De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Boucles de l'Aulne - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Boucles de l'Aulne - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

Boucles de l'Aulne 2012

FrankrijkFrankrijk - Châteaulin - 27 Mei 2012


Boucles de l'Aulne - 27 Mei 2012


1FRASébastien Hinault (FRA)AG2R - La Mondiale04:01:05
2FRALaurent Pichon (FRA)Bretagne - Schullerzt
3FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
4FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fdj - Big Matzt
5FRAJulien Simon (FRA)Saur - Sojasunzt
6FRALloyd Mondory (FRA)AG2R - La Mondialezt
7FRASamuel Dumoulin (FRA)Cofidiszt
8FRAJulien El Farès (FRA)Team Type 1zt
9FRAFlorian Guillou (FRA)Bretagne - Schullerzt
10FRAArthur Vichot (FRA)Fdj - Big Matzt
11FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
12BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkredietzt
13FRAJean-Marc Marino (FRA)Saur - Sojasunzt
14FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
15FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
16ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 1zt
17FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schullerzt
18FRADavid Chopin (FRA)zt
19FRAFrederic Bichot (FRA)Véranda Rideau 72zt
20ESPDavid De La Fuente Rasilla (ESP)Caja Ruralzt
21FRARenaud Dion (FRA)Bretagne - Schullerzt
22FRAJulien Antomarchi (FRA)Team Type 1zt
23ITAMarcello Pavarin (ITA)Vacansoleil - DCMzt
24FRAMatthieu Ladagnous (FRA)Fdj - Big Matzt
25FRAGuillaume Bonnet (FRA)Sco Dijon - Team Lapierrezt
26FRAMathieu Delaroziere (FRA)VC La Pomme Marseillezt
27ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Ruralzt
28FRAVincent Jerome (FRA)Europcarzt
29JAPYukiya Arashiro (JAP)Europcarzt
30FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
31SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
32FRACésar Bihel (FRA)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
33FRABenjamin Le Montagner (FRA)zt
34FRAAnthony Geslin (FRA)Fdj - Big Matzt
35FRAAnthony Colin (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
36FRAJérémy Bescond (FRA)Cofidiszt
37BELKurt Hovelynck (BEL)Landbouwkredietzt
38FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
39FRAClément Koretzky (FRA)VC La Pomme Marseillezt
40ITAAlessandro Bazzana (ITA)Team Type 1zt
41FRAJohan Le Bon (FRA)Bretagne - Schullerzt
42PORBruno Sandinha Saraiva (POR)Nationaal Team Van Portugal00:12
43BELGilles Devillers (BEL)Landbouwkredietzt
44BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
45FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
46POLMickael Olejnik (POL)Véranda Rideau 72zt
47FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseillezt
48FRAGuillaume Malle (FRA)Véranda Rideau 7200:15
49POLTomasz Olejnick (POL)Véranda Rideau 72zt
50RUSAlexander Ryabkin (RUS)Caja Ruralzt
51CANDavid Veilleux (CAN)Europcarzt
52FRARomain Mathéou (FRA)Véranda Rideau 72zt
53NORVegard Stake Laengen (NOR)Team Type 1zt
54FRAPierre Drancourt (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille00:19
55AUSFabio Calabria (AUS)Team Type 1zt
56BELJoeri Bueken (BEL)Landbouwkredietzt
57FRARémi Pauriol (FRA)Fdj - Big Matzt
58FRAMathieu Halleguen (FRA)Bretagne - Schuller00:22
59RSAJacobus Venter (RSA)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
60URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Ruralzt
61FRANicolas Edet (FRA)Cofidiszt
62BELSébastien Delfosse (BEL)Landbouwkrediet00:29
63FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9300:34
64FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasunzt
65BELKristof Goddaert (BEL)AG2R - La Mondialezt
66FRAYann Botrel (FRA)zt
67FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
68RUSNikita Novikov (RUS)Vacansoleil - DCMzt
69FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidis00:41
70FRAAngelo Tulik (FRA)Europcarzt
71FRAKévin Réza (FRA)Europcarzt
72GERSascha Weber (GER)Differdange - Magic Sportfoot.de00:44
73FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
74FRAJean-Marc Bideau (FRA)Bretagne - Schuller00:46
75FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
76FRAArnold Jeannesson (FRA)Fdj - Big Matzt
77FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
78FRAArnaud Courteille (FRA)Fdj - Big Matzt
79FRAFlorian Le Corre (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lille00:52
80FRAWarren Barguil (FRA)CC Etupes Le Doubszt
81FRANicolas Vogondy (FRA)Cofidiszt
82FRAYohan Bagot (FRA)Cofidiszt
83FRAThéo Vimpere (FRA)CM Aubervilliers 93zt
84FRAMatthieu Boulo (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
85FRACyril Lemoine (FRA)Saur - Sojasun01:00
86FRAJonathan Thire (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9301:03
87FRAFranck Vermeulen (FRA)Véranda Rideau 7201:05
88NEDRob Ruijgh (NED)Vacansoleil - DCMzt
89NEDWouter Mol (NED)Vacansoleil - DCMzt
90FRARomain Lemarchand (FRA)AG2R - La Mondiale01:10
91FRASébastien Minard (FRA)AG2R - La Mondialezt
92FRACyril Bessy (FRA)Saur - Sojasunzt
93FRAJimmy Engoulvent (FRA)Saur - Sojasun01:12
94FRAJean-Christophe Péraud (FRA)AG2R - La Mondiale01:33

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden