De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Route Adélie de Vitré - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Route Adélie de Vitré - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2019

Route Adélie de Vitré 2019

FrankrijkFrankrijk - 5 April 2019


Route Adélie de Vitré - 5 April 2019


1FRAMarc Sarreau (FRA)Groupama - Fdj4:52:43
2NEDBram Welten (NED)Arkéa - Samsiczt
3FRAClément Venturini (FRA)AG2R - La Mondialezt
4COLNelson Andres Soto Martinez (COL)Caja Rural - Seguros Rgazt
5ROUEduard-Michael Grosu (ROU)Delko - Marseille Provence KTMzt
6FRAPierre Barbier (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
7BELLionel Taminiaux (BEL)WB Aqua Protectzt
8FRAThomas Boudat (FRA)Total Direct Energiezt
9FRARomain Feillu (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
10FRAJulien Simon (FRA)Cofidiszt
11SUIRoland Thalmann (SUI)Vorarlberg - Santiczt
12FRARomain Hardy (FRA)Arkéa - Samsiczt
13FRAQuentin Jauregui (FRA)AG2R - La Mondialezt
14ITAMattia Frapporti (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
15FRACyril Barthe (FRA)Euskadi Basque Country - Muriaszt
16SUILukas Rüegg (SUI)Swiss Racing Academyzt
17CANAlexander Cataford (CAN)Israel Cycling Academyzt
18GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Hauszt
19ITAMatteo Malucelli (ITA)Caja Rural - Seguros Rgazt
20COLLuis Carlos Chia Bermudez (COL)Manzana - Postobonzt
21CANAdam De Vos (CAN)Rally - Uhczt
22SUIPatrick Schelling (SUI)Vorarlberg - Santiczt
23FRAJulien El Farès (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
24FRAAnthony Maldonado (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
25AUTMatthias Brändle (AUT)Israel Cycling Academyzt
26FRANans Peters (FRA)AG2R - La Mondialezt
27FRAMickael Delage (FRA)Groupama - Fdjzt
28POLPrzemyslaw Kasperkiewicz (POL)Delko - Marseille Provence KTMzt
29SUIMauro Schmid (SUI)Swiss Racing Academyzt
30COLDiego Antonio Ochoa Camargo (COL)Manzana - Postobonzt
31SUIGian Friesecke (SUI)Swiss Racing Academyzt
32GERMarc Dörrie (GER)Lotto - Kern Hauszt
33FRAPaul Ourselin (FRA)Total Direct Energiezt
34ITAMatteo Busato (ITA)Androni Giocattoli - Sidermeczt
35FRAPierre Idjouadiene (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
36GERJonas Rutsch (GER)Lotto - Kern Hauszt
37FRAGeoffrey Soupe (FRA)Cofidiszt
38ESTAksel Nõmmela (EST)WB Aqua Protectzt
39CANRyan Anderson (CAN)Rally - Uhczt
40FRALorenzo Manzin (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
41FRAKévin Le Cunff (FRA)Saint-Michel - Auber 93zt
42FRACyril Gautier (FRA)Vital Concept - B&b Hotelszt
43LIEGordian Banzer (LIE)Vorarlberg - Santiczt
44FRAPierre Gouault (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
45FRAClément Carisey (FRA)Israel Cycling Academyzt
46BELLudovic Robeet (BEL)WB Aqua Protectzt
47ESPSebastián Mora Vedri (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
48FRAAngelo Tulik (FRA)Total Direct Energiezt
49COLJordan Arley Parra Arias (COL)Manzana - Postobonzt
50FRAVictor Lafay (FRA)Cofidiszt
51FRAMathias Le Turnier (FRA)Cofidiszt
52FRAFabien Schmidt (FRA)Delko - Marseille Provence KTMzt
53FRALaurent Pichon (FRA)Arkéa - Samsiczt
54FRAElie Gesbert (FRA)Arkéa - Samsiczt
55FRAThibault Ferasse (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
56FRAValentin Madouas (FRA)Groupama - Fdjzt
57FRABenjamin Thomas (FRA)Groupama - Fdjzt
58NORDaniel Hoelgaard (NOR)Groupama - Fdjzt
59FRAJulien Antomarchi (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropolezt
60ESTAlo Jakin (EST)Saint-Michel - Auber 93zt
61FRAYohann Gène (FRA)Total Direct Energiezt
62FRASimon Sellier (FRA)Total Direct Energie1:05
63POLAlan Banaszek (POL)Caja Rural - Seguros Rga1:10
64FRAArnaud Courteille (FRA)Vital Concept - B&b Hotels1:22
65FRATony Hurel (FRA)Saint-Michel - Auber 931:22
66FRAHugo Hofstetter (FRA)Cofidis1:42
67COLBryan Steven Gomez Peñaloza (COL)Manzana - Postobon1:52
68FRAAlexis Guerin (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:13
69FRAJérémy Leveau (FRA)Delko - Marseille Provence KTM2:38
70LUXTom Wirtgen (LUX)WB Aqua Protect2:42
71ITAAndrea Vendrame (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec2:45
72BELBaptiste Planckaert (BEL)WB Aqua Protect2:55
73FRAFranck Bonnamour (FRA)Arkéa - Samsic3:19
74ISRRoy Goldstein (ISR)Israel Cycling Academy3:25
75FRAGeoffrey Bouchard (FRA)AG2R - La Mondiale3:34
76CANMatteo Dal-Cin (CAN)Rally - Uhc3:55
77USARobin Carpenter (USA)Rally - Uhc3:55
78FRAJérôme Cousin (FRA)Total Direct Energie3:55
79RSAMorne Van Niekerk (RSA)Saint-Michel - Auber 934:23
80GERFrederik Raßmann (GER)Lotto - Kern Haus4:23
81FRAAxel Journiaux (FRA)Total Direct Energie4:44
82GERJan Kuhn (GER)Lotto - Kern Haus7:18
83COLOmar Alberto Mendoza Cardona (COL)Manzana - Postobon7:18
84FRAChristophe Masson (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole7:18
85GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Haus7:23
86BELKenny Molly (BEL)WB Aqua Protect7:26
87ITAMatteo Spreafico (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec7:26
88COLJuan Felipe Osorio Arboleda (COL)Manzana - Postobon7:26
89FRANicolas Baldo (FRA)Saint-Michel - Auber 937:37
90ESPJosé Manuel Díaz Gallego (ESP)Vorarlberg - Santic7:37
91FRACorentin Ermenault (FRA)Vital Concept - B&b Hotels7:37
92RWAJoseph Areruya (RWA)Delko - Marseille Provence KTM7:37
93ESPJuan Antonio López-Cózar Jaimez (ESP)Euskadi Basque Country - Murias7:37
94CANNigel Ellsay (CAN)Rally - Uhc7:37
95SUIFabian Paumann (SUI)Swiss Racing Academy7:37
96FRAJustin Mottier (FRA)Vital Concept - B&b Hotels7:37
97FRAThomas Vaubourzeix (FRA)Natura4ever - Roubaix-Lille-Métropole7:37
98ESPJosé Daniel Viejo Redondo (ESP)Euskadi Basque Country - Murias7:40
99FRAFrançois Bidard (FRA)AG2R - La Mondiale7:40
100ESPAnder Barrenetxea Uriarte (ESP)Euskadi Basque Country - Murias7:40
101BELFranklin Six (BEL)WB Aqua Protect7:40
102FRAPierre Luc Périchon (FRA)Cofidis7:54
103ITALeonardo Fedrigo (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:35
104ITAMattia Viel (ITA)Androni Giocattoli - Sidermec10:35

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden