De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Wyscig Mjr. Hubala - Sante Tour - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Wyscig Mjr. Hubala - Sante Tour - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2019

Uitslagen voor etappe

Etappe 3 - Radoszyce - Konskie - 154 km - 2 Juni 2019Sprint

  • Etappe
  • Algemeen
  • Punten
  • Berg
  • Jongeren
  • Ploegen

Etappe

1POLMaciej Paterski (POL)Wibatech - Merx 7R3:35:49
2POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Developmentzt
3ITALeonardo Bonifazio (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
4POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
5GERRobert Kessler (GER)Lotto - Kern Hauszt
6ITAFabio Mazzucco (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
7ITAFilippo Zana (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
8GBRJacob Scott (GBR)Swiftcarbonzt
9GBRJames Shaw (GBR)zt
10ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Toolszt
11POLKamil Zielinski (POL)Huromzt
12POLPatryk Stosz (POL)CCC Developmentzt
13RUSRoman Maikin (RUS)Minsk Cycling Clubzt
14POLAdrian Kurek (POL)Huromzt
15POLKarol Domagalski (POL)Huromzt
16POLMateusz Taciak (POL)Voster - Atszt
17ITAAntonio Di Sante (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
18POLSzymon Tracz (POL)CCC Developmentzt
19ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Toolszt
20POLMichal Paluta (POL)CCC Developmentzt
21CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
22POLAdrian Honkisz (POL)zt
23SVKPatrik Tybor (SVK)Dukla Banska Bystricazt
24RUSEduard Vorganov (RUS)Minsk Cycling Clubzt
25KAZSergey Luchshenko (KAZ)Astana Cityzt
26GBRBen Hardy (GBR)Swiftcarbonzt
27ITADario Puccioni (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
28POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Atszt
29AUTRaphael Hammerschmidt (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Richzt
30SLOLuka Pajek (SLO)zt
31AUTMarvin Hammerschmid (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Richzt
32GERFrederik Raßmann (GER)Lotto - Kern Hauszt
33ITAGianni Pugi (ITA)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
34GBRWilliam Bjergfelt (GBR)Swiftcarbonzt
35POLMateusz Grabis (POL)Voster - Atszt
36GERJan Kuhn (GER)Lotto - Kern Hauszt
37POLDaniel Staniszewski (POL)zt
38KAZNurbolat Nurlykhassym (KAZ)Astana Cityzt
39GERLukas Märkl (GER)Lotto - Kern Hauszt
40SVKMarek Canecky (SVK)Dukla Banska Bystrica0:13
41ARGFranco Orocito (ARG)d'Amico - UM Tools0:13
42KAZRamis Dinmukhametov (KAZ)Astana City0:13
43BLRVasili Strokov (BLR)Minsk Cycling Club0:13
44POLMarek Rutkiewicz (POL)Wibatech - Merx 7R0:20
45GBRAndrew Turner (GBR)Swiftcarbon0:21
46ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools0:21
47GBRStephen Bradbury (GBR)Swiftcarbon0:21
48SVKJuraj Bellan (SVK)Dukla Banska Bystrica0:21
49POLArtur Detko (POL)Hurom0:21
50GBREdward Laverack (GBR)Swiftcarbon0:21
51AUTJulian Gruber (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich0:28
52POLTomasz Budzinski (POL)Hurom0:28
53POLDamian Papierski (POL)CCC Development0:31
54POLMateusz Komar (POL)Voster - Ats0:31
55CZEVladimír Miksaník (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:34
56GERKim Alexander Heiduk (GER)Lotto - Kern Haus0:36
57POLSebastian Matusiak (POL)Hurom0:38
58GERMarc Dörrie (GER)Lotto - Kern Haus0:45
59AUTThomas Umhaller (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich0:47
60POLGrzegorz Stepniak (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
61CZEDenis Rugovac (CZE)Pardus - Tufo Prostejov1:06
62POLWojciech Sykala (POL)Wibatech - Merx 7R1:24
63POLKrzysztof Domin (POL)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis1:31
64POLTobiasz Pawlak (POL)Hurom1:36
65POLNorbert Banaszek (POL)Hurom1:41
66POLAdrian Banaszek (POL)Voster - Ats1:46
67POLBartlomiej Proc (POL)1:46
68BLRVasili Byaliauski (BLR)Minsk Cycling Club1:52
69ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Tools1:52
70ESPJorge Ferrer Bueno (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy1:52
71POLPawel Cieslik (POL)Wibatech - Merx 7R2:57
72POLMichal Podlaski (POL)Wibatech - Merx 7R3:21
73POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7R4:06
DNFPOLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats-
DNFESPOskar Malasetxeberria Ibaibarriaga (ESP)Kuwait-
DNFSVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica-
DNFCZEMarek Dolnicek (CZE)Pardus - Tufo Prostejov-
DNFPOLAdam Nocen (POL)-
DNFPARGustavo Adolfo Miño Baez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy-
DNFSVKJan Andrej Cully (SVK)Dukla Banska Bystrica-
DNFCZELudek Lichnovský (CZE)Pardus - Tufo Prostejov-
DNFPOLMichal Pustula (POL)Hsk Trias-
DNFPARDavid Alexander Maidana Ortiz (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy-
DNFSVKLukás Kubis (SVK)Dukla Banska Bystrica-
DNFRUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools-
DNFPARBernardo Flor Velazquez (PAR)Massi - Vivo - Grupo Oresy-
DNFPOLDawid Kloc (POL)-
DNFPOLWojciech Pszczolarski (POL)Pardus - Tufo Prostejov-
DNFKAZAnton Kuzmin (KAZ)Astana City-
DNFKAZGalym Akhmetov (KAZ)Astana City-
DNFESPLucas Casas Gutiérrez (ESP)Massi - Vivo - Grupo Oresy-
DNFPOLKacper Walkowiak (POL)CCC Development-
DNFCZEDaniel Babor (CZE)Pardus - Tufo Prostejov-
DNFBLRAnton Ivashkin (BLR)Minsk Cycling Club-

Algemeen

Punten

Berg

Jongeren

Ploegen

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden