De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Kreiz Breizh Elites - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Kreiz Breizh Elites - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2021

Kreiz Breizh Elites 2021

FrankrijkFrankrijk - 30 Juli 2021 - 2 Juli 2021


Algemeen klassement - 2 Augustus 2021


1NEDNick Van Der Lijke (NED)13:22:38
2NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Team0:06
3GERMichel Heßmann (GER)Jumbo - Visma Development Team0:10
4DENMorten Hulgaard (DEN)Uno - X Pro Cycling Team0:31
5NEDMarijn Van Den Berg (NED)Groupama - Fdj Continental0:38
6SWEKim Magnusson (SWE)0:39
7NEDTim Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
8GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj Continental0:40
9GERMarius Mayrhofer (GER)Development Team Dsmzt
10FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)Ampler Development Team0:41
11DENJesper Schultz (DEN)0:42
12SUILukas Rüegg (SUI)0:48
13FRAJulian Lino (FRA)zt
14NEDRens Tulner (NED)Volkerwessels Cycling Team0:53
15NEDPepijn Reinderink (NED)Development Team Dsm1:00
16BELMilan Menten (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles1:01
17FRAAxel Mariault (FRA)1:06
18NEDElmar Reinders (NED)1:08
19SUIDamian Lüscher (SUI)1:11
20FRAJean-Louis Le Ny (FRA)1:14
21POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
22FRAMaxime Jarnet (FRA)1:15
23FRADamien Poisson (FRA)zt
24NEDDaan Van Sintmaartensdijk (NED)Volkerwessels Cycling Team1:18
25FRAGari Lagnet (FRA)1:19
26NEDHidde van Veenendaal (NED)Jumbo - Visma Development Team1:21
27NZLLogan Currie (NZL)1:23
28GERDominik Bauer (GER)1:25
29GBRSteve Lampier (GBR)Saint Piran1:38
30FRANicolas Malle (FRA)1:40
31NEDHartthijs de Vries (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel1:54
32ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj Continental2:07
33USAMatt Zimmer (USA)2:09
34NZLJames Oram (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy2:47
35NEDVictor Broex (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel2:54
36NEDThijs De Lange (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel3:30
37ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubeka4:00
38ESTRait Ärm (EST)Groupama - Fdj4:14
39BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles4:49
40LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelles5:02
41BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles5:31
42IRLDillon Corkery (IRL)6:41
43DENRasmus Christian Quaade (DEN)7:47
44NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team8:28
45FRAHugo Chandemerle (FRA)8:56
46NEDJens Van Den Dool (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel9:09
47GBRRobert Donaldson (GBR)9:17
48FRALéo Danès (FRA)9:25
49NORIver Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Team12:40
50NORVegard Stokke (NOR)Development Team Dsm12:51
51NZLJoshua Kench (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy14:41
52ITAAntonio Puppio (ITA)Team Qhubeka15:18
53GERJustin Wolf (GER)Bike Aid15:19
54MARAnasse Ait El Abdia (MAR)Bahrain Cycling Academy15:32
55NEDRick Ottema (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel16:10
56NORLars Saugstad (NOR)Uno - X Pro Cycling Team16:13
57ESPEusebio Pascual Bonhomme (ESP)Bahrain Cycling Academy17:48
58FRADylan Guinet (FRA)20:24
59GBRJack Rootkin-Gray (GBR)20:41
60NZLLuke Mudgway (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy20:46
61NZLJames Fouche (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy21:18
62GBROliver Maxwell (GBR)Saint Piran21:37
63DENTobias Lund Andresen (DEN)Development Team Dsm21:57
64GBRBradley Symonds (GBR)Saint Piran22:07
65FRAMaxime Renault (FRA)23:08
66GERMaurice Ballerstedt (GER)Jumbo - Visma Development Team23:11
67FRADavid Boutville (FRA)23:41
68FRARemi Huens (FRA)23:48
69IRLBen Walsh (IRL)27:04
70ITALuca Coati (ITA)Team Qhubeka28:34
71FRAClément Alléno (FRA)28:58
72SUIReto Müller (SUI)29:39
73GBROscar Onley (GBR)Development Team Dsm29:56
74NEDOwen Geleijn (NED)Jumbo - Visma Development Team30:14
75USARichard Arnopol (USA)32:09
76FRAKillian Briand (FRA)32:32
77GERJonas Fabian Messerschmidt (GER)32:48
78LTUAivaras Mikutis (LTU)Ampler Development Team33:33
79NZLLaurence Pithie (NZL)Groupama - Fdj Continental33:39
80FRALomig Le Clec'h (FRA)34:09
81GERNikodemus Holler (GER)Bike Aid34:26
82GBRJenson Young (GBR)Saint Piran34:41
83GBRJoseph Sutton (GBR)35:19
84USAFinn Gullickson (USA)35:21
85NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy36:58
86IRLCathir Doyle (IRL)zt
87GERKilian Steigner (GER)37:02
88DENJohan Price-Pejtersen (DEN)Uno - X Pro Cycling Team41:17
89IRLAdam Ward (IRL)41:20
90IRLMatthew Devins (IRL)Trinity Racing43:06
91FRAClément Poirier (FRA)45:41
92GERJan-Marc Temmen (GER)50:26

Etappe 1 - Ploumagoar - Ploumagoar - 12,5 km - 30 Juli 2021Ploegentijdrit

Image Association KBE 2012. Source : Site officiel du Kreiz Breizh Elites.


1NED Jumbo - Visma Development Team (Michel Heßmann, Hidde van Veenendaal, Owen Geleijn, Maurice Ballerstedt, Mick Van Dijke, Tim Van Dijke)13:33
2DEN Riwal (Kim Magnusson, Rasmus Christian Quaade, Nick Van Der Lijke, Adrie Lindeman, Morten Aalling Nørtoft, Christoffer Lisson)+ 19
3NOR Uno-X (Jonas Abrahamsen, Lars Saugstad, Erlend Blikra, Iver Skaarseth, Johan Price-Pejtersen, Morten Hulgaard)+ 21
4EST Ampler Development Team (Antti-Jussi Juntunen, Aivaras Mikutis, Henri Treimuth, Joonas Kurits, Artjom Mirzojev, Ukko Iisakki Peltonen)+ 25
5FRA Groupama - FDJ Continental (Lewis Askey, Rait Ärm, Lorenzo Germani, Joseph Pidcock, Laurence Pithie, Marijn Van Den Berg)+ 28
6GER Development Team DSM (Vegard Stokke, Tobias Lund Andresen, Marius Mayrhofer, Tim Naberman, Oscar Onley, Pepijn Reinderink)+ 30
7FRA Dinan Sport Cycling (Matthieu Boulo, Hugo Chandemerle, Léo Danès, Thomas Gachignard, Damien Poisson, Johan Le Bon)+ 35
8GBR Nationaal team van Groot-Brittannië (Oscar Nilsson-Julien, Samuel Watson, Jack Rootkin-Gray, Robert Donaldson, Max Rushby, Oliver Stockwell)+ 35
9SUI Swiss Racing Academy (Aloïs Charrin, Ruben Eggenberg, Reto Müller, Lukas Rüegg, Arnaud Tendon, Alex Vogel)+ 38
10NED Volkerwessels Cycling Team (Nick Brabander, Timo De Jong, Bas Van Der Kooij, Nick Van Der Meer, Daan Van Sintmaartensdijk, Rens Tulner)+ 43
11NED Metec - SolarWatt p/b Mantel (Hartthijs de Vries, Victor Broex, Thijs De Lange, Rick Ottema, Jason Van Dalen, Jens Van Den Dool)+ 45
12NZL Black Spoke Pro Cycling Academy (Joshua Kench, James Fouche, Luke Mudgway, James Oram, Xander White, Logan Currie)+ 48
13GER Bike Aid (Justin Wolf, Jasper Levi Pahlke, Charles Kagimu, Julian Lino, Marco König, Nikodemus Holler)+ 48
14ITA Team Qhubeka (Kevin Bonaldo, Mattia Guasco, Luca Coati, Mark Oliver Pritzen, Antonio Puppio, Renus Byiza Uhiriwe)+ 50
15BEL Bingoal - Wallonie Bruxelles (Stanislaw Aniolkowski, Sean De Bie, Kenny Molly, Dimitri Peyskens, Boris Vallée, Tom Wirtgen)+ 51
16FRA VC Rouen 76 (Matéo Carlot, Dylan Guinet, Sébastien Havot, Joris Lepoittevin Dubost, Remi Huens, Alexis Pierre)+ 53
17FRA UC Nantes - Atlantique (Baptiste Constantin, Fabio Do Rego Pereira, Przemyslaw Kasperkiewicz, Benjamin Labbe, Erwan Louvrier, Axel Mariault)+ 56
18GER Dauner - Akkon (Dominik Bauer, Jonas Fabian Messerschmidt, Jean-Marc Temmen, Kilian Steigner, Sven Redmann, Frederik Raßmann)+ 59
19GBR Saint Piran (Steve Lampier, Jenson Young, Joe Evans, Tom Mazzone, Oliver Maxwell, Bradley Symonds)+ 01:03
20FRA Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon (Adrien Garel, Gari Lagnet, Finn Gullickson, Riley Sheehan, Thibault Lavenant, Axel Rome)+ 01:03
21FRA WB - Fybolia Locminé (Lomig Le Clec'h, Jean-Louis Le Ny, Theo Modell, Clément Poirier, Maxime Renault, Joseph Sutton)+ 01:04
22FRA Vélo Club Villefranche Beaujolais (Lucas Avadanian, Antony Chamerat-Dumont, Maxime Jarnet, Nicolas Marthe, Matthew Teggart, Sten Van Gucht)+ 01:05
23FRA Côtes d'Armor-Marie Morin (David Boutville, Kévin Boyer, Killian Briand, Aurélien Le Lay, Adam Lewis, Jérémy Patoux)+ 01:17
24FRA VC du Pays de Loudéac (Gabriel Bolgiani, Nicolas Malle, Adrien Lagree, Pierre Benech, Yann Plusquellec, Clément Alléno)+ 01:20
25BRN Bahrain Cycling Academy (Eusebio Pascual Bonhomme, Anasse Ait El Abdia, Saied Jafer Alali, Raúl Rico Bordera, Mansoor Mohammed Mansoor Jawad, Ahmed Naser)+ 01:21
26USA Project Echelon Racing (Zach Gregg, Matt Zimmer, Richard Arnopol, Stephen Vogel, Evan Hartig, John Heinlein III)+ 01:23
27IRL Nationaal team van Ierland (Cathir Doyle, Kevin McCambridge, Matthew Devins, Adam Ward, Dillon Corkery, Ben Walsh)+ 01:43
28BEL Acrog - Tormans (Arne Baers, Gauthier Beeckman, Daan Grosemans, Tomas Kopecky, Daan Hoeyberghs, Tom Vermeer)Dns

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Calanhel - Plouray - 189,9 km - 31 Juli 2021Sprint

Image Association KBE 2012. Source : Site officiel du Kreiz Breizh Elites.


1FRAJohan Le Bon (FRA)4:31:47
2NEDMarijn Van Den Berg (NED)Groupama - Fdj Continental0:04
3GBRSamuel Watson (GBR)zt
4BELMilan Menten (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
5BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
6GERMarius Mayrhofer (GER)Development Team Dsmzt
7FRADylan Guinet (FRA)zt
8ITAAntonio Puppio (ITA)Team Qhubekazt
9FRAJean-Louis Le Ny (FRA)zt
10ESTRait Ärm (EST)Groupama - Fdjzt
11FRANicolas Malle (FRA)zt
12GERMichel Heßmann (GER)Jumbo - Visma Development Teamzt
13NORErlend Blikra (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
14SUILukas Rüegg (SUI)zt
15FRAMaxime Jarnet (FRA)zt
16NEDNick Van Der Lijke (NED)zt
17NEDHartthijs de Vries (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
18NEDVictor Broex (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
19NEDElmar Reinders (NED)zt
20NORVegard Stokke (NOR)Development Team Dsmzt
21FRAGari Lagnet (FRA)zt
22GERDominik Bauer (GER)zt
23IRLMatthew Teggart (IRL)zt
24DENTobias Lund Andresen (DEN)Development Team Dsmzt
25GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj Continentalzt
26ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubekazt
27FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)Ampler Development Teamzt
28FRAHugo Chandemerle (FRA)zt
29NEDDaan Van Sintmaartensdijk (NED)Volkerwessels Cycling Teamzt
30POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
31NEDTim Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
32IRLDillon Corkery (IRL)zt
33NEDNick Van Der Meer (NED)Volkerwessels Cycling Teamzt
34NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
35ITALuca Coati (ITA)Team Qhubekazt
36NORLars Saugstad (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
37SWEKim Magnusson (SWE)zt
38GERMaurice Ballerstedt (GER)Jumbo - Visma Development Teamzt
39FRAKévin Boyer (FRA)zt
40NEDBas Van Der Kooij (NED)Volkerwessels Cycling Teamzt
41DENMorten Hulgaard (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
42GBRRobert Donaldson (GBR)zt
43NEDJason Van Dalen (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
44GERJustin Wolf (GER)Bike Aidzt
45SUIArnaud Tendon (SUI)zt
46NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
47FINUkko Iisakki Peltonen (FIN)Ampler Development Teamzt
48NEDPepijn Reinderink (NED)Development Team Dsmzt
49POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)zt
50NEDHidde van Veenendaal (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
51NEDOwen Geleijn (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
52USAMatt Zimmer (USA)zt
53LTUAivaras Mikutis (LTU)Ampler Development Teamzt
54NEDRick Ottema (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
55RSAMark Oliver Pritzen (RSA)Team Qhubekazt
56NEDTim Naberman (NED)Development Team Dsmzt
57BELTimo De Jong (BEL)Volkerwessels Cycling Teamzt
58DENJesper Schultz (DEN)zt
59NZLLuke Mudgway (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
60NEDRens Tulner (NED)Volkerwessels Cycling Teamzt
61BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
62IRLBen Walsh (IRL)zt
63FRALéo Danès (FRA)zt
64NZLJames Oram (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
65GBRSteve Lampier (GBR)Saint Piranzt
66ESTArtjom Mirzojev (EST)Ampler Development Teamzt
67GBROliver Maxwell (GBR)Saint Piranzt
68MARAnasse Ait El Abdia (MAR)Bahrain Cycling Academyzt
69GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
70NEDJens Van Den Dool (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
71DENRasmus Christian Quaade (DEN)zt
72FRAAxel Mariault (FRA)zt
73ESPEusebio Pascual Bonhomme (ESP)Bahrain Cycling Academyzt
74NZLLogan Currie (NZL)zt
75GERMarco König (GER)Bike Aidzt
76GBRBradley Symonds (GBR)Saint Piranzt
77FRAAxel Rome (FRA)zt
78FRAJulian Lino (FRA)zt
79LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
80GBRAdam Lewis (GBR)zt
81FRASébastien Havot (FRA)zt
82GBRJack Rootkin-Gray (GBR)zt
83FRADamien Poisson (FRA)zt
84SUIRuben Eggenberg (SUI)zt
85ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
86RWARenus Byiza Uhiriwe (RWA)Team Qhubekazt
87GERKilian Steigner (GER)zt
88NZLLaurence Pithie (NZL)Groupama - Fdj Continentalzt
89USARiley Sheehan (USA)zt
90SUIReto Müller (SUI)zt
91GERFrederik Raßmann (GER)zt
92ESTJoonas Kurits (EST)Ampler Development Teamzt
93NEDThijs De Lange (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
94PORMiguel Do Rego (POR)zt
95ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj Continentalzt
96FRAMatthieu Boulo (FRA)zt
97GBRTheo Modell (GBR)zt
98FRAYann Plusquellec (FRA)zt
99NORIver Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
100USAEvan Hartig (USA)zt
101UGACharles Kagimu (UGA)Bike Aidzt
102FRADavid Boutville (FRA)zt
103FRAMaxime Renault (FRA)zt
104GBROliver Stockwell (GBR)zt
105FRAAnthony Rallé (FRA)zt
106FRAErwan Louvrier (FRA)zt
107GBRJoseph Pidcock (GBR)Groupama - Fdj Continentalzt
108GBROscar Onley (GBR)Development Team Dsmzt
109GERJan-Marc Temmen (GER)zt
110GERJonas Fabian Messerschmidt (GER)zt
111GBRJenson Young (GBR)Saint Piranzt
112FRALucas Avadanian (FRA)zt
113GBRMax Rushby (GBR)zt
114FRAAurélien Le Lay (FRA)zt
115FRAKillian Briand (FRA)zt
116FRAClément Poirier (FRA)zt
117FRAAdrien Lagree (FRA)zt
118USAFinn Gullickson (USA)zt
119GBRJoe Evans (GBR)Saint Piranzt
120FRARemi Huens (FRA)zt
121BELSten Van Gucht (BEL)zt
122FRADumont Antony Chamerat (FRA)0:33
123ESTHenri Treimuth (EST)Ampler Development Team1:49
124BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles2:13
125GERHenning Bommel (GER)zt
126USAStephen Vogel (USA)2:25
127SUIDamian Lüscher (SUI)0:04
128SUIAlex Vogel (SUI)2:30
129IRLAdam Ward (IRL)2:36
130DENJohan Price-Pejtersen (DEN)Uno - X Pro Cycling Team2:52
131NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
132USARichard Arnopol (USA)zt
133NZLJoshua Kench (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
134NZLJames Fouche (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
135USAZach Gregg (USA)zt
136NEDNick Brabander (NED)Volkerwessels Cycling Teamzt
137NEDAdrie Lindeman (NED)zt
138USAJohn Heinlein III (USA)zt
139GBRJoseph Sutton (GBR)zt
140FRAAdrien Garel (FRA)3:19
141FRABenjamin Labbe (FRA)3:29
142BELNicolas Marthe (BEL)3:33
143IRLCathir Doyle (IRL)3:52
144FRAClément Alléno (FRA)4:10
145IRLMatthew Devins (IRL)Trinity Racing5:24
146GBROscar Nilsson-Julien (GBR)6:20
147FRALomig Le Clec'h (FRA)7:42
148FRAPierre Benech (FRA)8:24
149NORJonas Hjorth (NOR)8:30
150BELTom Mazzone (BEL)Saint Piran9:17
151IRLKevin McCambridge (IRL)11:27
152FRAMatéo Carlot (FRA)zt
153BRNMansoor Mohammed Mansoor Jawad (BRN)Bahrain Cycling Academyzt
154FRALéo-Paul Jamin (FRA)zt
155ESPRaúl Rico (ESP)15:06
156BRNAhmed Naser (BRN)Bahrain Cycling Academy15:10
157FRAJoris Lepoittevin Dubost (FRA)zt
158GERJasper Levi Pahlke (GER)Bike Aid
159FRAJérémy Patoux (FRA)
160FRAAlexis Pierre (FRA)
161FRABaptiste Constantin (FRA)
162FRAGabriel Bolgiani (FRA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Ploërdut - Carhaix - 180,5 km - 1 Augustus 2021Ontsnapping

Image Association KBE 2012. Source : Site officiel du Kreiz Breizh Elites.


1GBRSamuel Watson (GBR)zt:00
2NEDNick Van Der Lijke (NED)zt
3FRAJulian Lino (FRA)zt
4BELMilan Menten (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
5FRAJean-Louis Le Ny (FRA)zt
6ITAAntonio Puppio (ITA)Team Qhubekazt
7NEDMarijn Van Den Berg (NED)Groupama - Fdj Continentalzt
8GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj Continentalzt
9POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
10DENMorten Hulgaard (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
11FRAMaxime Jarnet (FRA)zt
12NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
13NEDElmar Reinders (NED)zt
14SUILukas Rüegg (SUI)zt
15NEDDaan Van Sintmaartensdijk (NED)Volkerwessels Cycling Teamzt
16GERDominik Bauer (GER)4:13:52
17FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)Ampler Development Teamzt
18NEDRens Tulner (NED)Volkerwessels Cycling Teamzt
19USAMatt Zimmer (USA)zt
20NEDHartthijs de Vries (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
21GERMarius Mayrhofer (GER)Development Team Dsmzt
22NEDTim Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
23GBRAdam Lewis (GBR)zt
24SWEKim Magnusson (SWE)zt
25GERMichel Heßmann (GER)Jumbo - Visma Development Teamzt
26NZLLogan Currie (NZL)zt
27GBRSteve Lampier (GBR)Saint Piranzt
28IRLDillon Corkery (IRL)zt
29FRAGari Lagnet (FRA)zt
30USARiley Sheehan (USA)zt
31DENRasmus Christian Quaade (DEN)zt
32FRANicolas Malle (FRA)zt
33DENJesper Schultz (DEN)zt
34NEDHidde van Veenendaal (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
35IRLMatthew Teggart (IRL)zt
36NZLJames Oram (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
37FRADamien Poisson (FRA)zt
38NEDPepijn Reinderink (NED)Development Team Dsmzt
39FRAAxel Mariault (FRA)zt
40SUIDamian Lüscher (SUI)zt
41ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubeka4:14:28
42ESTRait Ärm (EST)Groupama - Fdj4:14:47
43NEDThijs De Lange (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel4:14:50
44NEDVictor Broex (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel4:14:52
45ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
46ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj Continentalzt
47BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles4:17:40
48BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
49LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
50GBROliver Stockwell (GBR)4:21:31
51FRALéo Danès (FRA)4:21:42
52NEDJason Van Dalen (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel4:21:49
53NEDRick Ottema (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
54NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
55GBRRobert Donaldson (GBR)4:21:53
56FRAHugo Chandemerle (FRA)zt
57NEDJens Van Den Dool (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
58NORIver Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
59NZLLuke Mudgway (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
60NORVegard Stokke (NOR)Development Team Dsm4:25:50
61SUIArnaud Tendon (SUI)zt
62ITALuca Coati (ITA)Team Qhubeka4:27:28
63NORLars Saugstad (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
64FRAClément Alléno (FRA)zt
65GBRBradley Symonds (GBR)Saint Piranzt
66NEDTim Naberman (NED)Development Team Dsmzt
67GERJustin Wolf (GER)Bike Aidzt
68NEDOwen Geleijn (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
69FRALomig Le Clec'h (FRA)zt
70ESPEusebio Pascual Bonhomme (ESP)Bahrain Cycling Academyzt
71FRAJohan Le Bon (FRA)zt
72MARAnasse Ait El Abdia (MAR)Bahrain Cycling Academyzt
73GERMaurice Ballerstedt (GER)Jumbo - Visma Development Team4:29:35
74NORErlend Blikra (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
75BELTimo De Jong (BEL)Volkerwessels Cycling Teamzt
76NZLJames Fouche (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
77FRAKillian Briand (FRA)zt
78USARichard Arnopol (USA)zt
79LTUAivaras Mikutis (LTU)Ampler Development Team4:32:52
80FRAAnthony Rallé (FRA)zt
81BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles4:32:54
82GERHenning Bommel (GER)4:32:57
83BELSten Van Gucht (BEL)zt
84FRADylan Guinet (FRA)zt
85GERJonas Fabian Messerschmidt (GER)4:33:22
86GERJan-Marc Temmen (GER)zt
87IRLBen Walsh (IRL)zt
88NZLLaurence Pithie (NZL)Groupama - Fdj Continentalzt
89GBRJack Rootkin-Gray (GBR)zt
90IRLAdam Ward (IRL)zt
91FRAAxel Rome (FRA)zt
92SUIReto Müller (SUI)zt
93FRAMatthieu Boulo (FRA)zt
94GBRJenson Young (GBR)Saint Piranzt
95FRALucas Avadanian (FRA)zt
96GBROliver Maxwell (GBR)Saint Piranzt
97IRLCathir Doyle (IRL)zt
98GBROscar Onley (GBR)Development Team Dsmzt
99NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
100DENTobias Lund Andresen (DEN)Development Team Dsmzt
101FINUkko Iisakki Peltonen (FIN)Ampler Development Teamzt
102ESTJoonas Kurits (EST)Ampler Development Teamzt
103FRASébastien Havot (FRA)zt
104NEDNick Van Der Meer (NED)Volkerwessels Cycling Teamzt
105USAEvan Hartig (USA)zt
106FRARemi Huens (FRA)zt
107FRABenjamin Labbe (FRA)zt
108GBRJoseph Sutton (GBR)zt
109NEDBas Van Der Kooij (NED)Volkerwessels Cycling Teamzt
110FRAClément Poirier (FRA)zt
111GBRTheo Modell (GBR)zt
112FRAMaxime Renault (FRA)zt
113GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
114PORMiguel Do Rego (POR)zt
115FRADavid Boutville (FRA)zt
116GERKilian Steigner (GER)4:35:47
117DENJohan Price-Pejtersen (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
118SUIRuben Eggenberg (SUI)zt
119IRLKevin McCambridge (IRL)zt
120IRLMatthew Devins (IRL)Trinity Racingzt
121FRAJoris Lepoittevin Dubost (FRA)
122GBROscar Nilsson-Julien (GBR)
123USAZach Gregg (USA)
124USAJohn Heinlein III (USA)
125ESTArtjom Mirzojev (EST)Ampler Development Team
126RSAMark Oliver Pritzen (RSA)Team Qhubeka
127UGACharles Kagimu (UGA)Bike Aid
128NEDAdrie Lindeman (NED)
129NZLJoshua Kench (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy
130ESPRaúl Rico (ESP)
131BRNAhmed Naser (BRN)Bahrain Cycling Academy
132BELTom Mazzone (BEL)Saint Piran
133FRAAurélien Le Lay (FRA)
134USAFinn Gullickson (USA)
135FRAAdrien Lagree (FRA)
136FRAYann Plusquellec (FRA)
137BELNicolas Marthe (BEL)
138GBRMax Rushby (GBR)
139USAStephen Vogel (USA)
140ESTHenri Treimuth (EST)Ampler Development Team
141GBRJoseph Pidcock (GBR)Groupama - Fdj Continental
142RWARenus Byiza Uhiriwe (RWA)Team Qhubeka
143GERMarco König (GER)Bike Aid
144NEDNick Brabander (NED)Volkerwessels Cycling Team
145NORJonas Hjorth (NOR)
146BRNMansoor Mohammed Mansoor Jawad (BRN)Bahrain Cycling Academy
147POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)
148FRAKévin Boyer (FRA)
149FRAAdrien Garel (FRA)
150FRALéo-Paul Jamin (FRA)
151FRAPierre Benech (FRA)
152FRAMatéo Carlot (FRA)
OTLFRAErwan Louvrier (FRA)-
OTLSUIAlex Vogel (SUI)-
OTLGBRJoe Evans (GBR)Saint Piran-
OTLGERFrederik Raßmann (GER)-
OTLFRADumont Antony Chamerat (FRA)-

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Guingamp - Rostrenen - 172,6 km - 2 Augustus 2021Sprint

Image Association KBE 2012. Source : Site officiel du Kreiz Breizh Elites.


1NEDMick Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Team4:23:28
2BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles0:04
3FRAAxel Mariault (FRA)zt
4GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj Continentalzt
5FRAJean-Louis Le Ny (FRA)zt
6NEDMarijn Van Den Berg (NED)Groupama - Fdj Continentalzt
7FRAMaxime Jarnet (FRA)zt
8NEDRens Tulner (NED)Volkerwessels Cycling Teamzt
9BELMilan Menten (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
10NZLJoshua Kench (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
11NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
12SUILukas Rüegg (SUI)zt
13NEDNick Van Der Lijke (NED)zt
14DENMorten Hulgaard (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
15GERMichel Heßmann (GER)Jumbo - Visma Development Teamzt
16GERMarius Mayrhofer (GER)Development Team Dsmzt
17FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)Ampler Development Team0:10
18FRAGari Lagnet (FRA)zt
19FRAJulian Lino (FRA)zt
20FRAHugo Chandemerle (FRA)0:14
21FRANicolas Malle (FRA)zt
22SWEKim Magnusson (SWE)zt
23NEDJens Van Den Dool (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel0:17
24LUXLuc Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
25NORVegard Stokke (NOR)Development Team Dsmzt
26POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
27DENJesper Schultz (DEN)zt
28FRADylan Guinet (FRA)0:20
29FRAMaxime Renault (FRA)zt
30GERDominik Bauer (GER)zt
31NEDPepijn Reinderink (NED)Development Team Dsm0:24
32SUIDamian Lüscher (SUI)0:27
33NZLLogan Currie (NZL)0:29
34NEDDaan Van Sintmaartensdijk (NED)Volkerwessels Cycling Teamzt
35MARAnasse Ait El Abdia (MAR)Bahrain Cycling Academyzt
36GBRSteve Lampier (GBR)Saint Piranzt
37GBRJack Rootkin-Gray (GBR)zt
38ITALorenzo Germani (ITA)Groupama - Fdj Continental0:33
39NEDTim Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
40FRALéo Danès (FRA)0:34
41FRADamien Poisson (FRA)zt
42GBRRobert Donaldson (GBR)zt
43USAMatt Zimmer (USA)0:40
44NEDHidde van Veenendaal (NED)Jumbo - Visma Development Team0:41
45NEDElmar Reinders (NED)0:43
46BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles0:46
47ITAMattia Guasco (ITA)Team Qhubekazt
48GERJustin Wolf (GER)Bike Aid0:49
49GBROliver Maxwell (GBR)Saint Piran0:58
50NEDHartthijs de Vries (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel1:03
51NEDVictor Broex (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
52NEDThijs De Lange (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel1:41
53DENTobias Lund Andresen (DEN)Development Team Dsm1:51
54NZLJames Oram (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academy1:53
55NZLJames Fouche (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
56NORIver Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Team2:10
57NORLars Saugstad (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
58ESTRait Ärm (EST)Groupama - Fdj2:45
59ESPEusebio Pascual Bonhomme (ESP)Bahrain Cycling Academyzt
60FRARemi Huens (FRA)zt
61FRADavid Boutville (FRA)2:48
62IRLDillon Corkery (IRL)5:27
63IRLBen Walsh (IRL)5:45
64GBRBradley Symonds (GBR)Saint Piran7:22
65NEDRick Ottema (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantelzt
66SUIReto Müller (SUI)zt
67GERMaurice Ballerstedt (GER)Jumbo - Visma Development Teamzt
68DENRasmus Christian Quaade (DEN)zt
69GBROscar Onley (GBR)Development Team Dsm9:49
70FRAClément Alléno (FRA)9:50
71FRALomig Le Clec'h (FRA)11:45
72NZLLaurence Pithie (NZL)Groupama - Fdj Continental11:51
73IRLCathir Doyle (IRL)zt
74GERJonas Fabian Messerschmidt (GER)zt
75GBRJoseph Sutton (GBR)zt
76USARichard Arnopol (USA)zt
77NZLEthan Batt (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
78NZLLuke Mudgway (NZL)Black Spoke Pro Cycling Academyzt
79DENJohan Price-Pejtersen (DEN)Uno - X Pro Cycling Team14:02
80GERNikodemus Holler (GER)Bike Aidzt
81LTUAivaras Mikutis (LTU)Ampler Development Teamzt
82FRAKillian Briand (FRA)zt
83NEDOwen Geleijn (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
84ITALuca Coati (ITA)Team Qhubekazt
85GERKilian Steigner (GER)zt
86USAFinn Gullickson (USA)zt
87GBRJenson Young (GBR)Saint Piranzt
88ITAAntonio Puppio (ITA)Team Qhubekazt
89IRLMatthew Devins (IRL)Trinity Racingzt
90IRLAdam Ward (IRL)18:04
91FRAClément Poirier (FRA)23:13
92GERJan-Marc Temmen (GER)29:51
93BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles
94ESTJoonas Kurits (EST)Ampler Development Team
95ITAKevin Bonaldo (ITA)Team Qhubeka
96SUIArnaud Tendon (SUI)
97BELTimo De Jong (BEL)Volkerwessels Cycling Team
98NEDNick Van Der Meer (NED)Volkerwessels Cycling Team
99PORMiguel Do Rego (POR)
100FRAAnthony Rallé (FRA)
101GBRAdam Lewis (GBR)
102FRAAxel Rome (FRA)
103FRALucas Avadanian (FRA)
104BELSten Van Gucht (BEL)
105GBRSamuel Watson (GBR)
106GBRTheo Modell (GBR)
107NORErlend Blikra (NOR)Uno - X Pro Cycling Team
108FINUkko Iisakki Peltonen (FIN)Ampler Development Team
109SUIRuben Eggenberg (SUI)
110NEDJason Van Dalen (NED)Metec - Solarwatt P/b Mantel
111NEDBas Van Der Kooij (NED)Volkerwessels Cycling Team
112GERHenning Bommel (GER)
113FRABenjamin Labbe (FRA)
114FRAJohan Le Bon (FRA)
115USARiley Sheehan (USA)
116FRASébastien Havot (FRA)
117IRLMatthew Teggart (IRL)
118IRLKevin McCambridge (IRL)
119GBROliver Stockwell (GBR)
120USAEvan Hartig (USA)
121NEDTim Naberman (NED)Development Team Dsm
122FRAMatthieu Boulo (FRA)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden