De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Trofej Porec - Porec Trophy - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Trofej Porec - Porec Trophy - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Uitslagen 2021

Trofej Porec - Porec Trophy 2021

KroatiëKroatië - 7 Maart 2021


Trofej Porec - Porec Trophy - 7 Maart 2021


1ITAFilippo Fiorelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:19:54
2ESPEnrique Sanz Unzue (ESP)Equipo Kern Pharmazt
3SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
4POLPatryk Stosz (POL)Voster - Atszt
5ITAFilippo Fortin (ITA)Vorarlbergzt
6COLNicolàs David Gómez Jaramillo (COL)Team Colpack Ballanzt
7SLOAndi Bajc (SLO)zt
8AUTDaniel Auer (AUT)WSA KTM Grazzt
9FINAntti-Jussi Juntunen (FIN)Ampler Development Teamzt
10GERMiká Heming (GER)Maloja - Pushbikerszt
11ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
12CZETomás Bárta (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
13ESPÁlex Jaime Fernández (ESP)Equipo Kern Pharmazt
14ITAFederico Burchio (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
15GERPatrick Haller (GER)zt
16CZEAdam Toupalík (CZE)Elkov - Kasperzt
17NEDOwen Geleijn (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
18FRAFlorent Gardella (FRA)zt
19SVKMatús Stocek (SVK)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
20GERHenri Uhlig (GER)Rad-Net Rose Teamzt
21POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
22FRAJonathan Couanon (FRA)Nippo - Provence - Pts Contizt
23NEDJan Maas (NED)zt
24ESPJordi Lopez Caravaca (ESP)Equipo Kern Pharmazt
25SLOJaka Primozic (SLO)zt
26AUTMoran Vermeulen (AUT)zt
27NEDLoe Van Belle (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
28GERJakob Geßner (GER)Rad-Net Rose Teamzt
29GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnikzt
30FRAAlexis Guerin (FRA)Vorarlbergzt
31NEDLars Boven (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
32GERYannick Achterberg (GER)Maloja - Pushbikerszt
33SUILuca Jenni (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
34CZEDaniel Turek (CZE)zt
35ITAMichael Zecchin (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
36FRAJean Goubert (FRA)zt
37ITADavide Bauce (ITA)zt
38ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
39GERPirmin Benz (GER)Rad-Net Rose Teamzt
40FRASimon Michel (FRA)zt
41CZEPetr Kelemen (CZE)Elkov - Kasperzt
42KAZDaniil Marukhin (KAZ)Vino - Astana Motorszt
43GERMiguel Heidemann (GER)zt
44CZEVojtech Repa (CZE)Equipo Kern Pharmazt
45AUTMario Gamper (AUT)zt
46NEDHidde van Veenendaal (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
47CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Kasperzt
48SLOGorazd Per (SLO)zt
49GERJanis Peter (GER)Rad-Net Rose Teamzt
50SLOZiga Rucigaj (SLO)zt
51GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnikzt
52SLOLuka Ziherl (SLO)zt
53POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats0:28
54SLOAles Pirih (SLO)zt
55SUIMatthias Flückiger (SUI)zt
56GERPaul Taebling (GER)Maloja - Pushbikerszt
57GERTim Wollenberg (GER)Maloja - Pushbikerszt
58SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
59CZEJakub Toupalík (CZE)Elkov - Kasperzt
60SLOUros Repse (SLO)zt
61SLOGal Glivar (SLO)Adria Mobil0:35
62POLAlan Banaszek (POL)zt
63ESTMihkel Räim (EST)zt
64POLJakub Murias (POL)Voster - Atszt
65GBRLouis Evans (GBR)Novo Nordisk Developmentzt
66FRALouis Coqueret (FRA)zt
67SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
68SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobilzt
69GERHenrik Pakalski (GER)Rad-Net Rose Teamzt
70BIHVedad Karic (BIH)Meridiana - Kamenzt
71SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
72JAPHijiri Oda (JAP)Nippo - Provence - Pts Contizt
73SUIColin Stüssi (SUI)Vorarlbergzt
74AUTFelix Ritzinger (AUT)WSA KTM Grazzt
75KAZGrigoriy Shtein (KAZ)Vino - Astana Motorszt
76SUIUrsin Spescha (SUI)zt
77LATPauls Rubenis (LAT)Ampler Development Teamzt
78POLFilip Maciejuk (POL)zt
79KAZNurbolat Nurlykhassym (KAZ)Vino - Astana Motorszt
80SUIDario Lillo (SUI)zt
81SLOSimon Cibej (SLO)zt
82SLOAnze Skok (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
83CROAntonio Barac (CRO)Meridiana - Kamenzt
84SLOZiga Horvat (SLO)Adria Mobilzt
85CROFilip Kvasina (CRO)Meridiana - Kamenzt
86SLORobert Jenko (SLO)zt
87CROBruno Paskalin (CRO)zt
88KAZIgor Chzhan (KAZ)Vino - Astana Motorszt
89IRLArchie Ryan (IRL)Jumbo - Visma Development Teamzt
90KAZLogan Shtein (KAZ)Vino - Astana Motorszt
91SUIFabio Püntener (SUI)zt
92SLOJernej Hribar (SLO)Ljubljana Gusto Santiczt
93GBRNathan Smith (GBR)Novo Nordisk Developmentzt
94ITAMichele Gazzoli (ITA)Team Colpack Ballanzt
95NEDDarren van Bekkum (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
96CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Kasperzt
97CROLorenzo Marenzi (CRO)Meridiana - Kamenzt
98ITAStefano Di Benedetto (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek0:48
99NEDTom Tiegelaar (NED)Novo Nordisk Developmentzt
100GBRJacques Sauvagnargues (GBR)Maloja - Pushbikerszt
101AUTDaniel Köck (AUT)WSA KTM Grazzt
102FRAPaul Hennequin (FRA)zt
103CANJack Burke (CAN)zt
104KAZAlexandr Semenov (KAZ)Vino - Astana Motorszt
105ITAGidas Umbri (ITA)Team Colpack Ballan0:55
106ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:59
107ITADavide Boscaro (ITA)Team Colpack Ballanzt
108CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Kasper1:10
109GERFabian Schormaier (GER)zt
110FRANicolas Colluccini (FRA)zt
111POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Atszt
112AUTBernhard Lube (AUT)zt
113FRAAntony Rolant (FRA)zt
114NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Equipo Kern Pharmazt
115ITALuca Schatti (ITA)zt
116CROMatija Lojen (CRO)zt
117CROCarlo Jurisevic (CRO)Ljubljana Gusto Santiczt
118SLOLuka Cotar (SLO)zt
119AUSJasper Albrecht (AUS)zt
120ITATomas Trainini (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
121FINUkko Iisakki Peltonen (FIN)Ampler Development Teamzt
122GERLinus Rosner (GER)Rad-Net Rose Teamzt
123SLOAljaz Jarc (SLO)Adria Mobilzt
124SLOKristijan Hocevar (SLO)Adria Mobilzt
125ITAMarco Cao (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek1:26
126SVKMarek Gajdula (SVK)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
127LATKristers Ansons (LAT)Ampler Development Teamzt
128POLDamian Papierski (POL)1:34
129POLNorbert Banaszek (POL)zt
130AUTMaximilian Kabas (AUT)WSA KTM Graz1:39
131AUTAlexander Gratzer (AUT)WSA KTM Grazzt
132ESPDiego López Fuentes (ESP)Equipo Kern Pharma1:46
133ITAEdoardo Sali (ITA)zt
134ITAAndrea Berzi (ITA)1:50
135USACorey Davis (USA)Maloja - Pushbikers1:51
136GERLukas Meiler (GER)Vorarlbergzt
137GERJoel Roth (GER)zt
138ITANicolas Dalla Valle (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:03
139SLOMarko Pavlic (SLO)zt
140ITARiccardo Dalla Pola (ITA)zt
141ITAGabriele Porta (ITA)2:09
142GERMatthias Mangertseder (GER)2:19
143ESTGleb Karpenko (EST)Ampler Development Team2:29
144ESTArtjom Mirzojev (EST)Ampler Development Teamzt
145POLTobiasz Pawlak (POL)3:08
146POLJakub Kaczmarek (POL)zt
147POLAdrian Kurek (POL)zt
148GERYannik Niebergall (GER)P&s Metalltechnikzt
149GERTim Oelke (GER)P&s Metalltechnik3:15
150ITAFilippo Baroncini (ITA)Team Colpack Ballanzt
151CZEMatyás Janos (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Teamzt
152ITAMoreno Marchetti (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatekzt
153AUTValentin Götzinger (AUT)WSA KTM Grazzt
154GERLuke Wilk (GER)P&s Metalltechnik3:30
155USANigel De Sota (USA)Novo Nordisk Development3:38
156ITARiccardo Bobbo (ITA)Work Service - Marchiol - Dynatek3:52
157SLOZiga Groselj (SLO)4:00
158GERJohn Mandrysch (GER)P&s Metalltechnik4:11
159POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats4:23
160UZBUlugbek Saidov (UZB)Novo Nordisk Developmentzt
161SWEEdvin Lovidius (SWE)zt
162AUTNikolas Riegler (AUT)Vorarlberg4:33
163CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana Gusto Santiczt
DNFSLOAzbe Zibert (SLO)Ljubljana Gusto Santic-
DNFFRADoriand Percrule (FRA)Novo Nordisk Development-
DNFSLOJaka Vovk (SLO)-
DNFITAFrancesco Della Lunga (ITA)Team Colpack Ballan-
DNFITAAlessandro Baroni (ITA)-
DNFITAMatteo Rabottini (ITA)-
DNFCZEMartin Voltr (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team-
DNFCROMatija Bedic (CRO)Meridiana - Kamen-
DNFCZEPetr Hetfleis (CZE)Topforex - Att Investments Pro Cycling Team-
DNSGERNepomuk Roth (GER)-

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden