De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - La Roue Tourangelle Centre Val de Loire - Trophée Harmonie Mutuelle - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - La Roue Tourangelle Centre Val de Loire - Trophée Harmonie Mutuelle - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2021

La Roue Tourangelle Centre Val de Loire - Trophée Harmonie Mutuelle 2021

FrankrijkFrankrijk - 4 April 2021


La Roue Tourangelle Centre Val de Loire - Trophée Harmonie Mutuelle - 4 April 2021


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj4:52:59
2FRANacer Bouhanni (FRA)Arkéa - Samsiczt
3FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroënzt
4NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
5ITASimone Consonni (ITA)Cofidiszt
6ERIBiniyam Ghirmay Hailu (ERI)Delkozt
7ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
8ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
9BELMilan Menten (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
10FRALorenzo Manzin (FRA)Total Direct énergiezt
11CANPier-André Côté (CAN)Rally Cyclingzt
12NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
13VENOrluis Alberto Aular Sanabria (VEN)Caja Rural - Seguros Rgazt
14FRARomain Cardis (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
15ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
16BELEmiel Vermeulen (BEL)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
17FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
18FRAJérémy Leveau (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
19FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsiczt
20FRAAnthony Jullien (FRA)AG2R Citroënzt
21SUIRobin Froidevaux (SUI)zt
22ESPAngel Fuentes Paniego (ESP)Burgos - BHzt
23NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
24SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlbergzt
25ITASimone Velasco (ITA)Gazprom - Rusvelozt
26FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
27FRAMaxime Urruty (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
28RUSDmitriy Strakhov (RUS)zt
29BELThomas Sprengers (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
30RUSPetr Rikunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
31SLOZiga Jerman (SLO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
32BELAaron Verwilst (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
33BELKenny Molly (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
34ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
35ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
36BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
37USAMagnus Sheffield (USA)Rally Cyclingzt
38ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
39FRANans Peters (FRA)AG2R Citroënzt
40FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidiszt
41FRAJonathan Hivert (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
42FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsic0:09
43FRADorian Godon (FRA)AG2R Citroën0:15
44USARobin Carpenter (USA)Rally Cycling0:17
45FRAJulien Duval (FRA)AG2R Citroënzt
46FRAAnthony Maldonado (FRA)Saint-Michel - Auber 930:28
47FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
48RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo0:30
49FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis1:26
50ITAAttilio Viviani (ITA)Cofidiszt
51NORAugust Jensen (NOR)Delko1:29
52NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
53ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergie1:41
54FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroën1:55
55COLEdwin Alcibiades Avila Vanegas (COL)Burgos - BH1:59
56ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
57ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelozt
58SRBDusan Rajovic (SRB)Delkozt
59ESPSergio Roman Martín Galan (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
60FRAJason Tesson (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
61FRADonavan Grondin (FRA)Arkéa - Samsiczt
62NORLars Saugstad (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
63ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
64SUIAlex Vogel (SUI)zt
65NORTorstein Træen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
66ITARiccardo Minali (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
67CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
68FRAClément Venturini (FRA)AG2R Citroënzt
69NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
70FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
71FRAAloïs Charrin (FRA)zt
72FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
73FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsiczt
74SUIColin Stüssi (SUI)Vorarlbergzt
75ESPXabier Mikel Azparren Irurzun (ESP)Euskaltel - Euskadizt
76FRAMarlon Gaillard (FRA)Total Direct énergiezt
77FRAValentin Ferron (FRA)Total Direct énergiezt
78RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
79LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj3:13
80BELJasper De Plus (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux3:34
81FRAJérémy Bellicaud (FRA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
82SUIMario Spengler (SUI)Lotto - Kern Haus4:34
83NORMartin Bugge Urianstad (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
84BELSasha Weemaes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
85BELDimitri Peyskens (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
86BELRobbe Ghys (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
87ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
88RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
89BELAlexander Colman (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
90GBRStuart Balfour (GBR)zt
91FRAAlexandre Geniez (FRA)Total Direct énergiezt
92FRAFlorian Maitre (FRA)Total Direct énergiezt
93FRADylan Kowalski (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
94FRAValentin Tabellion (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
95FRAPierre Barbier (FRA)Delkozt
96FRAThomas Denis (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropolezt
97ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
98BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
99BELLaurens Huys (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
100ESPFelipe Orts Lloret (ESP)Burgos - BHzt
101GBRLewis Askey (GBR)Groupama - Fdj Continentalzt
102ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
103FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
104AUTMarkus Wildauer (AUT)Vorarlbergzt
105BELLudwig De Winter (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux8:11
106ITAFilippo Tagliani (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
107BLRDzmitry Zhyhunou (BLR)Euskaltel - Euskadizt
108NORKristian Kulset (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
109SUIThéry Schir (SUI)zt
110BELJulian Mertens (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
111ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
112SUIDamian Lüscher (SUI)zt
113BELBoris Vallée (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
114RSAMorne Van Niekerk (RSA)Saint-Michel - Auber 93zt
115ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
116ITAAlessandro Fedeli (ITA)Delko10:02
117GERKlaus Betzinger (GER)Lotto - Kern Haus10:32
118DENMorten Hulgaard (DEN)Uno - X Pro Cycling Team11:35
119ESPCarmelo Urbano Fontiveros (ESP)Caja Rural - Seguros Rga16:14
120ESPMario Aparicio Muñoz (ESP)Burgos - BH16:15
DNFFRAAlexis Guerin (FRA)Vorarlberg-
DNFFRAEddy Fine (FRA)Cofidis-
DNFUSAStephen Bassett (USA)Rally Cycling-
DNFFRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTM-
DNFFRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTM-
DNFGERLeon Eduard Brescher (GER)Lotto - Kern Haus-
DNFITAFilippo Fortin (ITA)Vorarlberg-
DNFFRAThomas Champion (FRA)Cofidis-
DNFCANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally Cycling-
DNFFRAAlexandre Delettre (FRA)Delko-
DNFAUTMaximilian Kuen (AUT)Vorarlberg-
DNFFRAPaul Penhoët (FRA)Groupama - Fdj Continental-
DNFESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Burgos - BH-
DNFCANAdam De Vos (CAN)Rally Cycling-
DNFESTMarkus Pajur (EST)Arkéa - Samsic-
DNFESPDavid González Arribas (ESP)-
DNFBELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux-
DNFESPAdriá Moreno Sala (ESP)Vorarlberg-
DNFFRATony Hurel (FRA)Saint-Michel - Auber 93-
DNFFRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct énergie-
DNFCOLJuan Fernando Calle Hurtado (COL)Caja Rural - Seguros Rga-
DNFBELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles-
DNFROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko-
DNFFRASamuel Leroux (FRA)Xelliss - Roubaix Lille Métropole-
DNFITAFabio Sabatini (ITA)Cofidis-
DNFGERJan Kuhn (GER)Lotto - Kern Haus-
DNFHUNJános Pelikán (HUN)Androni Giocattoli - Sidermec-
DNFSUILukas Rüegg (SUI)-
DNFGERMoritz Czasa (GER)Lotto - Kern Haus-

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden