De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Tour de la Provence - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Tour de la Provence - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2021

Tour de la Provence 2021

FrankrijkFrankrijk - 11 Februari 2021 - 14 Februari 2021


Algemeen klassement - 14 Februari 2021


1COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadiers17:00:17
2FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step0:18
3COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers0:19
4NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious0:39
5AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:57
6NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
7AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victorious0:58
8BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
9ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
10RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
11ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredo1:11
12FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroën1:28
13FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
14USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
15BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious2:00
16AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroën2:18
17ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
18ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
19ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis2:29
20KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech2:39
21ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delkozt
22SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assos3:06
23FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj3:42
24FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
25ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe3:44
26NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe3:52
27FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën3:54
28FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergie4:08
29BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
30ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech4:13
31ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech4:22
32PURAbner González Rivera (PUR)Movistar4:26
33FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTM4:47
34ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal4:52
35BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadiers4:55
36FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic4:56
37COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Tech5:20
38COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirates5:30
39ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohe5:46
40ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistar5:53
41ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergie6:09
42FRAStéphane Rossetto (FRA)6:11
43ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistar6:51
44FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroën7:34
45SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious8:03
46ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistar8:28
47BELMathias De Witte (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropole8:48
48BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal9:27
49ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates9:56
50GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm10:10
51NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates10:16
52ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis10:24
53ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadiers10:32
54GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadiers10:33
55AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
56FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTM10:36
57FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic10:49
58SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assos10:58
59AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victorious11:17
60AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohe11:24
61ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates11:34
62BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal12:10
63GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsic12:24
64FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
65FRANicolas Edet (FRA)Cofidis12:27
66FRAJérémy Leveau (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole12:42
67FRAAdrien Guillonnet (FRA)Saint-Michel - Auber 9312:44
68ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech12:56
69IRLEddie Dunbar (IRL)13:18
70NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirates13:31
71BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal13:47
72IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsm13:49
73GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious14:02
74FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTM14:20
75FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroën14:25
76FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct énergie14:26
77CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step14:50
78ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step14:56
79ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar14:59
80ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates15:23
81SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën15:35
82FRAJulien Trarieux (FRA)Delko15:52
83ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTM16:09
84FRARomain Cardis (FRA)Saint-Michel - Auber 9316:11
85ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
86FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 9316:17
87BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis17:05
88FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsic17:07
89GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal17:15
90NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm18:00
91NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo18:14
92GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohe18:52
93RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assos19:15
94FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
95FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsic19:28
96ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Tech21:14
97CZEKarel Vacek (CZE)Team Qhubeka Assos21:17
98FRAThomas Champion (FRA)Cofidis21:40
99GERMax Kanter (GER)Team Dsm21:54
100FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM22:07
101NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates22:35
102ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergie22:44
103ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj23:53
104POLSzymon Sajnok (POL)Cofidis24:18
105FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct énergie24:38
106FRAMaxime Urruty (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole24:55
107FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic25:03
108ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal25:04
109DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step25:37
110FRASamuel Leroux (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole26:11
111GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious26:18
112ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko26:45
113BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step28:09
114BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels P/b KTM28:53
115DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohe29:05
116USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assos29:18
117BELEmiel Vermeulen (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropole29:52
118ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delko30:50
119ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko31:17
120FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj31:34
121ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredo31:40
122USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo32:03
123FRALouis Louvet (FRA)Saint-Michel - Auber 9332:25
124FRABaptiste Bleier (FRA)Saint-Michel - Auber 9332:42
125LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj32:55
126GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsm33:36
127NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj33:44
128LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo34:34
129DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredo35:24
130FRATony Hurel (FRA)Saint-Michel - Auber 9336:02
131FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct énergie37:20
132FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj39:10
133GERNiklas Märkl (GER)Team Dsm40:33

Etappe 1 - Aubagne Six-Fours-les-Plages 179,3km - 11 Februari 2021Sprint

Image PMC CONSULTANT. Source : Site officiel du Tour de Provence.


1ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step4:43:23
2FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
3FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
4FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
5GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohezt
6NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohezt
7FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
8GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
9ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
10NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
11BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
12GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
13AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
14ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergiezt
15ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
16GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
17CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
18AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
19DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
20AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
21FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
22RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
23GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
24BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
25NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
26USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
27FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
28FRARomain Cardis (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
29COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
30COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
31KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
32AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
33ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
34NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
35ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
36BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
37AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
38GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
39COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadierszt
40FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
41ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delkozt
42ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
43ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
44FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
45BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
46FRAJulien Trarieux (FRA)Delkozt
47BELEmiel Vermeulen (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
48ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
49FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
50ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
51BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
52ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
53FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergiezt
54FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
55ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
56ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
57BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
58ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistar0:21
59ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
60ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delkozt
61BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
62ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
63FRAJérémy Leveau (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
64FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsiczt
65NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
66FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsic0:29
67FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
68SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
69BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
70ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
71ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
72FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
73PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
74ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
75NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
76AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
77SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assos0:48
78BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
79FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
80DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
81IRLEddie Dunbar (IRL)zt
82ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delkozt
83SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
84FRAMaxime Urruty (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole0:51
85LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
86FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:00
87FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 931:07
88FRAStéphane Rossetto (FRA)zt
89ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
90RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
91POLSzymon Sajnok (POL)Cofidiszt
92FRALouis Louvet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
93FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
94GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
95FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
96ITAAlessandro Fedeli (ITA)Delkozt
97ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
98FRASamuel Leroux (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
99FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct énergiezt
100BELMathias De Witte (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
101ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
102FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct énergiezt
103FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
104ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
105ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
106CZEKarel Vacek (CZE)Team Qhubeka Assoszt
107ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
108FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
109FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
110FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
111NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
112NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
113COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirateszt
114BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
115IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
116USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo1:20
117FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
118ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
119ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates1:53
120SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
121NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj2:04
122ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delkozt
123FRAAdrien Guillonnet (FRA)Saint-Michel - Auber 932:23
124ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
125GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious4:27
126ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal4:41
127USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
128DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
129FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct énergiezt
130FRATony Hurel (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
131FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
132BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
133FRABaptiste Bleier (FRA)Saint-Michel - Auber 936:58
134FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj7:00
135LUXIvan Centrone (LUX)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
136LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo7:54
137GERNiklas Märkl (GER)Team Dsm13:24
138GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsmzt
139FRAJulien Antomarchi (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole
140SRBDusan Rajovic (SRB)Delko

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Cassis Manosque 170,6km - 12 Februari 2021Sprint

Image PMC CONSULTANT. Source : Site officiel du Tour de Provence.


1ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Step4:21:49
2ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
3ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
4BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
5AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
6KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
7ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
8ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
9NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
10NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
11COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
12COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadierszt
13AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
14FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
15FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
16BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
17NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
18AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
19AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
20BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
21ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
22FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
23FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
24GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
25ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delkozt
26COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
27NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohezt
28ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
29FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
30FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
31ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
32GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohezt
33GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
34ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
35BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
36BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
37ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
38FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsiczt
39ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
40AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
41ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
42SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
43FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergie0:26
44SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victoriouszt
45FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën0:30
46ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
47FRAJulien Trarieux (FRA)Delkozt
48FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
49ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Tech0:32
50ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
51FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroën0:35
52COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirates0:38
53FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTM0:41
54AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victorious0:44
55FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsic0:51
56ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe0:58
57BELMathias De Witte (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
58FRAJérémy Leveau (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
59GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious1:06
60GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
61USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
62IRLEddie Dunbar (IRL)zt
63ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates1:17
64FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
65FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
66ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
67ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
68PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
69ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergiezt
70SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
71NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
72NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
73ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis1:43
74BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
75FRARomain Cardis (FRA)Saint-Michel - Auber 931:53
76FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
77POLSzymon Sajnok (POL)Cofidiszt
78GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
79NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredo2:01
80NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsm2:19
81FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM2:35
82ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
83ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
84ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
85ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
86ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
87RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
88FRAMaxime Urruty (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole2:46
89RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
90FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct énergiezt
91FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
92GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
93FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
94FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct énergiezt
95FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
96FRAStéphane Rossetto (FRA)zt
97BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
98FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
99DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Step3:28
100FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
101CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step3:30
102GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsmzt
103ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTM4:32
104SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assos4:41
105FRAAdrien Guillonnet (FRA)Saint-Michel - Auber 934:51
106ITAAlessandro Fedeli (ITA)Delko5:03
107ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
108GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious5:10
109FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj5:20
110IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsm5:34
111BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal6:44
112BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
113BELEmiel Vermeulen (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropole8:34
114GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
115ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delkozt
116FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
117DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
118FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
119USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
120DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
121FRALouis Louvet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
122FRATony Hurel (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
123FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct énergiezt
124USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assos9:15
125FRASamuel Leroux (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole9:23
126CZEKarel Vacek (CZE)Team Qhubeka Assos9:37
127LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj10:22
128LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
129FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
130FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
131NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
132BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
133FRABaptiste Bleier (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
134ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
135ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delko10:32
136ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko11:05
137BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step15:45
138LUXIvan Centrone (LUX)Xelliss - Roubaix Lille Métropole

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Istres Mont Ventoux/Chalet Reynard 153,9km - 13 Februari 2021Berg

Image PMC CONSULTANT. Source : Site officiel du Tour de Provence.


1COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadiers4:08:14
2COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadiers0:15
3FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Step0:18
4NEDWout Poels (NED)Bahrain Victorious0:29
5ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:48
6ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
7NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
8BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
9AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
10AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
11RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
12USAMatteo Jorgenson (USA)Movistar1:18
13FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
14FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
15ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohe1:24
16BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victorious1:50
17FRAStéphane Rossetto (FRA)2:08
18ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
19ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delkozt
20PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
21ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
22ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
23AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
24SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
25ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidis2:19
26FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroën2:26
27KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Tech2:29
28FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTM2:49
29NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohe2:56
30ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
31BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assos3:10
32FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergie3:32
33ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
34FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
35FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
36ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal3:35
37COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirateszt
38ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
39ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Tech3:42
40COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Tech4:19
41FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic4:25
42BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadiers4:45
43ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
44SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious4:48
45SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assos5:19
46FRAAdrien Guillonnet (FRA)Saint-Michel - Auber 935:20
47BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal5:46
48ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
49GBRMark Donovan (GBR)Team Dsm6:07
50IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
51ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis6:33
52FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
53FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
54BELMathias De Witte (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
55NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirateszt
56FRANicolas Edet (FRA)Cofidis7:33
57FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic8:15
58FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
59GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victorious8:19
60ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates8:29
61BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudal9:17
62BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
63GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadiers10:23
64ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
65IRLEddie Dunbar (IRL)zt
66ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
67FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct énergiezt
68FRAJérémy Leveau (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
69AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
70CZEKarel Vacek (CZE)Team Qhubeka Assoszt
71AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
72AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
73CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step11:10
74ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates11:24
75ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistar12:14
76ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
77ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
78FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
79GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
80BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
81FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
82NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
83ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirates12:48
84FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM13:09
85FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroën13:40
86BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
87FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
88SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroën14:08
89FRARomain Cardis (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
90ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudal15:12
91ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
92ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delkozt
93NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
94GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
95GERNiklas Märkl (GER)Team Dsmzt
96USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
97RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
98FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
99FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
100FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
101FRABaptiste Bleier (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
102FRAJulien Trarieux (FRA)Delkozt
103NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
104BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
105FRASamuel Leroux (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole15:33
106LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredo16:10
107GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsm16:32
108FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsic17:58
109FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTM18:02
110GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohe18:42
111DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
112ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko20:08
113ITAAlessandro Fedeli (ITA)Delkozt
114ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delkozt
115GERMax Kanter (GER)Team Dsm20:38
116FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct énergiezt
117FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj21:08
118FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdjzt
119LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdjzt
120NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
121ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
122DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
123ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
124NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
125BELEmiel Vermeulen (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
126ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
127GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victoriouszt
128DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
129USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
130FRAMaxime Urruty (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
131POLSzymon Sajnok (POL)Cofidiszt
132ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergie21:17
133FRATony Hurel (FRA)Saint-Michel - Auber 9322:37
134FRALouis Louvet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
135FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct énergie23:06
136FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroën
137BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Avignon Salon-de-Provence 163,2km - 14 Februari 2021Sprint

Image PMC CONSULTANT. Source : Site officiel du Tour de Provence.


1GERPhil Bauhaus (GER)Bahrain Victorious3:47:01
2ITADavide Ballerini (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
3FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
4ITAMatteo Moschetti (ITA)Trek - Segafredozt
5GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
6FRABryan Coquard (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
7GBRMatthew Walls (GBR)Bora - Hansgrohezt
8ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergiezt
9ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delkozt
10NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
11CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
12BELEmiel Vermeulen (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
13BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
14FRARomain Cardis (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
15AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohezt
16USAMatteo Jorgenson (USA)Movistarzt
17FRAJulian Alaphilippe (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
18FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
19LATEmils Liepins (LAT)Trek - Segafredozt
20NEDWout Poels (NED)Bahrain Victoriouszt
21FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct énergiezt
22ITAGianni Moscon (ITA)Ineos Grenadierszt
23AUSJack Haig (AUS)Bahrain Victoriouszt
24COLIván Ramiro Sosa Cuervo (COL)Ineos Grenadierszt
25RUSAleksander Vlasov (RUS)Astana - Premier Techzt
26COLEgan Arley Bernal Gomez (COL)Ineos Grenadierszt
27GERMax Kanter (GER)Team Dsmzt
28FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsiczt
29GBRConnor Swift (GBR)Arkéa - Samsiczt
30NEDBauke Mollema (NED)Trek - Segafredozt
31FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R Citroënzt
32ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delkozt
33ESPJesús Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
34BELMauri Vansevenant (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
35NORAndreas Leknessund (NOR)Team Dsmzt
36FRATony Hurel (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
37ESPGorka Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
38NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
39ITAGiulio Ciccone (ITA)Trek - Segafredozt
40FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
41POLSzymon Sajnok (POL)Cofidiszt
42ESPRubén Fernández Andújar (ESP)Cofidiszt
43FRAJulien Trarieux (FRA)Delkozt
44FRAJulien Simon (FRA)Total Direct énergiezt
45AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
46ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
47FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
48GERJasha Sütterlin (GER)Team Dsmzt
49ESPCarlos Rodriguez Cano (ESP)Ineos Grenadierszt
50ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delkozt
51FRAAlexis Vuillermoz (FRA)Total Direct énergiezt
52GBRBen Swift (GBR)Ineos Grenadierszt
53SUIMauro Schmid (SUI)Team Qhubeka Assoszt
54FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsiczt
55FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsiczt
56ESPLluís Guillermo Mas Bonet (ESP)Movistarzt
57KAZAlexey Lutsenko (KAZ)Astana - Premier Techzt
58BELMathias De Witte (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
59BELDylan Theuns (BEL)Bahrain Victoriouszt
60USAConnor Brown (USA)Team Qhubeka Assoszt
61AUSBen O'Connor (AUS)AG2R Citroënzt
62BELSander Armée (BEL)Team Qhubeka Assoszt
63SUIKilian Frankiny (SUI)Team Qhubeka Assoszt
64BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
65AUSHeinrich Haussler (AUS)Bahrain Victoriouszt
66FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R Citroënzt
67BELLaurens De Plus (BEL)Ineos Grenadierszt
68ITAMatteo Trentin (ITA)Uae Team Emirateszt
69BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
70ESPAlex Aranburu Deba (ESP)Astana - Premier Techzt
71ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
72FRALouis Louvet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
73ITAFabio Aru (ITA)Team Qhubeka Assoszt
74FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
75FRARomain Combaud (FRA)Team Dsmzt
76FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdjzt
77RSANicholas Dlamini (RSA)Team Qhubeka Assoszt
78SUIMichael Schär (SUI)AG2R Citroënzt
79FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsiczt
80FRAFranck Bonnamour (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
81ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
82ESPOmar Fraile Matarranz (ESP)Astana - Premier Techzt
83FRASamuel Leroux (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
84ITAFilippo Conca (ITA)Lotto - Soudalzt
85GBRAlfred Wright (GBR)Bahrain Victoriouszt
86COLAndres Camilo Ardila Ordoñez (COL)Uae Team Emirateszt
87ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Movistarzt
88GBRMark Donovan (GBR)Team Dsmzt
89ESPVíctor De La Parte Gonzalez (ESP)Total Direct énergiezt
90BELPhilippe Gilbert (BEL)Lotto - Soudalzt
91FRAMaxime Urruty (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
92FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct énergiezt
93FRAStéphane Rossetto (FRA)zt
94FRAAdrien Guillonnet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
95ESPJon Izagirre Insausti (ESP)Astana - Premier Techzt
96ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
97FRAThomas Champion (FRA)Cofidiszt
98NORSven Erik Bystrøm (NOR)Uae Team Emirateszt
99CZEKarel Vacek (CZE)Team Qhubeka Assoszt
100FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsiczt
101BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
102ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
103FRABaptiste Bleier (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
104FRACyril Lemoine (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
105FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
106BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
107SUIGino Mäder (SUI)Bahrain Victorious0:46
108NEDIde Schelling (NED)Bora - Hansgrohezt
109FRAJérémy Leveau (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole0:51
110FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
111FRATony Gallopin (FRA)AG2R Citroënzt
112ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
113DENFrederik Wandahl (DEN)Bora - Hansgrohezt
114ESPSergio Samitier Samitier (ESP)Movistarzt
115DENKasper Asgreen (DEN)Deceuninck - Quick Stepzt
116PURAbner González Rivera (PUR)Movistarzt
117ESPCarlos Verona Quintanilla (ESP)Movistarzt
118ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delkozt
119ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
120AUTFelix Großschartner (AUT)Bora - Hansgrohezt
121FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct énergiezt
122ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Movistarzt
123COLHarold Alfonso Tejada Canacue (COL)Astana - Premier Techzt
124USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
125NEDKoen De Kort (NED)Trek - Segafredozt
126DENNiklas Eg (DEN)Trek - Segafredozt
127ITAGiovanni Aleotti (ITA)Bora - Hansgrohezt
128IRLEddie Dunbar (IRL)zt
129IRLNicolas Roche (IRL)Team Dsmzt
130NORVegard Stake Laengen (NOR)Uae Team Emirates1:09
131LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj1:15
132GERNiklas Märkl (GER)Team Dsm3:13
133FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj5:32
134ITAAlessandro Fedeli (ITA)Delko
135FRAJérémy Lecroq (FRA)B&b Hotels P/b KTM

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden