De site voor alle sporten

Menu
 

Wielrennen - Frans Nationaal Kampioenschap - 2019

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen Dames

Uitslagen Heren

Frans Nationaal Kampioenschap - Uitslagen Heren 2019

FrankrijkFrankrijk - 27 Juni 2019 - 30 Juni 2019


Individuele Tijdrit Heren - 27 Juni 2019Individuele Tijdrit


1FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj0:58:54.545
2FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis1:00:03.322
3FRAJulien Antomarchi (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole1:00:41.625
4FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 931:00:48.594
5FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step1:00:49.915
6FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj1:00:55.349
7FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis1:01:22.422
8FRARomain Bacon (FRA)CC Nogent-Sur-Oise1:01:32.594
9FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie1:01:36.642
10FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj1:01:53.617
11FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic1:02:08.547
12FRAFlorian Vachon (FRA)Arkéa - Samsic1:02:39.672
13FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale1:03:10.072
14FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale1:03:10.168
15FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept - B&b Hotels1:03:14.298
16FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct Energie1:03:24.957
17FRASimon Verger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation1:03:32.492
18FRABaptiste Bleier (FRA)1:03:47.301
19FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj1:03:55.855
20FRAClément Davy (FRA)Groupama - Fdj Continental1:04:06.478
21FRASébastien Havot (FRA)CC Nogent-Sur-Oise1:04:13.937
22FRAJulien Souton (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.com1:04:14.257
23FRANicolas Durand (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolais1:04:26.599
24FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:04:27.053
25FRABenoit Jarrier (FRA)Arkéa - Samsic1:04:30.362
26FRAThéo Delacroix (FRA)CC Etupes Le Doubs1:04:36.129
27FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsic1:04:47.250
28FRASamuel Leroux (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole1:05:01.391
29FRAEnzo Anti (FRA)VC Rouen 761:05:23.164
30FRALouis Louvet (FRA)Cr4c Roanne1:05:32.003
31FRASébastien Fournet Fayard (FRA)Pro Immo Nicolas Roux1:05:38.371
32FRAMorgan Kneisky (FRA)Groupama - Fdj Continental1:05:44.438
33FRAFlorian Maitre (FRA)Vendée U1:06:01.655
34FRADamien Poisson (FRA)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideau1:06:10.647
35FRADylan Kowalski (FRA)VC Rouen 761:06:14.981
36FRAMaxime Roger (FRA)Pro Immo Nicolas Roux1:06:25.805
37FRANicolas Baldo (FRA)Saint-Michel - Auber 931:06:28.962
38FRAFlorian Nocquet (FRA)1:06:46.253
39FRAAlexis Caresmel (FRA)CC Villeneuve Saint-Germain1:06:46.808
40FRAThomas Denis (FRA)Vendée U1:06:49.346
41FRAGeoffrey Thévenez (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.com1:06:51.606
42FRAPierre Lebreton (FRA)1:06:57.950
43FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept - B&b Hotels1:07:08.422
44FRAAlexis Renard (FRA)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideau1:07:51.381
45FRAMatthieu Garnier (FRA)CC Etupes Le Doubs1:08:02.249
46FRAAlan Boileau (FRA)1:08:08.219
47FRAKévin Avoine (FRA)CC Nogent-Sur-Oise1:08:20.680
48FRAQuentin Bezza (FRA)1:08:21.440
49FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsic1:08:31.460
50FRABrendan Le Cam (FRA)1:09:01.539
51FRAQuentin Fournier (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon1:09:06.301
52FRAFabien Secondo (FRA)1:09:23.512
53FRAIvan Schmitz (FRA)AVC Aix-en-Provence1:09:30.776
54FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale1:09:59.969
55FRANicolas Hamon (FRA)Creuse Oxygène Guéret1:10:05.784
56FRALouis Pijourlet (FRA)Vendée U1:10:16.885
57FRAVictor Guernalec (FRA)1:10:23.929
58FRADavid Boutville (FRA)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideau1:10:36.267
59FRAFlorentin Lecamus Lambert (FRA)1:11:14.507
60FRATommy Pouget (FRA)Gsc Blagnac Vélo Sport 311:11:47.184
61FRAYaël Joalland (FRA)VC Pays de Loudéac1:12:35.767
62FRAAlexis Pierre (FRA)1:12:35.969
63FRAJulien Jamot (FRA)1:13:18.543

Wegrit - amateur Heren - 29 Juni 2019


1FRAAlexis Renard (FRA)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideau3:57:17
2FRAMaxime Urruty (FRA)Pro Immo Nicolas Roux0'02''
3FRAEddy Fine (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolais0'02''
4FRAMarlon Gaillard (FRA)Vendée U0'02''
5FRASébastien Havot (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0'02''
6FRAJérémy Cabot (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.com0'02''
7FRAAnthony Jullien (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0'02''
8FRALouis Louvet (FRA)Cr4c Roanne0'02''
9FRAClément Champoussin (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0'05''
10FRAKévin Besson (FRA)Occitane Cyclisme Formation0'14''
11FRAAntoine Raugel (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0'24''
12FRADylan Kowalski (FRA)VC Rouen 760'40''
13FRALéo Danès (FRA)UC Nantes - Atlantique1:02
14FRABaptiste Constantin (FRA)1:02
15FRAPaul Sauvage (FRA)1:04
16FRAYannick Martinez (FRA)1:04
17FRAFlorent Pereira (FRA)Pro Immo Nicolas Roux1:04
18FRAAurélien Philibert (FRA)Bourg-en-Bresse Ain1:04
19FRAAlexandre Delettre (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolais1:04
20FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-Sur-Oise1:04
21FRASimon Buttner (FRA)Bourg-en-Bresse Ain1:04
22FRARomain Guillot (FRA)Bourg-en-Bresse Ain1:04
23FRANicolas Godin (FRA)1:04
24FRAAlan Boileau (FRA)1:04
25FRALucas Avadanian (FRA)1:04
26FRAMaxime Jarnet (FRA)EC Saint-Etienne Loire1:04
27FRAArnold Reifler (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolais1:04
28FRADavid Menut (FRA)Creuse Oxygène Guéret1:04
29FRANicolas Debeaumarche (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.com1:04
30FRAEnzo Bernard (FRA)Vendée U1:04

Wegrit Heren - 30 Juni 2019


1FRAWarren Barguil (FRA)Arkéa - Samsic5:54:36
2FRAJulien Simon (FRA)Cofidiszt
3FRADamien Touzé (FRA)Cofidiszt
4FRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energiezt
5FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
6FRAQuentin Pacher (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
7FRAGuillaume Martin (FRA)Wanty - Groupe Gobert0:02
8FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels0:21
9FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energie0:21
10FRAAnthony Turgis (FRA)Total Direct Energie1:10
11FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj1:18
12FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondiale1:18
13FRAAnthony Roux (FRA)Groupama - Fdj1:18
14FRAAlexis Vuillermoz (FRA)AG2R - La Mondiale1:18
15FRAMaxime Bouet (FRA)Arkéa - Samsic1:18
16FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 931:18
17FRAMickaël Chérel (FRA)AG2R - La Mondiale1:18
18FRARudy Molard (FRA)Groupama - Fdj1:18
19FRAStéphane Rossetto (FRA)Cofidis1:18
20FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:24
21FRASamuel Leroux (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole1:24
22FRAAnthony Delaplace (FRA)Arkéa - Samsic1:24
23FRANacer Bouhanni (FRA)Cofidis1:24
24FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energie1:24
25FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:24
26FRAClément Russo (FRA)Arkéa - Samsic1:24
27FRAAnthony Maldonado (FRA)Saint-Michel - Auber 931:24
28FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondiale1:24
29FRAFranck Bonnamour (FRA)Arkéa - Samsic1:24
30FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis1:24
31FRAFabien Schmidt (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:24
32FRANicolas Edet (FRA)Cofidis1:24
33FRAJulien Trarieux (FRA)Delko - Marseille Provence KTM1:24
34FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Groupama - Fdj1:24
35FRARémi Cavagna (FRA)Deceuninck - Quick Step1:24
36FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidis1:24
37FRALilian Calmejane (FRA)Total Direct Energie1:24
38FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsic1:24
39FRABryan Coquard (FRA)Vital Concept - B&b Hotels1:24
40FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidis1:24
41FRAAnthony Perez (FRA)Cofidis1:32
42FRAMathieu Burgaudeau (FRA)Total Direct Energie1:34
43FRAThibaut Pinot (FRA)Groupama - Fdj1:34
44FRAPierre Rolland (FRA)Vital Concept - B&b Hotels1:34
45FRAMorgan Kneisky (FRA)Groupama - Fdj Continental2:16
46FRAClément Chevrier (FRA)AG2R - La Mondiale2:16
47FRAAdrien Guillonnet (FRA)Interpro2:16
48FRACyril Lemoine (FRA)Cofidis2:16
49FRARomain Combaud (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:16
50FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsic2:16
51FRARemy Rochas (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:45
52FRAAlexis Gougeard (FRA)AG2R - La Mondiale2:45
53FRADorian Godon (FRA)AG2R - La Mondiale2:45
54FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis2:45
55FRACamille Thominet (FRA)Saint-Michel - Auber 932:45
56FRAHubert Dupont (FRA)AG2R - La Mondiale2:45
57FRAKévin Ledanois (FRA)Arkéa - Samsic2:45
58FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale2:45
59FRABruno Armirail (FRA)Groupama - Fdj2:45
60FRAKévin Réza (FRA)Vital Concept - B&b Hotels3:11
61FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsic7:34
62FRABrice Feillu (FRA)Arkéa - Samsic7:34
63FRAJulien Morice (FRA)Vital Concept - B&b Hotels7:34
64FRAJulien Antomarchi (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole7:34
65FRAJohan Le Bon (FRA)Vital Concept - B&b Hotels9:19
66FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept - B&b Hotels9:19
67FRAChristophe Masson (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole9:32
68FRAPierre Gouault (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole9:32
69FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj9:32
70FRACorentin Navarro (FRA)Wiggins - Le Col9:32
71FRAPierre Latour (FRA)AG2R - La Mondiale11:26
72FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondiale11:26
73FRARudy Barbier (FRA)Israel Cycling Academy14:18
74FRAThéo Nonnez (FRA)Groupama - Fdj Continental15:22
75FRAFlorian Hudry (FRA)Interpro15:23
76FRAJimmy Turgis (FRA)Vital Concept - B&b Hotels15:23
77FRALucas De Rossi (FRA)Delko - Marseille Provence KTM15:23
78FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdj15:23
79FRALoïc Chetout (FRA)Cofidis17:16
80FRANicolas Baldo (FRA)Saint-Michel - Auber 9317:17
81FRAGauthier Navarro (FRA)Interpro21:17

Wegwedstrijd - U23 Heren - 23 Augustus 2019


1FRAThéo Delacroix (FRA)CC Etupes Le Doubs4:17:33
2FRAAnthony Jullien (FRA)Chambéry Cyclisme Formation4:17:33
3FRAMatis Louvel (FRA)VC Rouen 764:17:33
4FRAValentin Retailleau (FRA)Chambéry Cyclisme Formation4:18:54
5FRAMathieu Rigollot (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.com4:19:10
6FRAVincent Pastot (FRA)CC Nogent-Sur-Oise4:19:20
7FRAAlexandre Delettre (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolais4:19:20
8FRAMaxime Pasturel (FRA)4:19:20
9FRABastien Bareille (FRA)4:19:20
10FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéac4:19:20
11FRAKillian Briand (FRA)4:19:20
12FRAThéo Sagnier (FRA)4:19:20
13FRAKévin Avoine (FRA)CC Nogent-Sur-Oise4:19:24
14FRAJonathan Couanon (FRA)AVC Aix-en-Provence4:19:24
15FRAClément Braz Afonso (FRA)4:19:26
16FRAMartin Deschatres (FRA)4:19:26
17FRAThéo Menant (FRA)Vendée U4:20:19
18FRANathan Vandepitte (FRA)Wallonie-Bruxelles Development4:20:55
19FRAAntonin Boissière (FRA)Creuse Oxygène Guéret4:22:08
20FRAGwen Leclainche (FRA)4:22:21
21FRACorentin Sassier (FRA)4:22:26
22FRAEmilien Vandermeersch (FRA)4:22:34
23FRAClément Delcros (FRA)AVC Aix-en-Provence4:22:38
24FRATom Mainguenaud (FRA)Océane Top 164:22:59
25FRANicolas Debeaumarche (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.com4:23:21
26FRASonny Bridier (FRA)VC Pays de Loudéac4:25:07
27FRALouis Lapierre (FRA)Océane Top 164:25:07
28FRAMaxime Gressier (FRA)Baguet - Miba - Indulek - Derito4:25:20
29FRANicolas Toulouse (FRA)4:26:32
30FRAMatthieu Demeautis (FRA)4:26:39
31FRARemi Huens (FRA)4:27:36
32FRALuis Javelly (FRA)Start4:27:36
33FRALucas Moder (FRA)4:27:42
34FRAAntoine Raugel (FRA)Chambéry Cyclisme Formation4:27:44
35FRAKillyan Houcke (FRA)4:27:44
36FRASandy Dujardin (FRA)EC Saint-Etienne Loire4:27:44
37FRAPhiléas Hansart (FRA)4:27:44
38FRAAntonin Chatila Brunotte (FRA)4:27:44
39FRAHadrien Degrandcourt (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.com4:27:44
40FRAEliot Pauchard (FRA)Cr4c Roanne4:27:44
41FRAAdrien Maire (FRA)AVC Aix-en-Provence4:27:44
42FRABaptiste Lavigne (FRA)Occitane Cyclisme Formation4:27:44
43FRAJulien Jamot (FRA)4:27:44
44FRAAxel Bouchet (FRA)Gsc Blagnac Vélo Sport 314:27:44
45FRAAntonin Maury (FRA)4:27:44
46FRAAloïs Charrin (FRA)Chambéry Cyclisme Formation4:27:44
47FRALuc Dury (FRA)EC Saint-Etienne Loire4:27:44
48FRAPatxi Darthayette (FRA)4:27:44
49FRAValentin Tabellion (FRA)Vendée U4:27:44
50FRAErwann Guenneugues (FRA)4:27:44
51FRAMaxime Eloy (FRA)CC Villeneuve Saint-Germain4:27:44
52FRAGuillaume Monmasson (FRA)4:27:44
53FRAEmile Brenans (FRA)Bourg-en-Bresse Ain4:27:44
54FRATitouan Guy (FRA)4:27:44
55FRAAxel Narbonne Zuccarelli (FRA)AVC Aix-en-Provence4:27:44
56FRAEwen Henrio (FRA)VC Pays de Loudéac4:27:44
57FRAEnzo Bernard (FRA)Vendée U4:27:44
58FRAMaël Guégan (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon4:27:44
59FRAJean Lou Wattrelot (FRA)VC Rouen 764:27:44
60FRAThibault Valognes (FRA)4:28:31
61FRAPierre Barbier (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole4:28:31

Individuele Tijdrit - Junior Heren - 24 Augustus 2019


1FRAHugo Page (FRA)0:31:18.848
2FRAHugo Toumire (FRA)0:31:33.821
3FRAKévin Vauquelin (FRA)0:31:35.081
4FRABoris Faravelon (FRA)0:31:38.024
5FRALouis Coqueret (FRA)0:32:13.317
6FRAAntonin Corvaisier (FRA)0:32:31.702
7FRABenjamin Marais (FRA)Direct Energie Junior0:32:38.023
8FRAAntonin Heron (FRA)0:32:39.624
9FRAThibault D'Hervez (FRA)0:32:40.847
10FRAAlex Baudin (FRA)0:32:42.717
11FRADamien Girard (FRA)0:32:51.003
12FRAFlorian de Marez (FRA)0:32:53.523
13FRAPierrick Mocci (FRA)0:32:56.495
14FRALouka Pagnier (FRA)0:32:57.613
15FRAEwen Costiou (FRA)0:33:11.317
16FRAClément Lecerf (FRA)0:33:12.704
17FRAColin Jacquemin (FRA)0:33:15.325
18FRABaptiste Lacroix (FRA)0:33:25.087
19FRAEliott Pierre (FRA)0:33:28.442
20FRATom Aguillon (FRA)0:33:30.524
21FRABaptiste Vadic (FRA)0:33:30.563
22FRAPierrick Bailleux (FRA)0:33:30.700
23FRABaptiste Richard (FRA)0:33:30.765
24FRARémy Belouze (FRA)0:33:39.164
25FRAMathis Ducruet (FRA)0:33:49.840
26FRALéo-Paul Jamin (FRA)0:33:59.204
27FRALéo Lagarde (FRA)0:34:04.529
28FRAClément Leclercq (FRA)0:34:05.945
29FRAMaxence Duc (FRA)0:34:13.225
30FRAHugo Thirotel (FRA)0:34:15.254
31FRARémi Cocusse (FRA)0:34:29.927
32FRADorian Terraube (FRA)0:34:42.157
33FRAJulian Gauthiot (FRA)0:34:46.967
34FRAGuillaume Stopa (FRA)0:35:08.195
35FRAThéo Chauviré (FRA)0:35:43.156
36FRALionel Cinna (FRA)0:35:59.266
37FRARaphaël Lautone (FRA)0:36:07.406
38FRAGuillaume Broudeur (FRA)0:38:19.863

Individuele Tijdrit - U23 Heren - 24 Augustus 2019


1FRAThibault Guernalec (FRA)Arkéa - Samsic0:35:40.445
2FRAThomas Denis (FRA)Vendée U0:35:41.392
3FRAThomas Delphis (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:35:52.603
4FRAMaxime Chevalier (FRA)VC Pays de Loudéac0:35:57.275
5FRAJulien Souton (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.com0:36:05.993
6FRADonavan Grondin (FRA)Vendée U0:36:14.151
7FRADamien Poisson (FRA)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideau0:36:26.663
8FRASimon Verger (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:36:35.490
9FRAEnzo Anti (FRA)VC Rouen 760:36:56.848
10FRAPaul Lapeira (FRA)Chambéry Cyclisme Formation0:37:02.178
11FRAAlexis Renard (FRA)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideau0:37:08.273
12FRAThéo Nonnez (FRA)Groupama - Fdj Continental0:37:09.253
13FRANicolas Hamon (FRA)Creuse Oxygène Guéret0:37:13.829
14FRAQuentin Bezza (FRA)0:37:16.246
15FRAJoffrey Degueurce (FRA)0:37:22.121
16FRAVictor Guernalec (FRA)0:37:30.632
17FRAAdrien Lagree (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillon0:37:49.111
18FRAErwan Soulie (FRA)Occitane Cyclisme Formation0:37:51.835
19FRAAntoine Prunet (FRA)Cr4c Roanne0:38:04.101
20FRANicolas Debeaumarche (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.com0:38:06.943
21FRASimon Combes (FRA)Cr4c Roanne0:38:22.854
22FRAThéo Delacroix (FRA)CC Etupes Le Doubs0:38:24.770
23FRAYaël Joalland (FRA)VC Pays de Loudéac0:38:25.299
24FRAYann Plusquellec (FRA)VC Pays de Loudéac0:38:42.794
25FRALuis Javelly (FRA)Start0:38:45.609
26FRAKévin Avoine (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:38:47.719
27FRAPierric Dortland (FRA)Vélo Club Villefranche Beaujolais0:39:05.846
28FRAAntoine Devanne (FRA)Vendée U0:39:08.511
29FRATom Mainguenaud (FRA)Océane Top 160:39:15.405
30FRAAurélien Payet (FRA)0:42:24.730

Wegrit - Junior Heren - 25 Augustus 2019


1FRAKévin Vauquelin (FRA)3:10:54
2FRAThibault D'Hervez (FRA)3:10:54
3FRAGuillaume Broudeur (FRA)3:11:11
4FRAMathis Le Berre (FRA)3:11:11
5FRAKillian Verschuren (FRA)3:11:14
6FRABastien Bodnar (FRA)3:11:14
7FRAColin Jacquemin (FRA)3:11:14
8FRAAxel Laurance (FRA)3:11:14
9FRAEliott Pierre (FRA)3:11:14
10FRANicola Marcerou (FRA)3:11:14
11FRAAlex Baudin (FRA)3:11:14
12FRALéo-Paul Jamin (FRA)3:11:14
13FRAGuillaume Gautier (FRA)3:11:14
14FRADamien Girard (FRA)3:11:14
15FRAHugo Toumire (FRA)3:11:14
16FRATom Aguillon (FRA)3:11:21
17FRALéo Lagarde (FRA)3:11:21
18FRACostin Gauthiot (FRA)3:11:21
19FRASimon Michel (FRA)3:11:21
20FRAAxel Huens (FRA)Ogs U19 Cycling Team3:11:21
21FRAMalo Stevant (FRA)3:11:21
22FRAPaul Penhoët (FRA)3:11:25
23FRAMathéo Le Fur (FRA)3:11:25
24FRAElliot Phillippon (FRA)3:11:25
25FRARonan Auffret (FRA)3:11:27
26FRAErwann Legaillard (FRA)3:11:27
27FRAAlexy Tewes (FRA)3:11:27
28FRAThéo Degache (FRA)3:11:29
29FRAThéo Nardi (FRA)3:11:29
30FRAKylian Senicourt (FRA)3:11:33
31FRAMaxan Tanguy (FRA)3:11:33
32FRABenjamin Marais (FRA)Direct Energie Junior3:11:59
33FRAAntonin Corvaisier (FRA)3:12:21
34FRAVincent Reyboz (FRA)3:13:17
35FRALouis Coqueret (FRA)3:13:17
36FRARémy Belouze (FRA)3:13:28
37FRAKévin Monlezun (FRA)3:17:09
38FRAMaxence Thorlet (FRA)3:17:22
39FRARémi Mermet (FRA)3:17:25
40FRAClément Rozès (FRA)3:17:25
41FRAVictor Bosoni (FRA)3:17:27
42ESPPablo Sanchez (ESP)3:17:39
43FRAFlorian Richard Andrade (FRA)3:17:39
44FRAHugo Vandewalle (FRA)3:17:42
45FRAAnthony Brégière (FRA)3:17:42
46FRABaptiste Lacroix (FRA)3:17:42
47FRAMathieu Béthencourt (FRA)Vc Amateur Saint-Quentin3:17:44
48FRASimon Baran (FRA)3:17:47
49FRAAlexis Delzangle (FRA)3:20:24
50FRAAxel Rome (FRA)3:20:24
51FRARomain Charcosset (FRA)3:20:24
52FRALilian Nominé (FRA)3:20:24
53FRAMathis Ducruet (FRA)3:20:24
54FRAEwen Costiou (FRA)3:20:24
55FRAMattéo Vercher (FRA)3:20:24
56FRALouis Rouland (FRA)3:20:24
57FRABastien Chiapello (FRA)3:21:26
58FRAYannick Boissou (FRA)3:21:26
59FRAHugo Millet (FRA)3:21:26
60FRAHugo Page (FRA)3:22:17
61FRALuca Roggero (FRA)3:22:36
62FRABenjamin Labbe (FRA)Ogs U19 Cycling Team3:22:44
63FRAHugo Thirotel (FRA)3:22:52
64FRAThéo Thomas (FRA)3:23:30
65FRALouka Pagnier (FRA)2:59:53
66FRASéraphin Rayer (FRA)2:59:53
67FRADamien Bodard (FRA)Direct Energie Junior2:59:53
68FRANolann Mahoudo (FRA)3:00:10
69FRAClément Petit (FRA)3:00:10
70FRAEnzo Nivet-Rondeau (FRA)3:00:41
71FRAThomas Feireisen (FRA)3:00:59
72FRABenjamin Cornu (FRA)3:03:07
73FRATaino Cailliau (FRA)3:04:41
74FRARémi Verloo (FRA)3:04:45
75FRABastien Tronchon (FRA)3:04:45
76FRAOctave Marie (FRA)3:04:51
77FRAKilyan Élain (FRA)3:04:56
78FRAEnzo Paleni (FRA)3:05:15
79FRAClément Cordenos (FRA)3:05:15
80FRACorentin Clément (FRA)3:05:36
81FRALucas Beneteau (FRA)3:05:36
82FRAJoris Lepoittevin Dubost (FRA)VC Rouen 763:05:48
83FRAVictor Tyrode (FRA)2:43:01
84FRALoris Trastour (FRA)2:44:06
85FRAClément Leclercq (FRA)2:46:01
86FRAYohann Simon (FRA)2:49:13
87FRAAnthony De Bona (FRA)2:49:13
88FRAClément Rémond (FRA)2:49:32
89FRAMavric Beaune (FRA)2:26:52
90FRARomain Barthoulot (FRA)2:26:52
91FRAAxel Rambault (FRA)2:27:50
92FRAGuillaume Boitrel (FRA)2:31:07
93FRAFlavien Arnould (FRA)2:31:07
94FRABenoit Lardoux (FRA)2:08:56
95FRAJulien Dujardin (FRA)2:09:13
96FRAThéo Chauviré (FRA)2:13:35
97FRALionel Cinna (FRA)3:12:34
98FRAAntonin Mathiot (FRA)1:35:44 + 1 ronde
99FRAGuillaume Schlewitz (FRA)1:35:44 + 1 ronde
100FRAStev Logane Marie-Joseph (FRA)1:17:00 + 1 ronde
101FRAFrançois Biard (FRA)1:17:12 + 1 ronde
102FRAAntoine Umenhover (FRA)1:17:14 + 1 ronde
103FRANicolas Ambert-François (FRA)1:18:59 + 1 ronde
104FRAValentin Bramoulle (FRA)1:18:59 + 1 ronde
105FRASteeven Risal (FRA)1:19:47 + 1 ronde
106FRALionel Hippocrate (FRA)1:19:50 + 1 ronde

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden