De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - 56. Presidential Cycling Tour of Turkey - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - 56. Presidential Cycling Tour of Turkey - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Uitslagen 2021

56. Presidential Cycling Tour of Turkey 2021

TurkijeTurkije - 11 April 2021 - 18 April 2021


Algemeen klassement - 13 April 2021


1GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Step10:03:14
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix0:08
3NEDArvid De Kleijn (NED)Rally Cycling0:10
4NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team0:14
5GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation0:16
6POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
7FRAPierre Barbier (FRA)Delkozt
8KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana - Premier Tech0:17
9ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10BELSean De Bie (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
11POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Conti0:18
12UKRVitaliy Buts (UKR)zt
13FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
14FRAMathias Le Turnier (FRA)Delko0:19
15ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè0:20
16ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
17ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delkozt
18ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometazt
19NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
20GERLars Kulbe (GER)Sks Sauerland Nrwzt
21ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
22ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
23USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
24RUSMamyr Stash (RUS)Spor Totozt
25LATMartins Pluto (LAT)A Bloczt
26BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
27BELWesley Vercamst (BEL)Bingoal - WB Development Teamzt
28CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
29GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
30BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Minsk Cycling Clubzt
31ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelozt
32GERPer Münstermann (GER)zt
33ESPDavid González Arribas (ESP)zt
34KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
35BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
36GERCalvin Dik (GER)zt
37RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Burgos - BHzt
38TURAhmet Örken (TUR)Team Sapura Cyclingzt
39NEDBodi Del Grosso (NED)A Bloczt
40FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
41ITALuca Wackermann (ITA)Eolo - Kometazt
42ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Techzt
43AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
44JAPHijiri Oda (JAP)Nippo - Provence - Pts Contizt
45ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadizt
46USAAlex Hoehn (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
47KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
48ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
49BELMeindert Weulink (BEL)A Bloczt
50NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
51ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
52NEDStijn Daemen (NED)A Bloczt
53KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
54ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
55RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
56HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
57COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
58SLOZiga Jerman (SLO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
59ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
60ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delkozt
61UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
62BLRIvan Charniauski (BLR)Minsk Cycling Clubzt
63ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
64ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
65ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana - Premier Techzt
66RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
67ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
68AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coastzt
69SUIFabio Christen (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
70GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
71FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
72ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
73MDACristian Raileanu (MDA)Team Sapura Cyclingzt
74ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
75TURBurak Abay (TUR)zt
76FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
77GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenixzt
78USAKent Ross (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
79ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delkozt
80NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
81DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Dare Development Teamzt
82NEDStijn Appel (NED)A Bloczt
83SUIOliver Behringer (SUI)Novo Nordiskzt
84RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
85ITAMattia Frapporti (ITA)Eolo - Kometazt
86NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
87COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana - Premier Techzt
88ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
89BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
90MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
91MASNur Aiman Rosli (MAS)Team Sapura Cyclingzt
92USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
93NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
94SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
95KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
96BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
97GERJohannes Adamietz (GER)zt
98SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
99GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
100TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BBzt
101GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
102ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
103BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
104ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Spor Totozt
105TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
106BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
107ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
108NEDNils Sinschek (NED)zt
109TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakarya BBzt
110FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
111ESPMartí Vigo del Arco (ESP)Androni Giocattoli - Sidermeczt
112BLRStanislau Bazhkou (BLR)zt
113ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
114IRLJesse Ewart (IRL)Team Sapura Cyclingzt
115ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
116COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
117UKRAnatoliy Budyak (UKR)Spor Totozt
118ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
119RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
120ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
121ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
122AZEElchin Asadov (AZE)zt
123CANPier-André Côté (CAN)Rally Cyclingzt
124GERJon Knolle (GER)zt
125ITADanilo Celano (ITA)Team Sapura Cyclingzt
126FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BHzt
127ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
128ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
129BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
130ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Burgos - BHzt
131FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
132ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
133USALogan Lakota Phippen (USA)Novo Nordiskzt
134CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Bardiani - CSF - Faizanèzt
135MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Team Sapura Cyclingzt
136ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
137AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
138GERTim Neffgen (GER)Sks Sauerland Nrwzt
139GERMichel Gießelmann (GER)zt
140USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
141ITAMauro Finetto (ITA)Delkozt
142TUREmre Yavuz (TUR)Spor Totozt
143ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
144IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
145GBRAlexander Richardson (GBR)Alpecin - Fenixzt
146ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
147MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Team Sapura Cyclingzt
148USAEmerson Oronte (USA)Rally Cyclingzt
149ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
150TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)zt
151AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
152ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Burgos - BHzt
153ESPCarmelo Urbano Fontiveros (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
154BELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
155ESPJosu Etxeberria (ESP)zt
156RUSMatvei Mamykin (RUS)Nippo - Provence - Pts Contizt
157SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
158CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cycling0:44
159NEDIvar Slik (NED)A Bloc0:48
160AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation1:19
161DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Uno - X Pro Cycling Team1:20
162ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation1:31
163TURFeritcan Samli (TUR)Spor Toto1:44
164BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles1:45
165BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
166ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk1:47
167ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenix2:00
168NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step2:06
169NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Team5:32

Etappe 1 - Nevsehir - Ürgüp - 167,3 km - 11 April 2021Sprint

Image CEO Event Medya AS. Source : Site officiel du Tour de Turquie.


1NEDArvid De Kleijn (NED)Rally Cycling1:35:38
2NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
3FRAPierre Barbier (FRA)Delkozt
4GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
5BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
6GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
7ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
8ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometazt
9ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
10ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delkozt
11ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12LATMartins Pluto (LAT)A Bloczt
13GERLars Kulbe (GER)Sks Sauerland Nrwzt
14ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
15NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
16POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
17KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
18COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
19ITAMattia Frapporti (ITA)Eolo - Kometazt
20RUSMamyr Stash (RUS)Spor Totozt
21ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
22USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
23GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
24KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
25BELMeindert Weulink (BEL)A Bloczt
26NEDBodi Del Grosso (NED)A Bloczt
27MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
28TURAhmet Örken (TUR)Team Sapura Cyclingzt
29BELWesley Vercamst (BEL)Bingoal - WB Development Teamzt
30USAAlex Hoehn (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
31CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
32CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
33BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Minsk Cycling Clubzt
34RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Burgos - BHzt
35ESPDavid González Arribas (ESP)zt
36KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana - Premier Techzt
37HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
38ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Techzt
39BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
40JAPHijiri Oda (JAP)Nippo - Provence - Pts Contizt
41KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
42ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delkozt
43GERPer Münstermann (GER)zt
44NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
45GERCalvin Dik (GER)zt
46ITALuca Wackermann (ITA)Eolo - Kometazt
47ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48FRAClément Berthet (FRA)Delkozt
49ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
50BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
51AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
52UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
53NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
54FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
55GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenixzt
56BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
57FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
58ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenixzt
59ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana - Premier Techzt
60ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
61UKRVitaliy Buts (UKR)zt
62ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelozt
63TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BBzt
64RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
65NEDStijn Appel (NED)A Bloczt
66ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delkozt
67USAKent Ross (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
68ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
69ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
70AZEElchin Asadov (AZE)zt
71SUIOliver Behringer (SUI)Novo Nordiskzt
72BLRIvan Charniauski (BLR)Minsk Cycling Clubzt
73BELSean De Bie (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
74MDACristian Raileanu (MDA)Team Sapura Cyclingzt
75ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
76NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
77ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadizt
78ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
79BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
80GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
81ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
82COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana - Premier Techzt
83RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
84RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
85TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakarya BBzt
86TURBurak Abay (TUR)zt
87BLRStanislau Bazhkou (BLR)zt
88GERJohannes Adamietz (GER)zt
89BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
90DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Dare Development Teamzt
91NEDStijn Daemen (NED)A Bloczt
92RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
93NEDIvar Slik (NED)A Bloczt
94ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
95ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
96ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
97NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
98BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
99GERJon Knolle (GER)zt
100ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
101SUIFabio Christen (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
102KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
103FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
104MASNur Aiman Rosli (MAS)Team Sapura Cyclingzt
105ESPMartí Vigo del Arco (ESP)Androni Giocattoli - Sidermeczt
106COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
107POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
108ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
109ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
110ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
111ITADanilo Celano (ITA)Team Sapura Cyclingzt
112IRLJesse Ewart (IRL)Team Sapura Cyclingzt
113AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coastzt
114UKRAnatoliy Budyak (UKR)Spor Totozt
115USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
116FRAMathias Le Turnier (FRA)Delkozt
117FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
118ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
119USALogan Lakota Phippen (USA)Novo Nordiskzt
120BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
121ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
122NEDNils Sinschek (NED)zt
123TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
124ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Burgos - BHzt
125USAEmerson Oronte (USA)Rally Cyclingzt
126AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
127ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
128SLOZiga Jerman (SLO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
129ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
130ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
131GERTim Neffgen (GER)Sks Sauerland Nrwzt
132TUREmre Yavuz (TUR)Spor Totozt
133CANRobert Britton (CAN)Rally Cyclingzt
134GBRAlexander Richardson (GBR)Alpecin - Fenixzt
135SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
136GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
137BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
138ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
139FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BHzt
140CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Bardiani - CSF - Faizanèzt
141MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Team Sapura Cyclingzt
142FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
143ESPJosu Etxeberria (ESP)zt
144USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
145ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Burgos - BHzt
146MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Team Sapura Cyclingzt
147NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt
148FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
149AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
150TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)zt
151BELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
152IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
153BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
154ITAMauro Finetto (ITA)Delkozt
155SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
156ESPCarmelo Urbano Fontiveros (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
157RUSMatvei Mamykin (RUS)Nippo - Provence - Pts Contizt
158GERMichel Gießelmann (GER)zt
159ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
160ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk0:33
161DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Uno - X Pro Cycling Team0:36
162ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
163TURFeritcan Samli (TUR)Spor Toto0:54
164AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation0:59
165NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Team1:09
166SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
167CANPier-André Côté (CAN)Rally Cyclingzt
168GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
169ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
170ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Spor Totozt
171ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
172SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Konya - Konya - 144,9 km - 12 April 2021Sprint

Image CEO Event Medya AS. Source : Site officiel du Tour de Turquie.


1GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Step3:17:26
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
3GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
4NEDArvid De Kleijn (NED)Rally Cyclingzt
5POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
6ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
7ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
8ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
9GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
10NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
11FRAPierre Barbier (FRA)Delkozt
12BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
13LATMartins Pluto (LAT)A Bloczt
14NEDBodi Del Grosso (NED)A Bloczt
15ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delkozt
16ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelozt
18ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
19ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
20AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coastzt
21CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
22GERLars Kulbe (GER)Sks Sauerland Nrwzt
23JAPHijiri Oda (JAP)Nippo - Provence - Pts Contizt
24USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
25RUSMamyr Stash (RUS)Spor Totozt
26ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometazt
27BELWesley Vercamst (BEL)Bingoal - WB Development Teamzt
28FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
29GERPer Münstermann (GER)zt
30GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenixzt
31BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
32SLOZiga Jerman (SLO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
33DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
34BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Minsk Cycling Clubzt
35GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
36RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Burgos - BHzt
37ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
38NEDIvar Slik (NED)A Bloczt
39GERCalvin Dik (GER)zt
40ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
41ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana - Premier Techzt
42AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
43ITALuca Wackermann (ITA)Eolo - Kometazt
44BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
45SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
46ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadizt
47ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
48GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
49RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
50TURAhmet Örken (TUR)Team Sapura Cyclingzt
51FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
52SUIFabio Christen (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
53KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
54KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
55NEDStijn Daemen (NED)A Bloczt
56ESPDavid González Arribas (ESP)zt
57BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
58USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
59ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
60SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
61NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
62HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
63SUIOliver Behringer (SUI)Novo Nordiskzt
64KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
65ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Techzt
66GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
67ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
68USAAlex Hoehn (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
69ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
70RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
71ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
72NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
73NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
74ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
75BLRIvan Charniauski (BLR)Minsk Cycling Clubzt
76ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Spor Totozt
77POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
78MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
79COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana - Premier Techzt
80MASNur Aiman Rosli (MAS)Team Sapura Cyclingzt
81CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
82TURBurak Abay (TUR)zt
83MDACristian Raileanu (MDA)Team Sapura Cyclingzt
84UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
85ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
86KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
87ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
88UKRVitaliy Buts (UKR)zt
89ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
90ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delkozt
91RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
92NEDStijn Appel (NED)A Bloczt
93DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Dare Development Teamzt
94NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
95ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
96KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana - Premier Techzt
97TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakarya BBzt
98ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delkozt
99CANPier-André Côté (CAN)Rally Cyclingzt
100NEDNils Sinschek (NED)zt
101ESPMartí Vigo del Arco (ESP)Androni Giocattoli - Sidermeczt
102GERJohannes Adamietz (GER)zt
103FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
104FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
105UKRAnatoliy Budyak (UKR)Spor Totozt
106FRAMathias Le Turnier (FRA)Delkozt
107BELMeindert Weulink (BEL)A Bloczt
108BLRStanislau Bazhkou (BLR)zt
109ITAMattia Frapporti (ITA)Eolo - Kometazt
110FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
111TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
112BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
113ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
114ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
115ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
116FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BHzt
117MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Team Sapura Cyclingzt
118COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
119RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
120ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
121COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
122ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
123BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
124ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
125TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BBzt
126NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
127USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
128AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
129BELSean De Bie (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
130BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
131GERJon Knolle (GER)zt
132BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
133IRLJesse Ewart (IRL)Team Sapura Cyclingzt
134ITADanilo Celano (ITA)Team Sapura Cyclingzt
135GERMichel Gießelmann (GER)zt
136USAKent Ross (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
137ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
138CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Bardiani - CSF - Faizanèzt
139ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Burgos - BHzt
140FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
141TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)zt
142ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
143GERTim Neffgen (GER)Sks Sauerland Nrwzt
144USALogan Lakota Phippen (USA)Novo Nordiskzt
145AZEElchin Asadov (AZE)zt
146ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Burgos - BHzt
147AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
148AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
149MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Team Sapura Cyclingzt
150GBRAlexander Richardson (GBR)Alpecin - Fenixzt
151ITAMauro Finetto (ITA)Delkozt
152IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
153BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
154ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
155FRAClément Berthet (FRA)Delkozt
156USAEmerson Oronte (USA)Rally Cyclingzt
157TUREmre Yavuz (TUR)Spor Totozt
158BELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
159RUSMatvei Mamykin (RUS)Nippo - Provence - Pts Contizt
160ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
161SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
162ESPJosu Etxeberria (ESP)zt
163TURFeritcan Samli (TUR)Spor Totozt
164ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
165ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation0:35
166ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenix0:46
167NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step1:46
168NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
169ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
170ESPCarmelo Urbano Fontiveros (ESP)Caja Rural - Seguros Rga8:27
171CANRobert Britton (CAN)Rally Cycling

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Beysehir - Alanya - 212,6 km - 13 April 2021Sprint

Image CEO Event Medya AS. Source : Site officiel du Tour de Turquie.


1GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Step5:10:30
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
3POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
4NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
5GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
6ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometazt
7NEDArvid De Kleijn (NED)Rally Cyclingzt
8BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
9ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delkozt
10ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
11ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
12ESPDavid González Arribas (ESP)zt
13GERLars Kulbe (GER)Sks Sauerland Nrwzt
14BELWesley Vercamst (BEL)Bingoal - WB Development Teamzt
15USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
16RUSMamyr Stash (RUS)Spor Totozt
17FRAPierre Barbier (FRA)Delkozt
18BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Minsk Cycling Clubzt
19NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
20ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelozt
21ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
22ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23SLOZiga Jerman (SLO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
24ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
25GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
26ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27GERPer Münstermann (GER)zt
28NEDStijn Daemen (NED)A Bloczt
29GERCalvin Dik (GER)zt
30CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
31ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
32ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
33BELMeindert Weulink (BEL)A Bloczt
34KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
35ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Techzt
36USAKent Ross (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
37ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
38GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
39NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt
40TURAhmet Örken (TUR)Team Sapura Cyclingzt
41BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
42KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana - Premier Techzt
43NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
44LATMartins Pluto (LAT)A Bloczt
45RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Burgos - BHzt
46COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
47ITALuca Wackermann (ITA)Eolo - Kometazt
48AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
49FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
50KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
51ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
52ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delkozt
53POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
54BLRIvan Charniauski (BLR)Minsk Cycling Clubzt
55USAAlex Hoehn (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
56TURBurak Abay (TUR)zt
57SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
58RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
59FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
60ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
61SUIFabio Christen (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
62DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Dare Development Teamzt
63UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
64MDACristian Raileanu (MDA)Team Sapura Cyclingzt
65ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Spor Totozt
66ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
67RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
68ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
69BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
70FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
71MASNur Aiman Rosli (MAS)Team Sapura Cyclingzt
72NEDIvar Slik (NED)A Bloczt
73RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
74NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
75ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
76CANPier-André Côté (CAN)Rally Cyclingzt
77TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
78JAPHijiri Oda (JAP)Nippo - Provence - Pts Contizt
79ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delkozt
80AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coastzt
81HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
82IRLJesse Ewart (IRL)Team Sapura Cyclingzt
83USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
84BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
85NEDBodi Del Grosso (NED)A Bloczt
86KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
87BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
88NEDStijn Appel (NED)A Bloczt
89COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana - Premier Techzt
90ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
91UKRVitaliy Buts (UKR)zt
92ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
93SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
94ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
95GERJohannes Adamietz (GER)zt
96FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
97FRAMathias Le Turnier (FRA)Delkozt
98BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
99NEDNils Sinschek (NED)zt
100KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
101ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
102COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
103TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BBzt
104FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BHzt
105GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
106ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
107NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
108ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Burgos - BHzt
109ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana - Premier Techzt
110ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
111UKRAnatoliy Budyak (UKR)Spor Totozt
112ITADanilo Celano (ITA)Team Sapura Cyclingzt
113SUIOliver Behringer (SUI)Novo Nordiskzt
114ITAMauro Finetto (ITA)Delkozt
115ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
116CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Bardiani - CSF - Faizanèzt
117ESPMartí Vigo del Arco (ESP)Androni Giocattoli - Sidermeczt
118FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
119IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
120ITAMattia Frapporti (ITA)Eolo - Kometazt
121ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
122GERMichel Gießelmann (GER)zt
123ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
124GERJon Knolle (GER)zt
125AZEElchin Asadov (AZE)zt
126RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
127FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
128USALogan Lakota Phippen (USA)Novo Nordiskzt
129BLRStanislau Bazhkou (BLR)zt
130TUREmre Yavuz (TUR)Spor Totozt
131ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
132NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
133ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
134BELSean De Bie (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
135ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
136ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
137BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
138GERTim Neffgen (GER)Sks Sauerland Nrwzt
139TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakarya BBzt
140GBRAlexander Richardson (GBR)Alpecin - Fenixzt
141GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenixzt
142ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
143MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Team Sapura Cyclingzt
144MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Team Sapura Cyclingzt
145GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
146USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
147MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
148ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
149TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)zt
150ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
151AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
152ESPCarmelo Urbano Fontiveros (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
153USAEmerson Oronte (USA)Rally Cyclingzt
154ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
155BELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
156AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
157TURFeritcan Samli (TUR)Spor Totozt
158RUSMatvei Mamykin (RUS)Nippo - Provence - Pts Contizt
159SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
160ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Burgos - BHzt
161ESPJosu Etxeberria (ESP)zt
162AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
163CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cycling0:24
164DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
165ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk0:54
166ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenixzt
167BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Step1:25
168BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
169NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Team2:17
170FRAClément Berthet (FRA)Delko

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Alanya - Kemer - 184,4 km - 14 April 2021Sprint

Image CEO Event Medya AS. Source : Site officiel du Tour de Turquie.



Etappe 5 - Kemer - Elmalı - 160,3 km - 15 April 2021Berg

Image CEO Event Medya AS. Source : Site officiel du Tour de Turquie.



Etappe 6 - Fethiye - Marmaris - 129,1 km - 16 April 2021Sprint

Image CEO Event Medya AS. Source : Site officiel du Tour de Turquie.



Etappe 7 - Marmaris - Turgutreis - 180 km - 17 April 2021Sprint

Image CEO Event Medya AS. Source : Site officiel du Tour de Turquie.



Etappe 8 - Bodrum - Kusadasi - 160,3 km - 18 April 2021Sprint

Image CEO Event Medya AS. Source : Site officiel du Tour de Turquie.


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden