De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Wyscig Mjr. Hubala - Sante Tour - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Wyscig Mjr. Hubala - Sante Tour - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2019

Wyscig Mjr. Hubala - Sante Tour 2019

PolenPolen - 31 Mei 2019 - 2 Juni 2019


Algemeen klassement - 2 Juni 2019


1POLMaciej Paterski (POL)Wibatech - Merx 7R10:24:09
2POLGrzegorz Stepniak (POL)Wibatech - Merx 7R0:02
3POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Development0:08
4POLSzymon Tracz (POL)CCC Development0:10
5POLAdrian Kurek (POL)Hurom0:11
6GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Haus0:13
7POLKarol Domagalski (POL)Hurom0:14
8POLMichal Paluta (POL)CCC Development0:14
9ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools0:16
10GBRJames Shaw (GBR)0:17
11POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Ats0:18
12POLPatryk Stosz (POL)CCC Development0:19
13RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Club0:20
14GBRBen Hardy (GBR)Swiftcarbon0:21
15POLMateusz Taciak (POL)Voster - Ats0:21
16POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats0:23
17GERJan Kuhn (GER)Lotto - Kern Haus0:24
18KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City0:24
19POLKamil Zielinski (POL)Hurom0:25
20POLDaniel Staniszewski (POL)0:26
21ITAFilippo Zana (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:26
22SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica0:26
23ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Tools0:28
24GBRJacob Scott (GBR)Swiftcarbon0:34
25ITALeonardo Bonifazio (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:36
26ITAFabio Mazzucco (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:36
27POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats0:38
28GERLukas Märkl (GER)Lotto - Kern Haus0:38
29RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:39
30SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica0:40
31ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:42
32GERFrederik Raßmann (GER)Lotto - Kern Haus0:44
33GBRStephen Bradbury (GBR)Swiftcarbon0:47
34CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:47
35GBRWilliam Bjergfelt (GBR)Swiftcarbon0:48
36AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich0:49
37BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:50
38AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich0:52
39ITAGianni Pugi (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:54
40POLMateusz Komar (POL)Voster - Ats1:02
41SLOLuka Pajek (SLO)1:06
42POLAdrian Honkisz (POL)1:07
43POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Merx 7R1:11
44SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica1:11
45KAZNurbolat Nurlykhassym (KAZ)Astana City1:12
46GBREdward Laverack (GBR)Swiftcarbon1:22
47POLTomasz Budzinski (POL)Hurom1:27
48POLArtur Detko (POL)Hurom1:28
49GBRAndrew Turner (GBR)Swiftcarbon1:31
50ARGFranco Orocito (ARG)d'Amico - UM Tools1:50
51KAZRamis Dinmukhametov (KAZ)Astana City2:00
52CZEVladimír Miksaník (CZE)Pardus - Tufo Prostejov2:07
53POLSebastian Matusiak (POL)Hurom2:10
54ITAAntonio Di Sante (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis2:15
55POLWojciech Sykala (POL)Wibatech - Merx 7R2:16
56POLTobiasz Pawlak (POL)Hurom2:18
57POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Ats2:18
58GERMarc Dörrie (GER)Lotto - Kern Haus2:37
59POLNorbert Banaszek (POL)Hurom2:46
60BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Club2:49
61POLBartlomiej Proc (POL)2:50
62POLKrzysztof Domin (POL)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis3:27
63ESPJorge Ferrer Bueno (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy3:43
64POLPawel Cieslik (POL)Wibatech - Merx 7R3:47
65POLDamian Papierski (POL)CCC Development4:09
66ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools4:24
67POLMichal Podlaski (POL)Wibatech - Merx 7R4:27
68AUTJulian Gruber (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich4:34
69POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7R6:38
70GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Haus7:58
71ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Tools8:36
72AUTThomas Umhaller (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich11:35
73CZEDenis Rugovac (CZE)Pardus - Tufo Prostejov20:57

Etappe 1 - Poswietne - Opoczno - 180,6 km - 31 Mei 2019Sprint


1POLGrzegorz Stepniak (POL)Wibatech - Merx 7R3:53:08
2POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
3POLMaciej Paterski (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
4POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Atszt
5POLKamil Zielinski (POL)Huromzt
6RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Clubzt
7GBRStephen Bradbury (GBR)Swiftcarbonzt
8GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Hauszt
9ITALeonardo Bonifazio (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
10ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Toolszt
11KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana Cityzt
12ITAFabio Mazzucco (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
13POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Developmentzt
14POLTobiasz Pawlak (POL)Huromzt
15GBRJacob Scott (GBR)Swiftcarbonzt
16POLWojciech Sykala (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
17POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Atszt
18GERFrederik Raßmann (GER)Lotto - Kern Hauszt
19POLSebastian Matusiak (POL)Huromzt
20GBRJames Shaw (GBR)zt
21POLAdrian Kurek (POL)Huromzt
22POLPiotr Brozyna (POL)CCC Developmentzt
23POLSzymon Tracz (POL)CCC Developmentzt
24ITAFilippo Zana (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
25POLMateusz Komar (POL)Voster - Atszt
26ITAAntonio Di Sante (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
27GBRBen Hardy (GBR)Swiftcarbonzt
28POLBartlomiej Proc (POL)zt
29POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
30CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
31POLMichal Podlaski (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
32POLAdrian Honkisz (POL)zt
33ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
34POLMichal Paluta (POL)CCC Developmentzt
35POLNorbert Banaszek (POL)Huromzt
36RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
37POLPawel Cieslik (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
38SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystricazt
39SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystricazt
40KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana Cityzt
41POLDaniel Staniszewski (POL)zt
42BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Clubzt
43ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Toolszt
44AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Richzt
45POLMateusz Taciak (POL)Voster - Atszt
46POLKarol Domagalski (POL)Huromzt
47SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystricazt
48POLArtur Detko (POL)Huromzt
49KAZNurbolat Nurlykhassym (KAZ)Astana Cityzt
50ITAGianni Pugi (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
51POLPatryk Stosz (POL)CCC Developmentzt
52POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
53AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Richzt
54POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
55GERLukas Märkl (GER)Lotto - Kern Hauszt
56GERJan Kuhn (GER)Lotto - Kern Hauszt
57GBRWilliam Bjergfelt (GBR)Swiftcarbonzt
58POLDawid Kloc (POL)zt
59GBRAndrew Turner (GBR)Swiftcarbonzt
60POLTomasz Budzinski (POL)Huromzt
61GBREdward Laverack (GBR)Swiftcarbonzt
62SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystricazt
63KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana Cityzt
64BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Clubzt
65ESPJorge Ferrer Bueno (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy0:17
66KAZRamis Dinmukhametov (KAZ)Astana City0:17
67ARGFranco Orocito (ARG)d'Amico - UM Tools0:17
68PARDavid Alexander Maidana Ortiz (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy0:17
69SLOLuka Pajek (SLO)0:17
70POLKrzysztof Domin (POL)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:17
71CZEVladimír Miksaník (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:17
72POLMichal Pustula (POL)Hsk Trias0:23
73CZEDaniel Babor (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:48
74GERMarc Dörrie (GER)Lotto - Kern Haus0:50
75ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools1:16
76AUTJulian Gruber (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich1:32
77POLDamian Papierski (POL)CCC Development1:40
78POLKacper Walkowiak (POL)CCC Development1:40
79POLWojciech Pszczolarski (POL)Pardus - Tufo Prostejov3:08
80ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Tools4:05
81SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica4:30
82ESPOskar Malasetxeberria Ibaibarriaga (ESP)Kuwait5:43
83SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica5:43
84CZEMarek Dolnicek (CZE)Pardus - Tufo Prostejov5:50
85CZELudek Lichnovský (CZE)Pardus - Tufo Prostejov5:52
86POLAdam Nocen (POL)5:52
87PARGustavo Adolfo Miño Baez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy6:43
88RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools6:43
89POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats6:43
90GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Haus6:43
91AUTThomas Umhaller (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich9:37
92BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club11:57
93PARBernardo Flor Velazquez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy12:35
94CZEDenis Rugovac (CZE)Pardus - Tufo Prostejov13:04
95ESPLucas Casas Gutiérrez (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy21:55

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2a - Busko Zdroj - Busko Zdroj - 21,35 km - 1 Juni 2019Individuele Tijdrit


1POLSzymon Tracz (POL)CCC Development6:08
2POLAdrian Kurek (POL)Hurom0:01
3GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Haus0:03
4POLKarol Domagalski (POL)Hurom0:04
5POLPiotr Brozyna (POL)CCC Development0:04
6POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Development0:06
7POLDamian Papierski (POL)CCC Development0:07
8GBRJames Shaw (GBR)0:07
9POLMichal Paluta (POL)CCC Development0:07
10POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Ats0:08
11POLGrzegorz Stepniak (POL)Wibatech - Merx 7R0:08
12POLPatryk Stosz (POL)CCC Development0:09
13ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools0:10
14RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Club0:10
15GBRBen Hardy (GBR)Swiftcarbon0:11
16POLMateusz Taciak (POL)Voster - Ats0:11
17GBRJacob Scott (GBR)Swiftcarbon0:13
18ITAFabio Mazzucco (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:13
19GERJan Kuhn (GER)Lotto - Kern Haus0:14
20KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana City0:14
21KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana City0:14
22POLKamil Zielinski (POL)Hurom0:15
23GERLukas Märkl (GER)Lotto - Kern Haus0:15
24BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:15
25POLDaniel Staniszewski (POL)0:16
26POLMaciej Paterski (POL)Wibatech - Merx 7R0:16
27ITAFilippo Zana (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:16
28SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica0:17
29ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Tools0:18
30GBRStephen Bradbury (GBR)Swiftcarbon0:19
31POLTobiasz Pawlak (POL)Hurom0:19
32POLKacper Walkowiak (POL)CCC Development0:19
33SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica0:19
34SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystrica0:19
35POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats0:21
36POLMateusz Komar (POL)Voster - Ats0:21
37POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Ats0:22
38POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats0:22
39GBRWilliam Bjergfelt (GBR)Swiftcarbon0:25
40POLNorbert Banaszek (POL)Hurom0:27
41POLPawel Cieslik (POL)Wibatech - Merx 7R0:27
42SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:27
43AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich0:27
44POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Merx 7R0:28
45GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Haus0:29
46POLWojciech Sykala (POL)Wibatech - Merx 7R0:29
47AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich0:29
48SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica0:29
49RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Club0:29
50GBRAndrew Turner (GBR)Swiftcarbon0:30
51SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica0:30
52ITAGianni Pugi (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:31
53CZEDaniel Babor (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:31
54ITALeonardo Bonifazio (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:32
55POLWojciech Pszczolarski (POL)Pardus - Tufo Prostejov0:32
56ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:32
57KAZRamis Dinmukhametov (KAZ)Astana City0:33
58BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Club0:34
59GERFrederik Raßmann (GER)Lotto - Kern Haus0:34
60POLTomasz Budzinski (POL)Hurom0:36
61KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City0:36
62CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:37
63GBREdward Laverack (GBR)Swiftcarbon0:38
64GERMarc Dörrie (GER)Lotto - Kern Haus0:39
65SLOLuka Pajek (SLO)0:39
66RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools0:40
67POLBartlomiej Proc (POL)0:41
68POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7R0:41
69AUTJulian Gruber (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich0:43
70POLMichal Podlaski (POL)Wibatech - Merx 7R0:43
71ARGFranco Orocito (ARG)d'Amico - UM Tools0:44
72POLDawid Kloc (POL)0:45
73POLArtur Detko (POL)Hurom0:47
74ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Tools0:48
75AUTThomas Umhaller (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich0:48
76POLKrzysztof Domin (POL)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:52
77CZEVladimír Miksaník (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:53
78ESPJorge Ferrer Bueno (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy0:54
79POLAdam Nocen (POL)0:57
80POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats0:57
81POLAdrian Honkisz (POL)0:57
82BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club0:57
83ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools0:59
84PARDavid Alexander Maidana Ortiz (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy1:00
85CZEDenis Rugovac (CZE)Pardus - Tufo Prostejov1:02
86KAZNurbolat Nurlykhassym (KAZ)Astana City1:02
87ESPLucas Casas Gutiérrez (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy1:07
88POLMichal Pustula (POL)Hsk Trias1:07
89PARBernardo Flor Velazquez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy1:08
90POLSebastian Matusiak (POL)Hurom1:09
91ESPOskar Malasetxeberria Ibaibarriaga (ESP)Kuwait1:13
92PARGustavo Adolfo Miño Baez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy1:14
93CZEMarek Dolnicek (CZE)Pardus - Tufo Prostejov1:24
94CZELudek Lichnovský (CZE)Pardus - Tufo Prostejov1:35
95ITAAntonio Di Sante (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis1:52

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2b - Morawica - Kazimierza Wielka - 120,7 km - 1 Juni 2019Sprint


1POLMaciej Paterski (POL)Wibatech - Merx 7R2:49:14
2POLGrzegorz Stepniak (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
3POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
4POLPatryk Stosz (POL)CCC Developmentzt
5ITALeonardo Bonifazio (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
6POLMichal Paluta (POL)CCC Developmentzt
7GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Hauszt
8POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Developmentzt
9BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Clubzt
10GBRJames Shaw (GBR)zt
11KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana Cityzt
12POLKamil Zielinski (POL)Huromzt
13ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Toolszt
14GBRStephen Bradbury (GBR)Swiftcarbonzt
15GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Hauszt
16POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Atszt
17ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Toolszt
18POLMateusz Komar (POL)Voster - Atszt
19POLSzymon Tracz (POL)CCC Developmentzt
20CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
21SLOLuka Pajek (SLO)zt
22POLAdrian Kurek (POL)Huromzt
23ITAFilippo Zana (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
24KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana Cityzt
25GBRBen Hardy (GBR)Swiftcarbonzt
26GERFrederik Raßmann (GER)Lotto - Kern Hauszt
27SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystricazt
28ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
29POLDaniel Staniszewski (POL)zt
30POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Atszt
31KAZNurbolat Nurlykhassym (KAZ)Astana Cityzt
32POLKarol Domagalski (POL)Huromzt
33POLMateusz Taciak (POL)Voster - Atszt
34RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
35SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystricazt
36POLAdrian Honkisz (POL)zt
37GERJan Kuhn (GER)Lotto - Kern Hauszt
38ITAFabio Mazzucco (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:13
39AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich0:13
40GBRJacob Scott (GBR)Swiftcarbon0:13
41KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana City0:13
42GBRWilliam Bjergfelt (GBR)Swiftcarbon0:13
43POLPawel Cieslik (POL)Wibatech - Merx 7R0:13
44POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Merx 7R0:13
45POLBartlomiej Proc (POL)0:13
46AUTThomas Umhaller (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich0:13
47GERLukas Märkl (GER)Lotto - Kern Haus0:13
48POLMichal Podlaski (POL)Wibatech - Merx 7R0:13
49SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:13
50POLMateusz Grabis (POL)Voster - Ats0:13
51POLWojciech Pszczolarski (POL)Pardus - Tufo Prostejov0:13
52POLWojciech Sykala (POL)Wibatech - Merx 7R0:13
53BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:13
54POLTomasz Budzinski (POL)Hurom0:13
55POLArtur Detko (POL)Hurom0:13
56ITAAntonio Di Sante (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:13
57POLTobiasz Pawlak (POL)Hurom0:13
58GERMarc Dörrie (GER)Lotto - Kern Haus0:13
59SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica0:13
60AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich0:13
61RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Club0:13
62CZELudek Lichnovský (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:13
63GBREdward Laverack (GBR)Swiftcarbon0:13
64CZEVladimír Miksaník (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:13
65ITAGianni Pugi (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:13
66POLSebastian Matusiak (POL)Hurom0:13
67ARGFranco Orocito (ARG)d'Amico - UM Tools0:26
68POLNorbert Banaszek (POL)Hurom0:28
69POLKacper Walkowiak (POL)CCC Development0:30
70ESPJorge Ferrer Bueno (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy0:30
71GBRAndrew Turner (GBR)Swiftcarbon0:30
72POLKrzysztof Domin (POL)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:37
73KAZRamis Dinmukhametov (KAZ)Astana City0:47
74SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica0:51
75ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools1:38
76POLMichal Pustula (POL)Hsk Trias1:41
77POLDamian Papierski (POL)CCC Development1:41
78AUTJulian Gruber (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich1:41
79ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Tools1:41
80POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7R1:41
81POLDawid Kloc (POL)2:59
82CZEDaniel Babor (CZE)Pardus - Tufo Prostejov2:59
83CZEDenis Rugovac (CZE)Pardus - Tufo Prostejov5:35
84SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica5:35
85BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club7:56
86ESPLucas Casas Gutiérrez (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy7:56
87CZEMarek Dolnicek (CZE)Pardus - Tufo Prostejov7:56
88POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats7:56
89PARDavid Alexander Maidana Ortiz (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy7:56
90POLAdam Nocen (POL)7:56
91PARBernardo Flor Velazquez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy7:56
92RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools7:56
93ESPOskar Malasetxeberria Ibaibarriaga (ESP)Kuwait8:00
94PARGustavo Adolfo Miño Baez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy8:00
95POLPiotr Brozyna (POL)CCC Development

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Radoszyce - Konskie - 154 km - 2 Juni 2019Sprint


1POLMaciej Paterski (POL)Wibatech - Merx 7R3:35:49
2POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Developmentzt
3ITALeonardo Bonifazio (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
4POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
5GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Hauszt
6ITAFabio Mazzucco (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
7ITAFilippo Zana (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
8GBRJacob Scott (GBR)Swiftcarbonzt
9GBRJames Shaw (GBR)zt
10ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Toolszt
11POLKamil Zielinski (POL)Huromzt
12POLPatryk Stosz (POL)CCC Developmentzt
13RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Clubzt
14POLAdrian Kurek (POL)Huromzt
15POLKarol Domagalski (POL)Huromzt
16POLMateusz Taciak (POL)Voster - Atszt
17ITAAntonio Di Sante (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
18POLSzymon Tracz (POL)CCC Developmentzt
19ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Toolszt
20POLMichal Paluta (POL)CCC Developmentzt
21CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
22POLAdrian Honkisz (POL)zt
23SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystricazt
24RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
25KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana Cityzt
26GBRBen Hardy (GBR)Swiftcarbonzt
27ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
28POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Atszt
29AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Richzt
30SLOLuka Pajek (SLO)zt
31AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Richzt
32GERFrederik Raßmann (GER)Lotto - Kern Hauszt
33ITAGianni Pugi (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
34GBRWilliam Bjergfelt (GBR)Swiftcarbonzt
35POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
36GERJan Kuhn (GER)Lotto - Kern Hauszt
37POLDaniel Staniszewski (POL)zt
38KAZNurbolat Nurlykhassym (KAZ)Astana Cityzt
39GERLukas Märkl (GER)Lotto - Kern Hauszt
40SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica0:13
41ARGFranco Orocito (ARG)d'Amico - UM Tools0:13
42KAZRamis Dinmukhametov (KAZ)Astana City0:13
43BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:13
44POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Merx 7R0:20
45GBRAndrew Turner (GBR)Swiftcarbon0:21
46ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools0:21
47GBRStephen Bradbury (GBR)Swiftcarbon0:21
48SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:21
49POLArtur Detko (POL)Hurom0:21
50GBREdward Laverack (GBR)Swiftcarbon0:21
51AUTJulian Gruber (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich0:28
52POLTomasz Budzinski (POL)Hurom0:28
53POLDamian Papierski (POL)CCC Development0:31
54POLMateusz Komar (POL)Voster - Ats0:31
55CZEVladimír Miksaník (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:34
56GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Haus0:36
57POLSebastian Matusiak (POL)Hurom0:38
58GERMarc Dörrie (GER)Lotto - Kern Haus0:45
59AUTThomas Umhaller (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich0:47
60POLGrzegorz Stepniak (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
61CZEDenis Rugovac (CZE)Pardus - Tufo Prostejov1:06
62POLWojciech Sykala (POL)Wibatech - Merx 7R1:24
63POLKrzysztof Domin (POL)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis1:31
64POLTobiasz Pawlak (POL)Hurom1:36
65POLNorbert Banaszek (POL)Hurom1:41
66POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Ats1:46
67POLBartlomiej Proc (POL)1:46
68BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Club1:52
69ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Tools1:52
70ESPJorge Ferrer Bueno (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy1:52
71POLPawel Cieslik (POL)Wibatech - Merx 7R2:57
72POLMichal Podlaski (POL)Wibatech - Merx 7R3:21
73POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7R4:06
74POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats
75ESPOskar Malasetxeberria Ibaibarriaga (ESP)Kuwait
76SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica
77CZEMarek Dolnicek (CZE)Pardus - Tufo Prostejov
78POLAdam Nocen (POL)
79PARGustavo Adolfo Miño Baez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy
80SVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica
81CZELudek Lichnovský (CZE)Pardus - Tufo Prostejov
82POLMichal Pustula (POL)Hsk Trias
83PARDavid Alexander Maidana Ortiz (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy
84SVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica
85RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools
86PARBernardo Flor Velazquez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy
87POLDawid Kloc (POL)
88POLWojciech Pszczolarski (POL)Pardus - Tufo Prostejov
89KAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana City
90KAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City
91ESPLucas Casas Gutiérrez (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy
92POLKacper Walkowiak (POL)CCC Development
93CZEDaniel Babor (CZE)Pardus - Tufo Prostejov
94BLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden