De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - 56. Presidential Cycling Tour of Turkey - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - 56. Presidential Cycling Tour of Turkey - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Turkije

Uitslagen 2021

56. Presidential Cycling Tour of Turkey 2021

TurkijeTurkije - 11 April 2021 - 18 April 2021


Algemeen klassement - 16 April 2021


1ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delko21:34:17
2AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coast0:04
3ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermec0:06
4COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rga0:25
5ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Tech0:28
6DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Dare Development Team0:30
7ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko0:33
8FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTM0:48
9RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo0:52
10NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Team0:55
11ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadi1:01
12ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana - Premier Tech1:21
13USAAlex Hoehn (USA)Wildlife Generation Pro Cycling1:29
14COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana - Premier Techzt
15ITAMauro Finetto (ITA)Delko1:31
16NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH1:33
17FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:39
18ITALuca Wackermann (ITA)Eolo - Kometa2:13
19ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BH2:30
20ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
21ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
22SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelles2:43
23ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadi2:49
24GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation2:56
25UKRAnatoliy Budyak (UKR)Spor Toto3:10
26ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:16
27IRLJesse Ewart (IRL)Team Sapura Cycling3:23
28TURAhmet Örken (TUR)Team Sapura Cycling3:31
29ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Spor Toto3:35
30TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakarya BBzt
31ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadi3:46
32BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club3:56
33POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Conti4:00
34BELMeindert Weulink (BEL)A Bloc4:03
35CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermec4:07
36AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nation4:09
37ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa4:24
38ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
39ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cycling5:07
40ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:19
41ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
42KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Tech5:29
43RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
44UKRVitaliy Buts (UKR)5:31
45NEDStijn Daemen (NED)A Bloc5:38
46CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Bardiani - CSF - Faizanè5:59
47ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadi6:26
48FRAMathias Le Turnier (FRA)Delko6:30
49ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa7:26
50SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Conti7:31
51AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTM7:38
52ITADanilo Celano (ITA)Team Sapura Cycling7:42
53TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Toto7:46
54ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè7:48
55MDACristian Raileanu (MDA)Team Sapura Cycling8:00
56ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Burgos - BH8:15
57RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Burgos - BH8:46
58ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Euskaltel - Euskadi9:00
59TURBurak Abay (TUR)9:11
60ITAMattia Frapporti (ITA)Eolo - Kometa9:18
61GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation9:21
62BELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles9:28
63BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step9:55
64ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè10:05
65GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation10:34
66BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix10:40
67KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Tech11:04
68KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana - Premier Tech11:17
69NEDNils Sinschek (NED)11:22
70GERMichel Gießelmann (GER)11:41
71NEDStijn Appel (NED)A Bloc11:43
72GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Step12:09
73AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation12:23
74NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team12:29
75ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec12:36
76BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
77ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè12:39
78LATMartins Pluto (LAT)A Bloczt
79ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
80RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
81ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
82ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
83FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
84HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
85FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
86NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
87IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cycling13:03
88ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa13:12
89KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana - Premier Tech13:20
90ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation13:50
91ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation14:17
92ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadi14:57
93GERLars Kulbe (GER)Sks Sauerland Nrw14:58
94UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
95ESPMartí Vigo del Arco (ESP)Androni Giocattoli - Sidermeczt
96SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
97FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BHzt
98AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
99SLOZiga Jerman (SLO)Androni Giocattoli - Sidermec15:03
100COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step15:18
101BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Step15:26
102NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Step15:32
103POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal - Wallonie Bruxelles16:13
104GREGeorgios Bouglas (GRE)16:41
105NEDBodi Del Grosso (NED)A Bloc17:10
106SUIFabio Christen (SUI)Nippo - Provence - Pts Conti17:26
107GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenixzt
108FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels P/b KTM17:44
109TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)18:01
110BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenix18:13
111BELSean De Bie (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles18:15
112USAKent Ross (USA)Wildlife Generation Pro Cycling18:18
113ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko18:24
114ESPCarmelo Urbano Fontiveros (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
115MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Team Sapura Cycling18:59
116RUSMatvei Mamykin (RUS)Nippo - Provence - Pts Conti19:00
117ESPDavid González Arribas (ESP)19:03
118ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
119BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Minsk Cycling Club19:08
120ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelo19:26
121BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club19:28
122ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTM19:34
123AZEElchin Asadov (AZE)19:39
124GERPer Münstermann (GER)19:45
125MASNur Aiman Rosli (MAS)Team Sapura Cycling19:46
126TUREmre Yavuz (TUR)Spor Toto19:59
127BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles20:35
128FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
129GERJon Knolle (GER)20:37
130BLRStanislau Bazhkou (BLR)20:42
131RUSMamyr Stash (RUS)Spor Toto20:43
132MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Team Sapura Cyclingzt
133NEDIvar Slik (NED)A Bloc21:05
134TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BB21:21
135ESPJosu Etxeberria (ESP)21:22
136ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Burgos - BH21:25
137BELWesley Vercamst (BEL)Bingoal - WB Development Team21:38
138FRAPierre Barbier (FRA)Delko21:47
139BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles22:00
140ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BH22:29
141ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk22:51
142ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec23:03
143GERTim Neffgen (GER)Sks Sauerland Nrw24:22
144SUIOliver Behringer (SUI)Novo Nordisk25:46
145NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Team25:49
146NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno - X Pro Cycling Team26:12
147DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Uno - X Pro Cycling Team26:24
148NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step26:28
149USALogan Lakota Phippen (USA)Novo Nordisk27:45
150TURFeritcan Samli (TUR)Spor Toto28:22
151BLRAlexei Shnyrko (BLR)30:29
152BLRIvan Charniauski (BLR)Minsk Cycling Club45:25

Etappe 1 - Nevsehir - Ürgüp - 167,3 km - 11 April 2021Sprint

Image CEO Event Medya AS. Source : Site officiel du Tour de Turquie.


1NEDArvid De Kleijn (NED)Rally Cycling1:35:38
2NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
3FRAPierre Barbier (FRA)Delkozt
4GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
5BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
6GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
7ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
8ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometazt
9ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
10ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delkozt
11ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
12LATMartins Pluto (LAT)A Bloczt
13GERLars Kulbe (GER)Sks Sauerland Nrwzt
14ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
15NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
16POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
17KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
18COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
19ITAMattia Frapporti (ITA)Eolo - Kometazt
20RUSMamyr Stash (RUS)Spor Totozt
21ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
22USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
23GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
24KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
25BELMeindert Weulink (BEL)A Bloczt
26NEDBodi Del Grosso (NED)A Bloczt
27MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
28TURAhmet Örken (TUR)Team Sapura Cyclingzt
29BELWesley Vercamst (BEL)Bingoal - WB Development Teamzt
30USAAlex Hoehn (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
31CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
32CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
33BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Minsk Cycling Clubzt
34RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Burgos - BHzt
35ESPDavid González Arribas (ESP)zt
36KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana - Premier Techzt
37HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
38ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Techzt
39BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
40JAPHijiri Oda (JAP)Nippo - Provence - Pts Contizt
41KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
42ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delkozt
43GERPer Münstermann (GER)zt
44NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
45GERCalvin Dik (GER)zt
46ITALuca Wackermann (ITA)Eolo - Kometazt
47ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
48FRAClément Berthet (FRA)Delkozt
49ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
50BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
51AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
52UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
53NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
54FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
55GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenixzt
56BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
57FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
58ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenixzt
59ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana - Premier Techzt
60ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
61UKRVitaliy Buts (UKR)zt
62ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelozt
63TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BBzt
64RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
65NEDStijn Appel (NED)A Bloczt
66ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delkozt
67USAKent Ross (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
68ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
69ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
70AZEElchin Asadov (AZE)zt
71SUIOliver Behringer (SUI)Novo Nordiskzt
72BLRIvan Charniauski (BLR)Minsk Cycling Clubzt
73BELSean De Bie (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
74MDACristian Raileanu (MDA)Team Sapura Cyclingzt
75ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
76NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
77ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadizt
78ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
79BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
80GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
81ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
82COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana - Premier Techzt
83RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
84RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
85TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakarya BBzt
86TURBurak Abay (TUR)zt
87BLRStanislau Bazhkou (BLR)zt
88GERJohannes Adamietz (GER)zt
89BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
90DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Dare Development Teamzt
91NEDStijn Daemen (NED)A Bloczt
92RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
93NEDIvar Slik (NED)A Bloczt
94ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
95ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
96ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
97NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
98BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
99GERJon Knolle (GER)zt
100ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
101SUIFabio Christen (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
102KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
103FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
104MASNur Aiman Rosli (MAS)Team Sapura Cyclingzt
105ESPMartí Vigo del Arco (ESP)Androni Giocattoli - Sidermeczt
106COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
107POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
108ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
109ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
110ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
111ITADanilo Celano (ITA)Team Sapura Cyclingzt
112IRLJesse Ewart (IRL)Team Sapura Cyclingzt
113AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coastzt
114UKRAnatoliy Budyak (UKR)Spor Totozt
115USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
116FRAMathias Le Turnier (FRA)Delkozt
117FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
118ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
119USALogan Lakota Phippen (USA)Novo Nordiskzt
120BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
121ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
122NEDNils Sinschek (NED)zt
123TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
124ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Burgos - BHzt
125USAEmerson Oronte (USA)Rally Cyclingzt
126AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
127ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
128SLOZiga Jerman (SLO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
129ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
130ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
131GERTim Neffgen (GER)Sks Sauerland Nrwzt
132TUREmre Yavuz (TUR)Spor Totozt
133CANRobert Britton (CAN)Rally Cyclingzt
134GBRAlexander Richardson (GBR)Alpecin - Fenixzt
135SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
136GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
137BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
138ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
139FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BHzt
140CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Bardiani - CSF - Faizanèzt
141MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Team Sapura Cyclingzt
142FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
143ESPJosu Etxeberria (ESP)zt
144USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
145ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Burgos - BHzt
146MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Team Sapura Cyclingzt
147NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt
148FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
149AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
150TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)zt
151BELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
152IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
153BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
154ITAMauro Finetto (ITA)Delkozt
155SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
156ESPCarmelo Urbano Fontiveros (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
157RUSMatvei Mamykin (RUS)Nippo - Provence - Pts Contizt
158GERMichel Gießelmann (GER)zt
159ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
160ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk0:33
161DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Uno - X Pro Cycling Team0:36
162ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
163TURFeritcan Samli (TUR)Spor Toto0:54
164AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation0:59
165NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Team1:09
166SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
167CANPier-André Côté (CAN)Rally Cyclingzt
168GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
169ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
170ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Spor Totozt
171ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
172SUISimon Pellaud (SUI)Androni Giocattoli - Sidermec

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Konya - Konya - 144,9 km - 12 April 2021Sprint

Image CEO Event Medya AS. Source : Site officiel du Tour de Turquie.


1GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Step3:17:26
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
3GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
4NEDArvid De Kleijn (NED)Rally Cyclingzt
5POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
6ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
7ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
8ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
9GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
10NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
11FRAPierre Barbier (FRA)Delkozt
12BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
13LATMartins Pluto (LAT)A Bloczt
14NEDBodi Del Grosso (NED)A Bloczt
15ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delkozt
16ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
17ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelozt
18ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
19ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
20AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coastzt
21CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
22GERLars Kulbe (GER)Sks Sauerland Nrwzt
23JAPHijiri Oda (JAP)Nippo - Provence - Pts Contizt
24USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
25RUSMamyr Stash (RUS)Spor Totozt
26ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometazt
27BELWesley Vercamst (BEL)Bingoal - WB Development Teamzt
28FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
29GERPer Münstermann (GER)zt
30GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenixzt
31BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
32SLOZiga Jerman (SLO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
33DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
34BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Minsk Cycling Clubzt
35GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
36RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Burgos - BHzt
37ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
38NEDIvar Slik (NED)A Bloczt
39GERCalvin Dik (GER)zt
40ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
41ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana - Premier Techzt
42AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
43ITALuca Wackermann (ITA)Eolo - Kometazt
44BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
45SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
46ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadizt
47ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
48GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
49RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
50TURAhmet Örken (TUR)Team Sapura Cyclingzt
51FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
52SUIFabio Christen (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
53KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
54KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
55NEDStijn Daemen (NED)A Bloczt
56ESPDavid González Arribas (ESP)zt
57BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
58USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
59ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
60SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
61NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
62HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
63SUIOliver Behringer (SUI)Novo Nordiskzt
64KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
65ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Techzt
66GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
67ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
68USAAlex Hoehn (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
69ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
70RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
71ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
72NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
73NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
74ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
75BLRIvan Charniauski (BLR)Minsk Cycling Clubzt
76ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Spor Totozt
77POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
78MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
79COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana - Premier Techzt
80MASNur Aiman Rosli (MAS)Team Sapura Cyclingzt
81CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
82TURBurak Abay (TUR)zt
83MDACristian Raileanu (MDA)Team Sapura Cyclingzt
84UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
85ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
86KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
87ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
88UKRVitaliy Buts (UKR)zt
89ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
90ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delkozt
91RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
92NEDStijn Appel (NED)A Bloczt
93DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Dare Development Teamzt
94NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
95ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
96KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana - Premier Techzt
97TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakarya BBzt
98ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delkozt
99CANPier-André Côté (CAN)Rally Cyclingzt
100NEDNils Sinschek (NED)zt
101ESPMartí Vigo del Arco (ESP)Androni Giocattoli - Sidermeczt
102GERJohannes Adamietz (GER)zt
103FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
104FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
105UKRAnatoliy Budyak (UKR)Spor Totozt
106FRAMathias Le Turnier (FRA)Delkozt
107BELMeindert Weulink (BEL)A Bloczt
108BLRStanislau Bazhkou (BLR)zt
109ITAMattia Frapporti (ITA)Eolo - Kometazt
110FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
111TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
112BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
113ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
114ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
115ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
116FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BHzt
117MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Team Sapura Cyclingzt
118COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
119RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
120ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
121COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
122ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
123BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
124ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
125TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BBzt
126NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
127USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
128AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
129BELSean De Bie (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
130BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
131GERJon Knolle (GER)zt
132BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
133IRLJesse Ewart (IRL)Team Sapura Cyclingzt
134ITADanilo Celano (ITA)Team Sapura Cyclingzt
135GERMichel Gießelmann (GER)zt
136USAKent Ross (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
137ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
138CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Bardiani - CSF - Faizanèzt
139ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Burgos - BHzt
140FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
141TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)zt
142ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
143GERTim Neffgen (GER)Sks Sauerland Nrwzt
144USALogan Lakota Phippen (USA)Novo Nordiskzt
145AZEElchin Asadov (AZE)zt
146ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Burgos - BHzt
147AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
148AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
149MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Team Sapura Cyclingzt
150GBRAlexander Richardson (GBR)Alpecin - Fenixzt
151ITAMauro Finetto (ITA)Delkozt
152IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
153BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
154ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
155FRAClément Berthet (FRA)Delkozt
156USAEmerson Oronte (USA)Rally Cyclingzt
157TUREmre Yavuz (TUR)Spor Totozt
158BELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
159RUSMatvei Mamykin (RUS)Nippo - Provence - Pts Contizt
160ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
161SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
162ESPJosu Etxeberria (ESP)zt
163TURFeritcan Samli (TUR)Spor Totozt
164ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
165ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation0:35
166ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenix0:46
167NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step1:46
168NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
169ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
170ESPCarmelo Urbano Fontiveros (ESP)Caja Rural - Seguros Rga8:27
171CANRobert Britton (CAN)Rally Cycling

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Beysehir - Alanya - 212,6 km - 13 April 2021Sprint

Image CEO Event Medya AS. Source : Site officiel du Tour de Turquie.


1GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Step5:10:30
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
3POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
4NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
5GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
6ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometazt
7NEDArvid De Kleijn (NED)Rally Cyclingzt
8BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
9ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delkozt
10ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
11ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
12ESPDavid González Arribas (ESP)zt
13GERLars Kulbe (GER)Sks Sauerland Nrwzt
14BELWesley Vercamst (BEL)Bingoal - WB Development Teamzt
15USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
16RUSMamyr Stash (RUS)Spor Totozt
17FRAPierre Barbier (FRA)Delkozt
18BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Minsk Cycling Clubzt
19NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
20ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelozt
21ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
22ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
23SLOZiga Jerman (SLO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
24ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
25GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
26ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadizt
27GERPer Münstermann (GER)zt
28NEDStijn Daemen (NED)A Bloczt
29GERCalvin Dik (GER)zt
30CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
31ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
32ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
33BELMeindert Weulink (BEL)A Bloczt
34KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
35ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Techzt
36USAKent Ross (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
37ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
38GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
39NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt
40TURAhmet Örken (TUR)Team Sapura Cyclingzt
41BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
42KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana - Premier Techzt
43NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
44LATMartins Pluto (LAT)A Bloczt
45RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Burgos - BHzt
46COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
47ITALuca Wackermann (ITA)Eolo - Kometazt
48AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
49FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
50KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
51ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
52ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delkozt
53POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
54BLRIvan Charniauski (BLR)Minsk Cycling Clubzt
55USAAlex Hoehn (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
56TURBurak Abay (TUR)zt
57SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
58RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
59FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
60ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
61SUIFabio Christen (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
62DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Dare Development Teamzt
63UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
64MDACristian Raileanu (MDA)Team Sapura Cyclingzt
65ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Spor Totozt
66ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
67RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
68ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
69BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
70FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
71MASNur Aiman Rosli (MAS)Team Sapura Cyclingzt
72NEDIvar Slik (NED)A Bloczt
73RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
74NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
75ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
76CANPier-André Côté (CAN)Rally Cyclingzt
77TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
78JAPHijiri Oda (JAP)Nippo - Provence - Pts Contizt
79ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delkozt
80AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coastzt
81HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
82IRLJesse Ewart (IRL)Team Sapura Cyclingzt
83USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
84BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
85NEDBodi Del Grosso (NED)A Bloczt
86KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
87BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
88NEDStijn Appel (NED)A Bloczt
89COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana - Premier Techzt
90ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
91UKRVitaliy Buts (UKR)zt
92ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
93SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
94ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
95GERJohannes Adamietz (GER)zt
96FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
97FRAMathias Le Turnier (FRA)Delkozt
98BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
99NEDNils Sinschek (NED)zt
100KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
101ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
102COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
103TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BBzt
104FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BHzt
105GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
106ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
107NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
108ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Burgos - BHzt
109ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana - Premier Techzt
110ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
111UKRAnatoliy Budyak (UKR)Spor Totozt
112ITADanilo Celano (ITA)Team Sapura Cyclingzt
113SUIOliver Behringer (SUI)Novo Nordiskzt
114ITAMauro Finetto (ITA)Delkozt
115ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
116CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Bardiani - CSF - Faizanèzt
117ESPMartí Vigo del Arco (ESP)Androni Giocattoli - Sidermeczt
118FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
119IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
120ITAMattia Frapporti (ITA)Eolo - Kometazt
121ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
122GERMichel Gießelmann (GER)zt
123ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
124GERJon Knolle (GER)zt
125AZEElchin Asadov (AZE)zt
126RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
127FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
128USALogan Lakota Phippen (USA)Novo Nordiskzt
129BLRStanislau Bazhkou (BLR)zt
130TUREmre Yavuz (TUR)Spor Totozt
131ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
132NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
133ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
134BELSean De Bie (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
135ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
136ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
137BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
138GERTim Neffgen (GER)Sks Sauerland Nrwzt
139TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakarya BBzt
140GBRAlexander Richardson (GBR)Alpecin - Fenixzt
141GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenixzt
142ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
143MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Team Sapura Cyclingzt
144MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Team Sapura Cyclingzt
145GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
146USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
147MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
148ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
149TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)zt
150ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
151AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
152ESPCarmelo Urbano Fontiveros (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
153USAEmerson Oronte (USA)Rally Cyclingzt
154ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
155BELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
156AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
157TURFeritcan Samli (TUR)Spor Totozt
158RUSMatvei Mamykin (RUS)Nippo - Provence - Pts Contizt
159SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
160ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Burgos - BHzt
161ESPJosu Etxeberria (ESP)zt
162AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
163CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cycling0:24
164DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
165ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk0:54
166ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenixzt
167BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Step1:25
168BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
169NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Team2:17
170FRAClément Berthet (FRA)Delko

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Alanya - Kemer - 184,4 km - 14 April 2021Sprint

Image CEO Event Medya AS. Source : Site officiel du Tour de Turquie.


1GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Step4:09:38
2BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenixzt
3POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
4NEDArvid De Kleijn (NED)Rally Cyclingzt
5FRAPierre Barbier (FRA)Delkozt
6ESPDavid González Arribas (ESP)zt
7GERLars Kulbe (GER)Sks Sauerland Nrwzt
8ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
9LATMartins Pluto (LAT)A Bloczt
10ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelozt
11ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
12NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
13KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
14BELWesley Vercamst (BEL)Bingoal - WB Development Teamzt
15BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
16ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
17GERPer Münstermann (GER)zt
18NEDBodi Del Grosso (NED)A Bloczt
19GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
20RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Burgos - BHzt
21BELMeindert Weulink (BEL)A Bloczt
22TURAhmet Örken (TUR)Team Sapura Cyclingzt
23ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
24KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana - Premier Techzt
25NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
26FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
27TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
28BLRIvan Charniauski (BLR)Minsk Cycling Clubzt
29ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delkozt
30SLOZiga Jerman (SLO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
31ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
32AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
33BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
34KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
35FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
36AZEElchin Asadov (AZE)zt
37ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delkozt
38ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
39ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadizt
40ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
41ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
42USAAlex Hoehn (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
43RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
44SUIFabio Christen (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
45FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
46ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Techzt
47UKRVitaliy Buts (UKR)zt
48NEDStijn Appel (NED)A Bloczt
49GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nationzt
50BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
51POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
52CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
53GERCalvin Dik (GER)zt
54NEDStijn Daemen (NED)A Bloczt
55RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
56BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
57ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
58ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
59NEDIvar Slik (NED)A Bloczt
60ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
61ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
62SUIOliver Behringer (SUI)Novo Nordiskzt
63USALogan Lakota Phippen (USA)Novo Nordiskzt
64MDACristian Raileanu (MDA)Team Sapura Cyclingzt
65FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
66ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
67ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
68UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
69RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
70CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
71ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana - Premier Techzt
72MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Team Sapura Cyclingzt
73RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
74NEDNils Sinschek (NED)zt
75GERJohannes Adamietz (GER)zt
76ESPMartí Vigo del Arco (ESP)Androni Giocattoli - Sidermeczt
77BELSean De Bie (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
78TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakarya BBzt
79COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
80BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
81ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
82RUSMamyr Stash (RUS)Spor Totozt
83ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Spor Totozt
84UKRAnatoliy Budyak (UKR)Spor Totozt
85KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
86FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
87HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
88TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)zt
89ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
90CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Bardiani - CSF - Faizanèzt
91MASNur Aiman Rosli (MAS)Team Sapura Cyclingzt
92GERMichel Gießelmann (GER)zt
93NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
94FRAMathias Le Turnier (FRA)Delkozt
95ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
96ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delkozt
97NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
98FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BHzt
99ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
100ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
101ESPCarmelo Urbano Fontiveros (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
102DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Dare Development Teamzt
103TUREmre Yavuz (TUR)Spor Totozt
104FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
105TURBurak Abay (TUR)zt
106GERTim Neffgen (GER)Sks Sauerland Nrwzt
107COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana - Premier Techzt
108KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
109GERJon Knolle (GER)zt
110NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
111NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
112ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Burgos - BHzt
113BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
114COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
115ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
116NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
117BLRStanislau Bazhkou (BLR)zt
118BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
119USAGavin Mannion (USA)Rally Cyclingzt
120CANPier-André Côté (CAN)Rally Cyclingzt
121USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
122ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
123ITAMauro Finetto (ITA)Delkozt
124MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
125GBRAlexander Richardson (GBR)Alpecin - Fenixzt
126GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
127IRLJesse Ewart (IRL)Team Sapura Cyclingzt
128ITADanilo Celano (ITA)Team Sapura Cyclingzt
129ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
130DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
131MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Team Sapura Cyclingzt
132TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BBzt
133BELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
134SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
135BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Minsk Cycling Clubzt
136TURFeritcan Samli (TUR)Spor Totozt
137ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Burgos - BHzt
138BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
139AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
140ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
141GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
142AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nationzt
143USAEmerson Oronte (USA)Rally Cyclingzt
144ESPJosu Etxeberria (ESP)zt
145BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
146ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
147SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
148SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
149GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
150GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenixzt
151RUSMatvei Mamykin (RUS)Nippo - Provence - Pts Contizt
152AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coastzt
153ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
154USAKent Ross (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
155IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
156ITALuca Wackermann (ITA)Eolo - Kometazt
157ITAMattia Frapporti (ITA)Eolo - Kometazt
158NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt
159AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
160ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
161ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometazt
162ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
163ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
164ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
165ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
166ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometazt
167JAPHijiri Oda (JAP)Nippo - Provence - Pts Contizt
168USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
169ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenix

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Kemer - Elmalı - 160,3 km - 15 April 2021Berg

Image CEO Event Medya AS. Source : Site officiel du Tour de Turquie.


1ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delko4:25:25
2AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coastzt
3ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
4NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Team0:15
5COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
6ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Tech0:18
7DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Dare Development Team0:20
8ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delko0:23
9FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTM0:38
10RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelo0:42
11USAGavin Mannion (USA)Rally Cycling0:45
12ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadi0:54
13ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana - Premier Tech1:11
14USAAlex Hoehn (USA)Wildlife Generation Pro Cycling1:19
15COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana - Premier Techzt
16ITAMauro Finetto (ITA)Delko1:21
17NEDJetse Bol (NED)Burgos - BH1:23
18FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTM1:31
19AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nation1:40
20RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo1:59
21ITALuca Wackermann (ITA)Eolo - Kometa2:03
22ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè2:20
23ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
24ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
25SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelles2:33
26ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadi2:39
27GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nation2:46
28UKRAnatoliy Budyak (UKR)Spor Toto3:00
29KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelozt
30USAKyle Murphy (USA)Rally Cyclingzt
31ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè3:06
32IRLJesse Ewart (IRL)Team Sapura Cycling3:13
33TURAhmet Örken (TUR)Team Sapura Cycling3:21
34TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakarya BB3:25
35ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Spor Totozt
36CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Bardiani - CSF - Faizanè3:30
37ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadi3:36
38BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Club3:46
39POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Conti3:52
40BELMeindert Weulink (BEL)A Bloc3:53
41ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadi3:57
42CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
43FRAMathias Le Turnier (FRA)Delko4:02
44ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometa4:14
45ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
46ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cycling4:57
47ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa5:06
48AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTM5:09
49ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
50ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
51TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Toto5:17
52RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelo5:19
53KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
54UKRVitaliy Buts (UKR)5:23
55NEDStijn Daemen (NED)A Bloc5:28
56SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Conti5:43
57ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Euskaltel - Euskadi6:31
58TURBurak Abay (TUR)6:42
59GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation6:52
60BELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles6:59
61ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometa7:16
62ITADanilo Celano (ITA)Team Sapura Cycling7:34
63ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani - CSF - Faizanè7:38
64MDACristian Raileanu (MDA)Team Sapura Cycling7:50
65ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Burgos - BH8:05
66RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Burgos - BH8:36
67KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana - Premier Tech8:48
68NEDNils Sinschek (NED)8:53
69ITAMattia Frapporti (ITA)Eolo - Kometa9:08
70SLOZiga Jerman (SLO)Androni Giocattoli - Sidermec9:38
71BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Step9:45
72NEDStijn Appel (NED)A Bloc9:55
73ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
74TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)zt
75GERMichel Gießelmann (GER)zt
76GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nation10:34
77IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
78AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation10:36
79KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Tech10:54
80RUSMatvei Mamykin (RUS)Nippo - Provence - Pts Contizt
81KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana - Premier Techzt
82BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix10:58
83CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cyclingzt
84USAEmerson Oronte (USA)Rally Cycling11:06
85ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nation12:29
86BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
87FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BHzt
88ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
89BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
90FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
91BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
92SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
93USAKent Ross (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
94NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
95NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
96NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
97FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
98ESPMartí Vigo del Arco (ESP)Androni Giocattoli - Sidermeczt
99GERJon Knolle (GER)zt
100FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
101UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
102HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
103NEDIvar Slik (NED)A Bloczt
104ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
105RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
106GERLars Kulbe (GER)Sks Sauerland Nrwzt
107GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
108ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
109BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
110ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
111LATMartins Pluto (LAT)A Bloczt
112AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
113MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
114ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
115ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
116ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
117COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Step12:49
118BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenixzt
119ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordisk13:18
120NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step15:22
121NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
122NEDBodi Del Grosso (NED)A Bloc16:11
123POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal - Wallonie Bruxelles16:31
124MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Team Sapura Cycling16:40
125GREGeorgios Bouglas (GRE)16:59
126AZEElchin Asadov (AZE)17:16
127MASNur Aiman Rosli (MAS)Team Sapura Cyclingzt
128BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
129GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenixzt
130SUIFabio Christen (SUI)Nippo - Provence - Pts Conti17:30
131GERPer Münstermann (GER)17:34
132DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Uno - X Pro Cycling Team17:38
133TUREmre Yavuz (TUR)Spor Totozt
134FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels P/b KTM18:04
135ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelo18:08
136ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec18:14
137NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
138BELSean De Bie (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
139BLRStanislau Bazhkou (BLR)zt
140ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delkozt
141RUSMamyr Stash (RUS)Spor Toto18:17
142ESPCarmelo Urbano Fontiveros (ESP)Caja Rural - Seguros Rga18:52
143MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Team Sapura Cyclingzt
144GERCalvin Dik (GER)18:53
145TURFeritcan Samli (TUR)Spor Totozt
146TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BBzt
147ESPDavid González Arribas (ESP)18:56
148ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
149ESPJosu Etxeberria (ESP)zt
150ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Burgos - BH18:58
151CANPier-André Côté (CAN)Rally Cyclingzt
152NEDArvid De Kleijn (NED)Rally Cycling19:09
153BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Minsk Cycling Club19:22
154GERTim Neffgen (GER)Sks Sauerland Nrw19:24
155BELWesley Vercamst (BEL)Bingoal - WB Development Team19:55
156USALogan Lakota Phippen (USA)Novo Nordisk20:00
157FRAPierre Barbier (FRA)Delko22:23
158ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTM37:46
159SUIOliver Behringer (SUI)Novo Nordiskzt
160ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
161BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
162BLRIvan Charniauski (BLR)Minsk Cycling Clubzt
163GERJohannes Adamietz (GER)
164ITAManuel Belletti (ITA)Eolo - Kometa
165JAPHijiri Oda (JAP)Nippo - Provence - Pts Conti
166USANoah Granigan (USA)Wildlife Generation Pro Cycling
167GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 6 - Fethiye - Marmaris - 129,1 km - 16 April 2021Sprint

Image CEO Event Medya AS. Source : Site officiel du Tour de Turquie.


1BELJasper Philipsen (BEL)Alpecin - Fenix2:55:50
2GERAndré Greipel (GER)Israel Start-Up Nationzt
3NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
4GBRMark Cavendish (GBR)Deceuninck - Quick Stepzt
5POLStanislaw Aniolkowski (POL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
6ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
7ITAGiovanni Lonardi (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
8ITAVincenzo Albanese (ITA)Eolo - Kometazt
9RUSIgor Boev (RUS)Gazprom - Rusvelozt
10LATMartins Pluto (LAT)A Bloczt
11ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delkozt
12ITANicola Venchiarutti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
13FRAKévin Réza (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
14ESPDavid González Arribas (ESP)zt
15CROJosip Rumac (CRO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
16KAZYevgeniy Gidich (KAZ)Astana - Premier Techzt
17BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Minsk Cycling Clubzt
18ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
19TURAhmet Örken (TUR)Team Sapura Cyclingzt
20ESPJuan José Lobato del Valle (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21GERMarcel Meisen (GER)Alpecin - Fenixzt
22BELMeindert Weulink (BEL)A Bloczt
23ITAAndrea Peron (ITA)Novo Nordiskzt
24RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Burgos - BHzt
25ESPDelio Fernandez Cruz (ESP)Delkozt
26GREGeorgios Bouglas (GRE)zt
27SUIFabio Christen (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
28RUSEvgeny Shalunov (RUS)Gazprom - Rusvelozt
29ITAFrancesco Gavazzi (ITA)Eolo - Kometazt
30NEDJetse Bol (NED)Burgos - BHzt
31ESPAritz Bagües Kalparsoro (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
32USAAlex Hoehn (USA)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
33ERIMerhawi Kudus (ERI)Astana - Premier Techzt
34DENAnthon Charmig (DEN)Uno-X Dare Development Teamzt
35FRAQuentin Pacher (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
36MDACristian Raileanu (MDA)Team Sapura Cyclingzt
37BLRBranislau Samoilau (BLR)Minsk Cycling Clubzt
38POLSzymon Tracz (POL)Nippo - Provence - Pts Contizt
39ESPDiego Rubio Hernandez (ESP)Burgos - BHzt
40ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Delkozt
41AUSJay Vine (AUS)Ara Pro Racing Sunshine Coastzt
42FRAMaxime Chevalier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
43ESPJulen Irizar Laskurain (ESP)Euskaltel - Euskadizt
44ITASamuele Zoccarato (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
45ITALuca Wackermann (ITA)Eolo - Kometazt
46ESPGabriel Reguero Corral (ESP)Spor Totozt
47ITAMattia Frapporti (ITA)Eolo - Kometazt
48KAZNikita Stalnov (KAZ)Astana - Premier Techzt
49ITAMauro Finetto (ITA)Delkozt
50ARGEduardo Sepúlveda (ARG)Androni Giocattoli - Sidermeczt
51NORAnders Halland Johannessen (NOR)Uno-X Dare Development Teamzt
52HUNPéter Kusztor (HUN)Novo Nordiskzt
53COLJhojan Orlando García Sosa (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
54FRAPierre Rolland (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
55GBRAlex Dowsett (GBR)Israel Start-Up Nationzt
56ESPHéctor Saez Benito (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
57ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Eolo - Kometazt
58BELIljo Keisse (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
59RUSArtem Nych (RUS)Gazprom - Rusvelozt
60UKRAnatoliy Budyak (UKR)Spor Totozt
61IRLJesse Ewart (IRL)Team Sapura Cyclingzt
62UKRVitaliy Buts (UKR)zt
63BELSean De Bie (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
64NZLShane Archbold (NZL)Deceuninck - Quick Stepzt
65NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
66ITAGiovanni Visconti (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
67ITAUmberto Marengo (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
68ITAMirco Maestri (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
69TURMustafa Sayar (TUR)Salcano Sakarya BBzt
70NEDStijn Daemen (NED)A Bloczt
71ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Euskaltel - Euskadizt
72ESPIbai Azurmendi Sagastibeltza (ESP)Euskaltel - Euskadizt
73ESPDavid Lozano Riba (ESP)Novo Nordiskzt
74ROUSerghei Tvetcov (ROU)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
75BLRYauhen Sobal (BLR)Minsk Cycling Clubzt
76COLRodrigo Contreras Pinzón (COL)Astana - Premier Techzt
77ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Burgos - BHzt
78ITAAlessandro Tonelli (ITA)Bardiani - CSF - Faizanèzt
79ESPJoel Nicolau Beltrán (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
80ESPCarmelo Urbano Fontiveros (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
81ESPJavier Romo Oliver (ESP)Astana - Premier Techzt
82SUIJoel Suter (SUI)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
83FRACyril Gautier (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
84ITADanilo Celano (ITA)Team Sapura Cyclingzt
85AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Start-Up Nation0:38
86BELStijn Steels (BEL)Deceuninck - Quick Step1:22
87GERMichel Gießelmann (GER)1:36
88SUIJonathan Bögli (SUI)Nippo - Provence - Pts Conti1:38
89NEDStijn Appel (NED)A Bloczt
90ISRGuy Sagiv (ISR)Israel Start-Up Nationzt
91ITADamiano Cima (ITA)Gazprom - Rusvelozt
92NEDBodi Del Grosso (NED)A Bloczt
93GERRick Zabel (GER)Israel Start-Up Nation2:19
94TURBurak Abay (TUR)zt
95TUREmre Yavuz (TUR)Spor Totozt
96TUROguzhan Tiryaki (TUR)Spor Totozt
97ESPMartí Vigo del Arco (ESP)Androni Giocattoli - Sidermeczt
98AUTSebastian Schönberger (AUT)B&b Hotels P/b KTMzt
99TUROnur Balkan (TUR)Salcano Sakarya BBzt
100AZEElchin Asadov (AZE)zt
101NEDNils Sinschek (NED)zt
102SUIKevin Kuhn (SUI)Nippo - Provence - Pts Contizt
103GERPer Münstermann (GER)zt
104BELWesley Vercamst (BEL)Bingoal - WB Development Teamzt
105ESPPeio Goikoetxea Goiogana (ESP)Euskaltel - Euskadizt
106ESPJokin Aranburu Arruti (ESP)Euskaltel - Euskadizt
107ESPIker Ballarin Manso (ESP)Euskaltel - Euskadizt
108KAZGleb Brussenskiy (KAZ)Astana - Premier Techzt
109FRAGabriel Muller (FRA)Burgos - BHzt
110RUSMamyr Stash (RUS)Spor Totozt
111BLRStanislau Bazhkou (BLR)zt
112KAZArtyom Zakharov (KAZ)Astana - Premier Techzt
113MASNur Aiman Rosli (MAS)Team Sapura Cyclingzt
114GERLars Kulbe (GER)Sks Sauerland Nrwzt
115BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
116ESPManuel Penalver Aniorte (ESP)Burgos - BHzt
117UKRMykhaylo Kononenko (UKR)zt
118MASMuhamad Zawawi Azman (MAS)Team Sapura Cyclingzt
119ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Burgos - BHzt
120MASAkmal Hakim Zakaria (MAS)Team Sapura Cyclingzt
121BELQuentin Venner (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
122IRLCormac McGeough (IRL)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
123AUSJonathan Clarke (AUS)Wildlife Generation Pro Cyclingzt
124FRAPierre Barbier (FRA)Delkozt
125AUSSebastian Berwick (AUS)Israel Start-Up Nationzt
126FRAMathias Le Turnier (FRA)Delkozt
127COLAlvaro José Hodeg Chagui (COL)Deceuninck - Quick Stepzt
128ESPJosu Etxeberria (ESP)zt
129CRCKevin Rivera Serrano (CRC)Bardiani - CSF - Faizanèzt
130BELLionel Taminiaux (BEL)Alpecin - Fenix5:14
131GERTim Neffgen (GER)Sks Sauerland Nrwzt
132ITAMatteo Malucelli (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec5:15
133SLOZiga Jerman (SLO)Androni Giocattoli - Sidermeczt
134USAKent Ross (USA)Wildlife Generation Pro Cycling5:41
135SUIOliver Behringer (SUI)Novo Nordiskzt
136BLRIvan Charniauski (BLR)Minsk Cycling Club7:29
137ITASamuele Rivi (ITA)Eolo - Kometa7:56
138BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
139USALogan Lakota Phippen (USA)Novo Nordiskzt
140BELJonas Castrique (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
141TURFeritcan Samli (TUR)Spor Totozt
142RUSMatvei Mamykin (RUS)Nippo - Provence - Pts Contizt
143TURHalil Ibrahim Dogan (TUR)zt
144BLRAlexei Shnyrko (BLR)zt
145FINJoonas Henttala (FIN)Novo Nordiskzt
146ITAUmberto Poli (ITA)Novo Nordiskzt
147DENFrederik Rodenberg Madsen (DEN)Uno - X Pro Cycling Team7:58
148NORSøren Wærenskjold (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
149GERJon Knolle (GER)zt
150NEDIvar Slik (NED)A Bloczt
151NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
152NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step9:10
153GERCalvin Dik (GER)
154MEXUlises Alfredo Castillo Soto (MEX)Wildlife Generation Pro Cycling
155NEDArvid De Kleijn (NED)Rally Cycling
156USAGavin Mannion (USA)Rally Cycling
157USAKyle Murphy (USA)Rally Cycling
158RUSNikolay Cherkasov (RUS)Gazprom - Rusvelo
159USAEmerson Oronte (USA)Rally Cycling
160KAZAnton Kuzmin (KAZ)Gazprom - Rusvelo
161CANNickolas Zukowsky (CAN)Rally Cycling
162CANPier-André Côté (CAN)Rally Cycling

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 7 - Marmaris - Turgutreis - 180 km - 17 April 2021Sprint

Image CEO Event Medya AS. Source : Site officiel du Tour de Turquie.



Etappe 8 - Bodrum - Kusadasi - 160,3 km - 18 April 2021Sprint

Image CEO Event Medya AS. Source : Site officiel du Tour de Turquie.


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Help

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden