De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Visegrad 4 Bicycle Race- GP Slovakia - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Visegrad 4 Bicycle Race- GP Slovakia - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Slowakije

Uitslagen 2019

Visegrad 4 Bicycle Race- GP Slovakia 2019

SlowakijeSlowakije - 12 Mei 2019


Visegrad 4 Bicycle Race- GP Slovakia - 12 Mei 2019


1CZEAlois Kankovský (CZE)Elkov - Author3:27:09
2POLPawel Franczak (POL)Voster - Atszt
3CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Authorzt
4CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Authorzt
5CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Authorzt
6POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Ats0:02
7POLMarceli Boguslawski (POL)Wibatech - Merx 7R0:02
8AUTPhilipp Wurm (AUT)0:14
9POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Ats1:31
10SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica1:44
11GERHelmut Trettwer (GER)Maloja - Pushbikers1:44
12CZEMartin Boubal (CZE)1:44
13SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum1:44
14AUTAndreas Hofer (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang1:44
15SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica1:46
16SLOKristijan Hocevar (SLO)1:46
17POLWojciech Pszczolarski (POL)Pardus - Tufo Prostejov1:46
18CZEAdam Sekanina (CZE)1:46
19AUTDaniel Reiter (AUT)1:46
20SUIManuel Bösch (SUI)1:55
21AUTStefan Pöll (AUT)2:29
22POLWojciech Sykala (POL)Wibatech - Merx 7R2:33
23POLMariusz Gasiorowski (POL)Hurom2:39
24SVKAndrej Liska (SVK)2:39
25POLKarol Wawrzyniak (POL)CCC Development2:39
26CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejov2:39
27SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica2:39
28ITALuca Rastelli (ITA)T&p - Delio - Gallina2:39
29AUTChristoph Schößwendter (AUT)2:39
30SRBDorde Duric (SRB)2:39
31HUNÁdám Pápai (HUN)2:41
32SVKMartin Mahdar (SVK)Dukla Banska Bystrica2:41
33HUNKrisztian Lovassy (HUN)2:41
34CZEJan Kraus (CZE)2:41
35SRBDusan Kalaba (SRB)2:41
36SLORok Korosec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum2:41
37SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica2:41
38AUTStefan Kolb (AUT)Maloja - Pushbikers2:41
39AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich2:41
40CZEHynek Palicka (CZE)2:41
41SVKRóbert Málik (SVK)2:43
42POLPiotr Pekala (POL)CCC Development2:43
43TPEYuan Tan Peng (TPE)Ljubljana - Gusto Xuarum2:43
44GERJonas Rapp (GER)Hrinkow Advarics Cycleang2:43
45SVKMiklos Szabo (SVK)Pannon2:43
46AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich2:43
47SRBMarko Danilovic (SRB)2:43
48CZEOndrej Vendolsy (CZE)2:43
49AUTLukas Stoiber (AUT)2:52
50CZEPavel Gruber (CZE)2:54
51CZEPetr Hampl (CZE)2:54
52AUTLukas Schlemmer (AUT)Maloja - Pushbikers2:54
53POLNorbert Banaszek (POL)Hurom2:56
54POLKamil Zielinski (POL)Hurom2:56
55CZEVojtech Kminek (CZE)3:15
56AUTJodok Salzmann (AUT)Maloja - Pushbikers3:52
57AUTValentin Götzinger (AUT)Maloja - Pushbikers4:38
58POLTomasz Budzinski (POL)Hurom4:44
59SVKAdrian Babic (SVK)4:44
60SVKLubos Malovec (SVK)4:44
61HUNGergely Orosz (HUN)Pannon4:44
62SVKJuraj Karas (SVK)4:44
63CZEVojtech Modlitba (CZE)4:44
64CZEDavid Kulhánek (CZE)4:46
65SVKStefan Nôta (SVK)4:46
66SRBStevan Klisuric (SRB)4:46
67CZEMichal Rotter (CZE)4:46
68CZEKarel Tyrpekl (CZE)Pardus - Tufo Prostejov4:46
69AUSTimothy Guy (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum4:46
70CZEVladimír Miksaník (CZE)Pardus - Tufo Prostejov4:46
71CZETomas Jakoubek (CZE)4:46
72CZEMartin Hebík (CZE)4:46
73CZEKarel Kuba (CZE)4:46
74AUTMoran Vermeulen (AUT)4:46
75HUNCsaba Pályi (HUN)4:49
76SVKMartin Kostelnicák (SVK)4:49
77ITAMarco Borgo (ITA)T&p - Delio - Gallina4:49
78ITAStefano Gandin (ITA)T&p - Delio - Gallina4:49
79AUTAndreas Graf (AUT)Hrinkow Advarics Cycleang4:53
80AUTStefan Mastaller (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich4:53
81CZEDaniel Babor (CZE)Pardus - Tufo Prostejov5:00
82AUTMatthias Grick (AUT)5:30
83SVKJuraj Lajcha (SVK)7:11

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden