De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Kroatië

Uitslagen 2019

Istarsko Proljece - Istrian Spring Trophy 2019

KroatiëKroatië - 14 Maart 2019 - 17 Maart 2019


Algemeen klassement - 17 Maart 2019


1AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development10:50:22
2HUNAttila Valter (HUN)CCC Development0:05
3GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol0:11
4NORKristian Aasvold (NOR)Coop0:13
5ITAStefano Oldani (ITA)Kometa Cycling Team0:14
6CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:19
7GERFlorian Stork (GER)Sunweb0:19
8ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:26
9ITASimone Ravanelli (ITA)Biesse Carrera0:27
10ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools0:32
11SUIMatthias Flückiger (SUI)0:35
12AUTJodok Salzmann (AUT)Maloja - Pushbikers0:40
13AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:43
14POLKamil Malecki (POL)CCC Development0:56
15CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:57
16POLPatryk Stosz (POL)CCC Development0:58
17SLOJaka Primozic (SLO)1:00
18ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Kometa Cycling Team1:03
19BIHAntonio Barac (BIH)Meridiana - Kamen1:07
20ITAKevin Colleoni (ITA)Biesse Carrera1:11
21AUTHans-Jörg Leopold (AUT)Maloja - Pushbikers1:15
22AUTLukas Schlemmer (AUT)Maloja - Pushbikers1:38
23SUIFabian Giger (SUI)1:40
24ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools1:40
25SWEJacob Eriksson (SWE)Coop1:47
26POLPiotr Brozyna (POL)CCC Development1:48
27DENJesper Schultz (DEN)Waoo1:57
28GERJan Tschernoster (GER)Heizomat - Rad-Net.de2:02
29CZEPetr Hampl (CZE)2:17
30CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author2:18
31GERFabian Käßmann (GER)P&s Metalltechnik2:42
32SLORok Korosec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum2:58
33ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Tools3:01
34AUTStefan Pöll (AUT)3:17
35SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum3:26
36SUIFabian Lienhard (SUI)Iam - Excelsior3:52
37AUTBenjamin Brkic (AUT)Felbermayr - Simplon Wels4:30
38ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:54
39POLMichal Paluta (POL)CCC Development6:17
40CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author6:21
41CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author6:25
42ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar6:52
43SLOUros Repse (SLO)6:59
44AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum7:11
45AUTFelix Ritzinger (AUT)Maloja - Pushbikers7:12
46ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen7:15
47SLOAles Pirih (SLO)7:20
48POLSzymon Tracz (POL)CCC Development7:32
49SUILukas Flückiger (SUI)7:36
50GERPatrick Haller (GER)Heizomat - Rad-Net.de7:57
51GERMiguel Heidemann (GER)Herrmann7:59
52MAROmar El Gouzi (MAR)Tirol8:07
53GERFabian Schormaier (GER)P&s Metalltechnik8:07
54SLOMatic Veber (SLO)8:21
55SLOLuka Pajek (SLO)8:23
56CZEMartin Boubal (CZE)8:31
57GERJohannes Adamietz (GER)Herrmann8:48
58ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomar8:55
59CZEAdam Sekanina (CZE)9:10
60DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Waoo9:35
61GERJonathan Dinkler (GER)P&s Metalltechnik9:38
62DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Waoo9:40
63SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum10:09
64SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil11:07
65AUTTobias Bayer (AUT)Tirol11:31
66SUILéo L'Homme (SUI)11:38
67ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox11:51
68AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol11:59
69SUIClaudio Imhof (SUI)Akros - Thömus12:25
70CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author12:32
71AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels13:15
72GERJohannes Schinnagel (GER)Maloja - Pushbikers13:16
73GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.de13:29
74SLOKristijan Hocevar (SLO)13:48
75ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Kometa Cycling Team13:53
76ITANicolas Dalla Valle (ITA)Tirol14:04
77ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar14:06
78ITAMichel Piccot (ITA)Biesse Carrera14:07
79ITAMatteo Bellia (ITA)Biesse Carrera14:12
80GERJonas Sonnleitner (GER)Ratisbona14:16
81SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil14:22
82CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author14:39
83ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox14:50
84SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil14:57
85NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Coop15:48
86GERMarius Mayrhofer (GER)Sunweb Development15:48
87ITAStefano Taglietti (ITA)Biesse Carrera15:50
88DENFrederik Thomsen (DEN)Waoo16:03
89SLONik Cemazar (SLO)16:03
90SLODavid Per (SLO)Adria Mobil16:17
91CZEDavid Kulhánek (CZE)16:20
92CZEPavel Gruber (CZE)16:26
93CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum16:30
94AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels16:42
95ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Tools16:48
96NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development16:50
97AUTNils Friedl (AUT)16:58
98AUTDaniel Auer (AUT)Maloja - Pushbikers17:03
99CZEMichal Procházka (CZE)17:07
100NOROlav Hjemsaeter (NOR)Coop17:35
101GERLennart Jung (GER)Herrmann17:40
102SLOLuka Cotar (SLO)17:47
103ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa Cycling Team18:07
104GERRobert Retschke (GER)P&s Metalltechnik18:10
105SLORok Naglic (SLO)18:20
106GERLeon Heinschke (GER)Sunweb Development18:36
107ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox18:56
108SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil18:57
109NORTrond Trondsen (NOR)Coop19:04
110ITASimone Sterbini (ITA)Giotti Victoria - Palomar19:04
111SLOSimon Cibej (SLO)19:10
112CROFilip Kvasina (CRO)19:12
113GERPascal Treubel (GER)Heizomat - Rad-Net.de19:16
114GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Development19:27
115DENMathias Larsen (DEN)Waoo19:41
116NEDFreek Van Rossem (NED)d'Amico - UM Tools19:43
117PORDaniel Viegas (POR)Kometa Cycling Team20:05
118GERMatthias Mangertseder (GER)Felbermayr - Simplon Wels20:22
119SLOLuka Sagadin (SLO)20:39
120GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik20:51
121ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar20:56
122GERBenjamin Herden (GER)Ratisbona21:22
123SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica21:35
124GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik21:36
125SVKRóbert Málik (SVK)21:40
126SLORobert Jenko (SLO)21:48
127JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum22:08
128GERLukas Malgay (GER)Ratisbona22:14
129CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen22:53
130AUTLuka Lakota (AUT)22:56
131GERMarcel Franz (GER)23:02
132GERRobert Müller (GER)Nex Ccn23:16
133AUTThomas Umhaller (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich23:19
134RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools23:55
135AUTAlexander Gratzer (AUT)24:03
136ITATommaso Bramati (ITA)Biesse Carrera24:05
137AUTMichael Holland (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich24:14
138ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Kometa Cycling Team26:09
139SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica26:34
140BIHNedzad Mahmic (BIH)27:15
141NORAndre Sotberg (NOR)Coop27:32
142GERLeon Echtermann (GER)Herrmann27:39
143CZEMichal Rotter (CZE)28:30
144ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar28:52
145GERYannick Mayer (GER)Ratisbona31:53
146CROKristijan Budimir (CRO)Meridiana - Kamen32:06
147AUTStefan Taferner (AUT)35:07

Etappe 1 - 14 Maart 2019Individuele Tijdrit


1GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Development2:07
2GERMarius Mayrhofer (GER)Sunweb Developmentzt
3ITANicolas Dalla Valle (ITA)Tirolzt
4SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
5GERLeon Heinschke (GER)Sunweb Developmentzt
6GERLeon Echtermann (GER)Herrmannzt
7POLKamil Malecki (POL)CCC Development0:01
8SUIFabian Lienhard (SUI)Iam - Excelsior0:01
9GERLennart Jung (GER)Herrmann0:01
10AUTDaniel Auer (AUT)Maloja - Pushbikers0:01
11SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:01
12ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:01
13SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil0:01
14AUTFelix Ritzinger (AUT)Maloja - Pushbikers0:02
15GERMarcel Franz (GER)0:02
16NOROlav Hjemsaeter (NOR)Coop0:02
17CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author0:02
18GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.de0:02
19AUTTobias Bayer (AUT)Tirol0:03
20AUTJodok Salzmann (AUT)Maloja - Pushbikers0:03
21NORTrond Trondsen (NOR)Coop0:03
22GERPascal Treubel (GER)Heizomat - Rad-Net.de0:03
23AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol0:03
24SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:03
25SUIClaudio Imhof (SUI)Akros - Thömus0:03
26GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik0:03
27GERJohannes Schinnagel (GER)Maloja - Pushbikers0:03
28SLORok Korosec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:03
29GERFabian Käßmann (GER)P&s Metalltechnik0:03
30SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil0:04
31ITAStefano Oldani (ITA)Kometa Cycling Team0:04
32AUTLukas Schlemmer (AUT)Maloja - Pushbikers0:04
33ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Kometa Cycling Team0:04
34SLOJaka Primozic (SLO)0:04
35GERPatrick Haller (GER)Heizomat - Rad-Net.de0:04
36ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Tools0:04
37GERJonathan Dinkler (GER)P&s Metalltechnik0:04
38GERMiguel Heidemann (GER)Herrmann0:04
39ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:04
40GERFlorian Stork (GER)Sunweb0:04
41GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol0:04
42AUTMarkus Wildauer (AUT)Tirol0:04
43AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:04
44CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:04
45SLODavid Per (SLO)Adria Mobil0:04
46CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author0:04
47SLORobert Jenko (SLO)0:04
48ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa Cycling Team0:04
49ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:05
50ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Kometa Cycling Team0:05
51POLSzymon Tracz (POL)CCC Development0:05
52BIHAntonio Barac (BIH)Meridiana - Kamen0:05
53HUNAttila Valter (HUN)CCC Development0:05
54NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development0:05
55SUIFabian Giger (SUI)0:05
56POLMichal Paluta (POL)CCC Development0:05
57POLPatryk Stosz (POL)CCC Development0:05
58DENMathias Larsen (DEN)Waoo0:05
59DENJohan Langballe (DEN)Waoo0:05
60AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:05
61SLOAles Pirih (SLO)0:05
62ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:05
63CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author0:06
64SLOLuka Pajek (SLO)0:06
65CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:06
66NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Coop0:06
67DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Waoo0:06
68AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum0:06
69ITATommaso Bramati (ITA)Biesse Carrera0:06
70SLOMatic Veber (SLO)0:06
71SLOAndi Bajc (SLO)Felbermayr - Simplon Wels0:06
72SUIMatthias Flückiger (SUI)0:06
73ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools0:06
74SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:06
75AUTHans-Jörg Leopold (AUT)Maloja - Pushbikers0:06
76SLOLuka Sagadin (SLO)0:06
77CZETomas Jakoubek (CZE)0:06
78NORAndre Sotberg (NOR)Coop0:06
79NORKristian Aasvold (NOR)Coop0:07
80SVKJakub Varhanovsky (SVK)Dukla Banska Bystrica0:07
81SLOLuka Cotar (SLO)0:07
82CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:07
83ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:07
84ITASimone Ravanelli (ITA)Biesse Carrera0:07
85CZEDavid Kulhánek (CZE)0:07
86CZEMartin Boubal (CZE)0:07
87AUTLukas Viehberger (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich0:07
88SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica0:07
89CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author0:07
90GERManuel Porzner (GER)Herrmann0:07
91CROFilip Kvasina (CRO)0:07
92ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:07
93SWEJacob Eriksson (SWE)Coop0:07
94AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development0:07
95AUTMichael Holland (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich0:08
96ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:08
97GERJonas Sonnleitner (GER)Ratisbona0:08
98POLPiotr Brozyna (POL)CCC Development0:08
99ITAStefano Taglietti (ITA)Biesse Carrera0:08
100CZEPetr Hampl (CZE)0:08
101MAROmar El Gouzi (MAR)Tirol0:08
102PORDaniel Viegas (POR)Kometa Cycling Team0:08
103SLONik Cemazar (SLO)0:08
104GERFabian Schormaier (GER)P&s Metalltechnik0:08
105ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Tools0:08
106CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author0:08
107AUTStefan Taferner (AUT)0:09
108AUTBenjamin Brkic (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:09
109GERMatthias Mangertseder (GER)Felbermayr - Simplon Wels0:09
110ITAMatteo Bellia (ITA)Biesse Carrera0:09
111SLOUros Repse (SLO)0:09
112SUILukas Flückiger (SUI)0:09
113ITAMichel Piccot (ITA)Biesse Carrera0:09
114ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:09
115ITAKevin Colleoni (ITA)Biesse Carrera0:09
116GERCalvin Dik (GER)Heizomat - Rad-Net.de0:09
117ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:10
118ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:10
119ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Kometa Cycling Team0:10
120DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Waoo0:10
121AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:10
122GERNils Weispfennig (GER)Herrmann0:10
123CZEMichal Procházka (CZE)0:11
124DENJesper Schultz (DEN)Waoo0:11
125AUTNils Friedl (AUT)0:11
126SLORok Naglic (SLO)0:11
127BIHNedzad Mahmic (BIH)0:11
128GERJan Tschernoster (GER)Heizomat - Rad-Net.de0:12
129GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik0:12
130ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:12
131SLOKristijan Hocevar (SLO)0:12
132ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen0:12
133GERYannick Mayer (GER)Ratisbona0:12
134SUILéo L'Homme (SUI)0:12
135ITASimone Sterbini (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:12
136CZEVojtech Kminek (CZE)0:12
137CZEVojtech Modlitba (CZE)0:12
138GERStefan Brandlmeier (GER)Ratisbona0:13
139AUTLuka Lakota (AUT)0:13
140DENFrederik Thomsen (DEN)Waoo0:13
141GERJohannes Adamietz (GER)Herrmann0:13
142NEDFreek Van Rossem (NED)d'Amico - UM Tools0:13
143AUTJulian Gruber (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich0:13
144SVKMartin Chren (SVK)Dukla Banska Bystrica0:13
145CZEPavel Gruber (CZE)0:13
146SLOSimon Cibej (SLO)0:14
147AUTAlexander Gratzer (AUT)0:14
148AUTStefan Pöll (AUT)0:14
149CROLorenzo Marenzi (CRO)Meridiana - Kamen0:15
150GERBenjamin Herden (GER)Ratisbona0:15
151SVKRóbert Málik (SVK)0:15
152SLOGregor Matija Cerne (SLO)0:15
153CZEMichal Rotter (CZE)0:15
154GERLukas Malgay (GER)Ratisbona0:15
155SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica0:15
156SVKDavid Kasko (SVK)0:15
157AUTThomas Umhaller (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich0:16
158GERRobert Retschke (GER)P&s Metalltechnik0:16
159CZEAdam Sekanina (CZE)0:16
160RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools0:16
161CROKristijan Budimir (CRO)Meridiana - Kamen0:16
162ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools0:16
163JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum0:18
164CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen0:18
165CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen0:21
166GERRobert Müller (GER)Nex Ccn0:28
167SVKMichal Hloza (SVK)0:34
168TCHJiri Pokorny (TCH)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - 15 Maart 2019Ontsnapping


1HUNAttila Valter (HUN)CCC Development3:38:35
2SLORok Korosec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
3NORKristian Aasvold (NOR)Coopzt
4POLKamil Malecki (POL)CCC Developmentzt
5AUTJodok Salzmann (AUT)Maloja - Pushbikerszt
6GERGeorg Zimmermann (GER)Tirolzt
7ITAStefano Oldani (ITA)Kometa Cycling Team0:06
8GERFlorian Stork (GER)Sunweb0:06
9AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development0:06
10ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools0:06
11ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:06
12CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:06
13ITASimone Ravanelli (ITA)Biesse Carrera0:10
14DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Waoo0:10
15AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:10
16POLMichal Paluta (POL)CCC Development0:10
17CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:13
18ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:13
19AUTLukas Schlemmer (AUT)Maloja - Pushbikers0:13
20ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools0:13
21GERJan Tschernoster (GER)Heizomat - Rad-Net.de0:13
22ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Kometa Cycling Team0:16
23POLPatryk Stosz (POL)CCC Development0:16
24AUTBenjamin Brkic (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:16
25POLPiotr Brozyna (POL)CCC Development0:19
26GERPatrick Haller (GER)Heizomat - Rad-Net.de0:19
27SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil0:19
28CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author0:19
29SLOJaka Primozic (SLO)0:19
30GERMiguel Heidemann (GER)Herrmann0:19
31SUIMatthias Flückiger (SUI)0:19
32GERJonathan Dinkler (GER)P&s Metalltechnik0:19
33GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.de0:19
34ITAMatteo Bellia (ITA)Biesse Carrera0:19
35DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Waoo0:19
36SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:19
37SWEJacob Eriksson (SWE)Coop0:19
38SLOAndi Bajc (SLO)Felbermayr - Simplon Wels0:19
39AUTTobias Bayer (AUT)Tirol0:19
40CZEPetr Hampl (CZE)0:19
41BIHAntonio Barac (BIH)Meridiana - Kamen0:25
42SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum0:25
43ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:25
44AUTStefan Pöll (AUT)0:25
45CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author0:25
46AUTHans-Jörg Leopold (AUT)Maloja - Pushbikers0:25
47ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen0:25
48GERFabian Käßmann (GER)P&s Metalltechnik0:25
49SLOKristijan Hocevar (SLO)0:25
50SLOUros Repse (SLO)0:25
51SUIFabian Giger (SUI)0:25
52SUILukas Flückiger (SUI)0:25
53CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author0:25
54ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:25
55ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar0:25
56GERJohannes Schinnagel (GER)Maloja - Pushbikers0:25
57MAROmar El Gouzi (MAR)Tirol0:25
58DENJesper Schultz (DEN)Waoo0:25
59ITAKevin Colleoni (ITA)Biesse Carrera0:25
60POLSzymon Tracz (POL)CCC Development0:25
61GERFabian Schormaier (GER)P&s Metalltechnik0:25
62GERJohannes Adamietz (GER)Herrmann0:25
63NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Coop0:25
64SLOMatic Veber (SLO)0:41
65GERBenjamin Herden (GER)Ratisbona0:41
66SLOLuka Pajek (SLO)0:43
67ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Tools0:43
68SLONik Cemazar (SLO)0:47
69AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol0:47
70DENFrederik Thomsen (DEN)Waoo0:50
71NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development0:50
72SUIFabian Lienhard (SUI)Iam - Excelsior0:50
73CZEMartin Boubal (CZE)0:50
74ITAMichel Piccot (ITA)Biesse Carrera0:50
75SLORok Naglic (SLO)0:57
76ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar0:57
77AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum1:04
78CZETomas Jakoubek (CZE)1:04
79ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:08
80SUIClaudio Imhof (SUI)Akros - Thömus1:08
81AUTFelix Ritzinger (AUT)Maloja - Pushbikers1:08
82SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil1:13
83SLOAles Pirih (SLO)1:13
84CZEAdam Sekanina (CZE)1:20
85AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels1:20
86ITASimone Sterbini (ITA)Giotti Victoria - Palomar1:25
87SUILéo L'Homme (SUI)1:25
88AUTMarkus Wildauer (AUT)Tirol1:25
89SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum1:25
90GERLukas Malgay (GER)Ratisbona1:25
91SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica1:38
92ITANicolas Dalla Valle (ITA)Tirol1:43
93GERJonas Sonnleitner (GER)Ratisbona1:43
94CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author1:43
95CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author1:43
96ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:43
97SVKRóbert Málik (SVK)1:43
98SLOLuka Cotar (SLO)1:49
99CZEMichal Procházka (CZE)1:56
100AUTLuka Lakota (AUT)2:09
101CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen2:09
102GERRobert Müller (GER)Nex Ccn2:14
103AUTNils Friedl (AUT)2:19
104BIHNedzad Mahmic (BIH)2:28
105AUTThomas Umhaller (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich1:04
106ITAStefano Taglietti (ITA)Biesse Carrera2:36
107ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Kometa Cycling Team3:05
108CROFilip Kvasina (CRO)3:05
109RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools3:05
110CZEPavel Gruber (CZE)3:05
111SLODavid Per (SLO)Adria Mobil3:05
112CZEDavid Kulhánek (CZE)3:05
113SLOSimon Cibej (SLO)3:05
114CZEVojtech Modlitba (CZE)3:05
115AUTAlexander Gratzer (AUT)3:15
116CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum3:18
117ITATommaso Bramati (ITA)Biesse Carrera3:25
118GERRobert Retschke (GER)P&s Metalltechnik3:25
119AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels3:29
120GERMarcel Franz (GER)3:32
121GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Development3:32
122GERLennart Jung (GER)Herrmann3:32
123GERMarius Mayrhofer (GER)Sunweb Development3:32
124CROKristijan Budimir (CRO)Meridiana - Kamen3:32
125AUTMichael Holland (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich3:32
126NOROlav Hjemsaeter (NOR)Coop3:32
127CROLorenzo Marenzi (CRO)Meridiana - Kamen3:32
128NEDFreek Van Rossem (NED)d'Amico - UM Tools3:32
129JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum3:32
130ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:32
131GERCalvin Dik (GER)Heizomat - Rad-Net.de3:32
132GERNils Weispfennig (GER)Herrmann3:32
133PORDaniel Viegas (POR)Kometa Cycling Team3:32
134ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Tools3:32
135GERLeon Heinschke (GER)Sunweb Development3:32
136GERYannick Mayer (GER)Ratisbona3:32
137ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox4:03
138CZEMichal Rotter (CZE)4:16
139SLOGregor Matija Cerne (SLO)4:28
140CZEVojtech Kminek (CZE)4:28
141AUTJulian Gruber (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich3:15
142SLOLuka Sagadin (SLO)4:42
143SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil4:49
144SVKMartin Chren (SVK)Dukla Banska Bystrica4:53
145DENJohan Langballe (DEN)Waoo4:53
146DENMathias Larsen (DEN)Waoo4:53
147GERPascal Treubel (GER)Heizomat - Rad-Net.de4:53
148GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik4:53
149GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik4:53
150ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox5:53
151AUTDaniel Auer (AUT)Maloja - Pushbikers5:53
152SLORobert Jenko (SLO)5:53
153NORAndre Sotberg (NOR)Coop5:53
154SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica5:53
155NORTrond Trondsen (NOR)Coop5:53
156SVKMichal Hloza (SVK)5:53
157SVKJakub Varhanovsky (SVK)Dukla Banska Bystrica7:05
158CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen7:05
159GERMatthias Mangertseder (GER)Felbermayr - Simplon Wels7:05
160GERLeon Echtermann (GER)Herrmann7:05
161AUTStefan Taferner (AUT)7:22
162SVKDavid Kasko (SVK)8:30
163ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Kometa Cycling Team9:03
164ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa Cycling Team9:22
165GERManuel Porzner (GER)Herrmann
166AUTLukas Viehberger (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich
167GERStefan Brandlmeier (GER)Ratisbona

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - 16 Maart 2019Medium berg


1AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Development3:39:30
2ITAStefano Oldani (ITA)Kometa Cycling Team0:13
3ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:13
4GERGeorg Zimmermann (GER)Tirol0:13
5CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Author0:13
6ITASimone Ravanelli (ITA)Biesse Carrera0:13
7ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Tools0:13
8GERFlorian Stork (GER)Sunweb0:13
9NORKristian Aasvold (NOR)Coop0:13
10HUNAttila Valter (HUN)CCC Development0:13
11SUIMatthias Flückiger (SUI)0:13
12AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:37
13AUTJodok Salzmann (AUT)Maloja - Pushbikers0:40
14POLPatryk Stosz (POL)CCC Development0:40
15CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobil0:40
16ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Kometa Cycling Team0:40
17ITAKevin Colleoni (ITA)Biesse Carrera0:40
18BIHAntonio Barac (BIH)Meridiana - Kamen0:40
19SLOJaka Primozic (SLO)0:40
20AUTHans-Jörg Leopold (AUT)Maloja - Pushbikers0:47
21POLKamil Malecki (POL)CCC Development0:58
22ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox1:00
23SUIFabian Giger (SUI)1:13
24ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Tools1:24
25AUTLukas Schlemmer (AUT)Maloja - Pushbikers1:24
26SWEJacob Eriksson (SWE)Coop1:24
27CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author1:24
28DENJesper Schultz (DEN)Waoo1:24
29POLPiotr Brozyna (POL)CCC Development1:24
30GERJan Tschernoster (GER)Heizomat - Rad-Net.de1:40
31CZEPetr Hampl (CZE)1:53
32AUTStefan Pöll (AUT)2:05
33ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Tools2:17
34GERFabian Käßmann (GER)P&s Metalltechnik2:17
35SLORok Korosec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum3:04
36SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum3:04
37SUIFabian Lienhard (SUI)Iam - Excelsior3:04
38ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:45
39AUTBenjamin Brkic (AUT)Felbermayr - Simplon Wels4:08
40SLOKristijan Hocevar (SLO)5:48
41CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Author5:57
42CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Author5:57
43SLOAles Pirih (SLO)6:05
44AUTFelix Ritzinger (AUT)Maloja - Pushbikers6:05
45AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarum6:05
46ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen6:05
47POLMichal Paluta (POL)CCC Development6:05
48ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomar6:20
49SLOUros Repse (SLO)6:28
50AUTNils Friedl (AUT)7:05
51GERMiguel Heidemann (GER)Herrmann7:05
52POLSzymon Tracz (POL)CCC Development7:05
53SUILukas Flückiger (SUI)7:05
54GERFabian Schormaier (GER)P&s Metalltechnik7:37
55GERJonathan Dinkler (GER)P&s Metalltechnik7:37
56SLOMatic Veber (SLO)7:37
57CZEAdam Sekanina (CZE)7:37
58SLOLuka Pajek (SLO)7:37
59CZEMichal Procházka (CZE)7:37
60CZEMartin Boubal (CZE)7:37
61GERJohannes Adamietz (GER)Herrmann7:37
62MAROmar El Gouzi (MAR)Tirol7:37
63GERPatrick Haller (GER)Heizomat - Rad-Net.de7:37
64DENFrederik Thomsen (DEN)Waoo7:37
65GERLeon Heinschke (GER)Sunweb Development7:37
66ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa Cycling Team8:44
67SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarum8:44
68ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomar8:44
69DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Waoo9:18
70DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Waoo9:18
71ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:04
72ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox10:04
73ITASimone Sterbini (ITA)Giotti Victoria - Palomar10:04
74ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Kometa Cycling Team10:04
75SUILéo L'Homme (SUI)10:04
76SUIClaudio Imhof (SUI)Akros - Thömus10:04
77JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum10:41
78CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Author10:45
79SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobil10:45
80AUTPatrick Gamper (AUT)Tirol11:12
81AUTDaniel Auer (AUT)Maloja - Pushbikers11:12
82AUTTobias Bayer (AUT)Tirol11:12
83SLOAndi Bajc (SLO)Felbermayr - Simplon Wels11:12
84AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels11:12
85GERJohannes Schinnagel (GER)Maloja - Pushbikers11:12
86SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica12:19
87SLONik Cemazar (SLO)12:19
88SVKRóbert Málik (SVK)12:19
89GERMarius Mayrhofer (GER)Sunweb Development12:19
90CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author12:19
91CZETomas Jakoubek (CZE)12:28
92ITANicolas Dalla Valle (ITA)Tirol12:28
93GERJonas Sonnleitner (GER)Ratisbona12:28
94CZEDavid Kulhánek (CZE)13:11
95ITAStefano Taglietti (ITA)Biesse Carrera13:11
96ITATommaso Bramati (ITA)Biesse Carrera13:11
97AUTThomas Umhaller (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich13:11
98ITAMichel Piccot (ITA)Biesse Carrera13:11
99ITAMatteo Bellia (ITA)Biesse Carrera13:11
100SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobil13:11
101CROFilip Kvasina (CRO)13:11
102ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox13:11
103ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Tools13:11
104RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools13:11
105GERLukas Malgay (GER)Ratisbona13:11
106GERBenjamin Herden (GER)Ratisbona13:11
107NEDFreek Van Rossem (NED)d'Amico - UM Tools13:11
108AUTMichael Holland (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich13:11
109AUTAlexander Gratzer (AUT)13:11
110GERMatthias Mangertseder (GER)Felbermayr - Simplon Wels13:11
111CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen13:11
112GERLeon Echtermann (GER)Herrmann13:11
113GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.de13:11
114AUTLuka Lakota (AUT)13:11
115GERRobert Müller (GER)Nex Ccn13:11
116CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarum13:11
117CZEPavel Gruber (CZE)13:11
118AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Wels13:11
119SLODavid Per (SLO)Adria Mobil13:11
120SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica13:11
121ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar13:11
122SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil13:11
123NORTrond Trondsen (NOR)Coop13:11
124ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomar13:11
125SLOGregor Matija Cerne (SLO)13:56
126GERRobert Retschke (GER)P&s Metalltechnik13:56
127NOROlav Hjemsaeter (NOR)Coop14:10
128DENJohan Langballe (DEN)Waoo14:10
129DENMathias Larsen (DEN)Waoo14:10
130NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Coop14:10
131NORAndre Sotberg (NOR)Coop14:10
132GERLennart Jung (GER)Herrmann14:10
133SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil14:10
134GERPascal Treubel (GER)Heizomat - Rad-Net.de14:23
135SLOLuka Cotar (SLO)15:54
136SLOSimon Cibej (SLO)15:54
137SLOLuka Sagadin (SLO)15:54
138SLORobert Jenko (SLO)15:54
139GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik15:58
140GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik15:58
141GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Development15:58
142NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Development15:58
143PORDaniel Viegas (POR)Kometa Cycling Team16:28
144ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Kometa Cycling Team16:28
145CZEMichal Rotter (CZE)16:36
146BIHNedzad Mahmic (BIH)17:13
147SLORok Naglic (SLO)17:15
148GERMarcel Franz (GER)19:31
149AUTStefan Taferner (AUT)19:51
150GERYannick Mayer (GER)Ratisbona20:55
151CROKristijan Budimir (CRO)Meridiana - Kamen20:55
152ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar20:55
153CZEVojtech Modlitba (CZE)20:55
154SVKMartin Chren (SVK)Dukla Banska Bystrica
155AUTJulian Gruber (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich
156SVKDavid Kasko (SVK)
157CROMateo Frankovic (CRO)Meridiana - Kamen
158AUTMarkus Wildauer (AUT)Tirol
159CROLorenzo Marenzi (CRO)Meridiana - Kamen
160SVKMichal Hloza (SVK)
161GERNils Weispfennig (GER)Herrmann
162CZEVojtech Kminek (CZE)
163SVKJakub Varhanovsky (SVK)Dukla Banska Bystrica
164GERCalvin Dik (GER)Heizomat - Rad-Net.de

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - 17 Maart 2019Sprint


1ITAAndrea Guardini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox3:30:07
2NOROlav Hjemsaeter (NOR)Coopzt
3ITANicolas Dalla Valle (ITA)Tirolzt
4NORKristian Aasvold (NOR)Coopzt
5ITARiccardo Stacchiotti (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
6ITAFederico Zurlo (ITA)Giotti Victoria - Palomarzt
7GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnikzt
8ITAStefano Oldani (ITA)Kometa Cycling Teamzt
9POLKamil Malecki (POL)CCC Developmentzt
10SUIFabian Lienhard (SUI)Iam - Excelsiorzt
11GERNiklas Märkl (GER)Sunweb Developmentzt
12GERPatrick Haller (GER)Heizomat - Rad-Net.dezt
13DENMichael Carbel Svengaard (DEN)Waoozt
14AUTPatrick Gamper (AUT)Tirolzt
15GERGeorg Zimmermann (GER)Tirolzt
16POLPatryk Stosz (POL)CCC Developmentzt
17ITAFederico Burchio (ITA)d'Amico - UM Toolszt
18SLOMarko Kump (SLO)Adria Mobilzt
19NORTrond Trondsen (NOR)Coopzt
20CZEFrantisek Sisr (CZE)Elkov - Authorzt
21SLOJaka Primozic (SLO)zt
22AUTDaniel Auer (AUT)Maloja - Pushbikerszt
23SLORok Korosec (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
24SLOLuka Cotar (SLO)zt
25AUTMatthias Krizek (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
26GERFlorian Stork (GER)Sunwebzt
27GERMarcel Franz (GER)zt
28SWEJacob Eriksson (SWE)Coopzt
29SLOLuka Sagadin (SLO)zt
30GERMarius Mayrhofer (GER)Sunweb Developmentzt
31ITAJacopo Mosca (ITA)d'Amico - UM Toolszt
32SLOLuka Pajek (SLO)zt
33ITAIvan Martinelli (ITA)d'Amico - UM Toolszt
34ITASimone Ravanelli (ITA)Biesse Carrerazt
35SUILukas Flückiger (SUI)zt
36POLMichal Paluta (POL)CCC Developmentzt
37SLOAles Pirih (SLO)zt
38AUTJodok Salzmann (AUT)Maloja - Pushbikerszt
39AUTFelix Gall (AUT)Sunweb Developmentzt
40ITAAntonio Puppio (ITA)Kometa Cycling Teamzt
41SLOMatic Groselj (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
42GERFabian Käßmann (GER)P&s Metalltechnikzt
43GERFabian Schormaier (GER)P&s Metalltechnikzt
44CROViktor Potocki (CRO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
45SLOMatic Veber (SLO)zt
46POLSzymon Tracz (POL)CCC Developmentzt
47CZEMartin Boubal (CZE)zt
48CZEDavid Kulhánek (CZE)zt
49CZEMichal Schlegel (CZE)Elkov - Authorzt
50HUNAttila Valter (HUN)CCC Developmentzt
51GERLennart Jung (GER)Herrmannzt
52SLOZiga Groselj (SLO)Adria Mobilzt
53AUTTobias Bayer (AUT)Tirolzt
54AUTBenjamin Brkic (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
55SLORobert Jenko (SLO)zt
56SUILéo L'Homme (SUI)zt
57CZEAdam Sekanina (CZE)zt
58ITADaniel Savini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
59GERMatthias Mangertseder (GER)Felbermayr - Simplon Welszt
60ITAKevin Colleoni (ITA)Biesse Carrerazt
61SLOTilen Finkst (SLO)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
62CRORadoslav Rogina (CRO)Adria Mobilzt
63ITAStefano Taglietti (ITA)Biesse Carrerazt
64NEDJarno Mobach (NED)Sunweb Developmentzt
65ITAVincenzo Albanese (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
66GERPascal Treubel (GER)Heizomat - Rad-Net.dezt
67SLORok Naglic (SLO)zt
68CZEPavel Gruber (CZE)zt
69GERJuri Hollmann (GER)Heizomat - Rad-Net.dezt
70POLPiotr Brozyna (POL)CCC Developmentzt
71AUSBen Hill (AUS)Ljubljana - Gusto Xuarumzt
72GERJan Tschernoster (GER)Heizomat - Rad-Net.dezt
73AUTStephan Rabitsch (AUT)Felbermayr - Simplon Welszt
74AUTHans-Jörg Leopold (AUT)Maloja - Pushbikerszt
75BIHAntonio Barac (BIH)Meridiana - Kamenzt
76CZEJan Bárta (CZE)Elkov - Authorzt
77MAROmar El Gouzi (MAR)Tirolzt
78SLODavid Per (SLO)Adria Mobilzt
79ROUDenis Marian Vulcan (ROU)Giotti Victoria - Palomarzt
80CZEJakub Otruba (CZE)Elkov - Authorzt
81CZEPetr Hampl (CZE)zt
82SLOUros Repse (SLO)zt
83ESPIsaac Cantón Serrano (ESP)Kometa Cycling Teamzt
84ITAAngelo Raffaele (ITA)d'Amico - UM Toolszt
85GERJonas Sonnleitner (GER)Ratisbonazt
86PORDaniel Viegas (POR)Kometa Cycling Teamzt
87SUIFabian Giger (SUI)zt
88SUIMatthias Flückiger (SUI)zt
89AUTLukas Schlemmer (AUT)Maloja - Pushbikerszt
90ITAMichel Piccot (ITA)Biesse Carrerazt
91AUTFelix Ritzinger (AUT)Maloja - Pushbikerszt
92SLOSimon Cibej (SLO)zt
93ITALorenzo Rota (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inoxzt
94DENRasmus Poulsen Guldhammer (DEN)Waoozt
95DENJesper Schultz (DEN)Waoozt
96SLOGasper Katrasnik (SLO)Adria Mobil0:30
97ITAUmberto Orsini (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox0:36
98CZEMatej Zahálka (CZE)Elkov - Author0:36
99GERJohannes Adamietz (GER)Herrmann0:36
100CZEMichael Kukrle (CZE)Elkov - Author0:36
101GERMiguel Heidemann (GER)Herrmann0:36
102AUTDaniel Lehner (AUT)Felbermayr - Simplon Wels0:36
103ITAMatteo Rabottini (ITA)Meridiana - Kamen0:36
104ESPJuan Camacho del Fresno (ESP)Kometa Cycling Team0:36
105DENMathias Larsen (DEN)Waoo0:36
106ITAMatteo Bellia (ITA)Biesse Carrera0:36
107AUTStefan Pöll (AUT)0:36
108GERRobert Retschke (GER)P&s Metalltechnik0:36
109GERTobias Nolde (GER)P&s Metalltechnik0:36
110ESPDiego Pablo Sevilla Lopez (ESP)Kometa Cycling Team0:43
111SLOJon Bozic (SLO)Adria Mobil0:56
112NORHåkon Lunder Aalrust (NOR)Coop1:10
113SUIClaudio Imhof (SUI)Akros - Thömus1:14
114GERJohannes Schinnagel (GER)Maloja - Pushbikers1:39
115GERJonathan Dinkler (GER)P&s Metalltechnik1:41
116NEDFreek Van Rossem (NED)d'Amico - UM Tools2:50
117SLONik Cemazar (SLO)2:52
118CROFilip Kvasina (CRO)2:52
119ITAEmanuele Onesti (ITA)Giotti Victoria - Palomar7:18
120GERYannick Mayer (GER)Ratisbona7:17
121GERBenjamin Herden (GER)Ratisbona7:18
122CROEmanuel Kiserlovski (CRO)Meridiana - Kamen7:18
123AUTAlexander Gratzer (AUT)7:26
124CZEMichal Rotter (CZE)7:26
125GERLeon Echtermann (GER)Herrmann7:26
126AUTThomas Umhaller (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich7:26
127CROKristijan Budimir (CRO)Meridiana - Kamen7:26
128SVKRóbert Málik (SVK)7:26
129AUTNils Friedl (AUT)7:26
130CZEMichal Procházka (CZE)7:26
131DENFrederik Thomsen (DEN)Waoo7:26
132AUTMichael Holland (AUT)Sport.land Niederösterreich - Selle SMP - St. Rich7:26
133RUSRoman Kustadinchev (RUS)d'Amico - UM Tools7:26
134SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica7:26
135SVKSamuel Oros (SVK)Dukla Banska Bystrica7:26
136ROUEmil Dima (ROU)Giotti Victoria - Palomar7:26
137ITATommaso Bramati (ITA)Biesse Carrera7:26
138GERLukas Malgay (GER)Ratisbona7:26
139AUTLuka Lakota (AUT)7:26
140BIHNedzad Mahmic (BIH)7:26
141GERRobert Müller (GER)Nex Ccn7:26
142SLOKristijan Hocevar (SLO)7:26
143ITASimone Sterbini (ITA)Giotti Victoria - Palomar7:26
144NORAndre Sotberg (NOR)Coop7:26
145GERLeon Heinschke (GER)Sunweb Development7:30
146JAPTakeaki Amezawa (JAP)Ljubljana - Gusto Xuarum7:40
147AUTStefan Taferner (AUT)7:48
148CZEVojtech Modlitba (CZE)
149ITAGiovanni Carboni (ITA)Bardiani Valvole - CSF Inox
150DENJohan Langballe (DEN)Waoo
151SLOGregor Matija Cerne (SLO)
152SLOAndi Bajc (SLO)Felbermayr - Simplon Wels
153CZETomas Jakoubek (CZE)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden