De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Boucles de l'Aulne - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Boucles de l'Aulne - 2010 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2010

Boucles de l'Aulne 2010

FrankrijkFrankrijk - Châteaulin - 30 Mei 2010


Boucles de l'Aulne - 30 Mei 2010


1FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schuller4:11:49
2FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
3FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
4FRASaïd Haddou (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
5FRAPierre Rolland (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
6FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
7BELJonas van Genechten (BEL)Verandas Willemszt
8FRASteven Tronet (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
9FRARémi Pauriol (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
10FRAMaxime Bouet (FRA)AG2R - La Mondialezt
11FRAGuillaume Faucon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
12GERRobert Retschke (GER)Continental Cycling Team Differdangezt
13FRABrice Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
14FRAAnthony Roux (FRA)La Française des Jeuxzt
15POLMichal Golas (POL)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
16FRAJulien El Farès (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
17NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
18ESPManuel Ortega Ocana (ESP)Andalucía - Cajasurzt
19FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
20BELThomas Degand (BEL)Verandas Willemszt
21FRAJérémy Roy (FRA)La Française des Jeux0:00:06
22FRARémy Di Grégorio (FRA)La Française des Jeuxzt
23BELSébastien Delfosse (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
24FRAJocelyn Bar (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
25FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
26ITAAristide Ratti (ITA)Carmiooro - Ngczt
27FRANiels Brouzes (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
28ITAEmanuele Sella (ITA)Carmiooro - Ngczt
29FRAStéphane Rossetto (FRA)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
30FRADavid Le Lay (FRA)AG2R - La Mondiale0:00:12
31FRARenaud Dion (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
32BELBert Scheirlinckx (BEL)Landbouwkrediet - Tönissteinerzt
33FRAVincent Jerome (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
34AUSWesley Sulzberger (AUS)La Française des Jeuxzt
35FRAGuillaume Bonnafond (FRA)AG2R - La Mondialezt
36FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasun0:00:16
37FRARomain Lemarchand (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
38FRASébastien Harbonnier (FRA)Continental Cycling Team Differdangezt
39FRAAnthony Geslin (FRA)La Française des Jeuxzt
40DENMartin Mortensen (DEN)Vacansoleil Pro Cycling Teamzt
41FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:00:22
42DENMorten Knudsen (DEN)Continental Cycling Team Differdange0:00:26
43ESPSergio Pardilla Bellón (ESP)Carmiooro - Ngczt
44FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schuller0:00:30
45FRAJulien Mazet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:00:33
46ESPJose Luis Roldan Carmona (ESP)Andalucía - Cajasurzt
47FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkiazt
48ESPJavier Ramirez Abeja (ESP)Andalucía - Cajasurzt
49ESPÁngel Vicioso Arcos (ESP)Andalucía - Cajasurzt
50ESPAntonio Piedra Perez (ESP)Andalucía - Cajasurzt
51FRAAmaël Moinard (FRA)Cofidis, le Crédit en Lignezt
52FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 930:00:37
53FRAMaxime Mederel (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
54FRAAlexandre Pichot (FRA)Bbox - Bouygues Telecomzt
55FRAEric Berthou (FRA)Carmiooro - Ngczt
56FRACyril Bessy (FRA)Saur - Sojasun0:00:44
57FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
58FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
59FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasun0:01:04
60FRAFrancis Mourey (FRA)La Française des Jeuxzt
61FRAArnaud Molmy (FRA)Roubaix Lille Metropole - Dalkia0:02:34
62BELCedric Collaers (BEL)Verandas Willemszt
63BELFabio Polazzi (BEL)Verandas Willemszt
64FRAPerrig Quemeneur (FRA)Bbox - Bouygues Telecom0:02:47
65FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller0:04:08
66FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schullerzt
67ESPJuan Javier Estrada Ruiz (ESP)Andalucía - Cajasurzt
68SUILaurent Beuret (SUI)Carmiooro - Ngczt
69ARGJorge Martín Montenegro Adaro (ARG)Andalucía - Cajasur0:04:34
70BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondiale0:05:44
71BELDieter Cappelle (BEL)Verandas Willemszt
72FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasunzt
73LATGatis Smukulis (LAT)AG2R - La Mondialezt
74GERNico Schneider (GER)Continental Cycling Team Differdangezt
75FRABenoît Vaugrenard (FRA)La Française des Jeuxzt
76FRASébastien Fournet Fayard (FRA)Carmiooro - Ngczt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden