De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - VOO-Tour de Wallonie - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - VOO-Tour de Wallonie - 2021 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2021

VOO-Tour de Wallonie 2021

BelgiëBelgië - 20 Juli 2021 - 24 Juli 2021


Algemeen klassement - 24 Juli 2021


1USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo20:31:13
2BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën0:04
3FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nation0:20
4ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidis0:24
5NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
6BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux0:27
7BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal0:28
8USASean Quinn (USA)Hagens Berman - Axeon0:31
9BELAmaury Capiot (BEL)Arkéa - Samsic0:32
10BELMilan Menten (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
11BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
12BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:33
13BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
14SWELucas Eriksson (SWE)zt
15ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
16BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudal0:34
17ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudal0:35
18NEDNick Van Der Lijke (NED)0:36
19FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
20BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
21FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
22NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
23PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
24ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
25ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
26ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
27BELArjen Livyns (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
28ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
29ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
30BELWard Vanhoof (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:32
31ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos1:35
32NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Team1:37
33GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdj1:42
34BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
35BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenix1:52
36NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma2:24
37BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorex2:43
38USAWilliam Barta (USA)EF Education - Nippo2:44
39BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise3:02
40NEDRick Pluimers (NED)Jumbo - Visma Development Team3:56
41BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
42BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nation4:33
43ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohe5:00
44BELAndreas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorex6:52
45BELDries Van Gestel (BEL)Total Direct énergie7:23
46DENJesper Hansen (DEN)8:25
47BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux8:31
48ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux9:26
49LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelles9:37
50PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates11:24
51ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTM11:31
52NEDRyan Kamp (NED)zt
53BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
54BELToon Vandebosch (BEL)11:36
55COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirates12:33
56GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix12:54
57FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj13:10
58USALogan Owen (USA)EF Education - Nippo13:30
59BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroën13:33
60NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno - X Pro Cycling Team13:52
61NEDTim Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Team13:55
62BELMichael Vanthourenhout (BEL)13:57
63ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates14:35
64DENJesper Schultz (DEN)15:09
65BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudal15:56
66AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assos16:07
67BELChristophe Noppe (BEL)Arkéa - Samsic16:28
68BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step17:08
69GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal17:18
70FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nation17:46
71BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix18:20
72FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct énergie18:31
73BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorex19:09
74BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Step19:18
75FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroën19:23
76NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma19:24
77BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
78BELGijs Van Hoecke (BEL)AG2R Citroën19:27
79BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
80FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
81ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergie19:29
82NORDaniel Hoelgaard (NOR)Uno - X Pro Cycling Team19:30
83POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assos20:22
84GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal20:55
85BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux21:34
86GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe21:42
87BELWitse Meeussen (BEL)21:50
88GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe21:54
89BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels P/b KTM21:56
90BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal22:02
91SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdj22:07
92NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step23:08
93NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team23:12
94NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirates23:18
95SUITom Bohli (SUI)Cofidis23:22
96NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj24:40
97NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct énergie24:41
98BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles24:52
99NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsic24:53
100BELBert De Backer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
101BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenix25:15
102NORAnders Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Team25:31
103LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo26:02
104FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsic26:56
105BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorex27:01
106BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenix27:02
107BELLaurens Sweeck (BEL)27:16
108BELJens Reynders (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise27:26
109ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation27:39
110FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct énergie28:26
111BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenix28:38
112BELPiet Allegaert (BEL)Cofidis28:48
113BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis29:09
114ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirates29:46
115NEDLars Van Der Haar (NED)30:34
116USAMatthew Riccitello (USA)Hagens Berman - Axeonzt
117ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation30:40
118ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nation30:57
119ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates32:36
120PORDiogo Barbosa (POR)Hagens Berman - Axeon33:53
121ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenix34:01
122FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdj34:03
123GBRChristopher Lawless (GBR)Total Direct énergie35:26
124FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsic35:56
125CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Step36:07
126BELToon Aerts (BEL)36:08
127DENTobias Mørch Kongstad (DEN)36:34
128BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise36:57
129JAPFumiyuki Beppu (JAP)EF Education - Nippo37:24
130NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo38:34
131BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorex40:28
132BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux40:46
133FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj41:19
134NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippo41:51
135DENMorten Hulgaard (DEN)Uno - X Pro Cycling Team42:18
136NORSyver Wærsted (NOR)Uno - X Pro Cycling Team42:58
137DENRasmus Christian Quaade (DEN)45:12
138USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo49:11
139BELDaan Marien (BEL)49:36
140DENJakob Egholm (DEN)Trek - Segafredo55:25
141BELThijs Aerts (BEL)zt

Etappe 1 - Genappe - Héron - 185,7 km - 20 Juli 2021Sprint

Image © Ethias Tour de Wallonie. Source : Site officiel du Tour de Wallonie.


1NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma4:21:36
2FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
3BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
4NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
5PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
6BELAmaury Capiot (BEL)Arkéa - Samsiczt
7COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
8BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
9ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
10BELMilan Menten (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
11AUSJarrod Drisners (AUS)Hagens Berman - Axeonzt
12ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
13USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
14GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
15ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
16BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
17FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroënzt
18GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
19BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
20NEDNick Van Der Lijke (NED)zt
21NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt
22GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
23BELChristophe Noppe (BEL)Arkéa - Samsiczt
24BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
25NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
26BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
27BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nationzt
28BELToon Aerts (BEL)zt
29BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
30DENTobias Mørch Kongstad (DEN)zt
31NORDaniel Hoelgaard (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
32BELWitse Meeussen (BEL)zt
33LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
34FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
35NEDElmar Reinders (NED)zt
36BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
37BELWard Vanhoof (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
38ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
39BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
40BELThimo Willems (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
41FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nationzt
42BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
43BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
44USASean Quinn (USA)Hagens Berman - Axeonzt
45BELToon Vandebosch (BEL)zt
46BELJens Reynders (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
47PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
48BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorexzt
49BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
50BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
51NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
52BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorexzt
53ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
54BELJacob Relaes (BEL)Tarteletto - Isorexzt
55SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
56BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
57ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
58ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nationzt
59PORDiogo Barbosa (POR)Hagens Berman - Axeonzt
60BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
61ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergiezt
62ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
63BELAnton Ferdinande (BEL)zt
64BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
65BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
66ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
67BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
68DENJesper Hansen (DEN)zt
69BELGijs Van Hoecke (BEL)AG2R Citroënzt
70BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
71ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenixzt
72FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
73FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsiczt
74NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
75BELLaurens Sweeck (BEL)zt
76AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
77ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
78ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
79GBRChristopher Lawless (GBR)Total Direct énergiezt
80BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
81DENJesper Schultz (DEN)zt
82BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
83GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
84BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
85FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
86BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
87BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
88BELArjen Livyns (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
89ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
90ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
91BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
92BELEli Iserbyt (BEL)zt
93BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorexzt
94NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
95BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
96ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
97USAWilliam Barta (USA)EF Education - Nippozt
98FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct énergiezt
99SWELucas Eriksson (SWE)zt
100GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Vismazt
101FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
102NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
103ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
104BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
105ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
106NEDRick Pluimers (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
107AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
108SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
109BELBert De Backer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
110NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
111NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct énergiezt
112NEDRyan Kamp (NED)zt
113BELMichael Vanthourenhout (BEL)zt
114USALogan Owen (USA)EF Education - Nippozt
115BELAndreas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
116FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
117BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
118FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct énergie0:35
119NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
120BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis0:55
121BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux1:15
122GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe1:30
123FRAJulien Morice (FRA)B&b Hotels P/b KTM2:19
124BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix2:32
125NEDTim Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Team3:18
126GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal3:44
127BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudalzt
128ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation4:14
129POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assos5:41
130BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
131NEDLars Van Der Haar (NED)zt
132NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
133USAMatthew Riccitello (USA)Hagens Berman - Axeonzt
134FRADonavan Grondin (FRA)Arkéa - Samsiczt
135LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
136BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorexzt
137GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohezt
138ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
139BELDries Van Gestel (BEL)Total Direct énergiezt
140SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohezt
141DENRasmus Christian Quaade (DEN)zt
142NORAnders Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Team6:42
143NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
144FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
145AUSNathan Haas (AUS)Cofidiszt
146USALucas Bourgoyne (USA)Hagens Berman - Axeonzt
147USAMichael Garrison (USA)Hagens Berman - Axeonzt
148BELDaan Marien (BEL)zt
149ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nation9:10
150NORSyver Wærsted (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
151ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
152ITAMatteo Pelucchi (ITA)Team Qhubeka Assoszt
153GBRHarry Tanfield (GBR)Team Qhubeka Assoszt
154USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
155NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
156JAPFumiyuki Beppu (JAP)EF Education - Nippozt
157CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
158BELYentl Bekaert (BEL)zt
159ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
160NEDPim Ronhaar (NED)zt
161BELThijs Aerts (BEL)zt
162DENJakob Egholm (DEN)Trek - Segafredozt
163DENMorten Hulgaard (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
164BELAlfdan De Decker (BEL)Tarteletto - Isorexzt
165FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
166FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
167DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)18:12
168FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdjzt
169AUSJames Whelan (AUS)EF Education - Nippo
170NEDOlav Kooij (NED)
171FRALorenzo Manzin (FRA)Total Direct énergie
172BELPieter Serry (BEL)Deceuninck - Quick Step

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Verviers - Herve - 172,5 km - 21 Juli 2021Sprint

Image © Ethias Tour de Wallonie. Source : Site officiel du Tour de Wallonie.


1NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step2:34:42
2COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
3BELAmaury Capiot (BEL)Arkéa - Samsiczt
4BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
5ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
6FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroënzt
7ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
8FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nationzt
9ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
10GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
11NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
12ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
13ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergiezt
14GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
15NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
16ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
17BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
18NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
19NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
20BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
21GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
22NEDRyan Kamp (NED)zt
23FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
24BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
25BELMilan Menten (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
26BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
27NEDNick Van Der Lijke (NED)zt
28BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nationzt
29ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nationzt
30ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenixzt
31BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
32NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
33BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
34NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
35BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
36BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
37BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
38ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
39AUSJarrod Drisners (AUS)Hagens Berman - Axeonzt
40NEDRick Pluimers (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
41BELAlfdan De Decker (BEL)Tarteletto - Isorexzt
42SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
43FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsiczt
44BELChristophe Noppe (BEL)Arkéa - Samsiczt
45ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
46BELBert De Backer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
47BELThimo Willems (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
48GBRChristopher Lawless (GBR)Total Direct énergiezt
49SWELucas Eriksson (SWE)zt
50BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
51BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
52BELGijs Van Hoecke (BEL)AG2R Citroënzt
53USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
54BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
55BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
56NEDTim Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
57BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
58DENJesper Hansen (DEN)zt
59BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
60BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorexzt
61BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
62USASean Quinn (USA)Hagens Berman - Axeonzt
63FRAJulien Morice (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
64USAWilliam Barta (USA)EF Education - Nippozt
65BELToon Vandebosch (BEL)zt
66FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
67BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
68BELDries Van Gestel (BEL)Total Direct énergiezt
69NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
70USALogan Owen (USA)EF Education - Nippozt
71BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
72SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
73BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
74AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
75ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
76BELWitse Meeussen (BEL)zt
77NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
78FRADonavan Grondin (FRA)Arkéa - Samsiczt
79DENJesper Schultz (DEN)zt
80BELMichael Vanthourenhout (BEL)zt
81NEDElmar Reinders (NED)zt
82ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
83NEDLars Van Der Haar (NED)zt
84BELJacob Relaes (BEL)Tarteletto - Isorexzt
85NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
86BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
87BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
88NORDaniel Hoelgaard (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
89BELJens Reynders (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
90GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
91ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
92DENTobias Mørch Kongstad (DEN)zt
93BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
94BELAndreas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
95ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
96ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
97FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
98PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
99BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
100ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
101PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
102GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
103GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
104SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohezt
105NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
106BELLaurens Sweeck (BEL)zt
107ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
108BELWard Vanhoof (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
109LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
110BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorexzt
111BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
112BELAnton Ferdinande (BEL)zt
113BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
114BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
115ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
116PORDiogo Barbosa (POR)Hagens Berman - Axeonzt
117BELArjen Livyns (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
118LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
119USAMichael Garrison (USA)Hagens Berman - Axeonzt
120NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
121FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct énergiezt
122BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
123ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
124NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
125FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
126NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct énergiezt
127FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
128BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudalzt
129ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
130FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
131BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorexzt
132BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
133BELToon Aerts (BEL)zt
134NEDPim Ronhaar (NED)zt
135USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
136BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorexzt
137USALucas Bourgoyne (USA)Hagens Berman - Axeonzt
138BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
139AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohezt
140USAMatthew Riccitello (USA)Hagens Berman - Axeonzt
141DENRasmus Christian Quaade (DEN)zt
142BELEli Iserbyt (BEL)zt
143BELYentl Bekaert (BEL)zt
144FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
145BELThijs Aerts (BEL)zt
146POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
147DENJakob Egholm (DEN)Trek - Segafredozt
148DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)zt
149BELDaan Marien (BEL)zt
150ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
151JAPFumiyuki Beppu (JAP)EF Education - Nippozt
152FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
153FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
154ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo0:28
155ITAMatteo Pelucchi (ITA)Team Qhubeka Assos0:37
156FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct énergie0:49
157BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:59
158GBRHarry Tanfield (GBR)Team Qhubeka Assoszt
159DENMorten Hulgaard (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
160BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
161NORAnders Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Team1:15
162GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma1:16
163GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohezt
164ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates1:29
165FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj1:39
166NORSyver Wærsted (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
167CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Step2:40
168AUSNathan Haas (AUS)Cofidis

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Plombières - Érezée - 179,9 km - 22 Juli 2021Medium berg

Image © Ethias Tour de Wallonie. Source : Site officiel du Tour de Wallonie.


1USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredo4:07:19
2BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroën0:01
3FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nation0:13
4ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
5NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
6BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudal0:17
7ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirates0:25
8BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
9BELMilan Menten (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
10BELAmaury Capiot (BEL)Arkéa - Samsiczt
11NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
12ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
13BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
14BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
15BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
16ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
17FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
18NEDNick Van Der Lijke (NED)zt
19USASean Quinn (USA)Hagens Berman - Axeonzt
20BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
21FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
22BELArjen Livyns (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
23ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
24FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
25ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
26ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
27SWELucas Eriksson (SWE)zt
28BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
29BELWard Vanhoof (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
30BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
31ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
32PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
33BELEli Iserbyt (BEL)zt
34ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
35AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe1:26
36NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
37NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
38BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
39ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assos1:30
40BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorex1:31
41ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
42BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
43ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
44NEDRick Pluimers (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
45BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
46GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
47GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
48BELDries Van Gestel (BEL)Total Direct énergiezt
49BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
50BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
51LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
52USAWilliam Barta (USA)EF Education - Nippo2:33
53DENJesper Hansen (DEN)3:39
54BELAndreas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorex4:27
55USALogan Owen (USA)EF Education - Nippozt
56BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nationzt
57GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudal7:02
58SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
59BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudalzt
60NEDTim Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
61ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
62COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
63AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
64DENJesper Schultz (DEN)zt
65ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation7:49
66FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct énergie10:24
67BELToon Vandebosch (BEL)zt
68PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates10:50
69NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Team11:20
70NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
71BELChristophe Noppe (BEL)Arkéa - Samsiczt
72SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
73POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
74BELGijs Van Hoecke (BEL)AG2R Citroënzt
75BELWitse Meeussen (BEL)zt
76NEDRyan Kamp (NED)zt
77BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
78FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
79FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
80NEDPim Ronhaar (NED)zt
81FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
82LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredozt
83ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
84BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
85ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
86GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenixzt
87BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
88BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
89BELMichael Vanthourenhout (BEL)zt
90BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal13:30
91BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
92GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe13:47
93ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergie13:48
94ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirates13:50
95BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step16:46
96BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
97FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsiczt
98NEDLars Van Der Haar (NED)zt
99BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorexzt
100BELThimo Willems (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
101NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct énergiezt
102PORDiogo Barbosa (POR)Hagens Berman - Axeonzt
103NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
104USAMatthew Riccitello (USA)Hagens Berman - Axeonzt
105BELBert De Backer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
106BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
107BELAnton Ferdinande (BEL)zt
108FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
109FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroënzt
110FRADonavan Grondin (FRA)Arkéa - Samsiczt
111BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
112NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
113BELDaan Marien (BEL)zt
114BELLaurens Sweeck (BEL)zt
115BELToon Aerts (BEL)zt
116ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
117BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
118NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
119ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
120NORDaniel Hoelgaard (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
121BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
122NORAnders Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
123CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
124GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohezt
125USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredozt
126NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step16:56
127NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma17:00
128NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj18:55
129BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorexzt
130FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct énergiezt
131FRAJulien Morice (FRA)B&b Hotels P/b KTMzt
132BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorexzt
133FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
134GBRChristopher Lawless (GBR)Total Direct énergiezt
135ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nationzt
136BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
137NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
138ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
139BELJacob Relaes (BEL)Tarteletto - Isorexzt
140BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise20:07
141BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
142NEDElmar Reinders (NED)zt
143BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
144DENRasmus Christian Quaade (DEN)zt
145DENTobias Mørch Kongstad (DEN)zt
146DENJakob Egholm (DEN)Trek - Segafredozt
147JAPFumiyuki Beppu (JAP)EF Education - Nippozt
148FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
149BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
150BELYentl Bekaert (BEL)zt
151DENMorten Hulgaard (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
152SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohezt
153NORSyver Wærsted (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
154BELJens Reynders (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
155BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
156GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
157BELThijs Aerts (BEL)zt
158ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenixzt
159USAMichael Garrison (USA)Hagens Berman - Axeon20:53
160USALucas Bourgoyne (USA)Hagens Berman - Axeon29:00
161DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)
162GBRHarry Tanfield (GBR)Team Qhubeka Assos
163AUSJarrod Drisners (AUS)Hagens Berman - Axeon
164FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdj
165BELAlfdan De Decker (BEL)Tarteletto - Isorex
166GERChristoph Pfingsten (GER)Jumbo - Visma
167ITAMatteo Pelucchi (ITA)Team Qhubeka Assos

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Neufchâteau - Fleurus - 206 km - 23 Juli 2021Sprint

Image © Ethias Tour de Wallonie. Source : Site officiel du Tour de Wallonie.


1NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma4:55:16
2ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
3COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
4ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
5USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
6BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
7BELAmaury Capiot (BEL)Arkéa - Samsiczt
8ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
9FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
10BELMilan Menten (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
11GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
12BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
13NEDRyan Kamp (NED)zt
14BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nationzt
15BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
16NEDNick Van Der Lijke (NED)zt
17FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
18GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
19ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergiezt
20BELWard Vanhoof (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
21NORDaniel Hoelgaard (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
22PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
23BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
24USASean Quinn (USA)Hagens Berman - Axeonzt
25BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
26ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
27SWELucas Eriksson (SWE)zt
28ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
29PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirateszt
30BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
31NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
32BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorexzt
33NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
34ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
35ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
36BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
37BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
38NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
39BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
40ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
41BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
42ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
43BELArjen Livyns (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
44BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
45USAWilliam Barta (USA)EF Education - Nippozt
46BELDries Van Gestel (BEL)Total Direct énergiezt
47DENJesper Hansen (DEN)zt
48ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
49BELToon Vandebosch (BEL)zt
50NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Vismazt
51GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix0:17
52NORAnders Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Team0:20
53NEDTim Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Team0:51
54BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
55FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nationzt
57NEDRick Pluimers (NED)Jumbo - Visma Development Team2:14
58NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct énergiezt
59LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
60BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Stepzt
61BELAndreas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
62BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorexzt
63BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenixzt
64BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
65ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
66BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
67BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:26
68BELMichael Vanthourenhout (BEL)zt
69FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct énergiezt
70BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
71ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
72BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudalzt
73FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct énergiezt
74FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroënzt
75NEDLars Van Der Haar (NED)zt
76POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assoszt
77NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
78NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
79BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
80BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorexzt
81BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
82BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
83USAMatthew Riccitello (USA)Hagens Berman - Axeonzt
84BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
85DENJesper Schultz (DEN)zt
86FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
87NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
88NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
89JAPFumiyuki Beppu (JAP)EF Education - Nippozt
90BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
91GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
92FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
93BELBert De Backer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
94BELGijs Van Hoecke (BEL)AG2R Citroënzt
95BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
96ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
97BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
98BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:29
99FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsiczt
100ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
101BELJens Reynders (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:35
102ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroënzt
103BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorexzt
104FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsic4:38
105BELChristophe Noppe (BEL)Arkéa - Samsiczt
106BELEli Iserbyt (BEL)4:49
107BELLaurens Sweeck (BEL)zt
108BELWitse Meeussen (BEL)zt
109NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippo4:53
110FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdj6:21
111FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
112GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
113NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
114ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nationzt
115NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt
116BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
117ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirateszt
118CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
119AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
120USALogan Owen (USA)EF Education - Nippozt
121SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
122DENMorten Hulgaard (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
123NORSyver Wærsted (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
124BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
125BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal7:39
126LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo9:52
127ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nation9:56
128USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo10:50
129GBRChristopher Lawless (GBR)Total Direct énergiezt
130BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
131PORDiogo Barbosa (POR)Hagens Berman - Axeon12:21
132SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
133FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
134GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudal13:43
135BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
136DENJakob Egholm (DEN)Trek - Segafredozt
137ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenixzt
138NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
139BELToon Aerts (BEL)zt
140BELThijs Aerts (BEL)zt
141BELDaan Marien (BEL)zt
142ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredozt
143DENTobias Mørch Kongstad (DEN)zt
144DENRasmus Christian Quaade (DEN)zt
145BELAnton Ferdinande (BEL)
145FRADonavan Grondin (FRA)Arkéa - Samsic17:17
146BELThimo Willems (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise
147ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériaux
148NEDElmar Reinders (NED)
149NEDPim Ronhaar (NED)
150ITANicola Bagioli (ITA)B&b Hotels P/b KTM
151BELJacob Relaes (BEL)Tarteletto - Isorex
152BELYentl Bekaert (BEL)
153FRAThibault Ferasse (FRA)B&b Hotels P/b KTM
154SVKErik Baska (SVK)Bora - Hansgrohe
155USAMichael Garrison (USA)Hagens Berman - Axeon
156FRAJulien Morice (FRA)B&b Hotels P/b KTM
157AUTPatrick Gamper (AUT)Bora - Hansgrohe
158USALucas Bourgoyne (USA)Hagens Berman - Axeon
159BELTimothy Dupont (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelles
160GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Dinant - Quaregnon - 192,4 km - 24 Juli 2021Sprint

Image © Ethias Tour de Wallonie. Source : Site officiel du Tour de Wallonie.


1NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step4:32:31
2GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
3BELMilan Menten (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
4ITALuca Mozzato (ITA)B&b Hotels P/b KTMzt
5BELAmaury Capiot (BEL)Arkéa - Samsiczt
6GBRJake Stewart (GBR)Groupama - Fdjzt
7NORAlexander Kristoff (NOR)Uae Team Emirateszt
8NORRasmus Fossum Tiller (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
9NEDNick Van Der Lijke (NED)zt
10ITAStefano Oldani (ITA)Lotto - Soudalzt
11FRAMarc Sarreau (FRA)AG2R Citroënzt
12FRAHugo Hofstetter (FRA)Israel Start-Up Nationzt
13NEDRyan Kamp (NED)zt
14BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
15BELDries Van Gestel (BEL)Total Direct énergiezt
16BELJordi Warlop (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
17GERJohn Degenkolb (GER)Lotto - Soudalzt
18ITAGiacomo Nizzolo (ITA)Team Qhubeka Assoszt
19FRAAlexis Renard (FRA)Israel Start-Up Nationzt
20USAQuinn Simmons (USA)Trek - Segafredozt
21NEDRick Pluimers (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
22FRALilian Calmejane (FRA)AG2R Citroënzt
23BELJens Keukeleire (BEL)EF Education - Nippozt
24ESPFernando Barcelo Aragón (ESP)Cofidiszt
25BELQuinten Hermans (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
26FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
27BELStan Dewulf (BEL)AG2R Citroënzt
28SWELucas Eriksson (SWE)zt
29BELEliot Lietaer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
30BELMaxim Van Gils (BEL)Lotto - Soudalzt
31BELAndreas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
32ITASacha Modolo (ITA)Alpecin - Fenixzt
33BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Start-Up Nationzt
34NOROdd Christian Eiking (NOR)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
35BELJenthe Biermans (BEL)Israel Start-Up Nationzt
36BELRemy Mertz (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
37BELFabio van den Bossche (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
38USASean Quinn (USA)Hagens Berman - Axeonzt
39NEDPascal Eenkhoorn (NED)Jumbo - Vismazt
40NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
41PORAndré Rodrigues Carvalho (POR)Cofidiszt
42ITAAndrea Bagioli (ITA)Deceuninck - Quick Stepzt
43BELTim Wellens (BEL)Lotto - Soudalzt
44ITAMatteo Fabbro (ITA)Bora - Hansgrohezt
45USAWilliam Barta (USA)EF Education - Nippozt
46BELDimitri Claeys (BEL)Team Qhubeka Assoszt
47BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorexzt
48ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredozt
49ITAAlessandro Covi (ITA)Uae Team Emirateszt
50LUXTom Wirtgen (LUX)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
51BELArjen Livyns (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
52BELMichael Vanthourenhout (BEL)zt
53ESPJuan Pedro Lopez Perez (ESP)Trek - Segafredozt
54BELBert Van Lerberghe (BEL)Deceuninck - Quick Step0:07
55BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:11
56FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj0:13
57NORAnders Skaarseth (NOR)Uno - X Pro Cycling Team0:17
58BELChristophe Noppe (BEL)Arkéa - Samsic0:19
59BELGianni Vermeersch (BEL)Alpecin - Fenixzt
60PORRui Filipe Alves Oliveira (POR)Uae Team Emirates0:25
61POLLukasz Wisniowski (POL)Team Qhubeka Assos0:44
62NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma0:47
63BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudalzt
64CZEJosef Cerný (CZE)Deceuninck - Quick Step0:59
65ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates1:01
66BELLennert Teugels (BEL)Tarteletto - Isorexzt
67BELDries De Bondt (BEL)Alpecin - Fenixzt
68BELWard Vanhoof (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
69BELToon Vandebosch (BEL)zt
70ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidiszt
71BELJimmy Janssens (BEL)Alpecin - Fenix1:04
72ITACesare Benedetti (ITA)Bora - Hansgrohezt
73GERAlexander Krieger (GER)Alpecin - Fenix1:06
74NORDaniel Hoelgaard (NOR)Uno - X Pro Cycling Team2:33
75NORKristoffer Halvorsen (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
76BELJens Reynders (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
77ARGAriel Maximiliano Richeze Araquistaín (ARG)Uae Team Emirateszt
78BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudalzt
79NEDTim Van Dijke (NED)Jumbo - Visma Development Teamzt
80BELSenne Leysen (BEL)Alpecin - Fenixzt
81DENTobias Mørch Kongstad (DEN)zt
82NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
83NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Vismazt
84BELJens Debusschere (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
85SUIFabian Lienhard (SUI)Groupama - Fdjzt
86USALogan Owen (USA)EF Education - Nippozt
87AUSDylan Sunderland (AUS)Team Qhubeka Assoszt
88DENJesper Hansen (DEN)4:35
89BELAimé De Gendt (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
90PORDiogo Barbosa (POR)Hagens Berman - Axeonzt
91LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo4:39
92USAMatthew Riccitello (USA)Hagens Berman - Axeon5:30
93GBRChristopher Lawless (GBR)Total Direct énergiezt
94BELLoïc Vliegen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
95FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R Citroënzt
96DENJesper Schultz (DEN)zt
97SUITom Bohli (SUI)Cofidiszt
98GBRMatthew Holmes (GBR)Lotto - Soudalzt
99FRAThomas Boudat (FRA)Arkéa - Samsiczt
100NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
101ITAOliviero Troia (ITA)Uae Team Emirateszt
102FRAFabien Grellier (FRA)Total Direct énergiezt
103FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct énergiezt
104BELGijs Van Hoecke (BEL)AG2R Citroënzt
105ITAAlessandro De Marchi (ITA)Israel Start-Up Nationzt
106ITADavide Cimolai (ITA)Israel Start-Up Nationzt
107ESTNorman Vahtra (EST)Israel Start-Up Nationzt
108BELKevin Van Melsen (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
109ITAAndrea Pasqualon (ITA)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
110DENMorten Hulgaard (DEN)Uno - X Pro Cycling Teamzt
111BELBaptiste Planckaert (BEL)Intermarché - Wanty - Gobert Matériauxzt
112BELLawrence Naesen (BEL)AG2R Citroënzt
113NORSyver Wærsted (NOR)Uno - X Pro Cycling Teamzt
114BELTom Paquot (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
115BELGianni Marchand (BEL)Tarteletto - Isorexzt
116ITANiccolo Bonifazio (ITA)Total Direct énergiezt
117FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsiczt
118COLFernando Gaviria Rendon (COL)Uae Team Emirateszt
119BELBert De Backer (BEL)B&b Hotels P/b KTMzt
120NEDNiki Terpstra (NED)Total Direct énergiezt
121BELLaurenz Rex (BEL)Bingoal - Wallonie Bruxelleszt
122BELLouis Vervaeke (BEL)Alpecin - Fenixzt
123BELWitse Meeussen (BEL)zt
124BELLaurens Sweeck (BEL)zt
125FRAWilliam Bonnet (FRA)Groupama - Fdjzt
126FRARomain Seigle (FRA)Groupama - Fdjzt
127DENRasmus Christian Quaade (DEN)zt
128NEDSebastian Langeveld (NED)EF Education - Nippozt
129BELGilles De Wilde (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
130NEDJulius Van Den Berg (NED)EF Education - Nippozt
131JAPFumiyuki Beppu (JAP)EF Education - Nippozt
132BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
133NEDLars Van Der Haar (NED)zt
134BELPiet Allegaert (BEL)Cofidiszt
135BELToon Aerts (BEL)zt
136GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohezt
137BELMaxime De Poorter (BEL)Tarteletto - Isorex11:06
138USAKiel Reijnen (USA)Trek - Segafredo12:14
139DENJakob Egholm (DEN)Trek - Segafredozt
140BELThijs Aerts (BEL)zt
141BELDaan Marien (BEL)zt
142FRADonavan Grondin (FRA)Arkéa - Samsic
143ITAAndrea Vendrame (ITA)AG2R Citroën
144ITAAntonio Nibali (ITA)Trek - Segafredo
145BELEli Iserbyt (BEL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2021 - Alle rechten voorbehouden