De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Grand Prix de la ville de Pérenchies - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Grand Prix de la ville de Pérenchies - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2019

Grand Prix de la ville de Pérenchies 2019

FrankrijkFrankrijk - Pérenchies - 28 Juli 2019


Grand Prix de la ville de Pérenchies - 28 Juli 2019


1BELJens Reynders (BEL)Wallonie-Bruxelles Development3:27:07
2FRAJason Tesson (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
3BELRobin Steenuit (BEL)zt
4FRARomain Feillu (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
5BELTimothy Stevens (BEL)Cibelzt
6FRALéo Bouvier (FRA)Sco Dijon - Material-Velo.comzt
7NEDMartijn Budding (NED)Beat Cycling Clubzt
8FRAAlexis Caresmel (FRA)CC Villeneuve Saint-Germainzt
9BELJonas Goeman (BEL)Tarteletto - Isorexzt
10FRANicolas Garbet (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
11FRAFlorian Dauphin (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
12FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
13BELMaxime Farazijn (BEL)CC Villeneuve Saint-Germainzt
14BELGlenn Debruyne (BEL)Cibelzt
15FRAEmilien Vandermeersch (FRA)zt
16BELMaximilien Picoux (BEL)VC Rouen 76zt
17AUSRobert-Jon McCarthy (AUS)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
18FRACharles Hancke (FRA)CC Villeneuve Saint-Germainzt
19LUXColin Heiderscheid (LUX)Leopard Pro Cyclingzt
20BELYves Coolen (BEL)Beat Cycling Clubzt
21BELWim Reynaerts (BEL)Cibelzt
22BELGaëtan Pons (BEL)Leopard Pro Cyclingzt
23BELIlan Van Wilder (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
24BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)CC Villeneuve Saint-Germainzt
25BELGuillaume Seye (BEL)Beat Cycling Clubzt
26FRAKillyan Houcke (FRA)zt
27FRAFlorian Van Eslander (FRA)zt
28BELLuca De Meester (BEL)Efc - L&r - Vulstekezt
29SUITimo Güller (SUI)Akros - Thömuszt
30FRAAlexis Bodiot (FRA)CC Villeneuve Saint-Germainzt
31BELDaan Hoeyberghs (BEL)Beat Cycling Clubzt
32SUIManuel Zobrist (SUI)Akros - Thömuszt
33BELJeroen Eyskens (BEL)Cibelzt
34BELMaxime Vantomme (BEL)Tarteletto - Isorexzt
35GBRJacob Vaughan (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
36FRAKévin Avoine (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
37BELTuur Deprez (BEL)Cibelzt
38BELLothar Verhulst (BEL)Efc - L&r - Vulstekezt
39AUSBen Carman (AUS)zt
40BELKasper Saver (BEL)Efc - L&r - Vulstekezt
41BELLennert Teugels (BEL)Cibelzt
42IRLDarragh O'Mahony (IRL)CC Nogent-Sur-Oisezt
43ARGOscar Nehuen Bazan Claveles (ARG)Startzt
44FRANathan Vandepitte (FRA)Wallonie-Bruxelles Developmentzt
45BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorexzt
46FRAJérémie Micheneau (FRA)zt
47GBRScott Auld (GBR)Ribblezt
48POLFilip Maciejuk (POL)Leopard Pro Cyclingzt
49ALBYlber Sefa (ALB)Tarteletto - Isorexzt
50FRAClement Javouhey (FRA)zt
51GBRBrecon Burnett (GBR)zt
52FRASébastien Piry (FRA)zt
53SUIMario Spengler (SUI)Leopard Pro Cyclingzt
54FRADavid Boucher (FRA)Tarteletto - Isorexzt
55GBRHarrison Jones (GBR)Gsc Blagnac Vélo Sport 31zt
56NORKristoffer Skjerping (NOR)Uno-Xzt
57FRACamille Thominet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
58FRAMaxime Blampain (FRA)zt
59CHIJosé Eduardo Autran Carrillo (CHI)Startzt
60GBRZeb Kyffin (GBR)Ribblezt
61BELSander De Pestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
62BELThomas Vereecken (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
63IRLConn McDunphy (IRL)CC Nogent-Sur-Oisezt
64FRAAntoine Allin (FRA)zt
65BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
66FRAPierre-André Fayette (FRA)zt
67FRADylan Kowalski (FRA)VC Rouen 76zt
68GBRSimon Wilson (GBR)Ribblezt
69BELTom Paquot (BEL)Wallonie-Bruxelles Developmentzt
70NORKristian Kulset (NOR)Uno-Xzt
71GBRCharlie Quarterman (GBR)Holdsworth - Zappizt
72NZLPaul Wright (NZL)zt
73BELYann Pestiaux (BEL)Wallonie-Bruxelles Developmentzt
74BELRuben Apers (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
75FRAYoann Paillot (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
76BELAntoine Loy (BEL)Efc - L&r - Vulstekezt
77BELJeremy Frehen (BEL)Wallonie-Bruxelles Developmentzt
78GBRAndrew Tennant (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
79BELLaurens Huys (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
80NORErik Nordsaeter Resell (NOR)Uno-Xzt
81GBRAdam Lewis (GBR)Beat Cycling Clubzt
82GBRAlexander Colman (GBR)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
83NORTorstein Traeen (NOR)Uno-Xzt
84BELStijn De Bock (BEL)Canyon Dhb - Bloor Homeszt
85FRAFlavien Maurelet (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
86FRATony Hurel (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
87BELDennis Coenen (BEL)Cibelzt
88GERAlexander Krieger (GER)Leopard Pro Cyclingzt
89FRAJean-Louis Le Ny (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
90FRABenoît Sinner (FRA)Peltrax - CS Dammarie-Les-Lyszt
91FRAQuentin Bernard (FRA)zt
92FRAMatis Louvel (FRA)VC Rouen 76zt
93FRAWilly Artus (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
94BELHenri Vandenabeele (BEL)Lotto - Soudal Espoirszt
95GREStylianos Farantakis (GRE)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
96GBRWilliam Brown (GBR)Ribblezt
97FRALylian Tenailleau (FRA)zt
98SUIAntoine Aebi (SUI)Akros - Thömuszt
99BELLouka Matthys (BEL)zt
100NEDDaniel Abraham (NED)zt
101RSAMorne Van Niekerk (RSA)Saint-Michel - Auber 93zt
102NZLBen Hamilton (NZL)Holdsworth - Zappizt
103ERINahom Desale Kalei (ERI)Beat Cycling Clubzt
104FRAGrégoire Salmon (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
105ESTKirill Tarassov (EST)zt
106FRAAdrien Lagree (FRA)Sojasun Espoir - AC Noyal-Châtillonzt
107FRAMathieu Urbain (FRA)zt
108GBRAlex Dalton (GBR)Ribblezt
109FRAMaxime Eloy (FRA)CC Villeneuve Saint-Germainzt
110FRARemi Huens (FRA)zt
111BELThomas Vansteelandt (BEL)Efc - L&r - Vulstekezt
112FRAJulien Van Haverbeke (FRA)zt
113NORLars Saugstad (NOR)Uno-Xzt
114FRAAxel Larenaudie (FRA)zt
115FRALuis Javelly (FRA)Startzt
116SUIValère Thiébaud (SUI)Akros - Thömuszt
117FRAIgor De L'Hermite (FRA)zt
118ARGMarcelo Gabriel Godoy (ARG)Startzt
119NEDBas Van Belle (NED)Leopard Pro Cyclingzt
120RWAJean-Claude Uwizeye (RWA)zt
121VENLeonel Quintero Arteaga (VEN)Inteja Imca - Ridea Dctzt
122FRAAdam Viez (FRA)zt
123FRAGaëtan Bouchery (FRA)zt
124FRAAxel Habert (FRA)zt
125GBRSam Walsham (GBR)CC Villeneuve Saint-Germainzt
126FRABaptiste Huyet (FRA)CC Villeneuve Saint-Germainzt
127FRAPhiléas Hansart (FRA)zt

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden