De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde van de Algarve - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde van de Algarve - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Portugal

Uitslagen 2010

Ronde van de Algarve 2010

PortugalPortugal - 17 Februari 2010 - 21 Februari 2010


Algemeen klassement - 21 Februari 2010


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana19:57:48
2ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:00:30
3PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:00:32
4USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:00:37
5ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:57
6PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargne0:01:11
7CZEFrantisek Rabon (CZE)Team HTC - Columbia0:01:16
8GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack0:01:25
9USATejay Van Garderen (USA)Team HTC - Columbia0:01:33
10SVKPeter Velits (SVK)Team HTC - Columbia0:01:45
12ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha0:02:03
13FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:02:05
14FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lotto0:02:08
15CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitions0:02:13
16ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:02:18
17ITAEros Capecchi (ITA)Footon - Servetto0:02:21
18ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Palmeiras Resort - Prio0:02:26
19RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha0:02:33
20ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadizt
21AUSMatthew Lloyd (AUS)Omega Pharma - Lotto0:02:35
22BELNick Nuyens (BEL)Rabobank0:02:37
23BELSander Armée (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:02:40
24ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katusha0:02:41
25AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servetto0:02:42
26NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank0:02:43
27PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack0:02:45
28UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
29BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lotto0:02:51
30ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargne0:02:58
31NEDTom Stamsnijder (NED)Rabobank0:03:06
32BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:03:16
33BELThomas De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:03:21
34FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
35RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katushazt
36FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0:03:44
37NEDJoost Posthuma (NED)Rabobank0:03:50
38BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:03:55
39PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Madeinox - Boavista0:03:57
40RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katusha0:03:58
41ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:04:00
42ESPSantiago Pérez Fernández (ESP)Centro Ciclismo de Loulé - Louletano0:04:06
43BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:04:07
44BELKevin Seeldraeyers (BEL)Quick Step0:04:10
45PORBruno Manuel Silva Pires (POR)Barbot - Siper0:04:13
46BELPieter Ghyllebert (BEL)An Post - Sean Kelly Team0:04:26
47ITAGiampaolo Cheula (ITA)Footon - Servetto0:04:37
48ESPVicente Reynès Mimo (ESP)Team HTC - Columbia0:04:43
49ESPIgor Antón Hernandez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:05:26
50FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux0:05:39
51ITAFrancesco Reda (ITA)Quick Step0:05:58
52RUSVladimir Karpets (RUS)Team Katusha0:06:24
53SUIGrégory Rast (SUI)Radio Shack0:07:11
54FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lotto0:07:14
55ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi0:07:51
56USAEdward King (USA)Cervélo Testteam0:07:54
57GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia0:08:11
58ESPDaniel Navarro García (ESP)Astana0:08:19
59BELStijn Devolder (BEL)Quick Step0:08:56
60PORHernâni Brôco (POR)LA - Rota Dos Moveis0:09:32
61ESPGorka Verdugo Marcotegui (ESP)Euskaltel - Euskadi0:09:45
62PORHenrique Madeira Casimiro (POR)Palmeiras Resort - Prio0:09:55
63GERMarcel Sieberg (GER)Team HTC - Columbia0:10:16
64PORCelestino Duarte Dias Pinho (POR)Centro Ciclismo de Loulé - Louletano0:10:20
65AUSJohnny Walker (AUS)Footon - Servetto0:10:25
66PORFilipe Duarte Sousa Cardoso (POR)LA - Rota Dos Moveis0:10:47
67LUXKim Kirchen (LUX)Team Katusha0:10:52
68FRAJulien Fouchard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:11:13
69ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Palmeiras Resort - Prio0:11:57
70BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shack0:12:24
71FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeux0:14:31
72UKRAndriy Grivko (UKR)Astana0:14:52
73USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbia0:15:02
74ESPVicente David Bernabéu Armengol (ESP)Barbot - Siper0:15:34
75POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:15:42
76BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne0:15:58
77BELFrederik Veuchelen (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:16:02
78PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)LA - Rota Dos Moveis0:16:15
79NEDGerben Löwik (NED)Omega Pharma - Lotto0:16:16
80ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Xacobeo - Galicia0:16:41
81PORCésar Fonte (POR)Barbot - Siper0:16:45
82FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeux0:16:49
83BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:17:06
84ESPConstantino Zaballa Gutierrez (ESP)Centro Ciclismo de Loulé - Louletano0:17:24
85PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Barbot - Siper0:17:34
86PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Xacobeo - Galicia0:18:27
87PORJoaquim Alberto Sampaio Campos (POR)Madeinox - Boavista0:18:51
88FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux0:18:53
89BELMario Aerts (BEL)Omega Pharma - Lotto0:18:59
90ITAErmanno Capelli (ITA)Footon - Servettozt
91ESPDavid Arroyo Duran (ESP)Caisse d'Epargne0:19:16
92ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadi0:20:06
93BELOlivier Kaisen (BEL)Omega Pharma - Lotto0:20:55
94FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeux0:21:06
95PORRicardo Augusto Vilela Afonso (POR)Madeinox - Boavista0:22:02
96AUSMatthew Wilson (AUS)Garmin - Transitions0:22:14
97PORBruno Sandinha Saraiva (POR)Centro Ciclismo de Loulé - Louletano0:22:33
98FRATony Gallopin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:23:24
99BELWouter Weylandt (BEL)Quick Step0:23:36
100ESPAngel Madrazo Ruiz (ESP)Caisse d'Epargne0:23:59
101PORRicardo Jorge Correia Mestre (POR)Palmeiras Resort - Prio0:24:12
102UKRVolodymir Gustov (UKR)Cervélo Testteam0:24:28
103PORPedro Miguel Miranda Soeiro (POR)Centro Ciclismo de Loulé - Louletano0:24:35
104SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitions0:24:50
105FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:24:59
106CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargne0:25:37
107PORJoão Ricardo Cardoso Benta (POR)Madeinox - Boavista0:26:28
108ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Cervélo Testteam0:26:33
109IRLRonan McLaughlin (IRL)An Post - Sean Kelly Team0:26:49
110POREdgar Miguel Lemos Pinto (POR)LA - Rota Dos Moveis0:27:15
111PORDaniel José Mestre Pereira (POR)Palmeiras Resort - Prio0:27:54
112PORVirgilio Martins Dos Santos (POR)LA - Rota Dos Moveis0:28:19
113ESPJesús Hernández Blázquez (ESP)Astana0:28:34
114ESPJosé Antonio De Segovia Botella (ESP)Xacobeo - Galicia0:28:39
115BELKim Borry (BEL)An Post - Sean Kelly Team0:28:51
116ESPDavid García Da Pena (ESP)Xacobeo - Galicia0:30:17
117BELIljo Keisse (BEL)Quick Step0:30:50
118NEDLars Boom (NED)Rabobank0:31:24
119FRAGuillaume Blot (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:32:38
120LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteam0:37:45
121PORDaniel Eduardo Moreira Silva (POR)Centro Ciclismo de Loulé - Louletano0:38:02
122DENMartin Mortensen (DEN)Vacansoleil Pro Cycling Team0:39:29
123BELKris Boeckmans (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:40:06
124AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobank0:40:10
125PORHugo Manuel Madeira Sabido (POR)LA - Rota Dos Moveis0:40:18
126SWEJonas Ljungblad (SWE)Omega Pharma - Lotto0:40:34
127PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)Palmeiras Resort - Prio0:42:16
128BELJérôme Baugnies (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:44:24
129ESPBenjamin Noval Gonzalez (ESP)Astana0:46:02
130KAZMaxim Gourov (KAZ)Astana0:46:24
131FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeux0:48:56
132BELBenny De Schrooder (BEL)An Post - Sean Kelly Team0:52:24
133ESPGonzalo Rabunal Rios (ESP)Xacobeo - Galicia0:54:54
134PORSergio Miguel Vieira Ribeiro (POR)Barbot - Siper0:59:12
135PORBruno Matos Sancho (POR)LA - Rota Dos Moveis0:59:44
136ESPGustavo César Veloso (ESP)Xacobeo - Galicia1:00:30
137PORBruno Antonio Ferreira Pinto (POR)Centro Ciclismo de Loulé - Louletano1:01:13
138ESPJoaquin Ortega Gascon (ESP)Barbot - Siper1:07:40
11ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step0:01:49

Etappe 1 - Algarve Stadium - Albufeira 157.5km - 17 Februari 2010Sprint


1FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeux4:10:42
2ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katusha0:00:03
3GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia0:00:05
4FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
5BELNick Nuyens (BEL)Rabobankzt
6BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
7PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargnezt
8GERHeinrich Haussler (GER)Cervélo Testteamzt
9ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadizt
10BELJens Keukeleire (BEL)Cofidis, le Crédit en Lignezt
11UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
12RUSAlexandre Botcharov (RUS)Team Katushazt
13AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
14ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
15BELDries Devenyns (BEL)Quick Stepzt
16ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
17BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
18CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
19ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Astanazt
20FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
21ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
22BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
23SCODavid Millar (SCO)Garmin - Transitionszt
24AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servettozt
25AUSMatthew Lloyd (AUS)Omega Pharma - Lottozt

Etappe 2 - Sagres - Lagos 207.5km - 18 Februari 2010Sprint


1GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia6:06:39
2BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
3ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:04
4BELJens Keukeleire (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne0:00:06
5BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
6ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
7ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
8BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
9FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
10ITAFrancesco Reda (ITA)Quick Stepzt
11PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shackzt
12ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
13NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobankzt
14CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
15SUIGrégory Rast (SUI)Radio Shackzt
16USALevi Leipheimer (USA)Radio Shackzt
17GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
18FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
19USATejay Van Garderen (USA)Team HTC - Columbiazt
20RUSSergey Ivanov (RUS)Team Katushazt
21PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Barbot - Siperzt
22ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
23CZEFrantisek Rabon (CZE)Team HTC - Columbiazt
24NEDJoost Posthuma (NED)Rabobankzt
25PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargnezt

Etappe 3 - Castro Marim - Malhao 173.7km - 19 Februari 2010Berg


1ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana5:02:55
2PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:00:11
3USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:00:22
4SVKPeter Velits (SVK)Team HTC - Columbia0:00:25
5USATejay Van Garderen (USA)Team HTC - Columbiazt
6FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lotto0:00:29
7ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:31
8PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargne0:00:33
9ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
10GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
11ESPJoaquim Rodríguez Oliver (ESP)Team Katushazt
12BELSander Armée (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
13AUSMatthew Lloyd (AUS)Omega Pharma - Lottozt
14UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Team0:00:41
15PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)LA - Rota Dos Moveis0:00:43
16NEDWout Poels (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:00:45
17ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
18ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Cervélo Testteamzt
20FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:00:51
21ITAEros Capecchi (ITA)Footon - Servettozt
22CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitionszt
23CZEFrantisek Rabon (CZE)Team HTC - Columbia0:00:56
24PORSérgio Ferreira Sousa (POR)Madeinox - Boavistazt
25PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shackzt
26FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
27ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Palmeiras Resort - Prio0:01:00
28ESPMarcos Garcia Fernandez (ESP)Xacobeo - Galiciazt
29RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
30ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:05
31FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
32ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
33AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servettozt
34NEDJoost Posthuma (NED)Rabobankzt
35ESPMikel Nieve Iturralde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:11
19ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt

Etappe 4 - Cacela - Tavira 169km - 20 Februari 2010Ontsnapping


1BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shack4:12:46
2FRAMickael Delage (FRA)Omega Pharma - Lotto0:00:20
3ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargnezt
4BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
5ESPEgoi Martinez De Esteban (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:24
6BELIljo Keisse (BEL)Quick Step0:02:50
7GERAndré Greipel (GER)Team HTC - Columbia0:03:00
8BELWouter Weylandt (BEL)Quick Stepzt
9PORSamuel José Rodrigues Caldeira (POR)Palmeiras Resort - Priozt
10AUSGraeme Allen Brown (AUS)Rabobankzt
11ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
12RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katushazt
13ESPKoldo Fernandez De Larrea (ESP)Euskaltel - Euskadizt
14GERAndreas Klöden (GER)Radio Shackzt
15ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargnezt
16BELBjörn Leukemans (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
17PORBruno Sandinha Saraiva (POR)Centro Ciclismo de Loulé - Louletanozt
19ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astanazt
20FRAGuillaume Blot (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
21BELKris Boeckmans (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
22PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargnezt
23BELPieter Ghyllebert (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
24FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
25PORFilipe Duarte Sousa Cardoso (POR)LA - Rota Dos Moveiszt
18ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Stepzt

Etappe 5 - Laguna - Portimao 17.2km - 21 Februari 2010Individuele Tijdrit


1ESPLuis León Sánchez Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:21:32
2ESPAlberto Contador Velasco (ESP)Astana0:00:13
3BELSébastien Rosseler (BEL)Radio Shack0:00:16
4USALevi Leipheimer (USA)Radio Shack0:00:22
5CZEFrantisek Rabon (CZE)Team HTC - Columbia0:00:23
6PORTiago Jose Pinto Machado (POR)Radio Shack0:00:30
7ESPSamuel Sanchez Gonzalez (ESP)Euskaltel - Euskadi0:00:35
8PORRui Alberto Faria da Costa (POR)Caisse d'Epargne0:00:44
9ESPImanol Erviti Ollo (ESP)Caisse d'Epargne0:00:46
10NEDMaarten Tjallingii (NED)Rabobank0:00:48
11SVKPeter Velits (SVK)Team HTC - Columbia0:00:53
12FRAJean-Christophe Péraud (FRA)Omega Pharma - Lotto0:00:54
13GERAndreas Klöden (GER)Radio Shack0:00:55
14PORMario Jorge Faria da Costa (POR)Barbot - Siper0:00:57
15USACraig Lewis (USA)Team HTC - Columbia0:00:59
16NEDLars Boom (NED)Rabobankzt
17NEDTom Stamsnijder (NED)Rabobank0:01:03
19USATejay Van Garderen (USA)Team HTC - Columbia0:01:11
20FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
21BELJürgen Roelandts (BEL)Omega Pharma - Lottozt
22BELNick Nuyens (BEL)Rabobank0:01:14
23CRCAndrey Amador Bipkazacova (CRC)Caisse d'Epargne0:01:15
24ESPJosé Joaquin Rojas Gil (ESP)Caisse d'Epargne0:01:16
25FRASylvain Chavanel (FRA)Quick Step0:01:17
26ESPAlejandro Manuel Marque Porto (ESP)Palmeiras Resort - Priozt
27PORNelson Filipe Santos Simoes Oliveira (POR)Xacobeo - Galicia0:01:22
28BELStijn Devolder (BEL)Quick Step0:01:23
29BELFrederik Veuchelen (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:01:24
30CANRyder Hesjedal (CAN)Garmin - Transitions0:01:25
31USAEdward King (USA)Cervélo Testteamzt
32LTUIgnatas Konovalovas (LTU)Cervélo Testteam0:01:26
33PORJosé João Pimenta Costa Mendes (POR)LA - Rota Dos Moveiszt
34FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeux0:01:27
35POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:01:29
36ESPJoan Horrach Rippoll (ESP)Team Katushazt
37ESPDavid Blanco Rodriguez (ESP)Palmeiras Resort - Priozt
38ESPJuan Jose Oroz Ugalde (ESP)Euskaltel - Euskadi0:01:31
39PORSergio Miguel Paulinho Moreira (POR)Radio Shack0:01:32
40ITAEros Capecchi (ITA)Footon - Servetto0:01:33
41LUXKim Kirchen (LUX)Team Katusha0:01:35
42BELThomas De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
43RUSEduard Vorganov (RUS)Team Katusha0:01:36
44BELIljo Keisse (BEL)Quick Stepzt
45UZBSergey Lagutin (UZB)Vacansoleil Pro Cycling Team0:01:37
46ESPJosé Antonio De Segovia Botella (ESP)Xacobeo - Galicia0:01:39
47AUTMarkus Eibegger (AUT)Footon - Servetto0:01:40
48FRATony Gallopin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:01:42
49BELNico Sijmens (BEL)Cofidis, le Crédit en Ligne0:01:43
50DENMartin Mortensen (DEN)Vacansoleil Pro Cycling Team0:01:45
18ESPCarlos Barredo Llamazales (ESP)Quick Step0:01:07

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden