De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Volta ao Algarve em Bicicleta - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Volta ao Algarve em Bicicleta - 2019 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Portugal

Uitslagen 2019

Volta ao Algarve em Bicicleta 2019

PortugalPortugal - 20 Februari 2019 - 24 Februari 2019


Algemeen klassement - 24 Februari 2019


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates19:26:34
2DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:14
3NEDWout Poels (NED)Team Ineos0:21
4ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step0:25
5NEDSam Oomen (NED)Sunweb1:40
6CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step1:54
7USANeilson Powless (USA)Jumbo - Visma2:50
8PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC2:52
9PORJoão Rodrigues (POR)W52 - FC Porto3:27
10SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin3:47
11ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Team Ineos3:48
12ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis4:07
13ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo4:16
14ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates4:18
15DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data4:48
16NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal4:48
17USABenjamin King (USA)Dimension Data6:12
18SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj6:13
19ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)W52 - FC Porto7:16
20RUSSergey Chernetskiy (RUS)Caja Rural - Seguros Rga7:19
21PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira7:54
22ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates8:18
23GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data8:25
24ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Aviludo - Louletano8:35
25GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos8:49
26PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)Rádio Popular - Boavista9:30
27PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecin9:30
28NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb10:01
29ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates10:21
30BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert10:25
31SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb10:40
32NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC11:26
33BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step11:42
34PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Rádio Popular - Boavista11:51
35BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert12:12
36BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis12:18
37PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin13:40
38ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga13:51
39PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Sporting - Tavira14:09
40ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira14:39
41NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma15:25
42SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data16:29
43NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos17:04
44PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)Efapel18:12
45BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step18:42
46PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Sporting - Tavira18:55
47BELLouis Vervaeke (BEL)Sunweb19:17
48BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert20:31
49PORAntónio Andre Pereira Barbio (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport20:54
50BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal20:59
51ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga21:57
52GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin22:32
53BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudal22:42
54LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj23:34
55LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Bora - Hansgrohe23:53
56ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Vito - Feirense - Pnb24:07
57DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb25:01
58PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)Rádio Popular - Boavista25:38
59BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates26:16
60AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe26:34
61GERJonas Koch (GER)CCC27:05
62NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma28:18
63ESPSergio Vega Merodio (ESP)Miranda - Mortagua28:26
64AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC28:51
65BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal28:51
66BELZico Waeytens (BEL)Cofidis29:03
67NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma29:21
68POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe30:34
69GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos30:38
70CROKristijan Durasek (CRO)Uae Team Emirates30:58
71BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal31:11
72FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj31:13
73PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto31:24
74IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo31:35
75PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista32:19
76DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo33:18
77POREmanuel Duarte (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport33:24
78PORJoão Paulo Brito Barbosa (POR)Vito - Feirense - Pnb33:29
79PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Aviludo - Louletano33:51
80GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe34:20
81NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma34:40
82PORRafael Neto Lourenco (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild34:56
83BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis35:02
84BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin35:06
85ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Aviludo - Louletano35:53
86ESPVicente García de Mateos Rubio (ESP)Aviludo - Louletano36:32
87BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo37:41
88BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal38:11
89USAWilliam Barta (USA)CCC38:28
90ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Efapel38:30
91ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)Rádio Popular - Boavista39:03
92FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step39:09
93PORHugo Matos Sancho (POR)Miranda - Mortagua39:54
94PORIvo Pinheiro (POR)Miranda - Mortagua40:11
95NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj40:15
96BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis40:15
97GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe41:03
98GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe41:15
99LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo41:36
100NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudal41:39
101GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe41:42
102ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj42:27
103PORDaniel Alexandre Freitas (POR)Miranda - Mortagua42:40
104PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild44:04
105NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step44:24
106PORPedro José Ramos Lopes (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild44:40
107PORPedro Miguel Lopes Gonçalves (POR)44:53
108GERMarco Mathis (GER)Cofidis44:53
109ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira44:53
110PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto44:58
111DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin45:33
112ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira46:01
113PORBruno Silva (POR)Efapel46:10
114PORAndré Ramalho (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport46:19
115PORFábio Marcelo Pinto De Oliveira (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport47:33
116POLPawel Bernas (POL)CCC47:46
117FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj47:52
118NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma48:19
119PORJosé Sousa (POR)50:02
120GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredo50:46
121DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data51:34
122PORDavid Ribeiro (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport51:45
123CZEJosef Cerný (CZE)CCC52:56
124ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga55:59
125PORPedro Miguel Moreira Paulinho (POR)Efapel57:34
126PORFábio Costa (POR)1:03:17

Etappe 1 - Portimão - Lagos - 199,1 km - 20 Februari 2019Sprint


1NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step4:52:59
2FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
3GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
4ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirateszt
5BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
6DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
7BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredozt
8ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
9FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidiszt
10USANeilson Powless (USA)Jumbo - Vismazt
11NEDWout Poels (NED)Team Ineoszt
12BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudalzt
13SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirateszt
14NEDSam Oomen (NED)Sunwebzt
15ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Stepzt
16BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
17BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Vismazt
18NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudalzt
19ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Team Ineoszt
20SUIMarc Hirschi (SUI)Sunwebzt
21FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Stepzt
22CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Stepzt
23DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredozt
24GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
25BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
26LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Bora - Hansgrohe0:11
27BELZico Waeytens (BEL)Cofidis0:11
28NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj0:18
29ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj0:20
30PORDaniel Alexandre Freitas (POR)Miranda - Mortagua0:22
31NEDRoy Curvers (NED)Sunweb0:22
32BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal0:22
33BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis0:26
34IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo0:26
35SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:26
36GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos0:26
37BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis0:26
38GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe0:32
39BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:36
40POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:51
41ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo1:05
42ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates1:05
43PORJoão Rodrigues (POR)W52 - FC Porto1:05
44NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data1:05
45SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin1:05
46ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Step1:05
47BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data1:05
48LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj1:05
49NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC1:05
50FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj1:05
51GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe1:05
52BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal1:05
53ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates1:05
54NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudal1:05
55LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo1:05
56BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudal1:05
57BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:05
58BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:05
59FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert1:05
60ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Aviludo - Louletano1:05
61NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb1:05
62SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data1:25
63ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates1:28
64DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data1:28
65ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis1:28
66PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC1:35
67ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:35
68PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Aviludo - Louletano1:35
69PORIvo Pinheiro (POR)Miranda - Mortagua1:35
70BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:35
71PORAntónio Ferreira (POR)Vito - Feirense - Pnb1:35
72PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Sporting - Tavira1:35
73ESPVicente García de Mateos Rubio (ESP)Aviludo - Louletano1:35
74PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild1:35
75RUSSergey Chernetskiy (RUS)Caja Rural - Seguros Rga1:35
76PORBruno Silva (POR)Efapel1:35
77ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Vito - Feirense - Pnb1:35
78ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)W52 - FC Porto1:35
79ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga1:35
80PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Rádio Popular - Boavista1:35
81PORJosé Sousa (POR)1:35
82PORRafael Ferreira Reis (POR)W52 - FC Porto1:35
83ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)Rádio Popular - Boavista1:35
84PORDaniel José Mestre Pereira (POR)W52 - FC Porto1:35
85PORHugo Matos Sancho (POR)Miranda - Mortagua1:35
86BULNikolai Mihailov (BUL)Efapel1:35
87PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)Rádio Popular - Boavista1:35
88ESPJesús Angel Nanclares Herraez (ESP)Miranda - Mortagua1:44
89USABenjamin King (USA)Dimension Data1:48
90PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Efapel1:48
91PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista1:48
92PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)Rádio Popular - Boavista1:48
93GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data1:48
94PORJoaquim Silva (POR)W52 - FC Porto1:48
95PORFilipe Duarte Sousa Cardoso (POR)Vito - Feirense - Pnb1:48
96PORPedro Miguel Lopes Gonçalves (POR)1:48
97PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Rádio Popular - Boavista1:48
98PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)Efapel1:48
99ESPFrancisco Tomas Garcia Rodriguez (ESP)1:48
100PORFábio Marcelo Pinto De Oliveira (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport1:54
101CROKristijan Durasek (CRO)Uae Team Emirates1:54
102ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Vito - Feirense - Pnb1:54
103PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)Miranda - Mortagua1:54
104USAWilliam Barta (USA)CCC1:54
105ESPSergio Vega Merodio (ESP)Miranda - Mortagua1:54
106PORAndré Filipe Roxo Crispim (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport1:57
107BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step2:00
108PORJoão Paulo Brito Barbosa (POR)Vito - Feirense - Pnb2:00
109BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:06
110PORHélder Gonçalves (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild2:09
111RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin3:11
112PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecin3:11
113PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto3:11
114ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira3:11
115PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira3:11
116PORAndré Ramalho (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport3:11
117POLPawel Bernas (POL)CCC3:29
118PORMarvin Scheulen (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport3:33
119POREmanuel Duarte (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport4:11
120PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Sporting - Tavira4:11
121PORBernardo Saavedra (POR)Vito - Feirense - Pnb4:11
122PORPedro José Ramos Lopes (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild4:11
123PORTiago Leal (POR)Miranda - Mortagua4:11
124AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe4:11
125PORDavid Ribeiro (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport4:11
126ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira4:11
127ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira4:11
128GERMarco Mathis (GER)Cofidis4:11
129BELLouis Vervaeke (BEL)Sunweb4:11
130PORAntónio Andre Pereira Barbio (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport4:11
131PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Efapel4:11
132ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Efapel4:11
133PORNuno Meireles (POR)4:11
134BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis4:11
135PORFábio Costa (POR)4:11
136FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj4:11
137NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma6:50
138GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin6:50
139ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Aviludo - Louletano6:50
140GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos6:50
141NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma6:50
142NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma6:50
143NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma6:50
144AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC6:50
145PORJoão Matias (POR)Vito - Feirense - Pnb6:50
146PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin6:50
147PORRafael Neto Lourenco (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild6:50
148PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto6:50
149DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb7:23
150DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin7:23
151BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert7:23
152BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin7:23
153PORMárcio Fernando Santos Barbosa (POR)Aviludo - Louletano7:23
154PORLuis Carlos Mendonça Ribeiro Nunes (POR)Rádio Popular - Boavista7:39
155NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos8:15
156NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma8:49
157GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos8:49
158RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavira8:49
159DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data9:37
160BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo9:37
161GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredo9:37
162CZEJosef Cerný (CZE)CCC9:37
163GERJonas Koch (GER)CCC9:37
164ITAMatteo Malucelli (ITA)Caja Rural - Seguros Rga11:51
165PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros Rga11:51
166PORPedro Miguel Moreira Paulinho (POR)Efapel13:09
167ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga13:09
168IRLEddie Dunbar (IRL)

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 2 - Almodôvar - Fóia - 187,4 km - 21 Februari 2019Berg


1SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates4:58:25
2NEDWout Poels (NED)Team Ineos0:01
3ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step0:03
4NEDSam Oomen (NED)Sunweb0:05
5PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC0:07
6ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Team Ineos0:21
7PORJoão Rodrigues (POR)W52 - FC Porto0:24
8ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates0:27
9ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:27
10DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data0:49
11SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin0:51
12PORJoaquim Silva (POR)W52 - FC Porto0:51
13DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:51
14ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo1:00
15PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira1:05
16RUSSergey Chernetskiy (RUS)Caja Rural - Seguros Rga1:05
17NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb1:10
18BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:18
19ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates1:19
20ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates1:19
21GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos1:27
22USANeilson Powless (USA)Jumbo - Visma1:46
23USABenjamin King (USA)Dimension Data1:46
24CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step1:46
25SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb1:46
26NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC1:51
27BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis1:51
28ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Aviludo - Louletano1:51
29PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Sporting - Tavira1:55
30NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal2:18
31ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira2:24
32BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:25
33ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:36
34ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)W52 - FC Porto3:02
35PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecin3:13
36PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros Rga3:13
37SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj3:13
38PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)Rádio Popular - Boavista3:33
39BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobert4:12
40PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin4:26
41AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe4:26
42PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)Rádio Popular - Boavista4:44
43PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Sporting - Tavira4:44
44NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos4:44
45PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Rádio Popular - Boavista4:55
46BELLouis Vervaeke (BEL)Sunweb5:26
47LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Bora - Hansgrohe5:49
48BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data6:09
49BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step6:09
50PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)Efapel6:09
51SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data6:09
52NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma6:09
53GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data6:09
54DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb6:09
55FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj6:35
56GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin8:14
57BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin8:14
58GERJonas Koch (GER)CCC8:14
59PORAntónio Andre Pereira Barbio (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport8:53
60BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal9:44
61BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Visma9:44
62NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma9:44
63NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma9:44
64BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates9:44
65BELZico Waeytens (BEL)Cofidis9:44
66BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step9:44
67BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert9:44
68ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Efapel9:44
69LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj9:44
70PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Aviludo - Louletano9:44
71CROKristijan Durasek (CRO)Uae Team Emirates9:44
72PORRafael Neto Lourenco (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild11:46
73BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudal11:46
74BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal11:46
75ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Vito - Feirense - Pnb11:46
76PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Rádio Popular - Boavista11:46
77PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Efapel11:46
78POREmanuel Duarte (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport11:46
79GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos11:46
80AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC11:46
81ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga13:21
82IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo14:25
83ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates14:25
84GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos14:39
85ESPSergio Vega Merodio (ESP)Miranda - Mortagua15:21
86PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto18:54
87PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto18:54
88PORDaniel José Mestre Pereira (POR)W52 - FC Porto18:54
89ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Aviludo - Louletano18:54
90BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal18:54
91BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis18:54
92ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)Rádio Popular - Boavista18:54
93PORPedro José Ramos Lopes (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild18:54
94FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert18:54
95FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj18:54
96USAWilliam Barta (USA)CCC18:54
97PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista18:54
98PORHugo Matos Sancho (POR)Miranda - Mortagua19:49
99PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)Miranda - Mortagua19:49
100PORJoão Paulo Brito Barbosa (POR)Vito - Feirense - Pnb19:49
101PORIvo Pinheiro (POR)Miranda - Mortagua19:49
102PORAntónio Ferreira (POR)Vito - Feirense - Pnb19:49
103BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis20:45
104BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal20:45
105ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira20:45
106BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo22:15
107BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo22:15
108DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin22:15
109DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data22:15
110GERMarco Mathis (GER)Cofidis22:15
111NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step22:15
112ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Step22:15
113PORHélder Gonçalves (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild22:15
114GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredo22:15
115NEDRoy Curvers (NED)Sunweb22:15
116NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj22:15
117PORFábio Marcelo Pinto De Oliveira (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport22:15
118PORAndré Ramalho (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport22:15
119PORRafael Ferreira Reis (POR)W52 - FC Porto22:15
120NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma22:15
121PORBernardo Saavedra (POR)Vito - Feirense - Pnb22:15
122PORDaniel Alexandre Freitas (POR)Miranda - Mortagua22:15
123RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin22:15
124NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma22:15
125PORDavid Ribeiro (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport22:15
126PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild22:15
127FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step22:15
128GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe22:15
129PORMarvin Scheulen (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport22:15
130GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe22:15
131ITAMatteo Malucelli (ITA)Caja Rural - Seguros Rga22:15
132GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe22:15
133FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj22:15
134PORAndré Filipe Roxo Crispim (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport22:15
135LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo22:15
136POLPawel Bernas (POL)CCC22:15
137ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga22:15
138PORFilipe Duarte Sousa Cardoso (POR)Vito - Feirense - Pnb22:15
139PORPedro Miguel Lopes Gonçalves (POR)22:15
140POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe22:15
141ESPVicente García de Mateos Rubio (ESP)Aviludo - Louletano22:15
142PORMárcio Fernando Santos Barbosa (POR)Aviludo - Louletano22:15
143ESPFrancisco Tomas Garcia Rodriguez (ESP)22:15
144ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Vito - Feirense - Pnb22:15
145ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga22:15
146PORTiago Leal (POR)Miranda - Mortagua22:15
147PORNuno Meireles (POR)22:15
148NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudal22:15
149BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert22:15
150GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe22:15
151PORJosé Sousa (POR)22:15
152BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert22:15
153CZEJosef Cerný (CZE)CCC22:15
154ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira22:15
155ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj22:15
156DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo22:15
157PORBruno Silva (POR)Efapel23:42
158BULNikolai Mihailov (BUL)Efapel23:42
159PORJoão Matias (POR)Vito - Feirense - Pnb23:42
160PORPedro Miguel Moreira Paulinho (POR)Efapel23:42
161PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Efapel23:42
162ESPJesús Angel Nanclares Herraez (ESP)Miranda - Mortagua24:36
163NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data26:59
164PORFábio Costa (POR)27:16
165FRAChristophe Laporte (FRA)Cofidis
166PORLuis Carlos Mendonça Ribeiro Nunes (POR)Rádio Popular - Boavista
167RUSAlexander Grigoriev (RUS)Sporting - Tavira

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 3 - Lagoa - Lagoa - 20,3 km - 22 Februari 2019Individuele Tijdrit


1SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj24:33
2DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:02
3BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:05
4IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo0:08
5SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:17
6FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj0:31
7DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo0:36
8GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos0:36
9GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin0:42
10CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step0:43
11USANeilson Powless (USA)Jumbo - Visma0:44
12ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step0:45
13GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data0:46
14PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin0:50
15NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb0:51
16NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos0:51
17ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Team Ineos0:53
18NEDWout Poels (NED)Team Ineos0:53
19ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates1:02
20DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb1:02
21CZEJosef Cerný (CZE)CCC1:06
22SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb1:06
23FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step1:07
24BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal1:08
25ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates1:09
26DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data1:11
27BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates1:12
28BELLouis Vervaeke (BEL)Sunweb1:15
29POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe1:15
30DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin1:16
31BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:17
32PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC1:18
33BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo1:18
34NEDSam Oomen (NED)Sunweb1:20
35ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates1:21
36USAWilliam Barta (USA)CCC1:23
37SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin1:23
38AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC1:24
39NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma1:27
40BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:29
41LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj1:35
42POLPawel Bernas (POL)CCC1:35
43NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudal1:39
44LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo1:40
45USABenjamin King (USA)Dimension Data1:43
46LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Bora - Hansgrohe1:43
47NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj1:48
48GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos1:52
49ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis1:52
50PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros Rga1:53
51PORRafael Ferreira Reis (POR)W52 - FC Porto1:56
52ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo1:59
53BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:00
54SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data2:00
55BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:01
56BULNikolai Mihailov (BUL)Efapel2:02
57NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC2:03
58GERMarco Mathis (GER)Cofidis2:05
59BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:06
60PORJoaquim Silva (POR)W52 - FC Porto2:06
61ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:07
62ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira2:09
63PORJoão Rodrigues (POR)W52 - FC Porto2:09
64NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma2:11
65NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal2:13
66ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)W52 - FC Porto2:13
67BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Visma2:14
68BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data2:17
69RUSSergey Chernetskiy (RUS)Caja Rural - Seguros Rga2:21
70BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step2:22
71PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecin2:25
72GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredo2:25
73BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis2:26
74ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Step2:28
75AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe2:30
76PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto2:31
77GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe2:33
78BELZico Waeytens (BEL)Cofidis2:33
79BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal2:35
80NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma2:35
81BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo2:36
82BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal2:36
83BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis2:36
84FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj2:37
85PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto2:38
86GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe2:39
87NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma2:41
88POREmanuel Duarte (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport2:42
89BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert2:42
90FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj2:44
91ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga2:45
92NEDRoy Curvers (NED)Sunweb2:45
93PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Rádio Popular - Boavista2:47
94ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj2:48
95GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe2:49
96PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)Efapel2:50
97BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal2:50
98PORAntónio Andre Pereira Barbio (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport2:51
99PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)Rádio Popular - Boavista2:52
100ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira2:52
101ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates2:53
102BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudal2:56
103BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin2:56
104PORDaniel José Mestre Pereira (POR)W52 - FC Porto2:56
105GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe2:56
106ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Efapel3:03
107PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)Miranda - Mortagua3:04
108CROKristijan Durasek (CRO)Uae Team Emirates3:04
109PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Sporting - Tavira3:05
110PORJoão Matias (POR)Vito - Feirense - Pnb3:08
111PORPedro Miguel Lopes Gonçalves (POR)3:09
112ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Aviludo - Louletano3:14
113ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)Rádio Popular - Boavista3:16
114PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Efapel3:18
115ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira3:18
116GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos3:21
117ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga3:21
118PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira3:23
119ESPVicente García de Mateos Rubio (ESP)Aviludo - Louletano3:27
120PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Rádio Popular - Boavista3:31
121PORPedro Miguel Moreira Paulinho (POR)Efapel3:36
122NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma3:38
123PORRafael Neto Lourenco (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild3:38
124GERJonas Koch (GER)CCC3:39
125PORIvo Pinheiro (POR)Miranda - Mortagua3:42
126PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Sporting - Tavira3:44
127PORBruno Silva (POR)Efapel3:46
128PORHugo Matos Sancho (POR)Miranda - Mortagua3:49
129NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step3:50
130ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Vito - Feirense - Pnb3:51
131PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)Rádio Popular - Boavista3:53
132PORPedro José Ramos Lopes (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild3:55
133BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis4:02
134PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista4:10
135PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Aviludo - Louletano4:11
136ESPSergio Vega Merodio (ESP)Miranda - Mortagua4:16
137PORFábio Costa (POR)4:19
138PORMarvin Scheulen (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport4:19
139ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga4:19
140PORFilipe Duarte Sousa Cardoso (POR)Vito - Feirense - Pnb4:21
141ESPJesús Angel Nanclares Herraez (ESP)Miranda - Mortagua4:28
142DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data4:29
143PORBernardo Saavedra (POR)Vito - Feirense - Pnb4:33
144ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Aviludo - Louletano4:37
145ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Vito - Feirense - Pnb4:38
146PORDaniel Alexandre Freitas (POR)Miranda - Mortagua4:39
147PORAntónio Ferreira (POR)Vito - Feirense - Pnb4:42
148PORHélder Gonçalves (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild4:43
149PORDavid Ribeiro (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport4:45
150PORJoão Paulo Brito Barbosa (POR)Vito - Feirense - Pnb4:45
151ESPFrancisco Tomas Garcia Rodriguez (ESP)4:46
152PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild4:47
153PORAndré Filipe Roxo Crispim (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport4:49
154PORAndré Ramalho (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport4:51
155PORNuno Meireles (POR)5:15
156PORFábio Marcelo Pinto De Oliveira (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport5:21
157RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin5:32
158PORJosé Sousa (POR)5:41
159PORTiago Leal (POR)Miranda - Mortagua5:44
160ITAMatteo Malucelli (ITA)Caja Rural - Seguros Rga5:56
160PORMárcio Fernando Santos Barbosa (POR)Aviludo - Louletano7:09
162NOREdvald Boasson Hagen (NOR)Dimension Data
163PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Efapel
164FRAYoann Offredo (FRA)Wanty - Groupe Gobert

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 4 - Albufeira - Tavira - 198,3 km - 23 Februari 2019Sprint


1NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma4:56:07
2FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdjzt
3BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirateszt
4GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohezt
5ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirateszt
6BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudalzt
7BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
8BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecinzt
9NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Vismazt
10ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rgazt
11NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Stepzt
12GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohezt
13BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidiszt
14BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobertzt
15PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Portozt
16GERJonas Koch (GER)CCCzt
17ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdjzt
18LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Bora - Hansgrohezt
19PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCCzt
20GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredozt
21DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunwebzt
22PORJoão Matias (POR)Vito - Feirense - Pnbzt
23NEDWout Poels (NED)Team Ineoszt
24DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data0:07
25CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step0:07
26PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecin0:07
27PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)Efapel0:07
28NEDSam Oomen (NED)Sunweb0:07
29ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira0:07
30PORJoão Rodrigues (POR)W52 - FC Porto0:07
31BELZico Waeytens (BEL)Cofidis0:07
32ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Team Ineos0:07
33PORDaniel Alexandre Freitas (POR)Miranda - Mortagua0:07
34ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step0:07
35PORAntónio Andre Pereira Barbio (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport0:07
36SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:07
37ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira0:07
38DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb0:07
39ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Aviludo - Louletano0:07
40SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb0:07
41PORJosé Sousa (POR)0:07
42NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal0:07
43ESPFrancisco Tomas Garcia Rodriguez (ESP)0:07
44BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:07
45ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Efapel0:07
46ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:07
47SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj0:07
48USABenjamin King (USA)Dimension Data0:07
49PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto0:07
50ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates0:07
51PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin0:07
52CZEJosef Cerný (CZE)CCC0:07
53PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Sporting - Tavira0:07
54ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:07
55ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates0:07
56PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Rádio Popular - Boavista0:07
57NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC0:07
58ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:07
59RUSSergey Chernetskiy (RUS)Caja Rural - Seguros Rga0:07
60SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin0:07
61ESPVicente García de Mateos Rubio (ESP)Aviludo - Louletano0:07
62ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)W52 - FC Porto0:07
63PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira0:07
64PORRafael Neto Lourenco (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild0:07
65ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:07
66GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin0:07
67PORHugo Matos Sancho (POR)Miranda - Mortagua0:07
68PORIvo Pinheiro (POR)Miranda - Mortagua0:07
69ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates0:07
70GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos0:07
71CROKristijan Durasek (CRO)Uae Team Emirates0:07
72PORFábio Marcelo Pinto De Oliveira (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport0:07
73PORAndré Ramalho (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport0:07
74PORFilipe Duarte Sousa Cardoso (POR)Vito - Feirense - Pnb0:07
75GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe0:07
76PORBernardo Saavedra (POR)Vito - Feirense - Pnb0:07
77BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudal0:07
78NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudal0:07
79USANeilson Powless (USA)Jumbo - Visma0:07
80SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data0:07
81PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)Rádio Popular - Boavista0:07
82PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros Rga0:07
83PORDaniel José Mestre Pereira (POR)W52 - FC Porto0:07
84NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj0:07
85PORRafael Ferreira Reis (POR)W52 - FC Porto0:07
86ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga0:07
87PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild0:07
88DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo0:07
89IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo0:07
90PORNuno Meireles (POR)0:07
91BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal0:07
92BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:07
93POREmanuel Duarte (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport0:07
94PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)Rádio Popular - Boavista0:07
95BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo0:07
96PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Sporting - Tavira0:07
97BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Visma0:07
98NEDRoy Curvers (NED)Sunweb0:07
99BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo0:07
100USAWilliam Barta (USA)CCC0:07
101PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista0:07
102PORJoaquim Silva (POR)W52 - FC Porto0:07
103BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal0:07
104PORMarvin Scheulen (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport0:07
105BELLouis Vervaeke (BEL)Sunweb0:07
106PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)Miranda - Mortagua0:07
107LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo0:07
108GERMarco Mathis (GER)Cofidis0:07
109ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Aviludo - Louletano0:07
110ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)Rádio Popular - Boavista0:07
111BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:07
112BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal0:07
113NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma0:07
114ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Vito - Feirense - Pnb0:07
115NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos0:07
116PORHélder Gonçalves (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild0:07
117ITAMatteo Malucelli (ITA)Caja Rural - Seguros Rga0:07
118DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data0:07
119DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin0:07
120PORPedro Miguel Moreira Paulinho (POR)Efapel0:07
121PORJoão Paulo Brito Barbosa (POR)Vito - Feirense - Pnb0:07
122PORPedro José Ramos Lopes (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild0:07
123GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos0:07
124AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe0:07
125POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe0:07
126ESPSergio Vega Merodio (ESP)Miranda - Mortagua0:07
127PORAntónio Ferreira (POR)Vito - Feirense - Pnb0:07
128PORPedro Miguel Lopes Gonçalves (POR)0:07
129GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos0:07
130PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Efapel0:07
131PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Rádio Popular - Boavista0:07
132ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira0:07
133GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data0:07
134NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma0:07
135GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe0:07
136AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC0:07
137PORBruno Silva (POR)Efapel0:07
138BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step0:32
139POLPawel Bernas (POL)CCC0:36
140LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj0:36
141FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step0:39
142FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj1:10
143BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobert1:10
144PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Aviludo - Louletano1:21
145BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis1:21
146RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin1:21
147BULNikolai Mihailov (BUL)Efapel1:21
148BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step1:21
149PORAndré Filipe Roxo Crispim (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport1:21
150BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis1:24
151PORTiago Leal (POR)Miranda - Mortagua1:56
152NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb0:07
153NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma2:06
154ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Vito - Feirense - Pnb2:19
155FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj2:20
156PORFábio Costa (POR)7:07
157PORDavid Ribeiro (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport7:07
158ESPJesús Angel Nanclares Herraez (ESP)Miranda - Mortagua13:38
159BELJulien Vermote (BEL)Dimension Data
160ITADavide Martinelli (ITA)Deceuninck - Quick Step

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen



Etappe 5 - Faro - Malhão - 173,5 km - 24 Februari 2019Berg


1CZEZdenek Stybar (CZE)Deceuninck - Quick Step4:13:48
2DENSøren Kragh Andersen (DEN)Sunweb0:03
3NEDWout Poels (NED)Team Ineos0:09
4ESPEnric Mas Nicolau (ESP)Deceuninck - Quick Step0:12
5GBRStephen Cummings (GBR)Dimension Data0:17
6SLOTadej Pogacar (SLO)Uae Team Emirates0:18
7PORJoão Rodrigues (POR)W52 - FC Porto0:24
8NEDSam Oomen (NED)Sunweb0:30
9GBRTao Geoghegan-Hart (GBR)Team Ineos0:31
10PORAmaro Manuel Raposo Antunes (POR)CCC0:34
11ITAGianluca Brambilla (ITA)Trek - Segafredo0:47
12PORFrederico Figueiredo (POR)Sporting - Tavira0:50
13BELXandro Meurisse (BEL)Wanty - Groupe Gobert0:50
14NORCarl Fredrik Hagen (NOR)Lotto - Soudal0:52
15USANeilson Powless (USA)Jumbo - Visma0:55
16ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Cofidis0:55
17ESPRaul Alarcon Garcia (ESP)W52 - FC Porto1:01
18SLOSimon Spilak (SLO)Katusha - Alpecin1:03
19PORRuben Guerreiro (POR)Katusha - Alpecin1:16
20USABenjamin King (USA)Dimension Data1:30
21BELDimitri Claeys (BEL)Cofidis1:32
22ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Aviludo - Louletano1:37
23ITASimone Petilli (ITA)Uae Team Emirates1:37
24NEDMike Teunissen (NED)Jumbo - Visma1:41
25DENMichael Valgren Andersen (DEN)Dimension Data1:55
26PORLuís Gabriel Silva Gomes (POR)Rádio Popular - Boavista2:05
27PORJosé Isidro Maciel Gonçalves (POR)Katusha - Alpecin2:09
28RUSSergey Chernetskiy (RUS)Caja Rural - Seguros Rga2:53
29ESPDavid De La Cruz Melgarejo (ESP)Team Ineos3:09
30PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Rádio Popular - Boavista3:09
31SUIStefan Küng (SUI)Groupama - Fdj3:09
32NEDDylan Van Baarle (NED)Team Ineos3:49
33BELTim Declercq (BEL)Deceuninck - Quick Step3:57
34NORAmund Grøndahl Jansen (NOR)Jumbo - Visma3:59
35BELYves Lampaert (BEL)Deceuninck - Quick Step5:02
36ITAValerio Conti (ITA)Uae Team Emirates5:20
37ESPGonzalo Serrano Rodriguez (ESP)Caja Rural - Seguros Rga5:29
38PORAntónio Andre Pereira Barbio (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport5:34
39GERJonas Koch (GER)CCC6:17
40POLMaciej Bodnar (POL)Bora - Hansgrohe6:48
41NEDLaurens Ten Dam (NED)CCC7:02
42GERNils Politt (GER)Katusha - Alpecin7:21
43BELLawrence Naesen (BEL)Lotto - Soudal7:30
44ESPJesús Del Pino Corrochano (ESP)Vito - Feirense - Pnb7:30
45ESPÓscar Hernández Martinez (ESP)Aviludo - Louletano7:30
46ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Sporting - Tavira7:30
47PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)W52 - FC Porto7:30
48ESPSergio Vega Merodio (ESP)Miranda - Mortagua7:30
49BELFrederik Backaert (BEL)Wanty - Groupe Gobert7:30
50PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Sporting - Tavira7:30
51ITAFabio Aru (ITA)Uae Team Emirates7:30
52SUIDanilo Wyss (SUI)Dimension Data7:30
53PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)Sporting - Tavira7:30
54ESPJulen Amezqueta Moreno (ESP)Caja Rural - Seguros Rga7:30
55PORJoão Paulo Brito Barbosa (POR)Vito - Feirense - Pnb7:30
56NEDMartijn Tusveld (NED)Sunweb7:30
57NEDTaco Van Der Hoorn (NED)Jumbo - Visma7:45
58NEDTimo Roosen (NED)Jumbo - Visma7:45
59PORRafael Jorge Magalhães Silva (POR)Efapel8:00
60FRAOlivier Le Gac (FRA)Groupama - Fdj8:02
61PORDavid Miguel Costa Rodrigues (POR)Rádio Popular - Boavista8:02
62BELAimé De Gendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert8:17
63SUIMarc Hirschi (SUI)Sunweb8:23
64BELStan Dewulf (BEL)Lotto - Soudal8:25
65BELLouis Vervaeke (BEL)Sunweb8:40
66GBRIan Stannard (GBR)Team Ineos8:46
67GERAndreas Schillinger (GER)Bora - Hansgrohe8:56
68BELJasper De Buyst (BEL)Lotto - Soudal9:07
69AUTRiccardo Zoidl (AUT)CCC9:26
70ESPVicente García de Mateos Rubio (ESP)Aviludo - Louletano9:50
71DENCasper Pedersen (DEN)Sunweb11:02
72DENMads Pedersen (DEN)Trek - Segafredo11:02
73LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Groupama - Fdj11:16
74BELKenneth Vanbilsen (BEL)Cofidis12:37
75PORRafael Neto Lourenco (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild13:17
76PORDavid Ribeiro (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport14:09
77BELEdward Theuns (BEL)Trek - Segafredo14:43
78BELNikolas Maes (BEL)Lotto - Soudal14:43
79DENMads Würtz Schmidt (DEN)Katusha - Alpecin15:14
80PORHugo Matos Sancho (POR)Miranda - Mortagua15:16
81POREmanuel Duarte (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport15:20
82PORIvo Pinheiro (POR)Miranda - Mortagua15:40
83DENLars Ytting Bak (DEN)Dimension Data15:48
84PORHugo Rafael Andrade Nunes (POR)Rádio Popular - Boavista15:48
85FRAFlorian Sénéchal (FRA)Deceuninck - Quick Step15:50
86ESPPablo Guerrero Bonilla (ESP)Rádio Popular - Boavista15:53
87PORDaniel Alexandre Freitas (POR)Miranda - Mortagua15:59
88PORVenceslau Sousa Fernandes (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild16:02
89AUTPatrick Konrad (AUT)Bora - Hansgrohe16:02
90BELJasper Philipsen (BEL)Uae Team Emirates16:02
91NEDRamon Sinkeldam (NED)Groupama - Fdj16:29
92PORAndré Ramalho (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport16:37
93GERRüdiger Selig (GER)Bora - Hansgrohe16:41
94GERPascal Ackermann (GER)Bora - Hansgrohe16:46
95CROKristijan Durasek (CRO)Uae Team Emirates16:51
96ESPJon Irisarri Rincon (ESP)Caja Rural - Seguros Rga16:51
97USAWilliam Barta (USA)CCC16:52
98ITANicola Toffali (ITA)Sporting - Tavira16:52
99LUXJean-Pierre 'Jempy' Drucker (LUX)Bora - Hansgrohe16:52
100GERMarco Mathis (GER)Cofidis16:57
101GERMichael Schwarzmann (GER)Bora - Hansgrohe16:57
102BELZico Waeytens (BEL)Cofidis17:10
103BELBert Van Lerberghe (BEL)Cofidis17:10
104FRABenoît Vaugrenard (FRA)Groupama - Fdj17:11
105IRLRyan Mullen (IRL)Trek - Segafredo17:11
106GERJohn Degenkolb (GER)Trek - Segafredo17:11
107PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)W52 - FC Porto17:11
108LUXAlex Kirsch (LUX)Trek - Segafredo17:11
109NEDBrian Van Goethem (NED)Lotto - Soudal17:15
110NEDDylan Groenewegen (NED)Jumbo - Visma17:15
111BELJens Debusschere (BEL)Katusha - Alpecin17:15
112BELFrederik Frison (BEL)Lotto - Soudal17:39
113ITARinaldo Nocentini (ITA)Sporting - Tavira17:40
114PORLuis Filipe Silva Fernandes (POR)Aviludo - Louletano17:42
115PORBruno Silva (POR)Efapel17:42
116PORPedro Miguel Moreira Paulinho (POR)Efapel17:42
117ITAJacopo Guarnieri (ITA)Groupama - Fdj17:46
118PORPedro José Ramos Lopes (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild18:15
119PORPedro Miguel Lopes Gonçalves (POR)18:16
120PORFábio Marcelo Pinto De Oliveira (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport18:38
121NEDFabio Jakobsen (NED)Deceuninck - Quick Step19:01
122POLPawel Bernas (POL)CCC20:33
123CZEJosef Cerný (CZE)CCC20:33
124PORFábio Costa (POR)21:06
125PORJosé Sousa (POR)21:06
126ESPAntonio Angulo Sampedro (ESP)Efapel22:07
127ESPFrancisco Tomas Garcia Rodriguez (ESP)
128PORGaspar Filipe Cardoso Gonçalves (POR)Miranda - Mortagua
129GBRLuke Rowe (GBR)Team Ineos
130ESPJon Aberasturi Izaga (ESP)Caja Rural - Seguros Rga
131PORJoão Matias (POR)Vito - Feirense - Pnb
132BELTimothy Dupont (BEL)Wanty - Groupe Gobert
133BELMaarten Wynants (BEL)Jumbo - Visma
134ESPJesús Angel Nanclares Herraez (ESP)Miranda - Mortagua
135NEDRoy Curvers (NED)Sunweb
136ITAMatteo Malucelli (ITA)Caja Rural - Seguros Rga
137ESPÓscar Pelegrí Ferrandis (ESP)Vito - Feirense - Pnb
138BULNikolai Mihailov (BUL)Efapel
139BELLoïc Vliegen (BEL)Wanty - Groupe Gobert
140RUSDmitriy Strakhov (RUS)Katusha - Alpecin
141PORTiago Leal (POR)Miranda - Mortagua
142BELJasper Stuyven (BEL)Trek - Segafredo
143PORRafael Ferreira Reis (POR)W52 - FC Porto
144PORAntónio Ferreira (POR)Vito - Feirense - Pnb
145PORAndré Filipe Roxo Crispim (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport
146PORFilipe Duarte Sousa Cardoso (POR)Vito - Feirense - Pnb
147ITASimone Consonni (ITA)Uae Team Emirates
148PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Rádio Popular - Boavista
149PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Efapel
150PORDaniel José Mestre Pereira (POR)W52 - FC Porto
151PORNuno Meireles (POR)
152PORMarvin Scheulen (POR)L.A. Aluminios / L.A. Sport
153FRAArnaud Démare (FRA)Groupama - Fdj
154PORDomingos André Maciel Gonçalves (POR)Caja Rural - Seguros Rga
155PORHélder Gonçalves (POR)UD Oliveirense - Inoutbuild
156PORJoão Matias (POR)Vito - Feirense - Pnb
157BELTom Devriendt (BEL)Wanty - Groupe Gobert

Ga naar etappe-uitslagen inclusief volledige klassementen


Uitslagen voor etappe

Startlijst

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden