De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Schaal Sels Merksem/ Johan Museeuw Classic - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Schaal Sels Merksem/ Johan Museeuw Classic - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2019

Schaal Sels Merksem/ Johan Museeuw Classic 2019

BelgiëBelgië - 25 Augustus 2019


Schaal Sels Merksem/ Johan Museeuw Classic - 25 Augustus 2019


1ITAAttilio Viviani (ITA)2:53:16
2BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
3BELMichaël Van Staeyen (BEL)Roompot - Charles0:00
4FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct Energie0:00
5ESTAksel Nõmmela (EST)WB Aqua Protect0:00
6ITAAlberto Dainese (ITA)Seg Racing Academy0:00
7NZLRyan Christensen (NZL)Canyon Dhb - Bloor Homes0:00
8BELChristophe Noppe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
9AUSZakkari Dempster (AUS)Israel Cycling Academy0:00
10BELBenjamin Declercq (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
11NEDDavid Dekker (NED)Metec - TKH - Mantel0:00
12BELLindsay De Vylder (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
13BELJoeri Stallaert (BEL)Corendon - Circus0:00
14FRARomain Cardis (FRA)Total Direct Energie0:00
15NEDMartijn Budding (NED)Beat Cycling Club0:00
16BELDaan Hoeyberghs (BEL)Beat Cycling Club0:00
17BELJonas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorex0:00
18GBRAndrew Tennant (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes0:00
19NEDMaarten De Jonge (NED)Monkey Town - à Bloc0:00
20BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorex0:00
21CZEAdam Toupalík (CZE)Corendon - Circus0:00
22NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH - Mantel0:00
23BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
24FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis0:00
25GERJohannes Hodapp (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany0:00
26CANBenjamin Perry (CAN)Israel Cycling Academy0:00
27GERPer Münstermann (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany0:00
28NOROlav Hjemsaeter (NOR)Coop0:00
29ERINahom Desale Kalei (ERI)Beat Cycling Club0:00
30NEDLuuc Bugter (NED)Beat Cycling Club0:00
31LUXLuc Wirtgen (LUX)Wallonie-Bruxelles Development0:00
32SWEJacob Eriksson (SWE)Coop0:00
33NEDSven Burger (NED)Seg Racing Academy0:00
34FRAAdrien Garel (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:00
35NEDMaarten Van Trijp (NED)Corendon - Circus0:00
36BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis0:00
37ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorex0:00
38BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorex0:00
39BELSenne Leysen (BEL)Roompot - Charles0:00
40NEDDaniel Abraham (NED)0:00
41BELJulien Mortier (BEL)WB Aqua Protect0:00
42BELTom Van Asbroeck (BEL)Israel Cycling Academy0:00
43NEDIvar Slik (NED)Monkey Town - à Bloc0:00
44NEDBas Van Der Kooij (NED)Monkey Town - à Bloc0:00
45GERJan Kuhn (GER)Lotto - Kern Haus0:00
46FRAEnzo Bernard (FRA)Vendée U0:00
47BELGianni Marchand (BEL)Cibel0:00
48LATMartins Pluto (LAT)Monkey Town - à Bloc0:00
49ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Start0:00
50BELJeroen Eyskens (BEL)Cibel0:00
51CANGuillaume Boivin (CAN)Israel Cycling Academy0:00
52BELSean De Bie (BEL)Roompot - Charles0:00
53NEDHartthijs de Vries (NED)Vlasman0:00
54BELYves Coolen (BEL)Beat Cycling Club0:15
55GBRAlexander Colman (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes0:25
56BELZico Waeytens (BEL)Cofidis0:25
57BELDries Van Gestel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:34
58BELDimitri Peyskens (BEL)WB Aqua Protect0:34
59FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis0:47
60BELDries De Bondt (BEL)Corendon - Circus0:50
61BELGuillaume Seye (BEL)Beat Cycling Club1:02
62NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert1:09
63ISROmer Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy1:09
64BELMathias Van Gompel (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:11
65NEDRick Ottema (NED)Metec - TKH - Mantel1:18
66FRAAntoine Benoist (FRA)UC Nantes - Atlantique1:29
67GBRCharles Page (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes2:09
68BELJordi Meeus (BEL)Seg Racing Academy3:10
69FRADavid Boucher (FRA)Tarteletto - Isorex4:24
70BELStijn De Bock (BEL)Canyon Dhb - Bloor Homes4:24
71PARGustavo Adolfo Miño Baez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy4:24
72GERJonas Härtig (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany4:24
73GERFelix Intra (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany4:24
74GERFranz Werner (GER)LKT Team Brandenburg4:24
75FRAJérémy Lecroq (FRA)Vital Concept - B&b Hotels4:33
76BELLudwig De Winter (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:33
77NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Coop4:35
78FRAJustin Mottier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels4:35
79BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:35
80NORAugust Jensen (NOR)Israel Cycling Academy4:35
81FRAEmmanuel Morin (FRA)Cofidis4:35
82GERJon Knolle (GER)Sauerland Nrw - Sks Germany4:35
83CZEDaniel Turek (CZE)Israel Cycling Academy4:35
84BELPreben Van Hecke (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise4:35
85NEDRobert Bovenhuis (NED)Vlasman4:35
86GBRAdam Hartley (GBR)Seg Racing Academy4:35
87FRADavid Riviere (FRA)VC Pays de Loudéac4:35
88FRAClément Orceau (FRA)Vendée U4:35
89NEDRobbie Van Bakel (NED)Metec - TKH - Mantel4:35
90NEDDylan Bouwmans (NED)Metec - TKH - Mantel4:35
91BELMathijs Paasschens (BEL)WB Aqua Protect4:40
92BELOtto Vergaerde (BEL)Corendon - Circus4:40
93NEDJelle Wolsink (NED)Vlasman4:40
94GBRAlex Paton (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homes4:44
95BELBryan Boussaer (BEL)Tarteletto - Isorex4:46
96NOREirik Lunder (NOR)9:29
97ARGEduardo Ignacio Villanueva (ARG)Start9:43

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden