De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ronde Van Normandië - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ronde Van Normandië - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2010

Ronde Van Normandië 2010

FrankrijkFrankrijk - 22 Maart 2010 - 28 Maart 2010


Algemeen klassement - 28 Maart 2010


1NEDRonan Van Zandbeek (NED)Skil - Shimano24:57:26
2FRAFrederic Bichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:00:05
3ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Rural0:00:47
4FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasun0:02:00
5NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Team0:04:11
6RUSAlexander Mironov (RUS)Itera - Katusha0:11:56
7CZEJan Bárta (CZE)Team Netapp0:13:00
8BELKlaas Sys (BEL)Beveren 20000:13:30
9FRAJulien Guay (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:13:40
10FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:13:50
11NEDMaurice Vrijmoed (NED)Rabobank Continental Team0:13:56
12FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller0:14:00
13RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katusha0:14:23
14NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobank Continental Team0:14:38
15SWECarl-Henrik Sandell (SWE)0:14:51
16FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasun0:15:01
17FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:15:13
18FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schuller0:15:24
19RUSSergey Firsanov (RUS)Designa Køkken - Blue Water0:15:35
20FRAMatthieu Sprick (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:15:47
21AUSDarren Lapthorne (AUS)Rapha Condor - Sharp0:16:07
22NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Team0:16:43
23DENChristopher Juul-Jensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:18:02
24ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Rural0:18:05
25FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:18:44
26SWELucas Persson (SWE)0:18:49
27DENRené Jørgensen (DEN)Designa Køkken - Blue Water0:19:05
28FRAFranck Vermeulen (FRA)VC Rouen 760:20:22
29NEDRamon Sinkeldam (NED)Rabobank Continental Team0:21:32
30FRAGuillaume Le Floch (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:21:39
31BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:23:47
32DENMichael Reihs (DEN)Designa Køkken - Blue Water0:24:20
33FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasun0:25:10
34NAMDan Craven (NAM)Rapha Condor - Sharp0:25:26
35SWEJohan Lindgren (SWE)0:26:52
36NORSvein Erik Vold (NOR)Joker - Bianchi0:26:53
37RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katusha0:27:17
38ITACesare Benedetti (ITA)Team Netapp0:27:20
39SWESebastian Balck (SWE)0:27:38
40DENNikola Aistrup (DEN)Concordia - Himmerland0:27:42
41ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Rural0:27:52
42FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasun0:28:27
43URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Rural0:28:32
44FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schuller0:28:33
45BELJoeri Calleeuw (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht0:29:07
46FRARudy Lesschaeve (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:29:29
47BELTimothy Dupont (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht0:29:37
48NEDBart Van Haaren (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof0:31:14
49FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasun0:32:13
50DENKasper Jebjerg (DEN)Designa Køkken - Blue Water0:32:31
51FRAVincent Jerome (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:32:32
52FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:32:48
53GBRKristian House (GBR)Rapha Condor - Sharp0:35:59
54ESPAndoni Blazquez Berasarte (ESP)Orbea0:36:05
55ESPBenat Urain Epelde (ESP)Orbea0:36:38
56NORVegard Stake Laengen (NOR)Joker - Bianchi0:37:53
57NORStian Remme (NOR)Joker - Bianchi0:38:06
58BELOlivier Pardini (BEL)0:38:44
59FRAKévin Lalouette (FRA)0:38:58
60GBRJonathan Tiernan-Locke (GBR)Rapha Condor - Sharp0:39:03
61RUSStanislav Starodubtsev (RUS)Itera - Katusha0:39:18
62DENThomas Riber Sellebjerg (DEN)Concordia - Himmerland0:39:33
63FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller0:40:26
64FRAFlorent Gougeard (FRA)0:41:16
65POLMickael Olejnik (POL)0:41:42
66FRAGaylord Cumont (FRA)0:41:46
67GBRTom Southam (GBR)Rapha Condor - Sharp0:43:17
68NORMorten Christiansen (NOR)Designa Køkken - Blue Water0:43:24
69BELSven Jodts (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:44:38
70DENMads Christensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:44:47
71GERAlexander Gottfried (GER)Team Netapp0:45:46
72FRAGuillaume Faucon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:47:10
73DENKasper Linde Jorgensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:47:45
74NEDDennis Smit (NED)0:48:19
75DENMichael Tronborg Kristensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:48:41
76BELSven Nooytens (BEL)Beveren 20000:48:50
77NEDSander Oostlander (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof0:49:02
78UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Rural0:49:39
79NORSondre Gjerdevik Sørtveit (NOR)Joker - Bianchi0:49:47
80FRAFlorian Taillefer (FRA)0:53:17
81ESPMikel Ilundain Tirapu (ESP)Orbea0:53:24
82AUSZakkari Dempster (AUS)Rapha Condor - Sharp0:54:11
83SWEPatrick Stenberg (SWE)0:55:32
84FRAAdrien Petit (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:55:46
85RUSAlexander Porsev (RUS)Itera - Katusha0:57:14
86FRAStéphane Bonsergent (FRA)Bretagne - Schuller0:57:49
87FRACyrille Patoux (FRA)0:57:50
88NEDRemco Te Brake (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof0:58:54
89NEDSjoerd Kouwenhoven (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof0:58:58
90FRATony Cavet (FRA)0:59:35
91NEDMats Boeve (NED)Rabobank Continental Team1:03:40
92ESPRicardo Garcia Ambroa (ESP)Orbea1:04:12
93SWEJohan Landström (SWE)1:08:16
94NEDJasper Lenferink (NED)1:10:42
95BELSteven De Neef (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht1:12:36
96ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Rural1:13:59
97DENMichael Berling (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning1:20:47
98ESPAdrian Saez De Arregi Egurrola (ESP)Orbea1:23:47
99FRAAurélien Thilloy (FRA)1:27:29
100NEDLars Horring (NED)1:30:57
101FRAGeoffrey Pichot (FRA)1:33:53
102FRADavid Bouteville (FRA)1:41:58
103NEDMard Van Blanken (NED)zt
104NEDArne Hassink (NED)1:45:01

Etappe 1 - Mondeville - 4.8 km - 22 Maart 2010Individuele Tijdrit


1NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Team0:05:57
2SWEJohan Lindgren (SWE)0:00:04
3NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobank Continental Teamzt
4CZEJan Bárta (CZE)Team Netappzt
5UKROleg Chuzhda (UKR)Caja Rural0:00:05
6AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netappzt
7FRAAdrien Petit (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
8FRAKévin Lalouette (FRA)0:00:06
9NEDSander Oostlander (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
10DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning0:00:08
11RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katushazt
12FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasun0:00:09
13ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Ruralzt
14FRAMorgan Chedhomme (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:00:11
15SWESebastian Balck (SWE)zt
16FRAAlexis Bodiot (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:00:12
17SWECarl-Henrik Sandell (SWE)zt
18FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
19FRAFranck Vermeulen (FRA)VC Rouen 760:00:13
20NEDRonan Van Zandbeek (NED)Skil - Shimanozt
21NEDBart Van Haaren (NED)Van Vliet - Ebh - Elshof0:00:14
22FRAPerrig Quemeneur (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
23FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasun0:00:15
24FRAMatthieu Sprick (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
25BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:00:16
26DENMads Christensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
27FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
28RUSAlexander Mironov (RUS)Itera - Katushazt
29AUSDarren Lapthorne (AUS)Rapha Condor - Sharp0:00:17
30RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katushazt
31FRAFrederic Bichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
32POLMickael Olejnik (POL)zt
33SWELucas Persson (SWE)zt
34BELSven Nooytens (BEL)Beveren 2000zt
35RUSEvgeny Popov (RUS)Itera - Katushazt

Etappe 2 - Colombelles - Forges les Eaux - 198 km - 23 Maart 2010Sprint


1FRAAdrien Petit (FRA)CC Nogent-Sur-Oise4:52:26
2FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
3DENNikola Aistrup (DEN)Concordia - Himmerlandzt
4RUSAlexander Porsev (RUS)Itera - Katushazt
5FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
6SWEJohan Lindgren (SWE)zt
7NORChrister Rake (NOR)Joker - Bianchizt
8AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netappzt
9NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobank Continental Teamzt
10BELTimothy Dupont (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
11NEDRemco Te Brake (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
12ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
13FRACyrille Patoux (FRA)zt
14FRANadir Haddou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
15NORSvein Erik Vold (NOR)Joker - Bianchizt
16NEDRonan Van Zandbeek (NED)Skil - Shimanozt
17FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasunzt
18NEDMaurice Vrijmoed (NED)Rabobank Continental Teamzt
19BELOlivier Pardini (BEL)zt
20BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
21BELSven Vandousselaere (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
22NAMDan Craven (NAM)Rapha Condor - Sharpzt
23SWESebastian Balck (SWE)zt
24ESPAndoni Blazquez Berasarte (ESP)Orbeazt
25FRAFlorent Gougeard (FRA)zt

Etappe 3 - Forges les Eaux - Grand Couronne - 84 km - 24 Maart 2010Sprint


1AUTDaniel Schorn (AUT)Team Netapp1:51:50
2FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasunzt
3FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
4FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
5BELSven Vandousselaere (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
6SWEJohan Lindgren (SWE)zt
7NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobank Continental Teamzt
8NORChrister Rake (NOR)Joker - Bianchizt
9BELSven Jodts (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
10DENNikola Aistrup (DEN)Concordia - Himmerlandzt
11BELOlivier Pardini (BEL)zt
12BELTimothy Dupont (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
13ITACesare Benedetti (ITA)Team Netappzt
14FRANadir Haddou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
15FRACyrille Patoux (FRA)zt
16NEDMaurice Vrijmoed (NED)Rabobank Continental Teamzt
17FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
18GERAndreas Schillinger (GER)Team Netappzt
19NEDGer Soepenberg (NED)zt
20AUSZakkari Dempster (AUS)Rapha Condor - Sharpzt
21ESPBenat Urain Epelde (ESP)Orbeazt
22NEDRemco Te Brake (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
23RUSAlexander Porsev (RUS)Itera - Katushazt
24FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
25BELSven Nooytens (BEL)Beveren 2000zt

Etappe 4 - Grand Couronne - Elbeuf sur Seine - 72 km - 24 Maart 2010Sprint


1FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasun1:41:25
2BELTimothy Dupont (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
3BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
4RUSAlexander Porsev (RUS)Itera - Katushazt
5BELSven Jodts (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
6NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobank Continental Teamzt
7FRANadir Haddou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
8FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
9FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
10FRAGiovanni Bernaudeau (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
11FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
12AUSZakkari Dempster (AUS)Rapha Condor - Sharpzt
13FRANiels Brouzes (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
14FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:00:03
15FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
16FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
17FRACyrille Patoux (FRA)zt
18DENMichael Reihs (DEN)Designa Køkken - Blue Waterzt
19BELJelle Wallays (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
20BELSven Nooytens (BEL)Beveren 2000zt
21BELKlaas Sys (BEL)Beveren 2000zt
22NEDBart Van Haaren (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
23NORSvein Erik Vold (NOR)Joker - Bianchizt
24ESPRuben Reig Conejero (ESP)Caja Ruralzt
25FRAFrederic Bichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:00:08

Etappe 5 - Elbeuf sur Seine - Flers - 188 km - 25 Maart 2010Ontsnapping


1BELSven Vandousselaere (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknecht4:42:50
2FRAJulien Guay (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
3CZEJan Bárta (CZE)Team Netappzt
4FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:00:43
5GERAndreas Schillinger (GER)Team Netapp0:00:50
6FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schuller0:00:51
7RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katusha0:01:14
8FRAFrederic Bichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
9NEDRonan Van Zandbeek (NED)Skil - Shimanozt
10FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:01:42
11FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
12FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasunzt
13BELBenjamin Verraes (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
14FRAMatthieu Sprick (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
15FRARudy Lesschaeve (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
16SWECarl-Henrik Sandell (SWE)zt
17FRAGuillaume Le Floch (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
18NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobank Continental Teamzt
19ITACesare Benedetti (ITA)Team Netapp0:01:55
20NORSvein Erik Vold (NOR)Joker - Bianchizt
21AUSDarren Lapthorne (AUS)Rapha Condor - Sharp0:02:00
22RUSSergey Firsanov (RUS)Designa Køkken - Blue Water0:02:04
23ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Rural0:03:03
24DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
25BELSven Nooytens (BEL)Beveren 20000:03:21

Etappe 6 - Domfront - Avranches - 171 km - 26 Maart 2010Ontsnapping


1RUSAlexander Mironov (RUS)Itera - Katusha4:11:06
2ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Rural0:00:06
3NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Team0:00:39
4FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasun0:00:47
5NEDMaurice Vrijmoed (NED)Rabobank Continental Team0:01:00
6BELKlaas Sys (BEL)Beveren 20000:01:05
7FRAFrederic Bichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:01:09
8NEDRonan Van Zandbeek (NED)Skil - Shimanozt
9FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller0:02:05
10FRAAdrien Petit (FRA)CC Nogent-Sur-Oise0:02:45
11NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobank Continental Team0:15:36
12FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
13FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasunzt
14BELSven Jodts (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
15BELSven Vandousselaere (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
16BELTimothy Dupont (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
17BELJoeri Calleeuw (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
18FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
19NEDBart Van Haaren (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
20NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Teamzt
21CZEJan Bárta (CZE)Team Netappzt
22DENMichael Reihs (DEN)Designa Køkken - Blue Waterzt
23NEDRemco Te Brake (NED)Van Vliet - Ebh - Elshofzt
24BELAlphonse Vermote (BEL)Beveren 2000zt
25FRAGuillaume Faucon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt

Etappe 7 - Ducey - Bagnoles de l'Orne - 172 km - 27 Maart 2010Ontsnapping


1FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schuller4:07:29
2FRAFabrice Jeandesboz (FRA)Saur - Sojasunzt
3SWECarl-Henrik Sandell (SWE)0:00:03
4FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasun0:00:05
5SWEJohan Lindgren (SWE)zt
6NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobank Continental Teamzt
7ESPJosé Herrada Lopez (ESP)Caja Ruralzt
8FRAFrederic Bichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
9FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
10BELJoeri Calleeuw (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
11DENNikola Aistrup (DEN)Concordia - Himmerlandzt
12CZEJan Bárta (CZE)Team Netappzt
13BELSven Jodts (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
14GERAlexander Gottfried (GER)Team Netappzt
15RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katushazt
16NEDRonan Van Zandbeek (NED)Skil - Shimanozt
17RUSAlexander Mironov (RUS)Itera - Katushazt
18RUSAndrey Solomennikov (RUS)Itera - Katushazt
19NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Teamzt
20NEDJetse Bol (NED)Rabobank Continental Teamzt
21RUSSergey Firsanov (RUS)Designa Køkken - Blue Waterzt
22FRAJulien Guay (FRA)CC Nogent-Sur-Oisezt
23FRAStéphane Poulhies (FRA)Saur - Sojasunzt
24SWELucas Persson (SWE)zt
25NORStian Remme (NOR)Joker - Bianchizt

Etappe 8 - Bagnoles de l'Orne - Caen - 142 km - 28 Maart 2010Ontsnapping


1BELSven Jodts (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator3:20:59
2FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
3ESPEgoitz Garcia Echeguibel (ESP)Caja Ruralzt
4NEDNick Van Der Lijke (NED)Rabobank Continental Teamzt
5SWEJohan Lindgren (SWE)zt
6RUSDmitry Kosyakov (RUS)Itera - Katushazt
7GBRTom Southam (GBR)Rapha Condor - Sharpzt
8FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
9NORStian Remme (NOR)Joker - Bianchizt
10FRAJimmy Casper (FRA)Saur - Sojasun0:00:38
11NEDCoen Vermeltfoort (NED)Rabobank Continental Teamzt
12FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
13BELTimothy Dupont (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
14BELJoeri Calleeuw (BEL)Jong Vlaanderen - Bauknechtzt
15FRAFrederic Bichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
16NEDMaurice Vrijmoed (NED)Rabobank Continental Teamzt
17DENKasper Jebjerg (DEN)Designa Køkken - Blue Waterzt
18SWESebastian Balck (SWE)zt
19FRARomain Mathéou (FRA)Saur - Sojasunzt
20NEDRonan Van Zandbeek (NED)Skil - Shimanozt
21FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
22NAMDan Craven (NAM)Rapha Condor - Sharpzt
23FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
24GERAlexander Gottfried (GER)Team Netappzt
25CZEJan Bárta (CZE)Team Netappzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden