De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Ster Van Bessèges - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Ster Van Bessèges - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2010

Ster Van Bessèges 2010

FrankrijkFrankrijk - 3 Februari 2010 - 7 Februari 2010


Algemeen klassement - 7 Februari 2010


1FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne17:10:27
2FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeux0:00:03
3BELPieter Ghyllebert (BEL)An Post - Sean Kelly Team0:00:04
4BELThomas De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
5FRAJulien Loubet (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:05
6FRAArnaud Gérard (FRA)La Française des Jeux0:00:06
7BELSander Armée (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator0:00:07
8FRALaurent Lefevre (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
9FRABlel Kadri (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:08
10FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
11FRASandy Casar (FRA)La Française des Jeuxzt
12FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
13NEDJohnny Hoogerland (NED)Vacansoleil Pro Cycling Team0:00:09
14FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:00:10
15BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
16UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
17FRAJocelyn Bar (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
18CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteamzt
19FRARomain Lemarchand (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
20BELSteven Caethoven (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
21FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
22FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
23ESTRené Mandri (EST)AG2R - La Mondialezt
24BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
25FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
26FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasunzt
27AUTStefan Denifl (AUT)Cervélo Testteamzt
28FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
29FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
30FRACédric Pineau (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
31RUSYury Trofimov (RUS)Bbox - Bouygues Telecomzt
32BELKoen Barbe (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
33FRAAnthony Delaplace (FRA)Saur - Sojasunzt
34KAZBolat Raimbekov (KAZ)Astanazt
35BELJohan Coenen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
36FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasunzt
37FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schullerzt
38BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
39FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
40BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
41FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
42FRAMickaël Larpe (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
43FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schullerzt
44FRANicolas Portal (FRA)Team Ineoszt
45BELFrédéric Amorison (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
46NEDAlbert Timmer (NED)Skil - Shimanozt
47FRAJérôme Coppel (FRA)Saur - Sojasunzt
48IRLConnor McConvey (IRL)An Post - Sean Kelly Teamzt
49FRAThierry Hupond (FRA)Skil - Shimanozt
50FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondialezt
51FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasunzt
52FRASébastien Fournet Fayard (FRA)Carmiooro - Ngczt
53NEDJoost Van Leijen (NED)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
54FRASylvain Calzati (FRA)Team Ineoszt
55FRALilian Jégou (FRA)Bretagne - Schullerzt
56CANMichael Barry (CAN)Team Ineos0:00:25
57ITAMorris Possoni (ITA)Team Ineoszt
58FRASébastien Minard (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:00:27
59KAZMaxim Gourov (KAZ)Astana0:00:35
60FRAThomas Voeckler (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:00:38
61FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeux0:00:42
62BELFrederik Veuchelen (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:06:14
63FRAChristophe Kern (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne0:06:15
64FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schuller0:07:34
65ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Cervélo Testteam0:11:37
66SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Team0:20:15
67BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Team0:20:21
68KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astana0:20:35
69NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimano0:20:37
70NEDHans Dekkers (NED)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
71FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:20:41
72FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
73UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
74ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
75NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
76FRAEric Berthou (FRA)Carmiooro - Ngczt
77GBRDaniel Lloyd (GBR)Cervélo Testteamzt
78FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schullerzt
79BELJérôme Baugnies (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
80BELBart Dockx (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
81FRAFranck Bouyer (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
82AUSBrett Lancaster (AUS)Cervélo Testteamzt
83FRAJulien Mazet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
84IRLPaidi O'Brien (IRL)An Post - Sean Kelly Teamzt
85FRACyril Bessy (FRA)Saur - Sojasun0:20:55
86FRAYann Huguet (FRA)Skil - Shimano0:20:58
87BELGregory Habeaux (BEL)Verandas Willems0:21:00
88FRAFrederic Bichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:21:49
89ITAAlberto Ongarato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Team0:22:26
90NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willems0:23:43
91ITAEnrico Peruffo (ITA)Carmiooro - Ngczt
92FRASteve Houanard (FRA)Skil - Shimanozt
93BELSven Renders (BEL)Verandas Willems0:25:51
94PORJoão Correia (POR)Cervélo Testteam0:35:51
95BELMaxim Debusschere (BEL)An Post - Sean Kelly Team0:37:19
96BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willems0:38:53
97BELGorik Gardeyn (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Team0:39:06

Etappe 1 - Aigues Mortes - Le Grau du Roi - 146 km - 3 Februari 2010Sprint


1SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Team3:42:49
2BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
3FRAArnaud Molmy (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
4FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
5BELGregory Joseph (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
6FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
7NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
8FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
9CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteamzt
10NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willemszt
11FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
12BELSteven Caethoven (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
13FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schullerzt
14FRANadir Haddou (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
15ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
16SLOJure Kocjan (SLO)Carmiooro - Ngczt
17FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
18ITAParide Grillo (ITA)Carmiooro - Ngczt
19FRABenoit Daeninck (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
20FRAGuillaume Blot (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
21BELJonas van Genechten (BEL)Verandas Willemszt
22FRARomain Lemarchand (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
23IRLNicolas Roche (IRL)AG2R - La Mondialezt
24FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
25FRAJocelyn Bar (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt

Etappe 2 - Nimes - St. Ambroix - 141 km - 4 Februari 2010Sprint


1SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Team3:27:38
2FRAArnaud Molmy (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
3BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
4CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteamzt
5FRASébastien Chavanel (FRA)La Française des Jeuxzt
6FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
7ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
8FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
9NEDHans Dekkers (NED)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
10NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
11ITAMarco Marcato (ITA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
12FRAJocelyn Bar (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
13NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willemszt
14SLOJure Kocjan (SLO)Carmiooro - Ngczt
15FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
16NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
17BELKris Boeckmans (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
18NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
19BELSteven Caethoven (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
20FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
21GBRDaniel Lloyd (GBR)Cervélo Testteamzt
22FRARomain Lemarchand (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
23FRACédric Pineau (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
24BELJérôme Baugnies (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
25BELSven Renders (BEL)Verandas Willemszt

Etappe 3 - Gran Prix du CC Rhone - Ceze-Languedoc - 148 km - 5 Februari 2010Sprint


1FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Ligne3:24:36
2SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
3NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
4BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
5FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
6FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
7BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
8FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
9BELGregory Joseph (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
10ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
11CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteamzt
12NEDRoy Curvers (NED)Skil - Shimanozt
13FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
14FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
15UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
16FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
17FRARomain Lemarchand (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
18FRACyril Gautier (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
19UKRAndriy Grivko (UKR)Astanazt
20ESTRené Mandri (EST)AG2R - La Mondialezt
21FRAFrédéric Guesdon (FRA)La Française des Jeuxzt
22FRAGuillaume Faucon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
23NEDKoen De Kort (NED)Skil - Shimanozt
24FRAEric Berthou (FRA)Carmiooro - Ngczt
25SUILaurent Beuret (SUI)Carmiooro - Ngczt

Etappe 4 - Gran Prix d'Ales en Cevennes - 140 km - 6 Februari 2010Sprint


1FRAArnaud Molmy (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia3:20:27
2FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
3BELPieter Ghyllebert (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
4FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
5CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteamzt
6BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
7BELThomas De Gendt (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
8FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
9BELFrédéric Amorison (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
10FRAJocelyn Bar (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
11FRAYoann Offredo (FRA)La Française des Jeuxzt
12FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
13UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
14FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schullerzt
15KAZBolat Raimbekov (KAZ)Astanazt
16BELBert De Waele (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
17FRAPierrick Fedrigo (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
18ITAEnrico Gasparotto (ITA)Astanazt
19FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
20BELFrederik Veuchelen (BEL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
21BELSteven Caethoven (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
22FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasunzt
23FRALilian Jégou (FRA)Bretagne - Schullerzt
24BELAndy Cappelle (BEL)Verandas Willemszt
25BELKoen Barbe (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt

Etappe 5 - Gran Prix de Bessèges - 145 km - 7 Februari 2010Sprint


1BELNico Eeckhout (BEL)An Post - Sean Kelly Team3:15:07
2KAZValentin Iglinskiy (KAZ)Astanazt
3NEDHans Dekkers (NED)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
4NEDTom Veelers (NED)Skil - Shimanozt
5BELSteven Caethoven (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
6FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
7SLOBorut Bozic (SLO)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
8FRAMatthieu Ladagnous (FRA)La Française des Jeuxzt
9FRARomain Lemarchand (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
10FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
11UKRYuriy Krivtsov (UKR)AG2R - La Mondialezt
12FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
13BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
14ITAEnrico Peruffo (ITA)Carmiooro - Ngczt
15FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
16NEDStefan Van Dijk (NED)Verandas Willemszt
17GBRDaniel Lloyd (GBR)Cervélo Testteamzt
18FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasunzt
19ESTRené Mandri (EST)AG2R - La Mondialezt
20CANDominique Rollin (CAN)Cervélo Testteamzt
21BELPieter Ghyllebert (BEL)An Post - Sean Kelly Teamzt
22FRAJocelyn Bar (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
23KAZBolat Raimbekov (KAZ)Astanazt
24BELJames Vanlandshoot (BEL)Verandas Willemszt
25ESPOscar Pujol Muñoz (ESP)Cervélo Testteamzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden