


1FRAPaul Penhoët (FRA)Groupama - Fdj Continental4:24:37
2FRAMaxime Jarnet (FRA)zt
3GBRBen Turner (GBR)Trinity Racingzt
4BELTimo Kielich (BEL)Alpecin - Fenix Development Teamzt
5NZLLaurence Pithie (NZL)Groupama - Fdj Continentalzt
6FRASandy Dujardin (FRA)zt
7BELSimon Daniels (BEL)Xspeed United Continentalzt
8NEDDavid Van Der Poel (NED)Alpecin - Fenixzt
9SUIRobin Froidevaux (SUI)zt
10ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Vini Zabùzt
11FRAQuentin Grolleau (FRA)zt
12FRAMaël Guégan (FRA)zt
13SUITimon Rüegg (SUI)zt
14IRLMatthew Teggart (IRL)zt
15FRACorentin Navarro (FRA)zt
16NORTord Gudmestad (NOR)Team Coopzt
17FRAJonathan Couanon (FRA)Nippo - Provence - Pts Contizt
18NOROlav Hjemsæter (NOR)Team Coopzt
19GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Hauszt
20IRLBen Healy (IRL)Trinity Racingzt
21FRANicolas Debeaumarche (FRA)zt
22NORFredrik Dversnes (NOR)Team Coopzt
23NEDMees Hendrikx (NED)Alpecin - Fenix Development Teamzt
24NORTore Andre Vabø (NOR)Team Coopzt
25FRARemi Huens (FRA)zt
26FRAJoris Delbove (FRA)zt
27POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)zt
28FRAHugo Page (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
29FRALucas Avadanian (FRA)zt
30POLTobiasz Pawlak (POL)zt
31NZLJames Oram (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
32FRAAdrien Maire (FRA)zt
33NZLJames Fouche (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
34FRAKévin Vauquelin (FRA)zt
35POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
36GERChristian Koch (GER)Lotto - Kern Hauszt
37SUICyrille Thièry (SUI)zt
38FRAJulien Jamot (FRA)zt
39FRAKévin Besson (FRA)zt
40SUIThéry Schir (SUI)zt
41ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabùzt
42NZLFelix James Meo (NZL)Vorarlbergzt
43FRAHugo Toumire (FRA)zt
44NZLTom Sexton (NZL)zt
45FRAAlan Jousseaume (FRA)zt
46SUIReto Müller (SUI)zt
47POLMarceli Boguslawski (POL)zt
48FRAAxel Narbonne Zuccarelli (FRA)zt
49FRAAntonin Corvaisier (FRA)zt
50GBRThomas Gloag (GBR)Trinity Racingzt
51NOREirik Lunder (NOR)Team Coop0:10
52SUIRuben Eggenberg (SUI)zt
53FRARémi Lelandais (FRA)0:11
54USALuke Lamperti (USA)Trinity Racingzt
55GERLukas Meiler (GER)Vorarlbergzt
56FRAYan Gras (FRA)zt
57FRAEnzo Paleni (FRA)Groupama - Fdj Continental0:15
58FRAMatéo Carlot (FRA)0:19
59BELAyco Bastiaens (BEL)Alpecin - Fenix Development Teamzt
60KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
61BELNicolas Marthe (BEL)zt
62BELLennert Belmans (BEL)Alpecin - Fenix Development Team0:22
63ITADavide Orrico (ITA)Vini Zabùzt
64NORIver Knotten (NOR)Nippo - Provence - Pts Conti0:24
65AUTDominik Amann (AUT)Vorarlberg0:26
66GERTim Torn Teutenberg (GER)zt
67SVKPavol Rovder (SVK)Dukla Banska Bystricazt
68FRAMathieu Pellegrin (FRA)0:35
69PORMiguel Do Rego (POR)0:39
70FRAFlorian Richard Andrade (FRA)0:54
71ESTRait Ärm (EST)Groupama - Fdj0:58
72GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Haus1:26
73BELDoron Wiggins (BEL)Xspeed United Continental1:52
74POLAdam Stachowiak (POL)2:33
75FRAPierre Baptiste Duverger (FRA)zt
76POLMarcin Budzinski (POL)zt
77SUILuca Jenni (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
78NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy3:10
79KAZAlexandr Ovsyannikov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
80SUIAlex Vogel (SUI)zt
81GERAlexander Tarlton (GER)Lotto - Kern Hauszt
82GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Hauszt
83GBRJoseph Pidcock (GBR)Groupama - Fdj Continentalzt
84GBRSam Culverwell (GBR)Trinity Racingzt
85NZLLuke Mudgway (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
86KAZMatvey Nikitin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
87LUXArthur Kluckers (LUX)3:58
88FRAAntoine Devanne (FRA)4:53
89FRACorentin Ermenault (FRA)
90FRAAurélien Costeplane (FRA)
91CANEvan Burtnik (CAN)Xspeed United Continental
92POLKarol Domagalski (POL)
93FRALouka Pagnier (FRA)
94FRALudovic Bideau (FRA)
95FRABaptiste Constantin (FRA)
96FRAGabriel Roger (FRA)
97FRAClément Rozès (FRA)
98POLFilip Prokopyszyn (POL)
99FRAThéo Menant (FRA)
100FRAAlexis Hoffmann (FRA)
101ITAFilippo Fortin (ITA)Vorarlberg
102CZELubomir Petrus (CZE)Alpecin - Fenix Development Team
103FRAMathieu Rigollot (FRA)
104SVKStefan Michalicka (SVK)
105GERCalvin Dik (GER)
106FRAEmilien Jeanniere (FRA)
107FRALouis Coqueret (FRA)
108SUIColin Stüssi (SUI)Vorarlberg
109NZLKiaan Watts (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy
110NORKristian Aasvold (NOR)Team Coop
111SVKMartin Chren (SVK)Dukla Banska Bystrica
112FRARobin Meyer (FRA)Nippo - Provence - Pts Conti
113ITAAlessandro Iacchi (ITA)Vini Zabù
114SWEEdvin Lovidius (SWE)
115GBROliver Rees (GBR)Trinity Racing
116FRAMickaël Crispin (FRA)
117GERLeon Eduard Brescher (GER)Lotto - Kern Haus
118FRANicolas Breuillard (FRA)
119FRAGaëtan Lemoine (FRA)
120ITAAndrea Bartolozzi (ITA)Vini Zabù
121LUXMats Wenzel (LUX)
122FRAFlorentin Lecamus Lambert (FRA)
123FRAChristopher Piry (FRA)
124FRAMaximilien Provost (FRA)
125ITAMattia Bevilacqua (ITA)Vini Zabù

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden