De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix Cerami - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix Cerami - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2019

Grand Prix Cerami 2019

BelgiëBelgië - 25 Juli 2019


Grand Prix Cerami - 25 Juli 2019


1FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept - B&b Hotels4:03:27
2BELBenjamin Declercq (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
3ITAJakub Mareczko (ITA)CCCzt
4BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
5FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energiezt
6BELMichaël Van Staeyen (BEL)Roompot - Charleszt
7BELMilan Menten (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
8BELAmaury Capiot (BEL)Sport Vlaanderen - Baloisezt
9BELLionel Taminiaux (BEL)WB Aqua Protectzt
10NEDMartijn Budding (NED)Beat Cycling Clubzt
11BELEnzo Wouters (BEL)Lotto - Soudalzt
12NEDFloris Gerts (NED)Tarteletto - Isorexzt
13NEDArvid De Kleijn (NED)Metec - TKH - Mantelzt
14PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecinzt
15BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorexzt
16LUXPit Leyder (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
17BELJenthe Biermans (BEL)Katusha - Alpecinzt
18GERSven Thurau (GER)Dauner D&dq - Akkonzt
19FRAPierre Idjouadiene (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
20NORAnders Skaarseth (NOR)Uno-Xzt
21NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
22BELWim Reynaerts (BEL)Cibelzt
23GERDominik Bauer (GER)Dauner D&dq - Akkonzt
24BELJacob Relaes (BEL)Cibelzt
25FRAChristophe Masson (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
26GREPolychronis Tzortzakis (GRE)Tarteletto - Isorexzt
27AUSTheodore Yates (AUS)Drapac EF - Cannondalezt
28SWELucas Eriksson (SWE)Riwal - Readynezzt
29NORJonas Abrahamsen (NOR)Uno-Xzt
30FRARomain Cardis (FRA)Total Direct Energiezt
31BELJulien Mortier (BEL)WB Aqua Protect0:12
32BELBoris Vallée (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:12
33BELLennert Teugels (BEL)Cibel0:12
34BELTim Merlier (BEL)Pauwels Sauzen0:12
35NORKristoffer Skjerping (NOR)Uno-X0:12
36FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis0:15
37RSAWillem Jakobus Smit (RSA)Katusha - Alpecin0:17
38NEDPim Ligthart (NED)Total Direct Energie0:17
39DENAndreas Stokbro Nielsen (DEN)Riwal - Readynez0:17
40BELKenny Molly (BEL)WB Aqua Protect0:19
41FRAAdrien Petit (FRA)Total Direct Energie0:19
42BELKevyn Ista (BEL)WB Aqua Protect0:23
43FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:25
44FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondiale0:31
45FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic0:32
46NEDJustin Timmermans (NED)Roompot - Charles0:32
47ESPFrancisco José Ventoso Alberdi (ESP)CCC0:35
48NEDHuub Duyn (NED)Roompot - Charles0:38
49GERJoshua Huppertz (GER)Lotto - Kern Haus0:38
50DENAlexander Kamp Egested (DEN)Riwal - Readynez0:41
51DENEmil Nygaard Vinjebo (DEN)Riwal - Readynez0:41
52NEDMarijn Van Den Berg (NED)Metec - TKH - Mantel0:41
53NEDJan Maas (NED)Leopard Pro Cycling0:41
54BELKenneth Van Rooy (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:41
55GERMarc Clauss (GER)Dauner D&dq - Akkon0:41
56SWEKim Magnusson (SWE)Riwal - Readynez0:45
57NEDLars Oreel (NED)Dauner D&dq - Akkon0:45
58NEDLuuc Bugter (NED)Beat Cycling Club0:45
59ITAFilippo Fortin (ITA)Cofidis0:47
60GBRConnor Swift (GBR)Madison - Genesis0:48
61BELJonas Rickaert (BEL)Corendon - Circus0:48
62BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:48
63BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorex0:48
64BELDaan Hoeyberghs (BEL)Beat Cycling Club0:48
65GERMarco Mathis (GER)Cofidis0:54
66NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudal0:56
67NEDElmar Reinders (NED)Roompot - Charles0:56
68FRAJulien Duval (FRA)AG2R - La Mondiale1:02
69FRAAurélien Paret-Peintre (FRA)AG2R - La Mondiale1:02
70LUXBen Gastauer (LUX)AG2R - La Mondiale1:03
71FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale1:03
72DENNicolai Philip Brøchner Nielsen (DEN)Riwal - Readynez1:07
73NEDWesley Kreder (NED)Wanty - Groupe Gobert1:07
74ESTAksel Nõmmela (EST)WB Aqua Protect1:07
75SUIReto Hollenstein (SUI)Katusha - Alpecin1:11
76BELRoy Jans (BEL)Corendon - Circus1:11
77BELSteff Cras (BEL)Katusha - Alpecin1:11
78BELGerben Thijssen (BEL)Lotto - Soudal Espoirs1:11
79NEDPiotr Havik (NED)Beat Cycling Club1:11
80BELLudwig De Winter (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:17
81NEDLars Boom (NED)Roompot - Charles1:17
82BELStijn Steels (BEL)Roompot - Charles1:17
83BELAlexander Maes (BEL)Cibel1:17
84NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno-X1:17
85BELGianni Marchand (BEL)Cibel1:21
86BELGijs Van Hoecke (BEL)CCC1:22
87FRAJimmy Turgis (FRA)Vital Concept - B&b Hotels1:29
88GERJan Hugger (GER)Lotto - Kern Haus1:31
89BELPiet Allegaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:34
90BELBert De Backer (BEL)Vital Concept - B&b Hotels1:38
91BELYves Coolen (BEL)Beat Cycling Club1:39
92FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole1:47
93AUSPatrick Burt (AUS)Drapac EF - Cannondale1:47
94FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsic1:47
95NEDLars Van de Berg (NED)Metec - TKH - Mantel1:51
96GBRAdam Lewis (GBR)Beat Cycling Club1:52
97BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protect1:52
98AUSThomas Bolton (AUS)Drapac EF - Cannondale1:52
99BELJoeri Stallaert (BEL)Corendon - Circus1:52
100BELTuur Deprez (BEL)Cibel2:01
101BELBart De Clercq (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:01
102NEDOscar Riesebeek (NED)Roompot - Charles2:01
103BELGuillaume Van Keirsbulck (BEL)CCC2:01
104SUIMario Spengler (SUI)Leopard Pro Cycling2:01
105NORTorstein Traeen (NOR)Uno-X2:01
106LTUGediminas Bagdonas (LTU)AG2R - La Mondiale2:01
107NEDSjoerd Bax (NED)Metec - TKH - Mantel2:01
108FRAAlan Riou (FRA)Arkéa - Samsic2:06
109BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis2:08
110POLPawel Bernas (POL)CCC2:28
111BELNathan Van Hooydonck (BEL)CCC2:33
112FRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energie2:58
113FRADamien Gaudin (FRA)Total Direct Energie2:58
114GERTobias Knaup (GER)Lotto - Kern Haus2:58
115BELDries De Bondt (BEL)Corendon - Circus3:08
116GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cycling3:42
117NEDStef Krul (NED)Metec - TKH - Mantel3:43
118AUSThomas Kaesler (AUS)Drapac EF - Cannondale4:25
119BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protect4:42
120GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Haus5:25
121FRASamuel Leroux (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole5:50
122BELKris Boeckmans (BEL)Vital Concept - B&b Hotels6:26
123GERFrederik Raßmann (GER)Lotto - Kern Haus6:38
124BELStijn Vandenbergh (BEL)AG2R - La Mondiale7:02
125FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels7:02
126SEYGerry Christopher Albert (SEY)7:02
127NORLars Saugstad (NOR)Uno-X7:02
128DENJonas Aaen Jørgensen (DEN)Riwal - Readynez7:29
129AUSLiam Magennis (AUS)Drapac EF - Cannondale9:10
130POLKamil Gradek (POL)CCC9:10
131BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorex9:10
132AUSNathan Haas (AUS)Katusha - Alpecin9:10
133BELStijn Devolder (BEL)Corendon - Circus9:10
134FRAJonathan Hivert (FRA)Total Direct Energie9:14
135NEDMaarten Van Trijp (NED)Corendon - Circus10:08
136NORKristian Kulset (NOR)Uno-X10:09

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden