De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Alpes Isère Tour - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Alpes Isère Tour - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2021

Alpes Isère Tour 2021

FrankrijkFrankrijk - 19 Mei 2021 - 23 Mei 2021


Algemeen klassement - 23 Mei 2021


1NEDSjoerd Bax (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel18:48:55
2DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Dare Development Team1:58
3CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasper2:02
4ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharma2:11
5BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
6AUTMoran Vermeulen (AUT)2:14
7POLPiotr Brozyna (POL)2:30
8CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasper3:44
9SUIAlexandre Balmer (SUI)Groupama - Fdj Continental3:45
10NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Team3:50
11BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
12CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasperzt
13GBRStuart Balfour (GBR)zt
14FRAClément Jolibert (FRA)4:11
15COLAbner Santiago Umba López (COL)Androni Giocattoli - Sidermec4:31
16NZLReuben Thompson (NZL)Groupama - Fdj Continental4:46
17FRAStefan Bennett (FRA)zt
18FRAAloïs Charrin (FRA)4:52
19ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharma5:37
20NEDThijs De Lange (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
21ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec6:18
22FRAMattéo Vercher (FRA)7:00
23AUTRiccardo Zoidl (AUT)7:10
24ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabù9:28
25COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermec9:37
26CZEDaniel Turek (CZE)9:41
27ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
28LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelles10:06
29DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm10:14
30LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelles11:21
31DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm11:48
32FRAValentin Paret-Peintre (FRA)13:47
33ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec13:59
34FRAFlorent Castellarnau (FRA)14:12
35DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm14:41
36FRAThomas Devaux (FRA)zt
37GBRMason Hollyman (GBR)Israel Cycling Academy14:44
38ERIHenok Mulubrhan (ERI)Team Qhubeka15:16
39NEDMarijn Van Den Berg (NED)Groupama - Fdj Continental16:04
40NORLudvig Fischer Aasheim (NOR)Uno-X Dare Development Team16:15
41ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec16:31
42SUIDamian Lüscher (SUI)17:56
43FRALouis Richard (FRA)18:15
44FRAAndrea Mifsud (FRA)18:23
45ETHNegasi Haylu Abreha (ETH)Team Qhubeka18:50
46ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubeka20:30
47FRAJocelyn Guillot (FRA)20:34
48IRLMatthew Teggart (IRL)21:03
49DENMarcus Sander Hansen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm21:31
50RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharma22:02
51CZEDominik Neuman (CZE)Elkov - Kasper23:01
52CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Kasperzt
53ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabù23:06
54BELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles24:09
55NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel24:47
56SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelles25:15
57FRAEmile Brenans (FRA)26:08
58POLTomasz Budzinski (POL)27:25
59POLPawel Bernas (POL)29:17
60NORMagnus Brynsrud (NOR)Uno-X Dare Development Team31:19
61DENNils Lau Nyborg Broge (DEN)31:36
62NEDTim Marsman (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel33:53
63SLOZiga Groselj (SLO)34:15
64FRAJacques Lebreton (FRA)35:08
65FRAGabin Fine (FRA)35:24
66ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy35:26
67FRAPierre Gouault (FRA)35:31
68AUSTaj Jones (AUS)Israel Cycling Academy36:07
69SUIManuel Bösch (SUI)36:32
70FRAAlexandre Jamet (FRA)36:54
71ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharma37:04
72CANRobin Plamondon (CAN)Israel Cycling Academy38:24
73FRAMaximilien Juillard (FRA)39:00
74NORSakarias Koller Løland (NOR)Uno-X Dare Development Team39:20
75FRAJoris Chaussinand (FRA)42:11
76FRALoris Coss (FRA)44:04
77ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj Continental45:03
78NEDAdne Koster (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel45:30
79SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica45:42
80FRAPaul Lapeira (FRA)47:03
81FRAValentin Retailleau (FRA)47:25
82FRALoris Trastour (FRA)47:47
83FRALéo Boileau (FRA)47:50
84FRAThomas Delphis (FRA)48:10
85DENJoshua Amos Gudnitz (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm48:15
86ITAAndrea Bartolozzi (ITA)Vini Zabù49:04
87ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubeka49:54
88SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica51:14
89FRAAntoine Raugel (FRA)Groupama - Fdj Continental54:01
90FRAAurélien Philibert (FRA)54:36
91SUIRobin Froidevaux (SUI)55:09
92RSAMark Oliver Pritzen (RSA)Team Qhubeka55:31
93FRALucas Serrieres (FRA)56:31
94NEDJason Van Dalen (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel58:58
95FRAAntoine Roussel (FRA)1:03:32

Etappe 1 - Charvieu-Chavagneux - Charvieu-Chavagneux 136,4km - 19 Mei 2021Sprint

Image © Association COTNI. Source : Site officiel de l'Alpes Isère Tour.


1NEDMarijn Van Den Berg (NED)Groupama - Fdj Continental2:50:06
2SLOZiga Jerman (SLO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
3ESTKarl Patrick Lauk (EST)zt
4ESTMihkel Räim (EST)zt
5FRAMaxime Jarnet (FRA)zt
6DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
7SUIRobin Froidevaux (SUI)zt
8CZEDominik Neuman (CZE)Elkov - Kasperzt
9FRALoris Coss (FRA)zt
10ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
11CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasperzt
12ESTSimm Kiskonen (EST)zt
13DENNils Lau Nyborg Broge (DEN)zt
14COLAbner Santiago Umba López (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
15GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj Continentalzt
16FRAEmile Brenans (FRA)zt
17ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
18ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubekazt
19AUSTaj Jones (AUS)Israel Cycling Academyzt
20IRLMatthew Teggart (IRL)zt
21FRAThomas Delphis (FRA)zt
22ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
23NORLudvig Fischer Aasheim (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
24FRAAloïs Charrin (FRA)zt
25FRANoah Knecht (FRA)zt
26NZLDrew Christensen (NZL)Team Qhubekazt
27ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
28NEDTim Marsman (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
29ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
30FRAClément Jolibert (FRA)zt
31NORSakarias Koller Løland (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
32NEDSjoerd Bax (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
33FRAFlorent Castellarnau (FRA)zt
34ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj Continentalzt
35SLOAndi Bajc (SLO)zt
36DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Dare Development Teamzt
37CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasperzt
38SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystricazt
39SUIAlexandre Balmer (SUI)Groupama - Fdj Continentalzt
40NZLReuben Thompson (NZL)Groupama - Fdj Continentalzt
41NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
42SUIDamian Lüscher (SUI)zt
43ERIHenok Mulubrhan (ERI)Team Qhubekazt
44CZEDaniel Turek (CZE)zt
45FRAThomas Devaux (FRA)zt
46GBRStuart Balfour (GBR)zt
47RSAMark Oliver Pritzen (RSA)Team Qhubekazt
48DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
49NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
50CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasperzt
51ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
52DENJoshua Amos Gudnitz (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
53BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
54FRAMaximilien Juillard (FRA)zt
55ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
56NOROskar Myrestøl Johansson (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
57FRAAntoine Raugel (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
58FRAThomas Acosta (FRA)zt
59CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasperzt
60ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabùzt
61NEDAdne Koster (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
62RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharmazt
63POLPiotr Brozyna (POL)zt
64CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Kasperzt
65LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
66AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
67ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharmazt
68BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
69SUIYannis Voisard (SUI)zt
70SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
71FRAAndrea Mifsud (FRA)zt
72FRALoris Trastour (FRA)zt
73FRAPaul Lapeira (FRA)zt
74FRATao Quéméré (FRA)zt
75ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
76FRAArnaud Pfrimmer (FRA)zt
77FRAValentin Retailleau (FRA)zt
78FRAThomas Joly (FRA)zt
79NEDThijs De Lange (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
80DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
81SLOZiga Groselj (SLO)zt
82ITAGiacomo Ballabio (ITA)zt
83POLPawel Bernas (POL)zt
84COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
85DENMarcus Sander Hansen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
86LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelles1:52
87AUTRiccardo Zoidl (AUT)1:54
88POLTomasz Budzinski (POL)zt
89FRAThomas Salvatori (FRA)2:35
90POLAdrian Banaszek (POL)zt
91FRALéo Boileau (FRA)zt
92FRAFlorentin Bélanger (FRA)zt
93ETHNegasi Haylu Abreha (ETH)Team Qhubekazt
94NEDJason Van Dalen (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
95FRAMathieu Guiziou (FRA)zt
96GBRDaniel Pearson (GBR)Vini Zabùzt
97POLAdam Stachowiak (POL)zt
98CANRobin Plamondon (CAN)Israel Cycling Academy2:39
99FRAGabin Fine (FRA)zt
100FRAMattéo Vercher (FRA)zt
101FRAValentin Paret-Peintre (FRA)zt
102BELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
103FRALouis Richard (FRA)zt
104GBRMason Hollyman (GBR)Israel Cycling Academyzt
105NORMagnus Brynsrud (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
106SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystricazt
107SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
108ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
109FRAJacques Lebreton (FRA)zt
110FRAAntoine Grand (FRA)zt
111FRAAntoine Roussel (FRA)zt
112FRALucas Serrieres (FRA)zt
113FRAJocelyn Guillot (FRA)zt
114ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabùzt
115SUIManuel Bösch (SUI)zt
116ITAAlessandro Iacchi (ITA)Vini Zabùzt
117FRAStefan Bennett (FRA)zt
118FRAAlexandre Jamet (FRA)zt
119FRAAntoine Bravard (FRA)zt
120FRAPierre Almeida (FRA)zt
121BELSten Van Gucht (BEL)zt
122FRAJoris Chaussinand (FRA)zt
123SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica7:26
124SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystricazt
125RSAJason Oosthuizen (RSA)zt
126FRAPierre Gouault (FRA)zt
127FRALouis Pijourlet (FRA)7:29
128ITAAndrea Bartolozzi (ITA)Vini Zabù8:20
129ESTJoosep Sankmann (EST)zt
130SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystricazt
131FRARomain Rosier (FRA)10:55
132FRAAurélien Philibert (FRA)zt
133USAIsaac Bryant (USA)19:15
134FRARomain Charcosset (FRA)20:16
135FRALois Buffin (FRA)23:54
136ISROmer Lahav (ISR)Israel Cycling Academy
137NEDWout Van Elzakker (NED)Vini Zabù
138ISRYuval Ben Moshe (ISR)Israel Cycling Academy

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Saint-Jean-de-Soudain - La Verpillière 167,3km - 20 Mei 2021Sprint

Image © Association COTNI. Source : Site officiel de l'Alpes Isère Tour.


1FRAClément Jolibert (FRA)4:02:31
2FRAMaxime Jarnet (FRA)zt
3NEDMarijn Van Den Berg (NED)Groupama - Fdj Continentalzt
4BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
5COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
6GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj Continentalzt
7COLAbner Santiago Umba López (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
8NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
9DENMarcus Sander Hansen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
10CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasperzt
11CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasperzt
12NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
13FRAAloïs Charrin (FRA)zt
14LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
15CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasperzt
16IRLMatthew Teggart (IRL)zt
17ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
18ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabùzt
19SUIYannis Voisard (SUI)zt
20FRAMattéo Vercher (FRA)zt
21CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasperzt
22FRAFlorent Castellarnau (FRA)zt
23FRAStefan Bennett (FRA)zt
24DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
25FRAPaul Lapeira (FRA)zt
26POLPiotr Brozyna (POL)zt
27SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
28ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
29DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
30NEDSjoerd Bax (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
31ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
32GBRStuart Balfour (GBR)zt
33SUIAlexandre Balmer (SUI)Groupama - Fdj Continentalzt
34FRAAndrea Mifsud (FRA)zt
35POLAdam Stachowiak (POL)zt
36CZEDaniel Turek (CZE)zt
37DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Dare Development Teamzt
38FRAThomas Joly (FRA)zt
39ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharmazt
40AUTRiccardo Zoidl (AUT)zt
41DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
42BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
43NEDThijs De Lange (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
44GBRMason Hollyman (GBR)Israel Cycling Academyzt
45FRAThomas Devaux (FRA)zt
46NZLReuben Thompson (NZL)Groupama - Fdj Continentalzt
47FRAEmile Brenans (FRA)zt
48GBRDaniel Pearson (GBR)Vini Zabùzt
49AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
50NORLudvig Fischer Aasheim (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
51ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
52ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabùzt
53LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
54FRAJocelyn Guillot (FRA)zt
55FRALoris Trastour (FRA)zt
56CANRobin Plamondon (CAN)Israel Cycling Academyzt
57ITAGiacomo Ballabio (ITA)zt
58SUIDamian Lüscher (SUI)zt
59FRATao Quéméré (FRA)zt
60ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharma1:47
61ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:00
62FRAValentin Paret-Peintre (FRA)zt
63DENNils Lau Nyborg Broge (DEN)3:10
64ESTKarl Patrick Lauk (EST)zt
65FRAThomas Salvatori (FRA)zt
66NORSakarias Koller Løland (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
67ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharma5:08
68FRAValentin Retailleau (FRA)zt
69SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica5:32
70DENJoshua Amos Gudnitz (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
71NEDAdne Koster (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
72NEDTim Marsman (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel5:35
73POLTomasz Budzinski (POL)zt
74RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharmazt
75ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
76ETHNegasi Haylu Abreha (ETH)Team Qhubekazt
77SUIManuel Bösch (SUI)zt
78FRAAntoine Raugel (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
79FRAPierre Gouault (FRA)zt
80FRAThomas Delphis (FRA)zt
81NORMagnus Brynsrud (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
82CZEDominik Neuman (CZE)Elkov - Kasperzt
83BELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
84ERIHenok Mulubrhan (ERI)Team Qhubekazt
85FRAThomas Acosta (FRA)zt
86FRALéo Boileau (FRA)zt
87FRAArnaud Pfrimmer (FRA)zt
88FRAAlexandre Jamet (FRA)zt
89FRALouis Pijourlet (FRA)zt
90FRAGabin Fine (FRA)zt
91FRAAntoine Grand (FRA)zt
92FRAPierre Almeida (FRA)zt
93FRALouis Richard (FRA)zt
94CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Kasperzt
95FRAJacques Lebreton (FRA)zt
96SLOZiga Groselj (SLO)zt
97NEDJason Van Dalen (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel7:15
98FRAFlorentin Bélanger (FRA)zt
99SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystricazt
100RSAMark Oliver Pritzen (RSA)Team Qhubekazt
101SLOAndi Bajc (SLO)zt
102FRAAntoine Roussel (FRA)zt
103FRAAurélien Philibert (FRA)zt
104ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
105ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubekazt
106FRALoris Coss (FRA)zt
107AUSTaj Jones (AUS)Israel Cycling Academyzt
108ITAAndrea Bartolozzi (ITA)Vini Zabùzt
109POLPawel Bernas (POL)zt
110SUIRobin Froidevaux (SUI)9:06
111FRAJoris Chaussinand (FRA)zt
112NOROskar Myrestøl Johansson (NOR)Uno-X Dare Development Team9:27
113ESTMihkel Räim (EST)zt
114SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystrica9:30
115BELSten Van Gucht (BEL)11:47
116FRAMaximilien Juillard (FRA)zt
117RSAJason Oosthuizen (RSA)12:25
118ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj Continentalzt
119POLAdrian Banaszek (POL)zt
120FRAMathieu Guiziou (FRA)zt
121ITAAlessandro Iacchi (ITA)Vini Zabùzt
122NZLDrew Christensen (NZL)Team Qhubekazt
123SLOZiga Jerman (SLO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
124USAIsaac Bryant (USA)zt
125FRANoah Knecht (FRA)zt
126FRALois Buffin (FRA)zt
127SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
128FRARomain Charcosset (FRA)zt
129ESTJoosep Sankmann (EST)zt
130FRALucas Serrieres (FRA)zt
131FRAAntoine Bravard (FRA)zt
132FRARomain Rosier (FRA)zt
133SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystricazt
134SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystricazt
135ESTSimm Kiskonen (EST)zt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Saint-Exupéry - Pusignan 157,8km - 21 Mei 2021Sprint

Image © Association COTNI. Source : Site officiel de l'Alpes Isère Tour.


1NEDSjoerd Bax (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel3:39:26
2CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasperzt
3NEDMarijn Van Den Berg (NED)Groupama - Fdj Continentalzt
4NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
5FRAMaxime Jarnet (FRA)zt
6COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
7LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
8CZEDaniel Turek (CZE)zt
9SUIRobin Froidevaux (SUI)zt
10BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
11FRAMattéo Vercher (FRA)zt
12CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasperzt
13FRAValentin Paret-Peintre (FRA)zt
14SUIAlexandre Balmer (SUI)Groupama - Fdj Continentalzt
15ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
16FRAFlorent Castellarnau (FRA)zt
17GBRStuart Balfour (GBR)zt
18POLPiotr Brozyna (POL)zt
19COLAbner Santiago Umba López (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
20DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Dare Development Teamzt
21ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
22CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasperzt
23ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharmazt
24DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
25FRAThomas Joly (FRA)zt
26FRAClément Jolibert (FRA)zt
27DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
28NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
29ERIHenok Mulubrhan (ERI)Team Qhubekazt
30NORLudvig Fischer Aasheim (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
31ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
32FRAThomas Devaux (FRA)zt
33BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
34SUIYannis Voisard (SUI)zt
35IRLMatthew Teggart (IRL)zt
36ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
37AUTRiccardo Zoidl (AUT)zt
38CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasperzt
39FRAStefan Bennett (FRA)zt
40RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharmazt
41NEDThijs De Lange (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
42GBRMason Hollyman (GBR)Israel Cycling Academyzt
43NORSakarias Koller Løland (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
44AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
45POLAdam Stachowiak (POL)zt
46NZLReuben Thompson (NZL)Groupama - Fdj Continentalzt
47FRAEmile Brenans (FRA)zt
48ITAGiacomo Ballabio (ITA)zt
49NEDAdne Koster (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
50ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
51CZEDominik Neuman (CZE)Elkov - Kasperzt
52POLTomasz Budzinski (POL)zt
53ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubekazt
54ETHNegasi Haylu Abreha (ETH)Team Qhubekazt
55CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Kasperzt
56FRALoris Coss (FRA)zt
57CANRobin Plamondon (CAN)Israel Cycling Academyzt
58FRAPaul Lapeira (FRA)zt
59FRATao Quéméré (FRA)zt
60FRAJocelyn Guillot (FRA)zt
61SLOAndi Bajc (SLO)2:12
62RSAMark Oliver Pritzen (RSA)Team Qhubekazt
63ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:19
64NORMagnus Brynsrud (NOR)Uno-X Dare Development Team2:21
65ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
66ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharma2:22
67SUIDamian Lüscher (SUI)zt
68FRAAloïs Charrin (FRA)zt
69SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
70NEDJason Van Dalen (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel3:04
71ESTKarl Patrick Lauk (EST)3:24
72SUIManuel Bösch (SUI)3:27
73GBRDaniel Pearson (GBR)Vini Zabù3:31
74ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabùzt
75FRAPierre Gouault (FRA)zt
76NEDTim Marsman (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel3:50
77SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica4:20
78FRAGabin Fine (FRA)zt
79FRAAurélien Philibert (FRA)zt
80ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
81ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj Continental5:08
82ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabùzt
83ITAAlessandro Iacchi (ITA)Vini Zabùzt
84ITAAndrea Bartolozzi (ITA)Vini Zabùzt
85DENNils Lau Nyborg Broge (DEN)zt
86FRAPierre Almeida (FRA)zt
87DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
88FRAAntoine Grand (FRA)zt
89LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
90DENMarcus Sander Hansen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
91FRAAndrea Mifsud (FRA)5:23
92FRALouis Richard (FRA)6:11
93FRAMaximilien Juillard (FRA)zt
94BELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles6:14
95AUSTaj Jones (AUS)Israel Cycling Academy6:40
96POLPawel Bernas (POL)7:29
97FRAArnaud Pfrimmer (FRA)7:34
98FRAAntoine Raugel (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
99FRAThomas Delphis (FRA)zt
100SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystricazt
101FRALéo Boileau (FRA)zt
102FRAJacques Lebreton (FRA)zt
103FRAAntoine Roussel (FRA)zt
104FRALucas Serrieres (FRA)zt
105FRAValentin Retailleau (FRA)zt
106SLOZiga Jerman (SLO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
107SLOZiga Groselj (SLO)zt
108FRAJoris Chaussinand (FRA)zt
109FRAAlexandre Jamet (FRA)zt
110FRAThomas Acosta (FRA)7:41
111DENJoshua Amos Gudnitz (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm11:16
112FRALoris Trastour (FRA)11:53
113FRALois Buffin (FRA)
114FRARomain Rosier (FRA)
115FRARomain Charcosset (FRA)
116ESTJoosep Sankmann (EST)
117SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica
118SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica
119ESTMihkel Räim (EST)
120ESTSimm Kiskonen (EST)
121RSAJason Oosthuizen (RSA)
122FRAAntoine Bravard (FRA)
OTLNZLDrew Christensen (NZL)Team Qhubeka-
OTLGBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj Continental-
OTLUSAIsaac Bryant (USA)-
OTLFRAFlorentin Bélanger (FRA)-
OTLFRAMathieu Guiziou (FRA)-
OTLFRAThomas Salvatori (FRA)-
OTLNOROskar Myrestøl Johansson (NOR)Uno-X Dare Development Team-
OTLFRALouis Pijourlet (FRA)-
OTLSVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica-
OTLBELSten Van Gucht (BEL)-
OTLFRANoah Knecht (FRA)-
OTLPOLAdrian Banaszek (POL)-
OTLSVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Les Roches-de-Condrieu - Saint-Maurice-l'Exil 174km - 22 Mei 2021Medium berg

Image © Association COTNI. Source : Site officiel de l'Alpes Isère Tour.


1DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm4:17:48
2POLPawel Bernas (POL)0:04
3AUSTaj Jones (AUS)Israel Cycling Academyzt
4AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
5ESTKarl Patrick Lauk (EST)0:26
6SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelles0:44
7NEDSjoerd Bax (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
8DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Dare Development Teamzt
9CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasperzt
10DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
11POLPiotr Brozyna (POL)zt
12FRAAloïs Charrin (FRA)zt
13FRAMaxime Jarnet (FRA)2:31
14COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
15ITAGiacomo Ballabio (ITA)zt
16DENMarcus Sander Hansen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
17NEDMarijn Van Den Berg (NED)Groupama - Fdj Continentalzt
18FRAClément Jolibert (FRA)2:35
19FRAMattéo Vercher (FRA)zt
20SUIDamian Lüscher (SUI)zt
21LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
22FRALoris Trastour (FRA)zt
23COLAbner Santiago Umba López (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
24CZEDominik Neuman (CZE)Elkov - Kasperzt
25SUIAlexandre Balmer (SUI)Groupama - Fdj Continentalzt
26NEDTim Marsman (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
27FRAMaximilien Juillard (FRA)zt
28ERIHenok Mulubrhan (ERI)Team Qhubekazt
29DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
30FRAPierre Gouault (FRA)zt
31FRAThomas Acosta (FRA)zt
32NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
33FRAThomas Joly (FRA)zt
34IRLMatthew Teggart (IRL)zt
35ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
36ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
37FRAThomas Delphis (FRA)zt
38ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharmazt
39ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
40RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharmazt
41FRAEmile Brenans (FRA)zt
42ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabùzt
43ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
44FRAFlorent Castellarnau (FRA)zt
45NZLReuben Thompson (NZL)Groupama - Fdj Continentalzt
46GBRStuart Balfour (GBR)zt
47AUTRiccardo Zoidl (AUT)zt
48ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
49CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasperzt
50LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
51FRAGabin Fine (FRA)zt
52ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabùzt
53SUIYannis Voisard (SUI)zt
54FRAAlexandre Jamet (FRA)zt
55CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasperzt
56GBRMason Hollyman (GBR)Israel Cycling Academyzt
57ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
58ETHNegasi Haylu Abreha (ETH)Team Qhubekazt
59SLOZiga Groselj (SLO)zt
60CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Kasperzt
61FRAPierre Almeida (FRA)zt
62CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasperzt
63BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
64NEDThijs De Lange (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
65BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
66CZEDaniel Turek (CZE)zt
67FRAJocelyn Guillot (FRA)zt
68FRAThomas Devaux (FRA)zt
69POLAdam Stachowiak (POL)zt
70NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
71BELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
72POLTomasz Budzinski (POL)zt
73FRAJoris Chaussinand (FRA)zt
74FRALouis Richard (FRA)zt
75FRAStefan Bennett (FRA)zt
76SUIManuel Bösch (SUI)3:44
77NORLudvig Fischer Aasheim (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
78NORSakarias Koller Løland (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
79FRAJacques Lebreton (FRA)5:30
80FRAAndrea Mifsud (FRA)5:54
81DENNils Lau Nyborg Broge (DEN)7:12
82DENJoshua Amos Gudnitz (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
83FRATao Quéméré (FRA)7:22
84SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystricazt
85FRAAntoine Grand (FRA)zt
86ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
87FRAValentin Paret-Peintre (FRA)zt
88NEDAdne Koster (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel13:38
89SLOAndi Bajc (SLO)zt
90SLOZiga Jerman (SLO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
91FRAAntoine Raugel (FRA)Groupama - Fdj Continentalzt
92ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubekazt
93NEDJason Van Dalen (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
94ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj Continentalzt
95ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
96FRALéo Boileau (FRA)zt
97FRAArnaud Pfrimmer (FRA)zt
98FRALoris Coss (FRA)zt
99SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystricazt
100RSAMark Oliver Pritzen (RSA)Team Qhubekazt
101ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
102FRAAntoine Roussel (FRA)zt
103FRALucas Serrieres (FRA)zt
104FRAAurélien Philibert (FRA)zt
105SUIRobin Froidevaux (SUI)zt
106CANRobin Plamondon (CAN)Israel Cycling Academyzt
107ITAAndrea Bartolozzi (ITA)Vini Zabùzt
108FRAPaul Lapeira (FRA)zt
109FRAValentin Retailleau (FRA)zt
110ITAAlessandro Iacchi (ITA)Vini Zabùzt
111GBRDaniel Pearson (GBR)Vini Zabùzt
112NORMagnus Brynsrud (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Pressins - Crolles 141,4km - 23 Mei 2021Medium berg

Image © Association COTNI. Source : Site officiel de l'Alpes Isère Tour.


1NEDSjoerd Bax (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel3:58:40
2CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Kasperzt
3FRAStefan Bennett (FRA)zt
4BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
5ESPJon Agirre Egaña (ESP)Equipo Kern Pharmazt
6CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasper1:39
7GBRStuart Balfour (GBR)zt
8BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
9ESPMartí Marquez Román (ESP)Equipo Kern Pharmazt
10NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
11CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Kasperzt
12SUIAlexandre Balmer (SUI)Groupama - Fdj Continentalzt
13FRALouis Richard (FRA)zt
14DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Dare Development Teamzt
15LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelles2:10
16FRAClément Jolibert (FRA)zt
17FRAMattéo Vercher (FRA)zt
18NZLReuben Thompson (NZL)Groupama - Fdj Continentalzt
19ITAEdoardo Zardini (ITA)Vini Zabùzt
20AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
21FRAValentin Paret-Peintre (FRA)zt
22POLPiotr Brozyna (POL)zt
23FRAAloïs Charrin (FRA)zt
24COLAbner Santiago Umba López (COL)Androni Giocattoli - Sidermec2:20
25AUTRiccardo Zoidl (AUT)3:05
26NEDThijs De Lange (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel3:27
27ITAAlessandro Bisolti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec4:07
28CZEDaniel Turek (CZE)7:30
29COLJhonatan Restrepo Valencia (COL)Androni Giocattoli - Sidermeczt
30ETHNegasi Haylu Abreha (ETH)Team Qhubekazt
31BELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
32FRAAndrea Mifsud (FRA)zt
33LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
34DENEmil Toudal (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
35ITAMattia Bais (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
36ERIHenok Mulubrhan (ERI)Team Qhubekazt
37ESPIván Moreno Sánchez (ESP)Equipo Kern Pharmazt
38NORMagnus Brynsrud (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
39GBRMason Hollyman (GBR)Israel Cycling Academy9:54
40DENMathias Bregnhøj (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
41FRAFlorent Castellarnau (FRA)12:01
42SUIDamian Lüscher (SUI)12:30
43DENMads Rahbek (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
44NORLudvig Fischer Aasheim (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
45FRAThomas Devaux (FRA)zt
46FRAJacques Lebreton (FRA)14:14
47ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj Continental14:16
48NEDMarijn Van Den Berg (NED)Groupama - Fdj Continentalzt
49DENMarcus Sander Hansen (DEN)Bhs - PL Beton Bornholmzt
50CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Kasperzt
51ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
52ISREdo Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
53RUSSavva Novikov (RUS)Equipo Kern Pharmazt
54CZEDominik Neuman (CZE)Elkov - Kasperzt
55FRAJocelyn Guillot (FRA)14:20
56ITAAndrea Di Renzo (ITA)Vini Zabùzt
57ITALuca Chirico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
58POLPawel Bernas (POL)15:07
59ITAAndrea Bartolozzi (ITA)Vini Zabùzt
60DENNils Lau Nyborg Broge (DEN)16:46
61POLTomasz Budzinski (POL)zt
62FRAPierre Gouault (FRA)16:48
63IRLMatthew Teggart (IRL)18:52
64SVKMartin Haring (SVK)Dukla Banska Bystricazt
65FRALéo Boileau (FRA)zt
66FRAMaximilien Juillard (FRA)zt
67FRAAurélien Philibert (FRA)zt
68FRAAlexandre Jamet (FRA)18:55
69SLOZiga Groselj (SLO)zt
70CANRobin Plamondon (CAN)Israel Cycling Academy20:39
71FRALucas Serrieres (FRA)zt
72FRAGabin Fine (FRA)zt
73FRAJoris Chaussinand (FRA)20:41
74SUIManuel Bösch (SUI)21:31
75FRAValentin Retailleau (FRA)zt
76NEDTim Marsman (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel22:17
77FRAEmile Brenans (FRA)22:36
78FRALoris Coss (FRA)zt
79AUSTaj Jones (AUS)Israel Cycling Academyzt
80SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystricazt
81NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
82ESPIbon Ruiz Sedano (ESP)Equipo Kern Pharmazt
83SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
84DENJoshua Amos Gudnitz (DEN)Bhs - PL Beton Bornholm24:49
85NEDAdne Koster (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel25:52
86FRAAntoine Raugel (FRA)Groupama - Fdj Continental27:38
87ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubeka28:26
88FRAThomas Delphis (FRA)32:50
89FRAPaul Lapeira (FRA)zt
90FRALoris Trastour (FRA)zt
91NEDJason Van Dalen (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
92NORSakarias Koller Løland (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
93SUIRobin Froidevaux (SUI)zt
94RSAMark Oliver Pritzen (RSA)Team Qhubekazt
95FRAAntoine Roussel (FRA)zt
96SLOAndi Bajc (SLO)
97SUIYannis Voisard (SUI)
98FRATao Quéméré (FRA)
99POLAdam Stachowiak (POL)
100SLOZiga Jerman (SLO)Androni Giocattoli - Sidermec
101FRAAntoine Grand (FRA)
102FRAPierre Almeida (FRA)
103FRAMaxime Jarnet (FRA)
104ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharma
105FRAThomas Acosta (FRA)
106ITAGiacomo Ballabio (ITA)
107CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Kasper
108ITAAlessandro Iacchi (ITA)Vini Zabù
109FRAThomas Joly (FRA)
110GBRDaniel Pearson (GBR)Vini Zabù
111ESTKarl Patrick Lauk (EST)
112FRAArnaud Pfrimmer (FRA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden