De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Coppa Bernocchi - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Coppa Bernocchi - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Italië

Uitslagen 2010

Coppa Bernocchi 2010

ItaliëItalië - 19 Augustus 2010


Coppa Bernocchi - 19 Augustus 2010


1ITAManuel Belletti (ITA)Colnago - CSF Inox4:43:35
2GERDanilo Hondo (GER)Lampre - Farnese Vinizt
3GBRMark Cavendish (GBR)Team HTC - Columbiazt
4ITADaniele Colli (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Doccezt
5ITADaniele Bennati (ITA)Liquigas - Doimozt
6USATyler Farrar (USA)Garmin - Transitionszt
7ITADaniele Ratto (ITA)Carmiooro - Ngczt
8ITAPierpaolo De Negri (ITA)ISD - Nerizt
9ITAEnrico Rossi (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Doccezt
10ESPFrancisco Jose Pacheco Torres (ESP)Xacobeo - Galiciazt
11ITADaniele Callegarin (ITA)Centri Della Calzatura - Cavalierezt
12ITADomenico Loria (ITA)Centri Della Calzatura - Cavalierezt
13ITALuca Paolini (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
14TUNRafaâ Chtioui (TUN)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
15POLKrzysztof Szczawinski (POL)Miche - Silver Cross - Selle Italiazt
16ITAAlessandro Bertolini (ITA)Androni Giocattolizt
17USAJohn Murphy (USA)BMC Racing Teamzt
18COLMiguel Angel Rubiano Chavez (COL)Meridiana - Kamenzt
19SLOJure Kocjan (SLO)Carmiooro - Ngczt
20ITACristiano Benenati (ITA)De Rosa - Stac Plasticzt
21ITARuggero Marzoli (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
22BRAMurilo Antonio Fischer (BRA)Garmin - Transitions0:00:15
23ESPJosé Antonio De Segovia Botella (ESP)Xacobeo - Galicia0:00:32
24SLOKristjan Fajt (SLO)Adria Mobilzt
25ITADavide Bonuccelli (ITA)Centri Della Calzatura - Cavalierezt
26ESPGustavo Dominguez Lemos (ESP)Xacobeo - Galiciazt
27ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucía - Cajasurzt
28ITAFabio Taborre (ITA)Androni Giocattolizt
29ITAAndrea Pasqualon (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
30ITAGiorgio Brambilla (ITA)De Rosa - Stac Plastic0:01:26
31ITAFabio Felline (ITA)Footon - Servettozt
32ITAEros Capecchi (ITA)Footon - Servettozt
33ITAMarino Palandri (ITA)Adria Mobilzt
34ESPJosé Vicente Toribio Alcolea (ESP)Andalucía - Cajasurzt
35ESPPablo Torres Muiño (ESP)Xacobeo - Galiciazt
36SUIFlorian Stalder (SUI)BMC Racing Teamzt
37BELJérôme Baugnies (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
38ITADaniele Pietropolli (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
39SUIMartin Kohler (SUI)BMC Racing Teamzt
40SUISteve Morabito (SUI)BMC Racing Teamzt
41UKRVolodymyr Bileka (UKR)Amore & Vita - Conadzt
42ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Andalucía - Cajasurzt
43BELKristof Vandewalle (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
44SWEFredrik Kessiakoff (SWE)Garmin - Transitionszt
45IRLDaniel Martin (IRL)Garmin - Transitionszt
46USAThomas Peterson (USA)Garmin - Transitionszt
47ITADario Andriotto (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
48ITAGianluca Mirenda (ITA)ISD - Nerizt
49POLBartosz Huzarski (POL)ISD - Nerizt
50ITAGiovanni Visconti (ITA)ISD - Nerizt
51SLOKristijan Koren (SLO)Liquigas - Doimozt
52MDAOleg Berdos (MDA)De Rosa - Stac Plasticzt
53ITAEdoardo Girardi (ITA)Ceramica Flaminia - Bossini Doccezt
54UKRVolodymyr Zagorodny (UKR)Miche - Silver Cross - Selle Italiazt
55SVKJuraj Sagan (SVK)Liquigas - Doimozt
56ITAMarcello Pavarin (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
57ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucía - Cajasurzt
58ITAPaolo Longo Borghini (ITA)ISD - Nerizt
59ITADiego Caccia (ITA)ISD - Nerizt
60ITAAlessandro Proni (ITA)Acqua & Sapone - Caffe Mokambozt
61POLPrzemyslaw Niemec (POL)Miche - Silver Cross - Selle Italiazt
62ESPSergio Carrasco Garcia (ESP)Andalucía - Cajasurzt
63BELMaxime Monfort (BEL)Team HTC - Columbiazt
64ITAFederico Canuti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
65ITAAlessandro Raisoni (ITA)Carmiooro - Ngczt
66ITAEnrico Magazzini (ITA)Lampre - Farnese Vinizt
67ITAAlan Marangoni (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
68SVKPeter Sagan (SVK)Liquigas - Doimozt
69ITAGiampaolo Cheula (ITA)Footon - Servettozt
70ITAIvan Basso (ITA)Liquigas - Doimozt
71ITAManuele Boaro (ITA)Carmiooro - Ngczt
72ITAVincenzo Nibali (ITA)Liquigas - Doimozt
73ITAMarco Frapporti (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
74ITAMichele Gaia (ITA)Colnago - CSF Inoxzt
75ITAMarco Cattaneo (ITA)De Rosa - Stac Plasticzt
76ITAGiairo Ermeti (ITA)De Rosa - Stac Plastic0:01:35
77NEDRicardo Van Der Velde (NED)Garmin - Transitions0:02:04
78ITAFabio Terrenzio (ITA)Carmiooro - Ngczt
79SVKMartin Velits (SVK)Team HTC - Columbiazt
80ITASimone Campagnaro (ITA)Miche - Silver Cross - Selle Italiazt
81ITALeonardo Pinizzotto (ITA)Miche - Silver Cross - Selle Italiazt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden