De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Cholet - Pays de Loire - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Cholet - Pays de Loire - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Frankrijk

Uitslagen 2012

Cholet - Pays de Loire 2012

FrankrijkFrankrijk - 18 Maart 2012


Cholet - Pays De Loire - 18 Maart 2012


1FRAArnaud Démare (FRA)Fdj - Big Mat05:07:20
2FRALaurent Mangel (FRA)Saur - Sojasunzt
3FRAMickael Delage (FRA)Fdj - Big Matzt
4FRAAdrien Petit (FRA)Cofidis00:02
5FRAPierrick Fedrigo (FRA)Fdj - Big Matzt
6FRARomain Feillu (FRA)Vacansoleil - DCMzt
7FRAJonathan Hivert (FRA)Saur - Sojasunzt
8ITAFrancesco Lasca (ITA)Caja Ruralzt
9FRANacer Bouhanni (FRA)Fdj - Big Matzt
10FRAGuillaume Blot (FRA)Bretagne - Schullerzt
11FRARony Martias (FRA)Saur - Sojasunzt
12FRAJustin Jules (FRA)Véranda Rideau 72zt
13FRAChristophe Laborie (FRA)Saur - Sojasunzt
14FRABenjamin Giraud (FRA)VC La Pomme Marseillezt
15FRARomain Hardy (FRA)Bretagne - Schullerzt
16BELLaurens De Vreese (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
17FRAMaxime Le Montagner (FRA)Véranda Rideau 72zt
18FRAArmindo Fonseca (FRA)Bretagne - Schullerzt
19BELGregory Habeaux (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
20BELTom Van Asbroeck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
21BELSteven Caethoven (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
22FRAFlorian Vachon (FRA)Bretagne - Schullerzt
23ITAFilippo Fortin (ITA)Team Type 1zt
24FRAMathieu Drujon (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
25FRAKevin Denis (FRA)Véranda Rideau 72zt
26BELDavy Commeyne (BEL)Landbouwkredietzt
27FRAMorgan Kneisky (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
28BELZico Waeytens (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
29FRAJimmy Casper (FRA)AG2R - La Mondialezt
30FRAJulien Bérard (FRA)AG2R - La Mondialezt
31NEDReinier Honig (NED)Landbouwkredietzt
32BELMichaël Van Staeyen (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
33BELPieter Vanspeybrouck (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
34FRASébastien Chavanel (FRA)Europcarzt
35URUFabricio Ferrari Barcelo (URU)Caja Ruralzt
36FRALoïc Desriac (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
37FRASteve Houanard (FRA)AG2R - La Mondialezt
38RUSAlexander Serebryakov (RUS)Team Type 1zt
39FRAEric Berthou (FRA)Bretagne - Schullerzt
40FRAGuillaume Levarlet (FRA)Saur - Sojasunzt
41FRAJulien Guay (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
42BELBert De Waele (BEL)Landbouwkredietzt
43FRAJohan Mombaerts (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
44LATToms Skujins (LAT)VC La Pomme Marseillezt
45FRAJérémie Galland (FRA)Saur - Sojasunzt
46BELThomas Degand (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
47ESPGarikoitz Bravo Oiarbide (ESP)Caja Ruralzt
48LTUEvaldas Siskevicius (LTU)VC La Pomme Marseillezt
49FRAPierre Drancourt (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
50BELEliot Lietaer (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
51FRAYohan Cauquil (FRA)VC La Pomme Marseillezt
52NEDWouter Mol (NED)Vacansoleil - DCMzt
53FRAFabien Bacquet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
54PORHernâni Brôco (POR)Caja Ruralzt
55UKROleg Chuzhda (UKR)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
56FRACyril Gautier (FRA)Europcarzt
57FRALászló Bodrogi (FRA)Team Type 1zt
58FRAFranck Bouyer (FRA)Europcarzt
59BELJurgen Van Goolen (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
60FRAPierre Luc Périchon (FRA)VC La Pomme Marseillezt
61SUIRubens Bertogliati (SUI)Team Type 1zt
62FRARomain Lemarchand (FRA)AG2R - La Mondialezt
63FRARonan Racault (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
64FRAArnaud Labbe (FRA)Cofidiszt
65BELFrédéric Amorison (BEL)Landbouwkredietzt
66FRAFabien Schmidt (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
67USAJoey Rosskopf (USA)Team Type 1zt
68NEDArnoud Van Groen (NED)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
69ESPJavier Mejías Leal (ESP)Team Type 1zt
70FRADimitri Le Boulch (FRA)Big Mat - Aubervilliers 93zt
71FRAMathieu Delaroziere (FRA)VC La Pomme Marseillezt
72POLTomasz Olejnick (POL)Véranda Rideau 72zt
73RUSBoris Shpilevsky (RUS)AG2R - La Mondialezt
74POLMickael Olejnik (POL)Véranda Rideau 72zt
75NEDDirk Bellemakers (NED)Landbouwkredietzt
76BULDaniel Andonov Petrov (BUL)Caja Ruralzt
77POLKarol Domagalski (POL)Caja Ruralzt
78BELGilles Devillers (BEL)Landbouwkredietzt
79BELSébastien Delfosse (BEL)Landbouwkredietzt
80DENMartin Mortensen (DEN)Vacansoleil - DCMzt
81BELPieter Jacobs (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercatorzt
82FRAGeoffroy Lequatre (FRA)Bretagne - Schuller00:20
83FRANicolas Rousseau (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9300:24
84FRAJean-Luc Delpech (FRA)Bretagne - Schuller00:27
85FRAThomas Voeckler (FRA)Europcarzt
86RUSAlexander Ryabkin (RUS)Caja Rural00:33
87FRASteven Tronet (FRA)Big Mat - Aubervilliers 9300:45
88FRAYohann Gène (FRA)Europcar00:55
89FRADamien Gaudin (FRA)Europcarzt
90NEDLieuwe Westra (NED)Vacansoleil - DCM01:31
91BELPreben Van Hecke (BEL)Topsport Vlaanderen - Mercator01:49
92FRAArnaud Courteille (FRA)Fdj - Big Mat02:05
93BELStaf Scheirlinckx (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’s02:41
94SLOGregor Gazvoda (SLO)AG2R - La Mondiale02:42
95FRAAnthony Charteau (FRA)Europcarzt
96FRAAlexandre Pichot (FRA)Europcarzt
97BELKevin Van Melsen (BEL)Accent.jobs – Willems Veranda’szt
98FRABenoit Jarrier (FRA)Véranda Rideau 72zt
99FRAYannick Martinez (FRA)VC La Pomme Marseillezt
100FRASylvain Georges (FRA)AG2R - La Mondialezt
101FRARudy Molard (FRA)Cofidiszt
102FRASébastien Duret (FRA)Bretagne - Schullerzt
103RUSVladimir Efimkin (RUS)zt
104FRAFrédéric Guesdon (FRA)Fdj - Big Matzt
105FRANicolas Vogondy (FRA)Cofidiszt
106FRADenis Flahaut (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
107FRAJulien Antomarchi (FRA)Team Type 1zt
108FRADamien Monier (FRA)Cofidiszt
109FRAKévin Lalouette (FRA)Roubaix Métropole Européenne de Lillezt
110FRAYannick Talabardon (FRA)Saur - Sojasunzt
111FRAJean-Eudes Demaret (FRA)Cofidis09:17

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2020 - Alle rechten voorbehouden