De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Turul Romaniei - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Turul Romaniei - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Roemenië

Uitslagen 2019

Turul Romaniei 2019

RoemeniëRoemenië - 11 September 2019 - 15 September 2019


Algemeen klassement - 15 September 2019


1NEDAlex Molenaar (NED)Monkey Town - à Bloc16:26:12
2RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinx0:15
3CZEKarel Hník (CZE)Elkov - Author0:46
4ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd's0:48
5CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author0:49
6POLPiotr Brozyna (POL)CCC Development0:52
7HUNAttila Valter (HUN)CCC Development0:52
8ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:52
9ITADavide Bais (ITA)Friuli ASD0:52
10COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Illuminate1:00
11RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx1:05
12POLPatryk Stosz (POL)CCC Development1:09
13COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)Illuminate1:11
14CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author1:19
15POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Ats1:21
16CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author1:28
17RUSIgor Sidorov (RUS)1:33
18POLBartosz Warchol (POL)1:43
19POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7R1:49
20RUSEvgenii Tikhonin (RUS)2:41
21ITAEmanuele Amadio (ITA)Friuli ASD2:45
22COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)Illuminate2:49
23ITAGabriele Petrelli (ITA)2:50
24POLMichal Paluta (POL)CCC Development2:53
25ITASimone Sanò (ITA)2:53
26POLPiotr Pekala (POL)CCC Development2:53
27JAPMarino Kobayashi (JAP)Giotti Victoria - Palomar2:53
28HUNDaniel Dina (HUN)Pannon2:53
29ESTMarkus Pajur (EST)2:53
30GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg2:53
31GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg3:07
32NEDIvar Slik (NED)Monkey Town - à Bloc3:42
33RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - Rusvelo4:36
34NEDJeen De Jong (NED)Monkey Town - à Bloc4:42
35CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author4:50
36POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats4:50
37ITALuca Fioretti (ITA)5:09
38POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Ats5:12
39GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburg5:57
40NEDAdriaan Janssen (NED)Monkey Town - à Bloc6:34
41HUNViktor Filutás (HUN)Pannon6:38
42ROUDaniel Crista (ROU)Giotti Victoria - Palomar6:54
43POLArtur Detko (POL)Hurom6:58
44ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Giotti Victoria - Palomar7:27
45SVKJuraj Karas (SVK)7:31
46RUSAleksandr Barsov (RUS)7:34
47RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinx8:08
48SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica9:09
49ESTJoosep Sankmann (EST)9:18
50ITANicola Gaffurini (ITA)Monkey Town - à Bloc9:21
51CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author10:08
52CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author10:08
53GERRichard Banusch (GER)LKT Team Brandenburg11:06
54HUNGergely Orosz (HUN)Pannon11:06
55ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy12:17
56POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Development12:57
57ITAJonathan Milan (ITA)13:05
58UKRYegor Dementyev (UKR)13:17
59RUSViktor Manakov (RUS)13:17
60ESTKarl Patrick Lauk (EST)Groupama - Fdj Continental13:26
61ESTSimm Kiskonen (EST)14:17
62POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Ats14:54
63SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica16:29
64ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko - Marseille Provence KTM17:14
65ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town - à Bloc19:27
66POLAdrian Honkisz (POL)20:44
67ESTNorman Vahtra (EST)23:13
68ITARiccardo Bobbo (ITA)T&p - Delio - Gallina23:13
69HUNAndrás Forray (HUN)Pannon27:25
70ROUAndrei Cojanu (ROU)27:27
71POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Ats28:04
72POLKacper Walkowiak (POL)CCC Development28:04
73SVKMiklos Szabo (SVK)Pannon28:04
74POLSebastian Matusiak (POL)Hurom29:57
75HUNDaniel Moricz (HUN)30:46
76POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats31:13
77ROUCiprian Ioan Jitaru (ROU)Giotti Victoria - Palomar32:53
78GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg33:40
79ROUValentin Vasiloiu (ROU)35:27
80ESTRait Ärm (EST)35:44
81SVKStefan Nôta (SVK)36:23
82ITAFilippo Ferronato (ITA)Friuli ASD37:55
83GERSebastian Schmiedel (GER)LKT Team Brandenburg42:24
84POLAdam Nocen (POL)44:58
85HUNGábor Molnár (HUN)50:47
86ROULeonard Barbu (ROU)1:15:50

Etappe 1 - Cluj-Napoca - Sighisoara - 168 km - 11 September 2019Ontsnapping


1NEDIvar Slik (NED)Monkey Town - à Bloc4:12:44
2NEDAlex Molenaar (NED)Monkey Town - à Bloczt
3ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko - Marseille Provence KTM0:46
4GERRichard Banusch (GER)LKT Team Brandenburg0:46
5CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author0:46
6ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy0:46
7RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinx0:46
8POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Ats0:46
9RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinx0:46
10POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Development0:46
11ITARiccardo Bobbo (ITA)T&p - Delio - Gallina0:46
12RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx0:46
13RUSSergey Rostovtsev (RUS)Viris Vigevano0:46
14POLMichal Paluta (POL)CCC Development0:46
15GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburg0:46
16POLPatryk Stosz (POL)CCC Development0:46
17POLArtur Detko (POL)Hurom0:46
18ITAJonathan Milan (ITA)0:46
19ITANicola Gaffurini (ITA)Monkey Town - à Bloc0:46
20POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Ats0:46
21ITAFilippo Ferronato (ITA)Friuli ASD0:46
22COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)Illuminate0:46
23RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - Rusvelo0:46
24RUSAleksandr Barsov (RUS)0:46
25ESTNorman Vahtra (EST)0:46
26ESTSimm Kiskonen (EST)0:46
27ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:46
28CZEKarel Hník (CZE)Elkov - Author0:46
29COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Illuminate0:46
30HUNGergely Orosz (HUN)Pannon0:46
31NEDAdriaan Janssen (NED)Monkey Town - à Bloc0:46
32ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town - à Bloc0:46
33RUSEvgenii Tikhonin (RUS)0:46
34RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx0:46
35POLPiotr Pekala (POL)CCC Development0:46
36ITALuca Fioretti (ITA)0:46
37POLKacper Walkowiak (POL)CCC Development0:46
38POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Ats0:46
39ROUDaniel Crista (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:46
40CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author0:46
41GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg0:46
42UKRYegor Dementyev (UKR)0:46
43RUSIgor Sidorov (RUS)0:46
44POLPiotr Brozyna (POL)CCC Development0:46
45HUNDaniel Dina (HUN)Pannon0:46
46ITASimone Sanò (ITA)0:46
47HUNAttila Valter (HUN)CCC Development0:46
48POLBartosz Warchol (POL)0:46
49ROULorant Balazsi (ROU)Novak0:46
50COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)Illuminate0:46
51POLAdrian Honkisz (POL)0:46
52SVKJuraj Karas (SVK)0:46
53POLSebastian Matusiak (POL)Hurom0:46
54ITADavide Bais (ITA)Friuli ASD0:46
55CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author0:46
56POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Ats0:46
57CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:46
58RUSViktor Manakov (RUS)0:46
59HUNAndrás Forray (HUN)Pannon0:46
60CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author0:46
61CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author0:46
62ITAEmanuele Amadio (ITA)Friuli ASD0:46
63ESTKarl Patrick Lauk (EST)Groupama - Fdj Continental0:46
64NEDJeen De Jong (NED)Monkey Town - à Bloc0:46
65ESTJoosep Sankmann (EST)0:46
66ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:46
67ITAGabriele Petrelli (ITA)0:46
68ITAMatteo Donegà (ITA)Friuli ASD0:46
69POLKrzysztof Domin (POL)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:46
70RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinx0:46
71POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7R0:46
72ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd's0:46
73POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats0:46
74ESTSteven Kalf (EST)Illuminate0:46
75JAPMarino Kobayashi (JAP)Giotti Victoria - Palomar0:46
76SVKJuraj Lajcha (SVK)0:46
77SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica0:46
78SVKMiklos Szabo (SVK)Pannon0:46
79GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:46
80ESTMarkus Pajur (EST)0:46
81HUNGábor Molnár (HUN)1:06
82HUNViktor Filutás (HUN)Pannon1:06
83SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica1:12
84HUNDaniel Moricz (HUN)1:17
85GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg1:31
86ROUValentin Vasiloiu (ROU)2:08
87POLAdam Nocen (POL)2:16
88ROUAndrei Cojanu (ROU)2:36
89POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats3:46
90SVKStefan Nôta (SVK)3:46
91ESTRait Ärm (EST)4:25
92POLMateusz Taciak (POL)Voster - Ats4:25
93GERSebastian Schmiedel (GER)LKT Team Brandenburg4:35
94ROUCiprian Ioan Jitaru (ROU)Giotti Victoria - Palomar6:51
95ROULeonard Barbu (ROU)28:24
96SVKMartin Gavenda (SVK)28:24
97ROUMarius-Cristian Petrache (ROU)
98ROUIonut-Andrei Furtuna (ROU)
99RUSVladimir Ilchenko (RUS)Marathon Tula
100USAAria Kiani (USA)Illuminate
101SVKMiroslav Gavenda (SVK)
102ESTMartin Laas (EST)Illuminate
103ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Brasov - Focsani - 176,3 km - 12 September 2019Sprint


1POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Development4:06:14
2ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academyzt
3ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko - Marseille Provence KTMzt
4ITAJonathan Milan (ITA)zt
5GERRichard Banusch (GER)LKT Team Brandenburgzt
6CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Authorzt
7RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinxzt
8ESTNorman Vahtra (EST)zt
9ESTSimm Kiskonen (EST)zt
10RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinxzt
11POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Atszt
12RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinxzt
13POLArtur Detko (POL)Huromzt
14NEDIvar Slik (NED)Monkey Town - à Bloczt
15ITALuca Fioretti (ITA)zt
16COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)Illuminatezt
17RUSAleksandr Barsov (RUS)zt
18RUSEvgenii Tikhonin (RUS)zt
19ROUDaniel Crista (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
20POLMichal Paluta (POL)CCC Developmentzt
21ITANicola Gaffurini (ITA)Monkey Town - à Bloczt
22GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburgzt
23HUNViktor Filutás (HUN)Pannonzt
24HUNGergely Orosz (HUN)Pannonzt
25RUSIgor Sidorov (RUS)zt
26ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
27POLPatryk Stosz (POL)CCC Developmentzt
28SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystricazt
29CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Authorzt
30RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinxzt
31ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd'szt
32SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystricazt
33COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Illuminatezt
34HUNAttila Valter (HUN)CCC Developmentzt
35SVKJuraj Karas (SVK)zt
36POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Atszt
37CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Authorzt
38ESTMarkus Pajur (EST)zt
39POLPiotr Brozyna (POL)CCC Developmentzt
40NEDAlex Molenaar (NED)Monkey Town - à Bloczt
41NEDAdriaan Janssen (NED)Monkey Town - à Bloczt
42CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Authorzt
43POLPiotr Pekala (POL)CCC Developmentzt
44CZEKarel Hník (CZE)Elkov - Authorzt
45RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - Rusvelozt
46HUNDaniel Dina (HUN)Pannonzt
47ITADavide Bais (ITA)Friuli ASDzt
48ITASimone Sanò (ITA)zt
49CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Authorzt
50ITARiccardo Bobbo (ITA)T&p - Delio - Gallinazt
51ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
52CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Authorzt
53GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburgzt
54COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)Illuminatezt
55JAPMarino Kobayashi (JAP)Giotti Victoria - Palomarzt
56ROULorant Balazsi (ROU)Novakzt
57POLBartosz Warchol (POL)zt
58ITAGabriele Petrelli (ITA)zt
59POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
60UKRYegor Dementyev (UKR)zt
61ESTKarl Patrick Lauk (EST)Groupama - Fdj Continentalzt
62ITAMatteo Donegà (ITA)Friuli ASDzt
63NEDJeen De Jong (NED)Monkey Town - à Bloczt
64RUSViktor Manakov (RUS)zt
65ESTJoosep Sankmann (EST)zt
66ITAEmanuele Amadio (ITA)Friuli ASDzt
67POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
68RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinxzt
69GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:16
70POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Ats1:37
71GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg14:44
72ROUAndrei Cojanu (ROU)14:47
73POLKacper Walkowiak (POL)CCC Development14:47
74SVKStefan Nôta (SVK)14:47
75POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Ats14:47
76HUNAndrás Forray (HUN)Pannon14:47
77SVKMiklos Szabo (SVK)Pannon14:47
78ROUValentin Vasiloiu (ROU)14:47
79HUNDaniel Moricz (HUN)14:47
80ESTRait Ärm (EST)14:47
81SVKJuraj Lajcha (SVK)14:47
82POLAdrian Honkisz (POL)14:47
83POLSebastian Matusiak (POL)Hurom14:47
84ITAFilippo Ferronato (ITA)Friuli ASD14:47
85ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town - à Bloc14:47
86POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats14:47
87POLKrzysztof Domin (POL)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis14:47
88ROUCiprian Ioan Jitaru (ROU)Giotti Victoria - Palomar17:07
89GERSebastian Schmiedel (GER)LKT Team Brandenburg27:10
90POLAdam Nocen (POL)27:10
91ROULeonard Barbu (ROU)27:10
92HUNGábor Molnár (HUN)27:10
93SVKMartin Gavenda (SVK)
94ESTSteven Kalf (EST)Illuminate
95RUSSergey Rostovtsev (RUS)Viris Vigevano
96POLMateusz Taciak (POL)Voster - Ats

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Buzau - Târgoviste - 124,4 km - 13 September 2019Sprint


1ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy2:37:09
2ITAJonathan Milan (ITA)zt
3ESTNorman Vahtra (EST)zt
4ESTSimm Kiskonen (EST)zt
5POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Developmentzt
6POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
7CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Authorzt
8ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko - Marseille Provence KTMzt
9GERRichard Banusch (GER)LKT Team Brandenburgzt
10POLPatryk Stosz (POL)CCC Developmentzt
11RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinxzt
12RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinxzt
13NEDIvar Slik (NED)Monkey Town - à Bloczt
14ESTRait Ärm (EST)zt
15SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystricazt
16POLMichal Paluta (POL)CCC Developmentzt
17ITARiccardo Bobbo (ITA)T&p - Delio - Gallinazt
18COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)Illuminatezt
19NEDAlex Molenaar (NED)Monkey Town - à Bloczt
20SVKJuraj Karas (SVK)zt
21HUNDaniel Moricz (HUN)zt
22POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Atszt
23HUNGábor Molnár (HUN)zt
24HUNGergely Orosz (HUN)Pannonzt
25UKRYegor Dementyev (UKR)zt
26POLArtur Detko (POL)Huromzt
27JAPMarino Kobayashi (JAP)Giotti Victoria - Palomarzt
28RUSAleksandr Barsov (RUS)zt
29RUSEvgenii Tikhonin (RUS)zt
30RUSIgor Sidorov (RUS)zt
31GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburgzt
32COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Illuminatezt
33ESTMarkus Pajur (EST)zt
34RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - Rusvelozt
35GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
36CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Authorzt
37POLPiotr Brozyna (POL)CCC Developmentzt
38POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Atszt
39HUNViktor Filutás (HUN)Pannonzt
40CZEKarel Hník (CZE)Elkov - Authorzt
41ITASimone Sanò (ITA)zt
42POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Atszt
43ITAGabriele Petrelli (ITA)zt
44ITANicola Gaffurini (ITA)Monkey Town - à Bloczt
45POLKacper Walkowiak (POL)CCC Developmentzt
46ITADavide Bais (ITA)Friuli ASDzt
47CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Authorzt
48POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Atszt
49GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburgzt
50ITALuca Fioretti (ITA)zt
51RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinxzt
52CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Authorzt
53ROUDaniel Crista (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
54ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd'szt
55COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)Illuminatezt
56NEDJeen De Jong (NED)Monkey Town - à Bloczt
57HUNAttila Valter (HUN)CCC Developmentzt
58ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
59HUNDaniel Dina (HUN)Pannonzt
60POLBartosz Warchol (POL)zt
61NEDAdriaan Janssen (NED)Monkey Town - à Bloczt
62ROUValentin Vasiloiu (ROU)zt
63POLPiotr Pekala (POL)CCC Developmentzt
64POLKrzysztof Domin (POL)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
65CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Authorzt
66SVKMiklos Szabo (SVK)Pannonzt
67POLAdrian Honkisz (POL)zt
68ITAEmanuele Amadio (ITA)Friuli ASDzt
69POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
70POLSebastian Matusiak (POL)Huromzt
71HUNAndrás Forray (HUN)Pannonzt
72ROULorant Balazsi (ROU)Novakzt
73GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburgzt
74POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
75CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Authorzt
76POLAdam Nocen (POL)zt
77ESTKarl Patrick Lauk (EST)Groupama - Fdj Continentalzt
78ITAMatteo Donegà (ITA)Friuli ASDzt
79ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town - à Bloczt
80SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystricazt
81RUSViktor Manakov (RUS)zt
82SVKJuraj Lajcha (SVK)zt
83ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
84SVKStefan Nôta (SVK)zt
85ESTJoosep Sankmann (EST)zt
86RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinxzt
87ROUCiprian Ioan Jitaru (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
88RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinxzt
89ITAFilippo Ferronato (ITA)Friuli ASDzt
90ROUAndrei Cojanu (ROU)0:17
91GERSebastian Schmiedel (GER)LKT Team Brandenburg0:19
92ROULeonard Barbu (ROU)1:18

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Ploiesti - Cabana Piatra Arsa ( - 119,2 km - 14 September 2019Berg


1RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinx3:16:06
2CZEKarel Hník (CZE)Elkov - Author0:27
3ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd's0:27
4HUNAttila Valter (HUN)CCC Development0:27
5CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author0:27
6ITADavide Bais (ITA)Friuli ASD0:27
7ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:27
8NEDAlex Molenaar (NED)Monkey Town - à Bloc0:27
9POLPiotr Brozyna (POL)CCC Development0:27
10COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Illuminate0:35
11RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinx0:40
12POLPatryk Stosz (POL)CCC Development0:46
13COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)Illuminate0:46
14CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author0:54
15RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx0:59
16POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Ats1:00
17POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7R1:04
18CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author1:08
19RUSIgor Sidorov (RUS)1:08
20POLBartosz Warchol (POL)1:18
21RUSEvgenii Tikhonin (RUS)2:16
22ITAEmanuele Amadio (ITA)Friuli ASD2:20
23GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg2:28
24JAPMarino Kobayashi (JAP)Giotti Victoria - Palomar2:28
25ITAGabriele Petrelli (ITA)2:28
26POLMichal Paluta (POL)CCC Development2:28
27ITASimone Sanò (ITA)2:28
28POLPiotr Pekala (POL)CCC Development2:28
29ESTMarkus Pajur (EST)2:28
30HUNDaniel Dina (HUN)Pannon2:28
31GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg2:28
32ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town - à Bloc2:28
33COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)Illuminate2:28
34NEDJeen De Jong (NED)Monkey Town - à Bloc2:33
35RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinx4:11
36RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - Rusvelo4:13
37NEDIvar Slik (NED)Monkey Town - à Bloc4:13
38CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author4:25
39POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats4:25
40NEDAdriaan Janssen (NED)Monkey Town - à Bloc4:25
41ITALuca Fioretti (ITA)4:46
42POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Ats4:47
43GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburg5:32
44POLAdrian Honkisz (POL)5:32
45HUNViktor Filutás (HUN)Pannon5:53
46ROUDaniel Crista (ROU)Giotti Victoria - Palomar5:53
47POLArtur Detko (POL)Hurom5:53
48ROUCiprian Ioan Jitaru (ROU)Giotti Victoria - Palomar7:06
49ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Giotti Victoria - Palomar7:06
50ESTJoosep Sankmann (EST)7:06
51SVKJuraj Karas (SVK)7:06
52RUSAleksandr Barsov (RUS)7:09
53ITANicola Gaffurini (ITA)Monkey Town - à Bloc7:09
54RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinx7:43
55ROUAndrei Cojanu (ROU)7:59
56ITAMatteo Donegà (ITA)Friuli ASD8:05
57SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica8:18
58CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Author9:43
59CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author9:43
60ROULorant Balazsi (ROU)Novak9:50
61GERSebastian Schmiedel (GER)LKT Team Brandenburg10:41
62GERRichard Banusch (GER)LKT Team Brandenburg10:41
63HUNAndrás Forray (HUN)Pannon10:41
64HUNGergely Orosz (HUN)Pannon10:41
65ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academy12:08
66POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats12:52
67POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Ats12:52
68ITAJonathan Milan (ITA)12:52
69POLKacper Walkowiak (POL)CCC Development12:52
70SVKMiklos Szabo (SVK)Pannon12:52
71POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Development12:52
72ESTSimm Kiskonen (EST)12:52
73POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Ats12:52
74UKRYegor Dementyev (UKR)12:52
75ESTKarl Patrick Lauk (EST)Groupama - Fdj Continental12:52
76RUSViktor Manakov (RUS)12:52
77HUNDaniel Moricz (HUN)14:51
78POLSebastian Matusiak (POL)Hurom14:51
79POLAdam Nocen (POL)15:53
80SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica16:04
81POLKrzysztof Domin (POL)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis16:04
82SVKStefan Nôta (SVK)16:24
83ESTRait Ärm (EST)16:28
84GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg16:44
85ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko - Marseille Provence KTM17:03
86ROUValentin Vasiloiu (ROU)17:03
87ROULeonard Barbu (ROU)17:33
88ITARiccardo Bobbo (ITA)T&p - Delio - Gallina22:52
89ITAFilippo Ferronato (ITA)Friuli ASD22:52
90SVKJuraj Lajcha (SVK)22:52
91ESTNorman Vahtra (EST)22:52
92HUNGábor Molnár (HUN)22:52

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Bucharest - Bucharest - 111,5 km - 15 September 2019Sprint


1POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Development2:13:38
2ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko - Marseille Provence KTMzt
3ITARiccardo Bobbo (ITA)T&p - Delio - Gallinazt
4RUSAlexander Smirnov (RUS)Lokosphinxzt
5POLPatryk Stosz (POL)CCC Developmentzt
6CZEDominik Neumann (CZE)Elkov - Authorzt
7ITAJonathan Milan (ITA)zt
8GERHenning Bommel (GER)LKT Team Brandenburgzt
9GERRichard Banusch (GER)LKT Team Brandenburgzt
10HUNGergely Orosz (HUN)Pannonzt
11SVKJuraj Karas (SVK)zt
12ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
13HUNDaniel Moricz (HUN)zt
14ESTNorman Vahtra (EST)zt
15POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Atszt
16POLSebastian Matusiak (POL)Huromzt
17POLSzymon Krawczyk (POL)Voster - Atszt
18POLAdam Nocen (POL)zt
19RUSAleksandr Barsov (RUS)zt
20ITASimone Sanò (ITA)zt
21RUSSavva Novikov (RUS)Lokosphinxzt
22NEDIvar Slik (NED)Monkey Town - à Bloczt
23POLPiotr Brozyna (POL)CCC Developmentzt
24ROUDaniel Crista (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
25ROUVlad Nicolae Dobre (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
26CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Authorzt
27RUSAlexander Vdovin (RUS)Lokosphinxzt
28JAPMarino Kobayashi (JAP)Giotti Victoria - Palomarzt
29COLRodolfo Andrés Torres Agudelo (COL)Illuminatezt
30NEDAlex Molenaar (NED)Monkey Town - à Bloczt
31HUNAttila Valter (HUN)CCC Developmentzt
32HUNViktor Filutás (HUN)Pannonzt
33RUSAlexander Evtushenko (RUS)Gazprom - Rusvelozt
34POLKacper Walkowiak (POL)CCC Developmentzt
35HUNDaniel Dina (HUN)Pannonzt
36COLFélix Alejandro Barón Castillo (COL)Illuminatezt
37POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Atszt
38ESTMarkus Pajur (EST)zt
39POLPiotr Pekala (POL)CCC Developmentzt
40CZEKarel Hník (CZE)Elkov - Authorzt
41UKRYegor Dementyev (UKR)zt
42POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Atszt
43RUSIgor Sidorov (RUS)zt
44RUSEvgenii Tikhonin (RUS)zt
45GERSebastian Schmiedel (GER)LKT Team Brandenburgzt
46CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Authorzt
47POLArtur Detko (POL)Huromzt
48ITADavide Bais (ITA)Friuli ASDzt
49ITAEmanuele Amadio (ITA)Friuli ASDzt
50POLMichal Paluta (POL)CCC Developmentzt
51POLBartosz Warchol (POL)zt
52COLJorge Camillo Castiblanco Cubides (COL)Illuminatezt
53ITAGabriele Petrelli (ITA)zt
54ROUSerghei Tvetcov (ROU)Floyd'szt
55CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Authorzt
56POLAdrian Honkisz (POL)zt
57CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Authorzt
58CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Authorzt
59ITALuca Fioretti (ITA)zt
60HUNGábor Molnár (HUN)zt
61ITAFilippo Ferronato (ITA)Friuli ASDzt
62GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburgzt
63SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystricazt
64POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
65SVKMiklos Szabo (SVK)Pannonzt
66SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystricazt
67POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
68RUSViktor Manakov (RUS)zt
69ESTMihkel Räim (EST)Israel Cycling Academyzt
70POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats0:14
71ESTKarl Patrick Lauk (EST)Groupama - Fdj Continental0:20
72ESTRait Ärm (EST)0:26
73ESTSimm Kiskonen (EST)1:02
74GERMoritz Malcharek (GER)LKT Team Brandenburg1:02
75HUNAndrás Forray (HUN)Pannon1:32
76ROULeonard Barbu (ROU)1:46
77SVKStefan Nôta (SVK)1:47
78ESTJoosep Sankmann (EST)1:47
79NEDJeen De Jong (NED)Monkey Town - à Bloc1:47
80ITANicola Gaffurini (ITA)Monkey Town - à Bloc1:47
81ITAAntonio Santoro (ITA)Monkey Town - à Bloc1:47
82NEDAdriaan Janssen (NED)Monkey Town - à Bloc1:47
83ROUValentin Vasiloiu (ROU)1:50
84ROUCiprian Ioan Jitaru (ROU)Giotti Victoria - Palomar1:50
85ROUAndrei Cojanu (ROU)2:09
86GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
87RUSArseny Nikiforov (RUS)Lokosphinx
88SVKJuraj Lajcha (SVK)
89ROULorant Balazsi (ROU)Novak
90ITAMatteo Donegà (ITA)Friuli ASD
91POLKrzysztof Domin (POL)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis
92RUSKirill Sveshnikov (RUS)Lokosphinx

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden