De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Polen

Uitslagen 2019

Course Cycliste de Solidarnosc et des Champions Olympiques 2019

PolenPolen - 2 Juli 2019 - 6 Juli 2019


Algemeen klassement - 6 Juli 2019


1ESTNorman Vahtra (EST)20:46:12
2POLPatryk Stosz (POL)CCC Development0:24
3NEDJason Van Dalen (NED)Metec - TKH - Mantel0:30
4POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Ats0:39
5NEDArvid De Kleijn (NED)Metec - TKH - Mantel0:44
6CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Praha0:45
7POLJakub Kaczmarek (POL)Hurom0:45
8GERPaul Taebling (GER)LKT Team Brandenburg0:45
9GERFabian Schormaier (GER)P&s Metalltechnik0:45
10GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:54
11LTUVenentas Lasinis (LTU)0:55
12POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Ats0:56
13POLWojciech Sykala (POL)Wibatech - Merx 7R0:57
14GERJonathan Dinkler (GER)P&s Metalltechnik0:58
15POLPiotr Konwa (POL)Wibatech - Merx 7R0:58
16GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg0:58
17CZEKarel Tyrpekl (CZE)Pardus - Tufo Prostejov1:07
18POLKamil Malecki (POL)CCC Development1:12
19BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)CC Villeneuve Saint-Germain1:44
20POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Development1:48
21GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnik1:49
22ESTSimm Kiskonen (EST)2:03
23CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Praha2:03
24ESTMarkus Pajur (EST)2:03
25POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Ats2:11
26POLBartlomiej Proc (POL)3:02
27POLKrzysztof Domin (POL)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis3:31
28POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats3:48
29NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Metec - TKH - Mantel3:52
30NEDDavid Dekker (NED)Metec - TKH - Mantel3:56
31POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7R4:17
32RSAClint Hendricks (RSA)5:04
33LTURojus Adomaitis (LTU)5:13
34GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnik6:49
35POLBartosz Warchol (POL)7:09
36POLAdrian Honkisz (POL)7:15
37POLSebastian Matusiak (POL)Hurom7:32
38HUNCsaba Pályi (HUN)8:12
39CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejov8:23
40ESTRait Ärm (EST)8:23
41ESTKristo Prangel (EST)8:23
42CZELudek Lichnovský (CZE)Pardus - Tufo Prostejov8:23
43BLRAnton Muzychkin (BLR)Ferei8:26
44POLKarol Kuklewicz (POL)8:34
45BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Ferei8:35
46POLKarol Wawrzyniak (POL)CCC Development9:01
47POLJakub Murias (POL)9:04
48POLArtur Jatczak (POL)9:13
49UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)Ferei9:55
50SRBDusan Kalaba (SRB)10:52
51UKRVladyslav Pohorelov (UKR)Ferei10:53
52BLRIlya Volkau (BLR)11:24
53HUNGergely Kiss (HUN)11:40
54NEDRobbie Van Bakel (NED)Metec - TKH - Mantel12:16
55LTUMantas Januskevicius (LTU)12:44
56GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnik13:08
57RSAJaydé Julius (RSA)Protouch13:09
58SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica13:34
59HUNMarton Solymosi (HUN)13:43
60HUNGergö Gönczi (HUN)13:47
61BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideau13:47
62NEDJelle Bootsveld (NED)Metec - TKH - Mantel15:36
63POLMateusz Komar (POL)Voster - Ats15:42
64BLRDzianis Marchuk (BLR)15:45
65CZEDenis Rugovac (CZE)Pardus - Tufo Prostejov16:11
66HUNGergely Szarka (HUN)17:11
67BLRArtsiom Harbach (BLR)17:37
68RSAJames Fourie (RSA)Protouch17:52
69HUNÁdám Pápai (HUN)17:59
70ESTJoosep Sankmann (EST)18:06
71CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha18:12
72POLDawid Kloc (POL)19:13
73BLRYahor Shpakouski (BLR)19:29
74POLMateusz Rajtak (POL)19:42
75POLDamian Papierski (POL)CCC Development19:45
76SVKRichard Coma (SVK)19:53
77CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Praha19:53
78CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Praha21:19
79CZEMichal Volf (CZE)AC Sparta Praha21:37
80LTURokas Kmieliauskas (LTU)22:06
81POLAdam Kus (POL)Hurom22:27
82GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik22:34
83SVKDavid Kasko (SVK)23:14
84LTUAristidas Kelmelis (LTU)23:43
85POLBartlomiej Zablocki (POL)25:31
86SVKJuraj Lajcha (SVK)25:44
87TPEChih Hao Sergio Tu (TPE)CCC Development25:53
88POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats26:19
89POLAdam Nocen (POL)28:20

Etappe 1 - Lódz - Sieradz - 213 km - 2 Juli 2019Sprint


1NEDArvid De Kleijn (NED)Metec - TKH - Mantel5:08:42
2POLPatryk Stosz (POL)CCC Developmentzt
3POLPawel Franczak (POL)Voster - Atszt
4POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Developmentzt
5GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnikzt
6BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)CC Villeneuve Saint-Germainzt
7NEDJason Van Dalen (NED)Metec - TKH - Mantelzt
8GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
9ESTNorman Vahtra (EST)zt
10GERJonathan Dinkler (GER)P&s Metalltechnikzt
11ESTSimm Kiskonen (EST)zt
12HUNGergö Gönczi (HUN)zt
13POLWojciech Sykala (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
14POLBartlomiej Proc (POL)zt
15POLKarol Kuklewicz (POL)zt
16RSAClint Hendricks (RSA)zt
17CZEKarel Tyrpekl (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
18POLSebastian Matusiak (POL)Huromzt
19CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Prahazt
20SRBDusan Kalaba (SRB)zt
21POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
22GERPaul Taebling (GER)LKT Team Brandenburgzt
23CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
24POLDawid Kloc (POL)zt
25POLNorbert Banaszek (POL)Huromzt
26LTURojus Adomaitis (LTU)zt
27CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Prahazt
28GERFabian Schormaier (GER)P&s Metalltechnikzt
29CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
30POLPiotr Konwa (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
31GERLuca Bockelmann (GER)LKT Team Brandenburgzt
32POLJakub Murias (POL)zt
33GERFranz Werner (GER)LKT Team Brandenburgzt
34HUNÁdám Pápai (HUN)zt
35HUNMarton Solymosi (HUN)zt
36POLAdam Nocen (POL)zt
37ESTMarkus Pajur (EST)zt
38ESTKristo Prangel (EST)zt
39CZEDenis Rugovac (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
40BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideauzt
41POLKamil Malecki (POL)CCC Developmentzt
42POLAdrian Kurek (POL)Huromzt
43POLJakub Kaczmarek (POL)Huromzt
44ESTRait Ärm (EST)zt
45POLBartosz Warchol (POL)zt
46BLRIlya Volkau (BLR)zt
47UKRVladyslav Pohorelov (UKR)Fereizt
48POLMateusz Komar (POL)Voster - Atszt
49CZELudek Lichnovský (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
50LTUMantas Januskevicius (LTU)zt
51POLAdrian Honkisz (POL)zt
52NEDDavid Dekker (NED)Metec - TKH - Mantelzt
53LTUVenentas Lasinis (LTU)zt
54POLJan Miazga (POL)zt
55GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburgzt
56POLKrzysztof Domin (POL)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
57BLRAnton Muzychkin (BLR)Fereizt
58POLTobiasz Pawlak (POL)Huromzt
59ESTJoosep Sankmann (EST)zt
60POLArtur Jatczak (POL)zt
61RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Lusozt
62BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Fereizt
63SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystricazt
64POLEmanuel Piaskowy (POL)Huromzt
65BLRYahor Shpakouski (BLR)zt
66NEDRobbie Van Bakel (NED)Metec - TKH - Mantelzt
67NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Metec - TKH - Mantelzt
68CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Prahazt
69POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
70GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnikzt
71NEDJelle Bootsveld (NED)Metec - TKH - Mantelzt
72POLAdam Kus (POL)Huromzt
73HUNCsaba Pályi (HUN)zt
74POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Atszt
75GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnikzt
76SVKMatej Blasko (SVK)zt
77GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnikzt
78BLRAlexei Piashkun (BLR)zt
79POLDawid Burczak (POL)CC Etupes Le Doubszt
80POLMateusz Rajtak (POL)zt
81LTURokas Kmieliauskas (LTU)zt
82POLBartlomiej Zablocki (POL)zt
83HUNGergely Kiss (HUN)zt
84CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
85SVKDavid Kasko (SVK)zt
86RSAJames Fourie (RSA)Protouchzt
87BLRArtsiom Harbach (BLR)zt
88SVKJuraj Lajcha (SVK)zt
89SVKRichard Coma (SVK)zt
90LTUAristidas Kelmelis (LTU)0:31
91UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)Fereizt
92HUNGergely Szarka (HUN)zt
93BLRDzianis Marchuk (BLR)zt
94POLKarol Wawrzyniak (POL)CCC Developmentzt
95TPEChih Hao Sergio Tu (TPE)CCC Developmentzt
96POLDamian Papierski (POL)CCC Developmentzt
97POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats1:13
98POLAdrian Krupa (POL)1:16
99RSAKent Main (RSA)Teg Procycling1:43
100RSAJaydé Julius (RSA)Protouch1:43
101SVKAlex Zeman (SVK)1:43
102POLDaniel Staniszewski (POL)1:47
103CZEMichal Volf (CZE)AC Sparta Praha1:55
104CZEMarek Dolnicek (CZE)Pardus - Tufo Prostejov2:11
105POLKrystian Ragus (POL)zt
106POLAleksander Nikiel (POL)2:26
107POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Atszt
108LTUJustas Beniusis (LTU)2:46
109RSAEddie Van Heerden (RSA)Teg Procycling7:13
110GERMilan Henkelmann (GER)LKT Team Brandenburg7:13

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Zgierz - Kutno - 148 km - 3 Juli 2019Ontsnapping


1ESTNorman Vahtra (EST)3:21:15
2NEDJason Van Dalen (NED)Metec - TKH - Mantelzt
3POLPatryk Stosz (POL)CCC Developmentzt
4POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
5POLJakub Kaczmarek (POL)Huromzt
6GERFabian Schormaier (GER)P&s Metalltechnikzt
7CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Prahazt
8GERPaul Taebling (GER)LKT Team Brandenburgzt
9POLMateusz Komar (POL)Voster - Atszt
10NEDArvid De Kleijn (NED)Metec - TKH - Mantel0:49
11POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Development0:49
12ESTSimm Kiskonen (EST)0:49
13BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)CC Villeneuve Saint-Germain0:49
14GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik0:49
15SRBDusan Kalaba (SRB)0:49
16CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:49
17GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburg0:49
18POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats0:49
19POLTobiasz Pawlak (POL)Hurom0:49
20POLWojciech Sykala (POL)Wibatech - Merx 7R0:49
21ESTKristo Prangel (EST)0:49
22POLBartlomiej Proc (POL)0:49
23LTURojus Adomaitis (LTU)0:49
24RSAClint Hendricks (RSA)0:49
25POLSebastian Matusiak (POL)Hurom0:49
26GERLuca Bockelmann (GER)LKT Team Brandenburg0:49
27ESTRait Ärm (EST)0:49
28LTUVenentas Lasinis (LTU)0:49
29POLNorbert Banaszek (POL)Hurom0:49
30CZELudek Lichnovský (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:49
31ESTMarkus Pajur (EST)0:49
32POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7R0:49
33CZEKarel Tyrpekl (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:49
34POLKamil Malecki (POL)CCC Development0:49
35POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Ats0:49
36GERJonathan Dinkler (GER)P&s Metalltechnik0:49
37POLAdrian Kurek (POL)Hurom0:49
38CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Praha0:49
39POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Ats0:49
40GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburg0:49
41POLPiotr Konwa (POL)Wibatech - Merx 7R0:49
42CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Praha0:49
43GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnik1:05
44POLKarol Wawrzyniak (POL)CCC Development1:05
45POLDamian Papierski (POL)CCC Development1:05
46POLKrzysztof Domin (POL)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis1:09
47NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Metec - TKH - Mantel1:09
48BLRAnton Muzychkin (BLR)Ferei1:18
49GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnik1:18
50NEDDavid Dekker (NED)Metec - TKH - Mantel1:18
51NEDJelle Bootsveld (NED)Metec - TKH - Mantel3:33
52RSAKent Main (RSA)Teg Procycling3:42
53HUNCsaba Pályi (HUN)5:50
54HUNMarton Solymosi (HUN)6:13
55GERFranz Werner (GER)LKT Team Brandenburg6:13
56POLDawid Kloc (POL)6:13
57HUNGergö Gönczi (HUN)6:13
58NEDRobbie Van Bakel (NED)Metec - TKH - Mantel6:13
59BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideau6:13
60POLKarol Kuklewicz (POL)6:13
61UKRVladyslav Pohorelov (UKR)Ferei6:13
62POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats6:13
63RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Luso6:13
64BLRAlexei Piashkun (BLR)6:13
65BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Ferei6:13
66POLJan Miazga (POL)8:19
67BLRDzianis Marchuk (BLR)6:51
68LTUAristidas Kelmelis (LTU)6:51
69LTUMantas Januskevicius (LTU)6:51
70TPEChih Hao Sergio Tu (TPE)CCC Development6:51
71SVKRichard Coma (SVK)8:21
72POLArtur Jatczak (POL)6:51
73POLJakub Murias (POL)6:51
74CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha6:51
75HUNGergely Szarka (HUN)6:51
76POLDawid Burczak (POL)CC Etupes Le Doubs8:21
77SVKDavid Kasko (SVK)8:21
78CZEMarek Dolnicek (CZE)Pardus - Tufo Prostejov8:21
79UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)Ferei8:21
80HUNÁdám Pápai (HUN)6:51
81RSAJames Fourie (RSA)Protouch8:21
82SVKJuraj Lajcha (SVK)6:51
83BLRYahor Shpakouski (BLR)8:21
84GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnik8:21
85SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica8:21
86POLAdam Nocen (POL)6:51
87CZEDenis Rugovac (CZE)Pardus - Tufo Prostejov8:21
88SVKMatej Blasko (SVK)6:51
89BLRArtsiom Harbach (BLR)6:51
90SVKAlex Zeman (SVK)8:21
91LTURokas Kmieliauskas (LTU)6:51
92BLRIlya Volkau (BLR)6:51
93POLBartlomiej Zablocki (POL)6:51
94CZEMichal Volf (CZE)AC Sparta Praha8:21
95POLBartosz Warchol (POL)6:51
96ESTJoosep Sankmann (EST)6:51
97CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Praha8:21
98POLAdam Kus (POL)Hurom6:51
99POLMateusz Rajtak (POL)8:21
100RSAJaydé Julius (RSA)Protouch6:51
101POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom6:51
102POLAdrian Honkisz (POL)6:51
103HUNGergely Kiss (HUN)6:51
104POLKrystian Ragus (POL)8:21
105LTUJustas Beniusis (LTU)8:31
106POLAleksander Nikiel (POL)
107POLAdrian Krupa (POL)
108RSAEddie Van Heerden (RSA)Teg Procycling
109POLDaniel Staniszewski (POL)
110GERMilan Henkelmann (GER)LKT Team Brandenburg

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Kielce - Radom - 170,7 km - 4 Juli 2019Sprint


1ESTNorman Vahtra (EST)4:04:37
2POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
3POLPatryk Stosz (POL)CCC Developmentzt
4NEDArvid De Kleijn (NED)Metec - TKH - Mantelzt
5POLPawel Franczak (POL)Voster - Atszt
6BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)CC Villeneuve Saint-Germainzt
7CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
8BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideauzt
9GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnikzt
10RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Lusozt
11NEDJason Van Dalen (NED)Metec - TKH - Mantelzt
12ESTSimm Kiskonen (EST)zt
13POLKarol Kuklewicz (POL)zt
14POLBartlomiej Proc (POL)zt
15CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Prahazt
16ESTRait Ärm (EST)zt
17POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Developmentzt
18GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
19POLWojciech Sykala (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
20POLAdrian Kurek (POL)Huromzt
21LTURojus Adomaitis (LTU)zt
22POLSebastian Matusiak (POL)Huromzt
23RSAClint Hendricks (RSA)zt
24POLNorbert Banaszek (POL)Huromzt
25HUNGergö Gönczi (HUN)zt
26HUNMarton Solymosi (HUN)zt
27POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Atszt
28POLJakub Kaczmarek (POL)Huromzt
29ESTMarkus Pajur (EST)zt
30POLPiotr Konwa (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
31SVKMatej Blasko (SVK)zt
32POLJakub Murias (POL)zt
33GERPaul Taebling (GER)LKT Team Brandenburgzt
34GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburgzt
35ESTKristo Prangel (EST)zt
36GERFabian Schormaier (GER)P&s Metalltechnikzt
37CZELudek Lichnovský (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
38POLTobiasz Pawlak (POL)Huromzt
39CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
40POLMateusz Komar (POL)Voster - Atszt
41LTUVenentas Lasinis (LTU)zt
42GERJonathan Dinkler (GER)P&s Metalltechnikzt
43POLKamil Malecki (POL)CCC Developmentzt
44POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Atszt
45POLDawid Kloc (POL)zt
46RSAKent Main (RSA)Teg Procycling0:09
47GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnik0:09
48SRBDusan Kalaba (SRB)0:09
49UKRVladyslav Pohorelov (UKR)Ferei0:09
50GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnik0:09
51BLRIlya Volkau (BLR)0:09
52POLAdrian Honkisz (POL)0:09
53HUNÁdám Pápai (HUN)0:09
54POLArtur Jatczak (POL)0:09
55HUNGergely Kiss (HUN)0:09
56GERLuca Bockelmann (GER)LKT Team Brandenburg0:09
57POLBartosz Warchol (POL)0:09
58POLKrzysztof Domin (POL)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis0:09
59POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom0:09
60BLRYahor Shpakouski (BLR)0:09
61LTUMantas Januskevicius (LTU)0:09
62POLBartlomiej Zablocki (POL)0:09
63BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Ferei0:09
64BLRAnton Muzychkin (BLR)Ferei0:09
65SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica0:09
66LTURokas Kmieliauskas (LTU)0:09
67ESTJoosep Sankmann (EST)0:09
68CZEKarel Tyrpekl (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:09
69HUNGergely Szarka (HUN)0:09
70BLRAndrei Piashkun (BLR)0:09
71HUNCsaba Pályi (HUN)0:09
72POLDamian Papierski (POL)CCC Development0:09
73POLJan Miazga (POL)0:22
74BLRDzianis Marchuk (BLR)0:22
75RSAJaydé Julius (RSA)Protouch0:22
76POLMateusz Rajtak (POL)0:22
77CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha0:22
78RSAJames Fourie (RSA)Protouch0:22
79SVKDavid Kasko (SVK)0:22
80SVKJuraj Lajcha (SVK)0:22
81CZEMichal Volf (CZE)AC Sparta Praha0:22
82BLRArtsiom Harbach (BLR)0:22
83GERFranz Werner (GER)LKT Team Brandenburg0:22
84POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7R0:22
85UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)Ferei0:22
86CZEDenis Rugovac (CZE)Pardus - Tufo Prostejov0:22
87POLKarol Wawrzyniak (POL)CCC Development0:22
88POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats0:22
89NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Metec - TKH - Mantel0:22
90NEDDavid Dekker (NED)Metec - TKH - Mantel0:25
91TPEChih Hao Sergio Tu (TPE)CCC Development0:31
92CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Praha0:33
93SVKRichard Coma (SVK)0:33
94SVKAlex Zeman (SVK)0:33
95POLAdam Kus (POL)Hurom0:37
96NEDJelle Bootsveld (NED)Metec - TKH - Mantel1:00
97CZEMarek Dolnicek (CZE)Pardus - Tufo Prostejov1:03
98GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik1:13
99NEDRobbie Van Bakel (NED)Metec - TKH - Mantel1:23
100LTUAristidas Kelmelis (LTU)1:50
101CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Prahazt
102POLAdam Nocen (POL)3:02
103LTUJustas Beniusis (LTU)
104POLDawid Burczak (POL)CC Etupes Le Doubs
105POLKrystian Ragus (POL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Skarysko-Kamienna - Stalowa Wola - 178 km - 5 Juli 2019Sprint


1POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Development3:53:53
2ESTNorman Vahtra (EST)zt
3NEDArvid De Kleijn (NED)Metec - TKH - Mantelzt
4POLPatryk Stosz (POL)CCC Developmentzt
5POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
6GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
7NEDJason Van Dalen (NED)Metec - TKH - Mantelzt
8BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)CC Villeneuve Saint-Germainzt
9GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnikzt
10RSAClint Hendricks (RSA)zt
11POLPawel Franczak (POL)Voster - Atszt
12ESTRait Ärm (EST)zt
13POLJakub Kaczmarek (POL)Huromzt
14CZELudek Lichnovský (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
15CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Prahazt
16CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Prahazt
17HUNGergö Gönczi (HUN)zt
18CZEKarel Tyrpekl (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
19CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
20POLBartlomiej Proc (POL)zt
21CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Prahazt
22GERPaul Taebling (GER)LKT Team Brandenburgzt
23POLKamil Malecki (POL)CCC Developmentzt
24GERJonathan Dinkler (GER)P&s Metalltechnikzt
25LTURojus Adomaitis (LTU)zt
26NEDJelle Bootsveld (NED)Metec - TKH - Mantelzt
27GERFabian Schormaier (GER)P&s Metalltechnikzt
28GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnikzt
29POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Atszt
30POLKarol Wawrzyniak (POL)CCC Developmentzt
31RSAJaydé Julius (RSA)Protouchzt
32POLMateusz Komar (POL)Voster - Atszt
33POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Atszt
34LTUVenentas Lasinis (LTU)zt
35HUNGergely Szarka (HUN)zt
36POLWojciech Sykala (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
37BLRIlya Volkau (BLR)zt
38GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburgzt
39POLAdrian Honkisz (POL)zt
40ESTKristo Prangel (EST)zt
41POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
42ESTSimm Kiskonen (EST)zt
43POLSebastian Matusiak (POL)Huromzt
44POLPiotr Konwa (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
45NEDDavid Dekker (NED)Metec - TKH - Mantelzt
46ESTMarkus Pajur (EST)zt
47BLRAnton Muzychkin (BLR)Fereizt
48ESTJoosep Sankmann (EST)zt
49POLJakub Murias (POL)zt
50POLKarol Kuklewicz (POL)zt
51LTURokas Kmieliauskas (LTU)zt
52POLArtur Jatczak (POL)zt
53SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystricazt
54POLKrzysztof Domin (POL)Sangemini - Trevigiani - Mg.kviszt
55CZEMarek Dolnicek (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
56HUNMarton Solymosi (HUN)zt
57BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideauzt
58BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Fereizt
59HUNCsaba Pályi (HUN)zt
60UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)Fereizt
61POLAdam Kus (POL)Huromzt
62POLAdrian Kurek (POL)Huromzt
63HUNGergely Kiss (HUN)zt
64CZEDenis Rugovac (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
65NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Metec - TKH - Mantelzt
66NEDRobbie Van Bakel (NED)Metec - TKH - Mantelzt
67POLBartosz Warchol (POL)zt
68GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnikzt
69UKRVladyslav Pohorelov (UKR)Fereizt
70LTUMantas Januskevicius (LTU)zt
71POLNorbert Banaszek (POL)Huromzt
72POLTobiasz Pawlak (POL)Huromzt
73POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats3:25
74LTUAristidas Kelmelis (LTU)3:25
75POLBartlomiej Zablocki (POL)3:25
76POLDawid Kloc (POL)3:25
77BLRDzianis Marchuk (BLR)3:25
78POLMateusz Rajtak (POL)3:25
79CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha3:25
80BLRYahor Shpakouski (BLR)3:25
81CZEMichal Volf (CZE)AC Sparta Praha3:25
82RSAJames Fourie (RSA)Protouch3:25
83HUNÁdám Pápai (HUN)3:25
84POLAdam Nocen (POL)3:25
85SVKAlex Zeman (SVK)3:25
86POLDamian Papierski (POL)CCC Development3:25
87SVKJuraj Lajcha (SVK)3:25
88SVKDavid Kasko (SVK)3:25
89TPEChih Hao Sergio Tu (TPE)CCC Development3:25
90GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnik3:25
91SVKRichard Coma (SVK)3:25
92BLRAlexei Piashkun (BLR)zt
93BLRArtsiom Harbach (BLR)3:25
94SVKMatej Blasko (SVK)3:25
95CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Praha3:25
96SRBDusan Kalaba (SRB)zt
97GERLuca Bockelmann (GER)LKT Team Brandenburg
98GERFranz Werner (GER)LKT Team Brandenburg
99POLJan Miazga (POL)
100POLEmanuel Piaskowy (POL)Hurom
101RSACalvin Beneke (RSA)Acdc Luso
102RSAKent Main (RSA)Teg Procycling

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Tarnobrzeg - Krosno - 182 km - 6 Juli 2019Ontsnapping


1ESTNorman Vahtra (EST)4:17:54
2NEDJason Van Dalen (NED)Metec - TKH - Mantelzt
3GERChristian Koch (GER)LKT Team Brandenburgzt
4POLSylvester Janiszewski (POL)Voster - Atszt
5POLBartosz Warchol (POL)zt
6POLJakub Kaczmarek (POL)Huromzt
7CZETomas Kalojiros (CZE)AC Sparta Prahazt
8GERJonathan Dinkler (GER)P&s Metalltechnikzt
9NEDArvid De Kleijn (NED)Metec - TKH - Mantelzt
10LTUVenentas Lasinis (LTU)zt
11POLPatryk Stosz (POL)CCC Developmentzt
12GERFabian Schormaier (GER)P&s Metalltechnikzt
13CZEKarel Tyrpekl (CZE)Pardus - Tufo Prostejovzt
14POLAdam Stachowiak (POL)Voster - Atszt
15POLPiotr Konwa (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
16POLWojciech Sykala (POL)Wibatech - Merx 7Rzt
17GERPaul Taebling (GER)LKT Team Brandenburgzt
18GERPaul Rudys (GER)LKT Team Brandenburgzt
19POLAdrian Honkisz (POL)0:06
20GERDominik Röber (GER)P&s Metalltechnik0:13
21POLKamil Malecki (POL)CCC Development0:17
22BLRVlaszimir Harakhavik (BLR)CC Villeneuve Saint-Germain0:46
23ESTSimm Kiskonen (EST)1:05
24UKRRostyslav Zhukovskyy (UKR)Ferei1:05
25ESTMarkus Pajur (EST)1:05
26CZEJan Stöhr (CZE)AC Sparta Praha1:05
27GERImmanuel Stark (GER)P&s Metalltechnik1:05
28POLStanislaw Aniolkowski (POL)CCC Development1:05
29POLLeszek Plucinski (POL)Voster - Ats1:13
30POLJakub Murias (POL)2:04
31POLBartlomiej Proc (POL)2:04
32POLArtur Jatczak (POL)2:04
33NEDDavid Dekker (NED)Metec - TKH - Mantel2:04
34HUNCsaba Pályi (HUN)2:04
35BLRKanstantsin Klimiankou (BLR)Ferei2:04
36POLKrzysztof Domin (POL)Sangemini - Trevigiani - Mg.kvis2:04
37POLKarol Kuklewicz (POL)2:12
38NEDDanny Van Der Tuuk (NED)Metec - TKH - Mantel2:12
39POLPawel Franczak (POL)Voster - Ats2:57
40POLKacper Kistowski (POL)Wibatech - Merx 7R2:57
41RSAJaydé Julius (RSA)Protouch4:08
42RSAClint Hendricks (RSA)4:08
43LTURojus Adomaitis (LTU)4:15
44BLRIlya Volkau (BLR)4:15
45NEDRobbie Van Bakel (NED)Metec - TKH - Mantel4:31
46HUNGergely Kiss (HUN)4:31
47UKRVladyslav Pohorelov (UKR)Ferei4:31
48SVKMartin Vlcák (SVK)Dukla Banska Bystrica4:55
49BLRDzianis Marchuk (BLR)4:58
50RSAJames Fourie (RSA)Protouch5:35
51LTUMantas Januskevicius (LTU)5:35
52GERMichel Aschenbrenner (GER)P&s Metalltechnik5:35
53POLSebastian Matusiak (POL)Hurom6:40
54BLRAnton Muzychkin (BLR)Ferei6:50
55BLRArtsiom Harbach (BLR)6:50
56POLKarol Wawrzyniak (POL)CCC Development7:25
57ESTKristo Prangel (EST)7:25
58CZETomás Bárta (CZE)Pardus - Tufo Prostejov7:25
59ESTRait Ärm (EST)7:25
60BLRYahor Shpakouski (BLR)7:25
61SVKRichard Coma (SVK)7:25
62CZELudek Lichnovský (CZE)Pardus - Tufo Prostejov7:25
63CZETomás Schühler (CZE)AC Sparta Praha7:25
64POLMateusz Rajtak (POL)7:25
65CZEPavel Stöhr (CZE)AC Sparta Praha7:25
66CZEDenis Rugovac (CZE)Pardus - Tufo Prostejov7:25
67HUNÁdám Pápai (HUN)7:25
68HUNMarton Solymosi (HUN)7:25
69HUNGergö Gönczi (HUN)7:25
70CZEMichal Volf (CZE)AC Sparta Praha7:25
71BLRSiarhei Shauchenka (BLR)Côtes d'Armor-Marie Morin - Véranda Rideau7:25
72POLDawid Kloc (POL)9:26
73SRBDusan Kalaba (SRB)9:47
74HUNGergely Szarka (HUN)10:02
75NEDJelle Bootsveld (NED)Metec - TKH - Mantel10:57
76LTUAristidas Kelmelis (LTU)10:57
77SVKDavid Kasko (SVK)10:57
78ESTJoosep Sankmann (EST)10:57
79POLDamian Papierski (POL)CCC Development14:57
80LTURokas Kmieliauskas (LTU)14:57
81POLBartlomiej Zablocki (POL)14:57
82SVKJuraj Lajcha (SVK)14:57
83POLAdam Nocen (POL)14:57
84POLMateusz Komar (POL)Voster - Ats14:57
85POLAdam Kus (POL)Hurom14:57
86POLKrzysztof Parma (POL)Voster - Ats14:57
87TPEChih Hao Sergio Tu (TPE)CCC Development14:57
88GERRobert Jägeler (GER)P&s Metalltechnik20:23
89CZEJan Ryba (CZE)AC Sparta Praha20:23
90POLNorbert Banaszek (POL)Hurom
91POLAdrian Kurek (POL)Hurom
92SVKMatej Blasko (SVK)
93BLRAlexei Piashkun (BLR)
94CZEMarek Dolnicek (CZE)Pardus - Tufo Prostejov
95SVKAlex Zeman (SVK)
96POLTobiasz Pawlak (POL)Hurom

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden