De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - De Kustpijl - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - De Kustpijl - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

België

Uitslagen 2019

De Kustpijl 2019

BelgiëBelgië - 14 September 2019


De Kustpijl - 14 September 2019


1NEDBas Van Der Kooij (NED)Monkey Town - à Bloc4:17:51
2NEDArvid De Kleijn (NED)Metec - TKH - Mantel0:00
3BELJarne Van de Paar (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
4BELSasha Weemaes (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
5BELJulien Van Den Brande (BEL)Tarteletto - Isorex0:00
6NEDMarten Kooistra (NED)Seg Racing Academy0:00
7BELJules Hesters (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:00
8BELArne Marit (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
9NEDYoeri Havik (NED)Vlasman0:00
10NEDJesper Rasch (NED)Seg Racing Academy0:00
11BELArne De Groote (BEL)Tarteletto - Isorex0:00
12BELRuben Apers (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
13BELJens Reynders (BEL)Wallonie-Bruxelles Development0:00
14FRAAxel Flet (FRA)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideau0:00
15BELYves Coolen (BEL)Beat Cycling Club0:00
16BELCelestin Leyman (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:00
17BELElias Maris (BEL)Nano Development0:00
18BELLouis Blouwe (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:00
19BELLaurenz Rex (BEL)Wallonie-Bruxelles Development0:00
20BELTimothy Stevens (BEL)Cibel0:00
21BELJens Bouts (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:00
22BELAlfdan De Decker (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:00
23BELDaan Hoeyberghs (BEL)Beat Cycling Club0:00
24LUXJan 'Drago' Petelin (LUX)Differdange - Geba0:00
25NEDRick Pluimers (NED)Monkey Town - à Bloc0:00
26BELJens Vanoverberghe (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:00
27BELRobbe Ghys (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:00
28BELTuur Deprez (BEL)Cibel0:00
29BELSander De Pestel (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:00
30BELVincent Van Hemelen (BEL)Nano Development0:00
31GERToni Franz (GER)Differdange - Geba0:00
32NEDAlex Mengoulas (NED)Beat Cycling Club0:00
33LUXTiago Da Silva (LUX)Differdange - Geba0:00
34BELAngelo Van Den Bossche (BEL)Nano Development0:00
35BELMichiel Stockman (BEL)Tarteletto - Isorex0:00
36NEDLuuc Bugter (NED)Beat Cycling Club0:00
37BELJeroen Pattyn (BEL)Differdange - Geba0:10
38BELMarvin Tasset (BEL)Wallonie-Bruxelles Development0:10
39BELStan Van Tricht (BEL)GM Recycling0:10
40BELSébastien Grignard (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:10
41NEDSven Burger (NED)Seg Racing Academy0:10
42JAPYusuke Kadota (JAP)0:10
43BELElias Van Breussegem (BEL)Tarteletto - Isorex0:10
44NEDJason Van Dalen (NED)Metec - TKH - Mantel0:10
45BELKevin Deltombe (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise0:14
46BELMaxime Vantomme (BEL)Tarteletto - Isorex0:14
47BELCédric Beullens (BEL)Efc - L&r - Vulsteke0:14
48BELWesley Mol (BEL)Differdange - Geba0:14
49BELTom Paquot (BEL)Wallonie-Bruxelles Development0:14
50NEDRick Ottema (NED)Metec - TKH - Mantel0:14
51BELJulian Mertens (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:14
52BELFlorian Vermeersch (BEL)Lotto - Soudal Espoirs0:14
53GBRAdam Lewis (GBR)Beat Cycling Club0:14
54BELJordy Bouts (BEL)0:14
55NEDHartthijs de Vries (NED)Vlasman0:14
56BELGianni Marchand (BEL)Cibel0:17
57BELJérôme Baugnies (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:17
58BELThomas Joseph (BEL)Tarteletto - Isorex0:17
59NEDThijs De Lange (NED)Metec - TKH - Mantel0:17
60BELTom Van Vuchelen (BEL)Wallonie-Bruxelles Development0:22
61BELFelix Dopchie (BEL)Wallonie-Bruxelles Development0:26
62NEDDennis Van Der Horst (NED)Metec - TKH - Mantel0:26
63BELJordi Meeus (BEL)Seg Racing Academy0:26
64BELAlexander Maes (BEL)Cibel0:26
65AUSAlexander Evans (AUS)Seg Racing Academy0:26
66NEDDavid Dekker (NED)Metec - TKH - Mantel0:33
67BELDennis Coenen (BEL)Cibel0:46
68NEDJasper Bovenhuis (NED)Vlasman0:49
69NEDJelle Wolsink (NED)Vlasman0:49
70NEDRick Van Breda (NED)Monkey Town - à Bloc1:07
71NEDJoost Van der Burg (NED)Vlasman1:07
72NEDDion Beukeboom (NED)Vlasman1:07
73BELEdward Planckaert (BEL)Sport Vlaanderen - Baloise1:29
74NEDWim Kleiman (NED)Monkey Town - à Bloc1:45
75ERINahom Desale Kalei (ERI)Beat Cycling Club2:08
76BELSimon Daniels (BEL)Nano Development3:35
77BELLars Daniels (BEL)Nano Development3:35
78BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:35
79BELKevin Van Melsen (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:35
80BELLudwig De Winter (BEL)Wanty - Groupe Gobert3:35
81FRAMaxime Huygens (FRA)3:35
82HUNBalázs Rózsa (HUN)Differdange - Geba3:35
83BELMichiel Dieleman (BEL)Cibel3:35
84NEDMinne Verboom (NED)Seg Racing Academy3:35
85FRADavid Boucher (FRA)Tarteletto - Isorex6:52

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden