De site voor alle sporten

Menu
Wielrennen - Flèche du Sud - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Wielrennen - Flèche du Sud - 2012 - Gedetailleerde uitslagen

Keuze van een seizoen :

Luxemburg

Uitslagen 2012

Flèche du Sud 2012

LuxemburgLuxemburg - 16 Mei 2012 - 20 Mei 2012


Algemeen klassement - 20 Mei 2012


1LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trek14:48:21
2GERJulian Kern (GER)Leopard - Trek00:16
3SLOJure Golcer (SLO)Tirol00:57
4AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling01:11
5DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning01:18
6AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirol01:45
7MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Leopard - Trek01:54
8BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Magic Sportfoot.de02:05
9RSADennis Van Niekerk (RSA)MTN - Qhubeka02:07
10RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka02:17
11NZLWestley Gough (NZL)Subway02:46
12RSAJacobus Venter (RSA)Differdange - Magic Sportfoot.de02:50
13RSAMartin Wesemann (RSA)MTN - Qhubeka02:59
14SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.de03:35
15SWESebastian Balck (SWE)Concordia - Himmerland03:48
16GBRMark Christian (GBR)An Post - Sean Kelly Team03:52
17SWELucas Persson (SWE)Concordia - Himmerland03:55
18GERSascha Weber (GER)Differdange - Magic Sportfoot.de04:00
19ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)MTN - Qhubeka04:13
20AUTStefan Praxmarer (AUT)Tirol04:22
21DENAndré Steensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning04:38
22USAMathew Lipscomb (USA)BMC - Hincapie04:49
23GBRSimon Yates (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië05:59
24FRAJulien Morice (FRA)06:15
25SWEKim Magnusson (SWE)08:08
26SWELars Andersson (SWE)Concordia - Himmerland08:32
27LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.de08:48
28AUSMalcolm Rudolph (AUS)Drapac Professional Cycling09:17
29NEDFloris Goesinnen (NED)Drapac Professional Cycling10:45
30GERAlexander Nordhoff (GER)Eddy Merckx - Indeland11:15
31DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning11:56
32DENNiki Ostergaard-Nielsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
33LUXRalph Diseviscourt (LUX)12:51
34ERIMeron Russom (ERI)MTN - Qhubekazt
35AUTMartin Weiss (AUT)Tirol12:59
36LUXClaude Wolter (LUX)14:22
37BELSeppe Odeyn (BEL)15:39
38GERJuriy Vasyliv (GER)LKT Team Brandenburg18:56
39FRABryan Nauleau (FRA)Vendée U19:34
40GERRene Heinze (GER)Nsp - Ghost20:41
41LUXPhilippe Faber (LUX)zt
42GBRSamuel Harrison (GBR)22:41
43NZLAaron Gate (NZL)22:42
44PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard - Trek23:09
45AUTHarald Totschnig (AUT)Tirol23:18
46HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - Jakroo23:43
47AUTChristoph Sokoll (AUT)Tirol24:07
48NZLAlex Meenhorst (NZL)Differdange - Magic Sportfoot.de24:09
49SUIJan Keller (SUI)Atlas Personal - Jakroo24:11
50LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard - Trek24:19
51GERJan Dieteren (GER)24:28
52SUIDaniel Henggeler (SUI)Atlas Personal - Jakroo24:38
53GBROwain Doull (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië24:45
54AUSDarren Lapthorne (AUS)Drapac Professional Cycling24:46
55USAConnor O'Leary (USA)Bontrager - Livestrong24:49
56GBRJoseph Kelly (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië24:54
57BELNiels Heyns (BEL)25:14
58LUXSteve Fries (LUX)25:20
59USAEamon Lucas Franck (USA)25:25
60NEDPablo Schmeitz (NED)25:29
61GERMatthias Bertling (GER)Eddy Merckx - Indeland25:41
62LUXLex Reichling (LUX)25:45
63FRARomain Cardis (FRA)Vendée U25:50
64BELJonathan Baratto (BEL)25:53
65LUXMassimo Morabito (LUX)25:54
66FRAMorgan Lamoisson (FRA)Vendée U25:57
67SWEAlexander Gingsjö (SWE)26:16
68RSAJaydé Julius (RSA)26:19
69FRANicolas David (FRA)Vendée U26:21
70GERLucas Schädlich (GER)Nsp - Ghostzt
71NZLAlex Frame (NZL)26:30
72GERDaniel Klemme (GER)26:33
73SUIFelix Baur (SUI)Atlas Personal - Jakroo26:36
74USAPaul Lynch (USA)26:40
75GERYannick Mayer (GER)Nsp - Ghost26:46
76LUXPit Schlechter (LUX)Leopard - Trek26:53
77DENPatrick Clausen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning26:55
78BELBirger Leys (BEL)27:08
79GERTino Thömel (GER)Nsp - Ghostzt
80USAZack Noonan (USA)27:10
81AUSStuart Shaw (AUS)Drapac Professional Cycling27:12
82LUXTom Flammang (LUX)27:15
83ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)Nsp - Ghost27:23
84GERPhilipp Becker (GER)27:32
85AUSThomas Palmer (AUS)Drapac Professional Cycling27:45
86NEDGuy Bogaarts (NED)27:51
87GBRThomas Moses (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië28:26
88FRALéo Menville (FRA)Nsp - Ghostzt
89FRAGuillaume Belgy (FRA)Vendée U28:47
90LUXBenn Würth (LUX)28:50
91GERGerold Henrichsen (GER)29:20
92NEDJoop De Gans (NED)Eddy Merckx - Indeland30:08
93ISRDor Dviri (ISR)32:03
94NEDRaymond Werst (NED)Parkhotel Rooding32:07
95DENChristian Moberg Jørgensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning33:09
96SUIMichael Baer (SUI)Atlas Personal - Jakroo35:42
97NZLShane Archbold (NZL)Marco Polo - Donckers Koffie36:09
98GERDirk Finders (GER)38:37
99NZLAlexander Ray (NZL)39:33
100GERKarsten Keunecke (GER)Bike - Aid Cycling Team39:39
101LUXJérôme Theis (LUX)39:45
102USAMaxwell Stuart Durtschi (USA)41:07
103GERStefan Fettes (GER)42:18
104LUXMarc Leyder (LUX)43:28
105GERMichael Wiegerling (GER)44:58
106NEDWouter Kersjes (NED)46:05
107ISREyal Rahat (ISR)47:10
108ISRRoy Goldstein (ISR)47:48

Etappe 1 - Differdange - Differdange 81km - 16 Mei 2012Ontsnapping


1DENAndré Steensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning02:00:50
2SLOJure Golcer (SLO)Tirol00:01
3RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka00:11
4NZLAlex Meenhorst (NZL)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
5GERJulian Kern (GER)Leopard - Trekzt
6LUXJoel Zangerle (LUX)Leopard - Trekzt
7DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
8AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirolzt
9GBRSamuel Harrison (GBR)zt
10LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trekzt
11RSAMartin Wesemann (RSA)MTN - Qhubekazt
12DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning00:57
13FRABryan Nauleau (FRA)Vendée Uzt
14PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard - Trekzt
15SWESebastian Balck (SWE)Concordia - Himmerlandzt
16GBRMark Christian (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
17AUTHarald Totschnig (AUT)Tirolzt
18USAConnor O'Leary (USA)Bontrager - Livestrongzt
19HUNPéter Kusztor (HUN)Atlas Personal - Jakroozt
20RSAJacobus Venter (RSA)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
21GBRSimon Yates (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
22DENNiki Ostergaard-Nielsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
23ESPDaniel Dominguez Barragan (ESP)Nsp - Ghostzt
24SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
25ERIMeron Russom (ERI)MTN - Qhubekazt

Etappe 2 - Schifflange - Roeser 171.1km - 17 Mei 2012Sprint


1NEDFloris Goesinnen (NED)Drapac Professional Cycling04:06:04
2LUXPit Schlechter (LUX)Leopard - Trek00:31
3DENNiki Ostergaard-Nielsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
4SWELars Andersson (SWE)Concordia - Himmerlandzt
5FRAMorgan Lamoisson (FRA)Vendée U00:47
6GERTino Thömel (GER)Nsp - Ghostzt
7LUXTom Flammang (LUX)zt
8GERDaniel Klemme (GER)zt
9DENPatrick Clausen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
10SWELinus Dahlberg (SWE)Oneco - Mesterhuszt
11FRARomain Cardis (FRA)Vendée Uzt
12AUSThomas Palmer (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
13GERJan Dieteren (GER)zt
14SUIMichael Baer (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
15GBRSimon Yates (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittanniëzt
16NZLAaron Gate (NZL)zt
17NZLAlex Meenhorst (NZL)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
18AUTChristoph Sokoll (AUT)Tirolzt
19DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
20GERYannick Mayer (GER)Nsp - Ghostzt
21NEDTjarco Cuppens (NED)Fuji Singaporezt
22GERMatthias Plarre (GER)LKT Team Brandenburgzt
23PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard - Trekzt
24GERPhilipp Becker (GER)zt
25RSAJaydé Julius (RSA)zt

Etappe 3 - Tandel - Witz 154.4km - 18 Mei 2012Medium berg


1GERJulian Kern (GER)Leopard - Trek04:02:01
2DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning00:46
3AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
4BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
5SLOJure Golcer (SLO)Tirolzt
6LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trekzt
7RSADennis Van Niekerk (RSA)MTN - Qhubeka00:57
8MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Leopard - Trekzt
9AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirol01:20
10SWEJonas Ljungblad (SWE)Differdange - Magic Sportfoot.de01:53
11SWELars Andersson (SWE)Concordia - Himmerlandzt
12RSAJacobus Venter (RSA)Differdange - Magic Sportfoot.de01:59
13SWELucas Persson (SWE)Concordia - Himmerlandzt
14GERSascha Weber (GER)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
15AUTStefan Praxmarer (AUT)Tirol02:03
16USAMathew Lipscomb (USA)BMC - Hincapiezt
17NZLWestley Gough (NZL)Subway02:09
18RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka02:15
19SWESebastian Balck (SWE)Concordia - Himmerlandzt
20RSAMartin Wesemann (RSA)MTN - Qhubeka02:25
21ETHTsgabu Gebremaryam Grmay (ETH)MTN - Qhubekazt
22GBRMark Christian (GBR)An Post - Sean Kelly Team02:32
23NEDFloris Goesinnen (NED)Drapac Professional Cycling04:23
24AUSMalcolm Rudolph (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
25LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.dezt

Etappe 4 - Tetange - Rumelange 14.88km - 19 Mei 2012Individuele Tijdrit


1LUXBob Jungels (LUX)Leopard - Trek00:21:02
2AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cycling00:25
3NZLAaron Gate (NZL)00:26
4NZLWestley Gough (NZL)Subway00:37
5GBRSamuel Harrison (GBR)00:43
6RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubeka00:48
7DENAndré Steensen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
8RSAJacobus Venter (RSA)Differdange - Magic Sportfoot.de00:51
9PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard - Trek00:53
10MDAAlexandr Pliuschin (MDA)Leopard - Trek00:57
11GERJulian Kern (GER)Leopard - Trek01:02
12AUTHarald Totschnig (AUT)Tirolzt
13GBRSimon Yates (GBR)Nationaal Team Van Groot-Brittannië01:05
14SLOJure Golcer (SLO)Tirol01:07
15RSADennis Van Niekerk (RSA)MTN - Qhubeka01:10
16AUTDavid Wöhrer (AUT)Tirol01:11
17NZLShane Archbold (NZL)Marco Polo - Donckers Koffie01:13
18DENLasse Bøchman-Larsen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning01:18
19BELJohan Coenen (BEL)Differdange - Magic Sportfoot.de01:19
20RSAMartin Wesemann (RSA)MTN - Qhubeka01:20
21GBRMark Christian (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
22FRABryan Nauleau (FRA)Vendée U01:21
23ERIMeron Russom (ERI)MTN - Qhubekazt
24FRAJulien Morice (FRA)01:22
25NZLMyron Simpson (NZL)zt

Etappe 5 - Belvaux - Esch/Alzette 181.6km - 20 Mei 2012Sprint


1DENPatrick Clausen (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivning04:14:41
2RSAReinardt Janse Van Rensburg (RSA)MTN - Qhubekazt
3GERTino Thömel (GER)Nsp - Ghostzt
4FRAMorgan Lamoisson (FRA)Vendée Uzt
5DENSebastian Lander (DEN)Glud & Marstrand - Lrø Rådgivningzt
6GERDaniel Klemme (GER)zt
7SUIMichael Baer (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
8GERSascha Weber (GER)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
9LTUGediminas Kaupas (LTU)Differdange - Magic Sportfoot.dezt
10AUTMartin Weiss (AUT)Tirolzt
11GERPhilipp Becker (GER)zt
12LUXTom Flammang (LUX)zt
13AUSAdam Phelan (AUS)Drapac Professional Cyclingzt
14NZLAlexander Ray (NZL)zt
15USAEamon Lucas Franck (USA)zt
16FRABryan Nauleau (FRA)Vendée Uzt
17GERJan Dieteren (GER)zt
18PORFábio Andre Tomas Silvestre (POR)Leopard - Trekzt
19GERJulian Kern (GER)Leopard - Trekzt
20RSAJaydé Julius (RSA)zt
21SUIDaniel Henggeler (SUI)Atlas Personal - Jakroozt
22LUXSteve Fries (LUX)zt
23GBRMark Christian (GBR)An Post - Sean Kelly Teamzt
24NEDRaymond Werst (NED)Parkhotel Roodingzt
25SWESebastian Balck (SWE)Concordia - Himmerlandzt

Statistieken

Archief

Erelijst

Informatie

© Copyright Info Média Conseil 2007-2019 - Alle rechten voorbehouden