De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - VOO-Tour de Wallonie - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - VOO-Tour de Wallonie - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2019

VOO-Tour de Wallonie 2019

BelgiëBelgië - 27 Juli 2019 - 31 Juli 2019


Algemeen klassement - 31 Juli 2019


1BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobert22:12:13
2BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:08
3BELDries De Bondt (BEL)Corendon - Circus0:08
4GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineos0:15
5FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:16
6IRLEddie Dunbar (IRL)0:19
7BELQuinten Hermans (BEL)Telenet - Fidea Lions0:21
8BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:21
9SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj0:21
10FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale0:22
11BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis0:24
12BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:25
13BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin0:25
14FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondiale0:25
15PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecin0:25
16ITADiego Rosa (ITA)Team Ineos0:25
17FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:25
18SWELucas Eriksson (SWE)Riwal - Readynez0:25
19BELNathan Van Hooydonck (BEL)CCC0:25
20BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:25
21NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charles0:36
22GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:37
23POLPawel Bernas (POL)CCC0:37
24BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fidea Lions0:38
25FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:41
26BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charles0:42
27BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Cycling Academy0:52
28FRADamien Touzé (FRA)Cofidis1:06
29FRAPierre Idjouadiene (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole1:12
30GERPhilipp Walsleben (GER)Corendon - Circus1:29
31FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert1:43
32BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal1:43
33FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj2:28
34BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal3:56
35SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynez4:06
36BELAbram Stockman (BEL)Tarteletto - Isorex4:08
37FRARomain Cardis (FRA)Total Direct Energie4:42
38RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin4:47
39FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj4:54
40GERChristian Knees (GER)Team Ineos5:31
41DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal - Readynez6:30
42FRAPierre Gouault (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole6:40
43BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise7:14
44BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal7:22
45SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin8:10
46BELStijn Steels (BEL)Roompot - Charles8:23
47BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorex9:33
48NEDFloris Gerts (NED)Tarteletto - Isorex9:47
49BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise10:12
50BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert10:14
51NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Charles11:14
52BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise11:15
53FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept - B&b Hotels13:39
54SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondiale13:39
55BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise15:10
56BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protect15:25
57DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynez15:44
58ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy15:53
59NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Charles16:05
60BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions17:02
61BELZico Waeytens (BEL)Cofidis17:42
62CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy18:44
63POLKamil Gradek (POL)CCC18:50
64LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale18:59
65NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea Lions19:18
66NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineos19:40
67BELLionel Taminiaux (BEL)WB Aqua Protect20:33
68BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus22:56
69AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj24:44
70ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos24:46
71BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert25:58
72FRAClément Carisey (FRA)Israel Cycling Academy26:44
73BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis27:07
74BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect27:16
75BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal27:30
76BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobert27:48
77NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj28:23
78FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect28:38
79FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis29:05
80ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy29:19
81FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept - B&b Hotels30:55
82BELRoy Jans (BEL)Corendon - Circus34:13
83FRAJulien Antomarchi (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole34:37
84ITAJakub Mareczko (ITA)CCC36:03
85BELJoeri Stallaert (BEL)Corendon - Circus39:48
86BELYentl Bekaert (BEL)Telenet - Fidea Lions40:02
87BELThijs Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions40:49
88BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert41:05
89DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez41:10
90FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct Energie43:38
91BELEmiel Vermeulen (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole47:42
92BELNiels De Rooze (BEL)Tarteletto - Isorex50:33
93BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorex52:04
94BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorex1:11:41

Etappe 1 - Le Roeulx - Dottingnies - 186,4 km - 27 Juli 2019Sprint


1BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:22:44
2BELRoy Jans (BEL)Corendon - Circuszt
3ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
4FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondialezt
5BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Cycling Academyzt
6FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
7BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
8FRADamien Touzé (FRA)Cofidiszt
9DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal - Readynezzt
10BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
11BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
12FRACyril Lemoine (FRA)Cofidiszt
13BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
14BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
15BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidiszt
16LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
17NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea Lionszt
18NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdjzt
19BELZico Waeytens (BEL)Cofidiszt
20FRALoïc Chetout (FRA)Cofidiszt
21BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
22BELEmiel Vermeulen (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
23FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
24PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecinzt
25BELLionel Taminiaux (BEL)WB Aqua Protectzt
26BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circuszt
27RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecinzt
28BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidiszt
29FRARomain Cardis (FRA)Total Direct Energiezt
30GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
31FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondialezt
32NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Charleszt
33NEDFloris Gerts (NED)Tarteletto - Isorexzt
34FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
35BELQuinten Hermans (BEL)Telenet - Fidea Lionszt
36BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
37BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charleszt
38BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
39POLSzymon Sajnok (POL)CCCzt
40NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academyzt
41GERPhilipp Walsleben (GER)Corendon - Circuszt
42BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
43BELAbram Stockman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
44FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
45BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
46BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
47BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudalzt
48NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineoszt
49BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fidea Lionszt
50BELJoeri Stallaert (BEL)Corendon - Circuszt
51FRAPierre Idjouadiene (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
52ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
53LUXTom Wirtgen (LUX)WB Aqua Protectzt
54GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineoszt
55BELStijn Steels (BEL)Roompot - Charleszt
56DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal - Readynezzt
57BELThijs Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lionszt
58ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Team Ineoszt
59SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
60FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
61ITADiego Rosa (ITA)Team Ineoszt
62BELDimitri Claeys (BEL)Cofidiszt
63BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protectzt
64BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protectzt
65BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
66BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
67BELLudwig De Winter (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
68BELEliot Lietaer (BEL)WB Aqua Protectzt
69BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
70BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecinzt
71SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynezzt
72BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudalzt
73POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudalzt
74SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecinzt
75GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
76FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
77AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdjzt
78BELStijn Devolder (BEL)Corendon - Circuszt
79BELNiels De Rooze (BEL)Tarteletto - Isorexzt
80BELDries De Bondt (BEL)Corendon - Circuszt
81BELBenjamin Declercq (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
82FRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energiezt
83FRAPierre Gouault (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
84BELNathan Van Hooydonck (BEL)CCCzt
85IRLEddie Dunbar (IRL)zt
86BELGijs Van Hoecke (BEL)CCCzt
87FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
88FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
89BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protectzt
90BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondialezt
91ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academyzt
92DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynezzt
93FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdjzt
94SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondialezt
95NEDLars Boom (NED)Roompot - Charleszt
96NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charleszt
97NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Charleszt
98POLPawel Bernas (POL)CCCzt
99BELDylan Van Dingenen (BEL)zt
100ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineoszt
101FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energiezt
102BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCCzt
103BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
104SWELucas Eriksson (SWE)Riwal - Readynezzt
105FRAClément Carisey (FRA)Israel Cycling Academyzt
106ESPDaniel Navarro García (ESP)Katusha - Alpecinzt
107CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academyzt
108BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lionszt
109FRAJulien Antomarchi (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
110FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct Energiezt
111BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudalzt
112BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorexzt
113FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
114BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept - B&b Hotelszt
115DENAlexander Kamp Egested (DEN)Riwal - Readynezzt
116ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy0:26
117POLKamil Gradek (POL)CCC0:40
118NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy1:01
119NEDMaarten Van Trijp (NED)Corendon - Circus6:47
120NEDLars Van Der Haar (NED)Telenet - Fidea Lions6:47
121BELYentl Bekaert (BEL)Telenet - Fidea Lions6:47
122FRAChristophe Masson (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole6:47
123FRASamuel Leroux (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole6:47
124AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin6:47
125DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez6:47
126FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect6:47
127FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj6:47
128FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct Energie11:28
129BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorex15:22
130FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energie15:22
131BELTom Dernies (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole15:22
132NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energie15:22
133NEDJustin Timmermans (NED)Roompot - Charles

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Waremme - Beyne Heusay - 170,4 km - 28 Juli 2019Ontsnapping


1BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:04:37
2GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineos0:08
3BELQuinten Hermans (BEL)Telenet - Fidea Lions0:12
4BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis0:12
5FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondiale0:12
6PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecin0:12
7FRADamien Touzé (FRA)Cofidis0:12
8SWELucas Eriksson (SWE)Riwal - Readynez0:12
9SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj0:12
10IRLEddie Dunbar (IRL)0:12
11GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:12
12FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale0:12
13BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin0:12
14ITADiego Rosa (ITA)Team Ineos0:12
15BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal0:12
16FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:12
17BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:12
18BELNathan Van Hooydonck (BEL)CCC0:12
19BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:12
20BELDries De Bondt (BEL)Corendon - Circus0:12
21BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:12
22BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:12
23FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:12
24BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fidea Lions0:12
25POLPawel Bernas (POL)CCC0:12
26FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:12
27NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charles0:23
28BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charles0:29
29FRAPierre Idjouadiene (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole0:29
30GERPhilipp Walsleben (GER)Corendon - Circus0:33
31BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Cycling Academy0:39
32BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal0:44
33FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:44
34AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj0:44
35BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions0:49
36FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj1:15
37BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal1:30
38BELBenjamin Declercq (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:38
39GERChristian Knees (GER)Team Ineos1:38
40NEDFloris Gerts (NED)Tarteletto - Isorex3:12
41DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal - Readynez3:12
42FRAPierre Gouault (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole3:12
43SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynez3:32
44BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise3:32
45RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin3:32
46BELAbram Stockman (BEL)Tarteletto - Isorex3:41
47BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:41
48FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis3:43
49BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal3:43
50SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin4:08
51FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale4:08
52FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept - B&b Hotels4:08
53CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy4:08
54NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Charles4:08
55BELLionel Taminiaux (BEL)WB Aqua Protect4:08
56BELStijn Steels (BEL)Roompot - Charles4:08
57FRARomain Cardis (FRA)Total Direct Energie4:08
58POLKamil Gradek (POL)CCC4:36
59NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy4:36
60BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:36
61FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj4:52
62DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynez4:52
63ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos5:30
64NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Charles5:30
65BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus6:09
66ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Team Ineos6:29
67FRAClément Carisey (FRA)Israel Cycling Academy6:42
68BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect7:42
69FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect7:42
70ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy8:26
71BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorex8:59
72BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise8:59
73BELThijs Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions8:59
74BELEliot Lietaer (BEL)WB Aqua Protect9:44
75BELYentl Bekaert (BEL)Telenet - Fidea Lions11:22
76BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert12:22
77BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert12:43
78BELZico Waeytens (BEL)Cofidis12:43
79ITAJakub Mareczko (ITA)CCC12:43
80BELRoy Jans (BEL)Corendon - Circus12:43
81DENAlexander Kamp Egested (DEN)Riwal - Readynez12:43
82NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineos12:43
83BELNiels De Rooze (BEL)Tarteletto - Isorex12:43
84FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct Energie12:43
85BELStijn Devolder (BEL)Corendon - Circus12:43
86FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept - B&b Hotels12:43
87BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal12:43
88NEDLars Van Der Haar (NED)Telenet - Fidea Lions12:43
89AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin12:43
90BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protect12:43
91BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale12:43
92NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj12:43
93ESPDaniel Navarro García (ESP)Katusha - Alpecin12:43
94NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea Lions12:43
95BELJoeri Stallaert (BEL)Corendon - Circus12:43
96LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale12:43
97FRAChristophe Masson (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole12:43
98DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez12:43
99SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondiale12:43
100LUXTom Wirtgen (LUX)WB Aqua Protect12:43
101FRAJulien Antomarchi (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole12:43
102ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy12:43
103BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis12:43
104ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj12:43
105BELLudwig De Winter (BEL)Wanty - Groupe Gobert15:13
106POLSzymon Sajnok (POL)CCC15:13
107BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise15:13
108NEDMaarten Van Trijp (NED)Corendon - Circus15:15
109FRASamuel Leroux (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole15:15
110BELEmiel Vermeulen (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole15:15
111NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles15:18
112FRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energie15:18
113FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj15:18
114FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energie15:22
115NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energie15:22
116BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept - B&b Hotels17:14
117FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels17:14
118DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal - Readynez17:14
119BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorex17:14
120BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis17:14
121BELDylan Van Dingenen (BEL)17:14
122NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy17:14
123FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct Energie17:14
124FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energie18:03
125BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorex22:54
126BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect23:09
127BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin23:36
128BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC
129FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis
130POLTomasz Marczynski (POL)Lotto - Soudal
131BELGijs Van Hoecke (BEL)CCC
132BELTom Dernies (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - La Roche-en-Ardenne - Verviers - 194,2 km - 29 Juli 2019Sprint


1ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy4:40:43
2BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
3FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
4BELLionel Taminiaux (BEL)WB Aqua Protectzt
5BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
6BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
7BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
8BELQuinten Hermans (BEL)Telenet - Fidea Lionszt
9FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondialezt
10FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
11ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
12BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Cycling Academyzt
13BELRoy Jans (BEL)Corendon - Circuszt
14BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
15SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
16BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
17SWELucas Eriksson (SWE)Riwal - Readynezzt
18FRADamien Touzé (FRA)Cofidiszt
19BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charleszt
20GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
21POLPawel Bernas (POL)CCCzt
22SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondialezt
23FRAPierre Idjouadiene (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
24BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
25DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal - Readynezzt
26BELZico Waeytens (BEL)Cofidiszt
27FRARomain Cardis (FRA)Total Direct Energiezt
28IRLEddie Dunbar (IRL)zt
29ITADiego Rosa (ITA)Team Ineoszt
30FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
31BELDimitri Claeys (BEL)Cofidiszt
32BELDries De Bondt (BEL)Corendon - Circuszt
33PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecinzt
34FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
35LUXTom Wirtgen (LUX)WB Aqua Protectzt
36FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
37FRAChristophe Masson (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
38NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Charleszt
39BELNathan Van Hooydonck (BEL)CCCzt
40GERPhilipp Walsleben (GER)Corendon - Circuszt
41NEDFloris Gerts (NED)Tarteletto - Isorexzt
42SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynezzt
43NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charleszt
44GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineoszt
45FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
46BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
47FRAPierre Gouault (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
48FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protectzt
49RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecinzt
50BELAbram Stockman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
51POLSzymon Sajnok (POL)CCCzt
52BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fidea Lions0:13
53BELStijn Steels (BEL)Roompot - Charles0:13
54FRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energie0:13
55SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin0:13
56FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:16
57DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynez0:16
58FRASamuel Leroux (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole0:16
59BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal0:16
60FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj0:16
61BELEliot Lietaer (BEL)WB Aqua Protect0:16
62LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale0:16
63BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale0:16
64BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal0:16
65BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis0:16
66BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:35
67BELStijn Devolder (BEL)Corendon - Circus0:35
68AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj0:42
69BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal0:42
70BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:42
71NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Charles0:42
72NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj0:53
73FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energie0:53
74POLKamil Gradek (POL)CCC1:11
75NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineos1:39
76BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
77BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus1:39
78NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy1:50
79FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
80BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:31
81FRAClément Carisey (FRA)Israel Cycling Academy2:31
82CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy2:31
83BELYentl Bekaert (BEL)Telenet - Fidea Lions2:31
84BELJoeri Stallaert (BEL)Corendon - Circus2:31
85ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy2:31
86NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea Lions2:31
87DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez2:31
88NEDLars Van Der Haar (NED)Telenet - Fidea Lions2:31
89BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:31
90AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin2:31
91ESPDaniel Navarro García (ESP)Katusha - Alpecin2:31
92BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions2:31
93BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protect2:31
94GERChristian Knees (GER)Team Ineos2:31
95BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise2:31
96FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept - B&b Hotels2:31
97FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct Energie2:31
98FRAJulien Antomarchi (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole2:31
99FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis3:10
100BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect4:31
101BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal4:33
102BELLudwig De Winter (BEL)Wanty - Groupe Gobert13:16
103NEDMaarten Van Trijp (NED)Corendon - Circus13:16
104BELNiels De Rooze (BEL)Tarteletto - Isorex13:16
105FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct Energie13:16
106BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorex13:16
107NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles13:16
108BELThijs Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions13:16
109DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal - Readynez13:16
110BELEmiel Vermeulen (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole13:16
111BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert13:16
112BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorex13:16
113NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energie13:16
114BELDylan Van Dingenen (BEL)13:16
115FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj13:16
116NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy13:16
117ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos13:16
118DENAlexander Kamp Egested (DEN)Riwal - Readynez
119BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis
120BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect
121ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Team Ineos
122FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energie
123FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale
124BELBenjamin Declercq (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise
125ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj
126BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin
127BELJonas van Genechten (BEL)Vital Concept - B&b Hotels

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Villers-Le-Bouillet - Lierneux - 178,2 km - 30 Juli 2019Sprint


1FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj4:26:52
2POLSzymon Sajnok (POL)CCCzt
3BELStijn Steels (BEL)Roompot - Charleszt
4FRARomain Cardis (FRA)Total Direct Energiezt
5BELDries De Bondt (BEL)Corendon - Circuszt
6BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
7BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protectzt
8FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
9BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudalzt
10GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineoszt
11BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
12DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal - Readynezzt
13BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Cycling Academyzt
14BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charleszt
15BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
16FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondialezt
17ITADiego Rosa (ITA)Team Ineoszt
18FRAPierre Idjouadiene (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
19LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondialezt
20FRADamien Touzé (FRA)Cofidiszt
21SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecinzt
22NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea Lionszt
23FRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energiezt
24SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondialezt
25GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondialezt
26SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdjzt
27FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
28FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
29BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
30PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecinzt
31BELQuinten Hermans (BEL)Telenet - Fidea Lionszt
32BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
33BELZico Waeytens (BEL)Cofidiszt
34BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
35RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecinzt
36BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
37BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
38SWELucas Eriksson (SWE)Riwal - Readynezzt
39POLPawel Bernas (POL)CCCzt
40FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobertzt
41FRAPierre Gouault (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
42BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudalzt
43FRAChristophe Masson (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
44BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fidea Lionszt
45BELAbram Stockman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
46FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
47BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudalzt
48GERChristian Knees (GER)Team Ineoszt
49BELNathan Van Hooydonck (BEL)CCCzt
50SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynezzt
51BELDimitri Claeys (BEL)Cofidiszt
52IRLEddie Dunbar (IRL)zt
53FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondialezt
54ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineoszt
55NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charleszt
56FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
57BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondialezt
58GERPhilipp Walsleben (GER)Corendon - Circuszt
59ESPDaniel Navarro García (ESP)Katusha - Alpecinzt
60FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj0:29
61BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal0:32
62BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal0:48
63NEDFloris Gerts (NED)Tarteletto - Isorex0:53
64BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:56
65ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy2:45
66BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:30
67NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy3:30
68NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Charles4:20
69NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineos5:05
70BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorex9:40
71NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energie9:40
72BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus9:40
73BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal9:40
74FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energie9:40
75BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions9:40
76NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Charles9:40
77CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy9:40
78DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynez9:40
79POLKamil Gradek (POL)CCC9:40
80BELThijs Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions13:12
81BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert13:12
82BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis13:12
83NEDLars Van Der Haar (NED)Telenet - Fidea Lions13:12
84BELYentl Bekaert (BEL)Telenet - Fidea Lions13:12
85BELStijn Devolder (BEL)Corendon - Circus13:12
86AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin13:13
87ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy13:13
88FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect13:13
89BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert13:13
90BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect13:13
91NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj13:13
92DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez13:13
93FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct Energie13:13
94BELLionel Taminiaux (BEL)WB Aqua Protect13:13
95BELEmiel Vermeulen (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole13:13
96FRAJulien Antomarchi (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole13:13
97FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct Energie13:13
98FRAClément Carisey (FRA)Israel Cycling Academy13:13
99BELRoy Jans (BEL)Corendon - Circus19:35
100FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept - B&b Hotels19:35
101BELJoeri Stallaert (BEL)Corendon - Circus19:35
102ITAJakub Mareczko (ITA)CCC19:35
103FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis19:35
104BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobert19:35
105BELNiels De Rooze (BEL)Tarteletto - Isorex19:35
106NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy19:35
107BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorex19:35
108AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj19:35
109BELLudwig De Winter (BEL)Wanty - Groupe Gobert19:35
110DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal - Readynez
111NEDMaarten Van Trijp (NED)Corendon - Circus
112FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj
113BELDylan Van Dingenen (BEL)
114NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles
115LUXTom Wirtgen (LUX)WB Aqua Protect
116FRASamuel Leroux (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole
117BELEliot Lietaer (BEL)WB Aqua Protect

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Couvin - Thuin - 186,7 km - 31 Juli 2019Ontsnapping


1BELTosh Van Der Sande (BEL)Lotto - Soudal4:37:23
2FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:01
3BELDries De Bondt (BEL)Corendon - Circus0:03
4BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:03
5SWETobias Ludvigsson (SWE)Groupama - Fdj0:03
6ITADavide Cimolai (ITA)Israel Cycling Academy0:03
7BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:04
8BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:07
9BELQuinten Hermans (BEL)Telenet - Fidea Lions0:07
10BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:07
11BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis0:07
12BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:07
13FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:07
14GBRChristopher Lawless (GBR)Team Ineos0:07
15NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Charles0:07
16BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecin0:07
17IRLEddie Dunbar (IRL)0:07
18FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj0:07
19FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale0:07
20BELJelle Vanendert (BEL)Lotto - Soudal0:07
21BELNathan Van Hooydonck (BEL)CCC0:07
22BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Cycling Academy0:07
23FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:07
24PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecin0:07
25FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondiale0:07
26BELNicolas Cleppe (BEL)Telenet - Fidea Lions0:07
27ITADiego Rosa (ITA)Team Ineos0:07
28SWELucas Eriksson (SWE)Riwal - Readynez0:07
29BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charles0:07
30NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charles0:07
31NORKristoffer Halvorsen (NOR)Team Ineos0:07
32BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protect0:07
33GERNico Denz (GER)AG2R - La Mondiale0:19
34POLPawel Bernas (POL)CCC0:19
35BELAbram Stockman (BEL)Tarteletto - Isorex0:22
36FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj0:22
37BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:25
38FRARomain Cardis (FRA)Total Direct Energie0:28
39BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal0:28
40SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynez0:28
41BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorex0:28
42FRAPierre Idjouadiene (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole0:37
43BELBrent van Moer (BEL)Lotto - Soudal0:37
44FRADamien Touzé (FRA)Cofidis0:48
45FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:50
46SUISilvan Dillier (SUI)AG2R - La Mondiale0:50
47FRAJustin Jules (FRA)WB Aqua Protect0:50
48BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis0:50
49DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynez0:50
50GERPhilipp Walsleben (GER)Corendon - Circus0:50
51RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin1:09
52GERChristian Knees (GER)Team Ineos1:16
53BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal1:16
54FRAFabien Doubey (FRA)Wanty - Groupe Gobert1:25
55NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj1:28
56BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect1:44
57BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:55
58BELRoy Jans (BEL)Corendon - Circus1:55
59BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:08
60BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal2:19
61CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy2:19
62FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis2:31
63POLKamil Gradek (POL)CCC2:37
64NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Charles2:44
65BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise3:01
66BELLionel Taminiaux (BEL)WB Aqua Protect3:10
67BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise3:10
68DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal - Readynez3:12
69FRAPierre Gouault (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole3:22
70AUSMiles Scotson (AUS)Groupama - Fdj3:37
71ITAJakub Mareczko (ITA)CCC3:43
72SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin3:43
73BELThomas Degand (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:55
74BELStijn Steels (BEL)Roompot - Charles4:00
75NEDCorne Van Kessel (NED)Telenet - Fidea Lions4:00
76BELToon Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions4:00
77FRAClément Carisey (FRA)Israel Cycling Academy4:14
78FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct Energie4:21
79FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept - B&b Hotels4:36
80BELZico Waeytens (BEL)Cofidis4:53
81BELJoeri Stallaert (BEL)Corendon - Circus4:53
82BELNiels De Rooze (BEL)Tarteletto - Isorex4:53
83ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy5:03
84BELThijs Aerts (BEL)Telenet - Fidea Lions5:18
85BELTom Meeusen (BEL)Corendon - Circus5:22
86DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez5:30
87NEDFloris Gerts (NED)Tarteletto - Isorex5:38
88LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale5:54
89ITAFilippo Ganna (ITA)Team Ineos5:54
90BELYentl Bekaert (BEL)Telenet - Fidea Lions6:04
91FRAJulien Antomarchi (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole6:04
92BELEmiel Vermeulen (BEL)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole6:04
93BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorex6:08
94BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorex6:08
95POLSzymon Sajnok (POL)CCC
96FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels
97NEDDennis Van Winden (NED)Israel Cycling Academy
98BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale
99FRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energie
100BELStijn Devolder (BEL)Corendon - Circus
101NEDLars Van Der Haar (NED)Telenet - Fidea Lions
102NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energie
103ESPDaniel Navarro García (ESP)Katusha - Alpecin
104FRAChristophe Masson (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole
105FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct Energie
106AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin
107BELLudwig De Winter (BEL)Wanty - Groupe Gobert
108NZLHamish Schreurs (NZL)Israel Cycling Academy
109FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energie

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden